>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa H [POLSKA, Senegal, Kolumbia, Japonia]

Status
Zamknięty.
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Trochę nie zrozumiałe są decyzje trenera Nawałki. Postawił na Cionka i pewnie do tej pory żałuje , nie zagrał złego meczu ale 1 bramka ewidentnie jego tzn miał pecha piłka odbiła się od niego i zmieniła swój kierunek lotu niestety... Dlaczego nie zagrał Bednarek który miał idealne predyspozycje na rosłych Senegalczyków i na nasze stałe fragmenty gry? Druga rzecz Milik po 20 min nie wiedziałem czy on w ogóle gra gdybym nie widział składów przed mecze powiedziałbym że nie. Totalnie nie widoczny. Powinni zagrać na dwóch defensywnych. Góralski powinien zagrać wtedy środek pola byłby nasz gra wyglądała by inaczej. Ewentualnie jak nie ta opcja to zamiast Milika Kownacki. Tutaj Nawałka miał 3 opcje wybrał moim zdaniem najgorszą...co nas sporo osłabiło w ofensywie.
Dajcie spokój Krychowiakowi na prawdę był chyba jednym z najlepszych pośród naszych biegał walczył czasami podanie mu nie wyszło ale ogólnie miał odbiory zatrzymywał akcje strzelił bramkę według mnie najlepszy na boisku.
Gole totalnie frajerskie. Wygrywa kto strzela taka jest piłka nożna. Senegal tylko dobrze murował bramke nic więcej.
Myślę że chłopaki na Kolumbie będą mieli sportową złość i dadzą z siebie wszytko pokażą serce i zagrają dobre spotkanie a Nawałka skoryguje skład mowa tutaj o Miliku który moim zdaniem nie grał w tym meczu. Tak jakbyśmy grali w 10 na prawdę zawiódł i to bardzo.
Pazdan mimo wszystko na poziomie trzymał wybijał dobry mecz szkoda że nie było Glika obok niego.
Zieliński podobnie jak Milik bardzo ale to bardzo słabo.
 
19dzik91 18

19dzik91

Użytkownik
Cionek nie zagral zlego meczu? tak ogladalem to i po 20 minutach powiedzialem ze Cionek tam nie pasuje i prosze zaraz samoboj. Ja wiem ze to przypadek itp ale Cionek to te straty i podania tam gdzie nie trzeba, Cionek wlasnie zagral mega slaby mecz.
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Ściągnąć Milika i Krychowiaka, w środku zagrać Linettym i Góralskim, a jednym napastnikiem z przodu którego będzie wspierał Zieliński I boczni pomocnicy m.in Grosicki, innego wyjścia nie widze Krychowiak na ten moment się nie nadaje do kadry
Ale czy Krychowiak ma rozgrywać ? Jest on odpowiedzialny za defensywę bardziej więc nie przesadzaj.
Jeden z lepszych zawodników dzisiaj walczył biegał odbierał i przerywał co Ci się w jego grze nie podobało ? NIe dogrywał piłek bo on nie jest od tego ma inne zadania w reprezentacji...
Milik grał tzn on nie grał był tylko na boisku wręcz przeszkadzał myślę że Kownacki dałby dużo więcej jakości.
Zielu też dzisiaj padaczkę zagrał strasznie.
Cionek nie zagral zlego meczu? tak ogladalem to i po 20 minutach powiedzialem ze Cionek tam nie pasuje i prosze zaraz samoboj. Ja wiem ze to przypadek itp ale Cionek to te straty i podania tam gdzie nie trzeba, Cionek wlasnie zagral mega slaby mecz.
Chodził do końca za Mane trzymał miał kilka udanych interwencji nie przesadzaj większych błędów nie miał. Nie zagrał tragicznie. Gdyby nie ten samobój rozegrałby całkiem niezłe spotkanie. Ja przy ogłoszeniu składów mówiłem co to kurde ma być dlaczego nie ma Bednarka który ewidentnie pasował na Senegal . Nawałka zrobił błąd który pewnie kosztował go tu porażki ale takie jest życie trenera raz wybierzesz dobrze a raz zle niestety tym razem sie nie udało.
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
Wychodzi ultraofensywny skład i gra ultradefensywnie. No co mogło pójść nie tak?
A od Krychowiaka się odwalcie, bo jedyny który od meczy towarzyskich się stara i zależy mu na grze.
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Z Kolumbią Nawałka powinien oddać im grę i ich kontrować. Oni mają taką mentalność że to mecz o wszystko a takie drużyny z Ameryki grają na hura w takim przypadku moim zdaniem oddać pole i niech sobie grają bo defensywe mają słabą i powinniśmy ich skontrować a mamy do tego predyspozycje do kontry. Tylko bez Milika Cionka i z Zielem bym się zastanowił mocno. Wzmocnił środek np. Góralskim czyli dwóch defensywnych i kontra. Za Milika może grać zielu wiadomo albo Kownacki. Tak mi się wydaje ale ekspertem nie jestem moje przemyślenie tylko czy słuszne?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nawałka pokpił sprawę, chyba po raz pierwszy odkąd jest trenerem takie błędy popełnił. Senegal nic nowego nie pokazał, co więcej grał bardzo przeciętnie. Nie licząc naszych błędów to ile oni sytuacji wykreowali? Wystarczyło obejrzeć mecz z Chorwacją, żeby widzieć, że jedynie skrzydłami można coś ugrać przeciwko nim, bo w środku zniszczą nas fizycznie. My graliśmy jednak przez środek, a raczej próbowaliśmy. Milik dziś fatalnie, Lewandowskiego nie widać, Grosicki przy tak cofniętej obronie nie jest w stanie pokazać swoich możliwości. Wyprowadzanie piłki z obrony poniżej krytyki - Cionek chyba najczęściej to podawał do Szczęsnego. Zgadzam się z luque - Zieliński musi grać wyżej, bo to tylko marnowanie jego potencjału (vide Modric w meczu z Nigerią czy Bruyne z Panamą) - on jako jedyny jest w stanie przyspieszyć grę i zrobić coś z niczego. Brak ruchu, dużo niedokładności - z taką grą na MŚ nic się nie ugra.
e/Gol oczywiście prawidłowy ale sędzia zawalił całkowicie bo jak można wpuścić kogoś w sytuacji, kiedy jego drużyna wywala piłkę na walkę na środek boiska? Zdjęcie wstawione przez ibis bardzo dobrze pokazuje, że Krychowiak i Bednarek nie widzieli, że tam ktoś będzie. Inaczej pewnie obaj by inaczej się zachowali.
Ja bym do Lewego nie kierowal żadnych pretensji bo za kazdym razem kiedy dostawal pilke to bylo przy nim minimum 3 zawodnikow, wiec dlaczego w takiej sytuacji nie graliśmy do skrzydeł kiedy tworzyly sie wolne przestrzenie.. wydaje mi sie , ze na ten mecz powinni zagrac na 3 obrońców bo wahadlowi + skrzydłowi mogli by narobić wiecej szumu niz srodek pola , gdzie naszych niszczyli fizycznoscia. Najlepszy moment byl w końcówce meczu kiedy Krycha walcZył bark w bark z pimocnikiem Senegalu i ten lekko tracił go ręką a Grzesiek padl jak razony piorunem. Ogolnie Krychowiak nie gral źle ale to nieospowiedzialne kopnięcie pilki z powietrza do tylu przy stracie drugiego gola bylo nnaprawdę niepotrzebne.
Ogolnie szkoda mi Lewandowskiego bo widac bylo , ze chcial ale zadnej pomocy nie mial ze strony Milika , ktory chyba po to tam był.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Panowie gdyby na miejscu Szczęsnego stał taki Neuer to skończyło by się przejęciem piłki i jej wybiciem. Najwięksi z największych by się tutaj nie dali.zrobic a reszta to już loteria.Nawet Casillas.popelnialbledy przytakich akcjach wystarczy sobie przypomnieć mecz real-barca 2-6 i gol Henry&#39;ego...
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Nawałka mysli, że tym składem zdziała cuda jak na euro, ale niestety dla niego i całej reprezentacji do podstawowej jedenastki wybiera zawodników ze względu na nazwiska. Kownacki dzisiaj w 15 minut zrobił więcej od tego kołka Milika. W środku pola dałby takiego Góralskiego to ten gryzłby trawę i zasuwał jak motorek, co w meczu z Kolumbią się mega przyda. W towarzyskich ustawiał drużynę w formacjach 343 i 352, a tutaj nagle mu się odwidziało i wychodzi 4141? Piszczek dzisiaj tracił piłkę pod polem karnym Senegalu i wracał truchcikiem, a Mane z piłką już był prawie przy środkowej linii. Jedyne co mi się dzisiaj podobało to lewa strona i współpraca Rybusa z Grosickim, bo widać było gołym okiem, że kręcą tymi Senegalczykami. Ciężko będzie o jakieś większe zmiany w meczu z Kolumbią, bo wyjdzie że dotychczas nie miał racji, a Nawałka to nie taki gość i do błędu się niestety nie przyzna. Pewnie w końcu zobaczymy od początku grę z trójką obrońców. Nawałka musi zacząć trochę inaczej myśleć i podejść do tego, a nie cały czas pracować kilkoma starymi schematami, bo - nie ma co się oszukiwać - drugiego euro i sensacji tutaj nie będzie.
Na mecz z Kolumbią dałbym taki skład:
4-3-3: Szczęsny; Bereszyński, Pazdan, Bednarek/Glik, Rybus; Krychowiak, Góralski, Zieliński; Kownacki, Lewandowski, Grosicki
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Druga bramka na pewno nie jest Szczęsnego, Krycha źle wybił, Bednarek się zawahał, i to właśnie niestety na jego konto trzeba przypisać bramę, a Szczęsny już tylko próbował ratować fatalną sytuację.
Jeżeli chodzi o zmiany kadrowe na mecz z Kolumbią, to na pewno Piszczu i Milik ławka. Berek i Kownaś w końcówce pokazali się z mocnej strony. Niestety Zielu w którym wielu z nas pokładało spore nadzieje również absolutnie się nie popisał, i teraz, po czasie, można słusznie przypuszczać że Góralski spisałby się w pomocy lepiej. To oczywiście są piłkarze o innej charakterystyce, ale przy grze z Góralskim Krycha wziąłby na siebie całkowicie rozgrywanie, które Zielińskiemu absolutnie nie wychodziło. Karygodne straty Zielińskiego i Piszczka. Lewandowski nie wykorzystywany, Grosicki zbyt rzadko, szkoda.
To prawdopodobnie był najłatwiejszy przeciwnik w naszej grupie. Senegal nie zaprezentował nic. O ile na taki fart można liczyć z Japonią, o tyle żeby wygrać z Kolumbią która będzie tym razem grać w 11 trzeba zagrać mecz życia.
 
danonxpl 190

danonxpl

Użytkownik
Krajobraz po bitwie. Media jak i kibice czepiają się Krychowiaka. Że nie podawał na skrzydła (do kogo? Skoro Piszczu od 20 min łapał powietrze rękawami, a Senegalczycy odcinali podania). Że nie rozgrywał (od tego on miał być mając Zielińskiego?) Radzę obejrzeć mecz jeszcze raz, bo Krycha wykonał sporo czarnej roboty łatając dziury w srodku obrony po Cionku który schodził na pozycję niewracającego Piszczka. Nie robię z niego bohatera, ale bez niego moglibyśmy wstydzić się przed całym światem po tym meczu.
 
A 85

aksior

Użytkownik
Miesiąc temu mówiłem wokoło, to mnie i wy i znajomi krytykowali...Pazdan, krychowiak, Piszczek- AUT- dno! Widziałem to na meczach towarzyskich...krychowiak błędy, Piszczek wolny, nawet słabiutka Mołdawia go wyprzedzała...Ludzie przejrzyjcie na oczy obiektywnie, bez sentymentów bez patriotyzmu...w bayernie lewy ma gazę x kilkadziesiat więcej niż dostanie na MS za odpoczynek, tam jest gra pod niego układana i zespół..tutaj nie zaistniał! ww. piłkarze wolni, ospali jak parowóz...grają bo są pupilami Nawałki i całej sitwy PZPN. podobnie jak Peszko który za alkoholizm miał lecieć juz kilka razy a zawsze w składzie się pojawia...(choćby na ławce). Nie zdziwiłbym się jakby 300 tys. Islandia zajęła lepsze miejsce od polski ( w swojej grupie) ???? Nawałka już dawno powinien polecieć....czas sprowadzić w końcu zagranicznego trenera młodego( a nie starych dziadów PZPN i układu) z zagranicy z myślą na miarę 21 wieku futbolu...
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Krajobraz po bitwie. Media jak i kibice czepiają się Krychowiaka. Że nie podawał na skrzydła (do kogo? Skoro Piszczu od 20 min łapał powietrze rękawami, a Senegalczycy odcinali podania). Że nie rozgrywał (od tego on miał być mając Zielińskiego?) Radzę obejrzeć mecz jeszcze raz, bo Krycha wykonał sporo czarnej roboty łatając dziury w srodku obrony po Cionku który schodził na pozycję niewracającego Piszczka. Nie robię z niego bohatera, ale bez niego moglibyśmy wstydzić się przed całym światem po tym meczu.
Prawda! Krychowiak niby bez gry, bez formy a znów przejął dowodzenie i trzymał grę.
Sprawa jeszcze jedna, zobaczcie jak grał Rybus. Gość ograny w sezonie, miał przyjęcie, czucie piłki. To chyba najlepszy zawodnik z wczorajszego meczu.
Serce za Polską. Pieniądze lepiej przeznaczyć na inne grupy.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Miesiąc temu mówiłem wokoło, to mnie i wy i znajomi krytykowali...Pazdan, krychowiak, Piszczek- AUT- dno! Widziałem to na meczach towarzyskich...krychowiak błędy, Piszczek wolny, nawet słabiutka Mołdawia go wyprzedzała...Ludzie przejrzyjcie na oczy obiektywnie, bez sentymentów bez patriotyzmu...w bayernie lewy ma gazę x kilkadziesiat więcej niż dostanie na MS za odpoczynek, tam jest gra pod niego układana i zespół..tutaj nie zaistniał! ww. piłkarze wolni, ospali jak parowóz...grają bo są pupilami Nawałki i całej sitwy PZPN. podobnie jak Peszko który za alkoholizm miał lecieć juz kilka razy a zawsze w składzie się pojawia...(choćby na ławce). Nie zdziwiłbym się jakby 300 tys. Islandia zajęła lepsze miejsce od polski ( w swojej grupie) ???? Nawałka już dawno powinien polecieć....czas sprowadzić w końcu zagranicznego trenera młodego( a nie starych dziadów PZPN i układu) z zagranicy z myślą na miarę 21 wieku futbolu...
Ty ale pazdaana to ty się nie czepiają bo akurat on zagrał jako jedyny na poziomie piłkarskim
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jedyny który wczoraj nie zawiódł Pazdan i Rybus... Krychowiaka kto się czepia jest niespełna rozumu i nie oglądał meczu no i jest nieobiektywny... Jako jedynego piłkarza widziałem przy piłce to Krychowiak reszta pochowała się za Senegalem a potem dziw, że Krycha nie ma komu grać ...
Szczesnego wina nie wina co miał niby zrobić ? Jak widział Bednarka który patrzył w gwiazdy??? Zostać? wyszedł by sam na sam i był by też gol...
Krychowiaka wina bo podał... Proszę was litości a komu miał podać jak nikt do gry nie wychodził ?!?!
Milik 3 razy przy piłce i 3 podania do Senegalu no i Piszczek zawiódł niestety ...
Ale póki piłka w grze trzymam kciuki za naszych !
A najgorsze/najlepsze zależy jak nazwać jest to, że Polska nie wychodząc na boisko bo ja uważam, że nie wyszli przegrała nie 0:3 ale tyko 1:2 ...
Wystarczyło zagrać ciut lepiej niż fatalny styl i nie było by porażki... To jest najgorsze.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Najpierw króciutko w stronę Panów, których ulubionymi słowami w tym temacie były: nosacz, malkontent, janusz. Już odróżniacie chłodną kalkulację od kibicowania, bukmacherkę od intencji mszalnych?
Pisałem już w maju o tym jak przewiduję występ naszych na mundialu w oparciu o mecze towarzyskie, dyspozycję poszczególnych piłkarzy czy też otoczkę wokół niej... i wiecie co? Nie spodziewałem się, aż takiej nędzy.
Dobrze to my gramy z takimi pawełkami jak Litwa , w reklamach parówek, żabki, energetyków i łączy nas piłka. To co wczoraj zapodaliśmy widzom na całym świecie, tę wirtuozję zagrań, wybieganie i ułożenie taktyczne długo zapadnie w głowach ludzi od kamczatki po alaskę. Nie widziałem jeszcze żeby jakaś drużyna grała dobrze ze sraczką w spodenkach i rzeczywiście- nie da się. No ale żeby podanie na więcej niż dziesięć metrów było wyczynem jak zdobycie K2 zimą xD Nie wiem co to było, Senegal nie zagrał niczego czego można się było spodziewać, czyli agresją i kondycją, a i tak nas zaskoczyli. Jak w 60 minucie pokazali Piszczka to wyglądał jakby odgrywał rolę Jezusa w misterium męki pańskiej, a Zielu to tak się trząsł na samą myśl gry ciało w ciało z murzynem, że aż telewizor podskakiwał. I ta bramka na 2:0, coooooo xD Trio Krychowiak- a zagram se piszczelem za obrońcę, Bednarek- a rozejrzę się po trybunach, może jakiś aktor siedzi, Szczęsny- jestem szybki, dobiegnę.... a jednak zabrakło 2 metrów, pokazało monty pajtona, że ho ho. A tak na serio, wydaje mi się, że sytuacja była jeszcze do uratowania gdyby Pan Wojtek został w bramce (kwestia opanowania kozłującej piłki, dobiegnięcie bednarka). Jednynie jakieś jaja miał Pazdan i Rybus w tym meczu, za to szanuję. Mało kto na nich liczył, a nie zawiedli.
Mecz z Kolumbią, która ma nóż na gardle z Polską, która ma sraczkę w spodenkach. Tutaj wynik może być tylko jeden. Kolumbia nie zagrała słabo po tym bigosie co sobie narobili ale to co Japonia pokazała... oj, chyba mamy kandydata na 4 miejsce w grupie ;) Kawusie zagrają to samo co Senegal, wytną nam skrzydła, bark w bark z Zielińskim ( o ile nie zawiesi korków po tym występie), podwojenie Lewego i zostawienie Milika jako wolny elektron bez pilnowania bo przecież szkoda zawodnika na gościa. Do tego szczypta finezji, wyrachowania, walki, elektryki naszej obrony i po 90 minutach mamy danie &quot;Husarz z łbem w kapuście po eskobarsku&quot;.
Sercem jestem za naszymi i cierpiałem podczas meczu, miałem flashback jak po twardych narach- demony przeszłości wróciły i są jeszcze okrutniejsze. Jednak to jest strona poświęcona zakładom więc proponuję coś takiego: Kolumbia strzeli w obu połowach 3,25, Kolumbia win 2,1. I nie ma co się oszukiwać, że są w stanie się spiąć i takie tam pitolenie. Cytując klasyka &quot; i w piz** wylądował&quot;.
...
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Z Polską w sporcie to jest tak że jak wszyscy ich typują na wygraną to przegrywają. Teraz wszyscy idą w Kolumbie a znając ten paradoks to zremisują lub wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Mecz za nami i ja troszkę inaczej spróbuję spojrzeć na niego. Otóż po pierwsze była za bardzo duża pompa przed tym spotkaniem. Od 2 tygodni wszystkie media gadały, pisały o tym co nasi robią, jak przygotowują się, jakie nastroje etc. Do tego doszła prawie że pewność, że ten mecz wygramy bo jakby mogło być inaczej. Ja pamiętam Senegal z 2002 roku kiedy twierdziłem, że nie przegrają z Francją i tak się stało bo wygrali. Teraz też twierdziłem, że nie wygramy tego meczu bo jest za duży balon nadmuchany, bo Senegal to silne, muskularne, zdrowe, wybiegane wysokie chłopy a my nie potrafiliśmy nigdy grać przeciwko takim ekipom (Anglia, Eire, Szwecja nigdy nam nie leżały), bo na mundialach z ekipami z Afryki zanotowaliśmy dwa bezbramkowe remisy (Kamerun 1982 i Maroko 1986). Nawałka zaskoczył nas bo wszyscy spodziewaliśmy się i słusznie występu Bednarka, który zagrał kapitalnie przeciwko Chile i którego wzrost i warunki predysponowały do tego aby go wystawić do walki z rosłymi Senegalczykami tak w obronie jak i w ataku przy rogach i wolnych. Zaskoczył nas także ofensywnym ustawieniem i zarazem defensywną taktyką. Po ciul wstawiać tylu ofensorów skoro zakłada się wyczekiwanie na błąd i grę w szachy? Skoro wystawiam ofens to nakazuj grę ofens proste. Generalnie słaby mecz w naszym wykonaniu ale pocieszenie jest takie, że to był najtrudniejszy przeciwnik dla nas. Teraz będą zespoły techniczne i zdecydowanie mniej fizyczne niż Afrykanie więc powinno być lepiej. Ja zakładam taki scenariusz, że remisujemy z Kolumbią, Senegal wygrywa lub iksuje z Japonią i ostatnia kolejka zadecyduje o awansie. Zakładam, że jednak uda nam się wyjść z grupy przy niezwykle sprzyjającym zbiegu okoliczności. Aha jeszcze taka uwaga, że TVP jednak nie przynosi szczęścia polskiej reprezentacji. Transmitują bodajże 3 mundial w tym wieku i transmitowali bodajże 2 Euro 2012 i zawsze była kapa. Polsat transmitował Euro 2016 i był jakiś tam wynik. Coś pechowa jest tv publiczna.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Polska - Kolumbia - [Kazań Arena (24.06.2018 godz. 20:00)]
Typ: Wygrana Kolumbii @ 2.14 Fortuna ✅✅✅ wynik: 0-3
Gram już teraz póki kurs ciekawy. Mecz dla nas o wszystko ale i dla Kolumbijczyków. Z Senegalem zagraliśmy najgorsze spotkanie chyba w erze Nawałki, przynajmniej ja gorszego nie widzialem, a i na mundialu chyba wypadlismy tylko trochę lepiej od Arabii Saudyjskiej, spośród wszystkich dotychczasowych spotkań. Ale i z tym można polemizować. Na grę naszych piłkarzy z Senegalem nie dało się patrzeć, nawet zagraniczne media o tym piszą. Według mnie Krychowiak najgorszy na boisku, a według Nawałki miał to być filar, bardzo powolnie rozgrywał piłkę przez co nasze akcje ofensywne nie miały sensu, fakt Krycha to gracz defensywny ma zadania defensywne, ale jak nie potrafi chociaż raz prostopadle zagrać do przodu tylko podaje zazwyczaj do tyłu lub w poprzek boiska, i to w dodatku niedokładnie to z takiego gracza nie ma pożytku, to przez Krychowiaka straciliśmy drugą bramkę, gdyby nie ten głupi gol, to mogliśmy jeszcze urwac jakies punkty Senegalowi, a wyniku 0:2 już nie dąlo się odrobić, Krychowiaka wystarczy przycisnąć na środku i albo źle podaje albo traci piłkę, strasznie powolny i flegmatyczny, sorry ale z takim poziomem jaki teraz prezentuje Krycha to może pograć co najwyżej w Gwarku Zabrze a nie na mundialu, drugi aspekt, środek obrony o ile Pazdan jakiś poziom prezentuje, o tyle Cionek to nie wypał, a czy Bednarek będzie lepszy, też dostał szansę ale był współwinny utracie drugiej bramki, bez Glika, nie damy rady, to samo w obecnej dyspozycji w jakiej jest Milik, powinien grzać ławę, miał może jedno góra 2 podania w meczu celne, wogóle niewidoczny na boisku, jak dostawał piłkę to albo źle grał albo nie wiedział co z nią zrobić, Rybus też nie najlepsze spotkanie według mnie, słabo wyglądał wspołpraca między nim a Grosickim, sorry ale na tym powinien opierać się nasz atak, Zieliński coś próbował ale sam nic nie zdziała, jak reszta stoi na boisku zamiast biegać, Kolumbia też nie zagrała rewelacyjnie z Japonia, ale im źle ułożył się mecz w 4 minucie już karny i czerwona kartka, ale momentami to Kolumbia dyktowała gre na boisku z Japonią, w końcówce już zabrakło animuszu i Japonia strzelila na 2:1, ale fakt że Kolumbia w 10 strzelila bramke i walczyla, można uznać za pozytyw, Pekerman niestety śćiągnać musiał wyniku czerwonej kartki Cuadrado, który był motorem napędowym, tak się niestety im mecz ułożył, chciałbym oczywiście jak każdy Polak abyśmy wyszli z grupy, ale z taką grą nie ma szans , musialebiśmy zmienić naszą grę o 180 stopni, a czy da się w ciagu kilku dni to zrobić? Śmiem wątpić...
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
suvi 107

suvi

Użytkownik
Mecz za nami i ja troszkę inaczej spróbuję spojrzeć na niego. Otóż po pierwsze była za bardzo duża pompa przed tym spotkaniem. Od 2 tygodni wszystkie media gadały, pisały o tym co nasi robią, jak przygotowują się, jakie nastroje etc. Do tego doszła prawie że pewność, że ten mecz wygramy bo jakby mogło być inaczej.
A czego się spodziewasz po polskich mediach tuż przed i w trakcie mundialu w oczekiwaniu na pierwszy mecz? O kim mają rozmawiać jak nie o Polakach? Oczywiście nawijają na okrągło o jakichś głupotach, jaką fryzurę ma Lewy, jak Arek poderwał Jessicę, jak Wojtuś i Grzesiu sobie dowcipkują. To dla pasjonata piłki nożnej są śmieciowe informacje godne pudelka i nawet nie będzie ich słuchał, ale media muszą kreować ploteczki dla ludzi, którzy interesują się piłką nożną raz na 2 lata i chyba głównie w takich odbiorców z takim przekazem celują.
Nie powiedziałbym, że balon był nadmuchany bardziej niż zwykle, wręcz przeciwnie. Mimo tak naprawdę łatwej grupy, nastroje były dość stonowane i w kręgach bardziej eksperckich, ale też mainstreamowe media nie grzały wybitnie, że oto Polska jedzie po medal. Oczywiście i takie głosy gdzieniegdzie dobiegały, ale bez jakiegoś wielkiego natężenia. Tak jest zawsze, że media faworyzują swoich i nie nadawałbym temu jakiejś wielkiej rangi. Nasz problem polega zupełnie na czymś innym.
Przechodząc do tematów bukmacherskich.
Nie ośmieliłbym się typować zwycięzcy tego meczu, bo to dla mnie całkowita loteria. Możemy dostać baty, a możemy wyjść wku*wieni w zmienionym składzie i wygrać ten mecz. Nie wiem co jest w szatni, nie wiem czy Nawałka jest zdolny zaryzykować odstawiając swoje utarte schematy i dając grac tym, którzy są w formie, ale widzę na fortunie over 2.5 w meczu Polski Kolumbią po 2.02. Trochę tego nie rozumiem, ale to nie moje zmartwienie. Obie drużyny nie mają nic do stracenia, nie ma, że remis też daje jeszcze nadzieję, po prostu obie drużyny potrzebują zwycięstwa w tym meczu i nie ma miejsca na żadne kalkulacje. Myślę, że Kolumbia przyciśnie, będzie dyktować warunki od początku, a Polska będzie kontrować. Bez względu na naszą dyspozycję mecz powinien być otwarty i okazji do zdobycia gola nie powinno brakować. Pewniaków nie ma, ale ja szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie żeby ten mecz miał być underowy. Bez szaleństw i zastawiania domów, ale jest to fajny solowy typ lub do jakiegoś dubla.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom