>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H [POLSKA, Senegal, Kolumbia, Japonia]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Najbardziej nie boli porażka ale fakt że jesteśmy obok Arabii po 1 meczu najgorszą drużyną tych mistrzostw i cały świat to widzi.
Nie wiem co musi się stać przed meczem z Kolumbią ale to musi być totalne oczyszczenie....
Kolego ja wiem, że są emocje, ale po obejrzeniu wszystkich meczy stanowczo muszę stwierdzić, że nie jesteśmy najgorszą drużyną... Od uwielbienia do całkowitej negacji... Kocham to wśród Polaków ????
Ja bym tutaj wszedł w kartki, wiem, że sędziowie dają teraz mniej tego, ale zawsze.
Ja już kartek nie tykam więcej. Widzieliśmy dzisiaj pajaca z Bahrajnu, który tylko się głupio uśmiechał i nie dawał kartek za ewidentne przewinienia graczy z Senegalu nie wspominając już o celowym opóźnianiu gry i symulce...
I na marginesie to zamieszanie z Bednarkiem też może być winą arbitra jak sobie gracz bez pozwolenia wszedł zza linii... Oczywiście to nie usprawiedliwia Bednarka bo w grze się jest non stop. Pamiętam ile bramek padało w wyniku tego, że np był ewidentny spalony, obrona czekała na gwizdek, a w tym czasie.... napastnicy strzelali uznane bramki... Tym nie mniej mam dość kartek na cały mundial.
Ciężkie nogi, brak świeżości, szybkości. Ktoś tu znowu przesadził z obciążeniami podczas przygotowań.
Była koncentracja na ustawieniach, ale brakowało z przodu szybkości, nieprzewidywalności, polotu. Nie chcę jakoś narzekać na Lewego, ale chyba sprawdza się, że on nie umie wziąć na siebie odpowiedzialności... Zrobić coś co robi Messi czy Ronaldo w ciężkich sytuacjach. Był tylko jeden zryw, kiedy go sfaulowano, a powinno być tych zrywów znacznie więcej co mogło by być też impulsem dla całej drużyny. Niestety, ale z Kolumbią, a nawet Japonią nie widzę dużych szans...
 
patryk_zachod 3

patryk_zachod

Użytkownik
Mój typ na dziś :
Piłka nożna-MS 2018 - Spotkania - Pol-Sen:Lewandowski
Liczba fauli popełnionych na tym zawodniku (musi wystąpić od początku meczu) 3.5 @ + , 1,85
Naliczyłem jeden więc minus pewnie na zakład natomiast nie o tym.
Niestety ten mecz pokazał, że zmiana pokoleniowa za dużo nie zmieniła w reprezentacji jeśli chodzi o turnieje.
Nie miałbym żalu do naszych gdybyśmy przegrali po walce, taki jest sport w którym ktoś wygrywa, a ktoś przegrywa. Nie miałbym żalu gdybyśmy strzelili sobie w tej walce samobójczą bramkę. Nie miałbym w końcu żalu gdybyśmy będąc lepszym na boisku przegrali przez bambusa wpuszczonego z bocznej linii.
Ogarnia mnie natomiast wkurwienie, że znowu widzę to samo. Widzę Panamę, która ledwo co nauczyła się kształtu piłki, a prezydent po awansie do MŚ dał wszystkim wolne, która gryzie trawę przegrywając trzy do jajca, wypluwając płuca żeby dać coś od siebie. Widzę Islandię która po stosunkowo dotychczas krótkiej przygodzie z poważną piłką walczy o każdy cm boiska i nigdy nie odpuszcza.
Potem natomiast widzę Polaków. Zespół liczony w setkach milionów złotych, gwiazdy największych klubów Europejskich które tego patyczka na bramce Senegalu powinny zmieść. Bez pomysłu, bez pazura, bez walki kopią piłkę zjedzeni przez stres. Każdy z nich wygląda tak, jakby nie chciał dostać piłki i wziąć się za rozgrywanie. Zagraliśmy w tym meczu 3 dobre akcje, jedna zakończona bramką. Jak na ten zespół to o 10 akcji za mało.
Zawsze wybaczam porażkę po walce, tutaj poza ostatnimi 10 minutami nasi grali jak na sparingu z Azerbejdżanem.. bez pomysłu, bez pazura.. a co najważniejsze bez charakteru
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Miałem na myśli ranking fifa
Jakby była taka sytuacja że 3 zepsoły mają po 6 pkt, i bramki 5-4 jestem ciekaw co w takim razie decyduje o wyjsciu z grupy, mecze pomiedzy zespołami chyba nie jak kazdy z 3 zespółow miedzy sobą wygra z kims po jednym meczu
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
jak na moje Polska może sie juz powoli pakować, Nawałka ze swoim konserwatywnym podejściem do składu nigdy, przenigdy nic nie osiągnie, jak w nastepnym meczu zobacze Milika, Zielińskiego, Cionka to nawet nie oglądam, zagrali tragicznie, kupa im spływała po nogach, dlatego tak dużo sie mówiło o wzięciu młodych zawodników bez kompleksów jak Szymański albo Żurkowski, Kownaś wszedł i od razu coś próbował, walczył
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Krychowiak, Milik Cionek do zmiany, za Kryche dać Linettego , za MIlika Góralskiego za Cionka Bednarka ewentualnie Glika, zagrać jednym napastnikiem i wspierającymi go Zielinksim i Grosickim
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Ja sie nie zgodze , Zielinski powinien zagrac wyzej bo on sie nadaje do gry ofensywnej.
A skoro chlopak gra na spd razem z Krycha to czego oczekiwac?
Cionka i Milika out niech wchodza Glik i jesli kuba ma kontuzje to Kownacki niech idzie na skrzydelko.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Chciałbym zwrócić uwagę, że przegraliśmy w znacznym stopniu przez zły skład oraz te zadziwiające zmiany.
Na samym początku byłem w szoku jak zobaczyłem Cionka w pierwszym zamiast Bednarka. No trudno taka decyzja Nawałki.
Potem zejście Błaszczykowskiego na początku drugiej połowy to chyba byl plan B Nawalki.
Natomiast czy ktoś mi wytłumaczy wejście Bereszynskiego za Milika przegrywajac 2:0?
Przecież Rybus byl cały czas przygotowywany do grania na lewej obronie ale jak się zabiera Peszkę to nie ma o czy mowic.
Bez Glika nasza obrona wygląda bardzo słabo. Natomiast w ataku Brakowało odważnych akcji ofensywnych. Widać było, że jak wymienimy kilka szybkich podan pod polem karnym Senegalu to zaczynali się gubic.
 
19dzik91 18

19dzik91

Użytkownik
Adam80 a czego ty oczekiwales od Lewandowskiego ze bedzie cofal sie do obrony dostawal pilke prosta od cionka albo pazdana i przez cale boisko cisna mijajac senegalczykow i pakujac bramk? Jakie pilki on dostal? Bo moze ma krecic akcje sam, rozgrywac i strzelac? Jego to najbardziej tam w tej druzynie szkoda. I Kownasia tez widac ma serce do gry ale z kim grac.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Miałem na myśli ranking fifa
Jakby była taka sytuacja że 3 zepsoły mają po 6 pkt, i bramki 5-4 jestem ciekaw co w takim razie decyduje o wyjsciu z grupy, mecze pomiedzy zespołami chyba nie jak kazdy z 3 zespółow miedzy sobą wygra z kims po jednym meczu
Ranking.
Chciałbym zwrócić uwagę, że przegraliśmy w znacznym stopniu przez zły skład oraz te zadziwiające zmiany.
Na samym początku byłem w szoku jak zobaczyłem Cionka w pierwszym zamiast Bednarka. No trudno taka decyzja Nawałki.
Potem zejście Błaszczykowskiego na początku drugiej połowy to chyba byl plan B Nawalki.
Natomiast czy ktoś mi wytłumaczy wejście Bereszynskiego za Milika przegrywajac 2:0?
Przecież Rybus byl cały czas przygotowywany do grania na lewej obronie ale jak się zabiera Peszkę to nie ma o czy mowic.
Bez Glika nasza obrona wygląda bardzo słabo. Natomiast w ataku Brakowało odważnych akcji ofensywnych. Widać było, że jak wymienimy kilka szybkich podan pod polem karnym Senegalu to zaczynali się gubic.
Bereszynski wszedl za Piszczka
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja sie nie zgodze , Zielinski powinien zagrac wyzej bo on sie nadaje do gry ofensywnej.
A skoro chlopak gra na spd razem z Krycha to czego oczekiwac?
Nawałka pokpił sprawę, chyba po raz pierwszy odkąd jest trenerem takie błędy popełnił. Senegal nic nowego nie pokazał, co więcej grał bardzo przeciętnie. Nie licząc naszych błędów to ile oni sytuacji wykreowali? Wystarczyło obejrzeć mecz z Chorwacją, żeby widzieć, że jedynie skrzydłami można coś ugrać przeciwko nim, bo w środku zniszczą nas fizycznie. My graliśmy jednak przez środek, a raczej próbowaliśmy. Milik dziś fatalnie, Lewandowskiego nie widać, Grosicki przy tak cofniętej obronie nie jest w stanie pokazać swoich możliwości. Wyprowadzanie piłki z obrony poniżej krytyki - Cionek chyba najczęściej to podawał do Szczęsnego. Zgadzam się z luque - Zieliński musi grać wyżej, bo to tylko marnowanie jego potencjału (vide Modric w meczu z Nigerią czy Bruyne z Panamą) - on jako jedyny jest w stanie przyspieszyć grę i zrobić coś z niczego. Brak ruchu, dużo niedokładności - z taką grą na MŚ nic się nie ugra.
e/Gol oczywiście prawidłowy ale sędzia zawalił całkowicie bo jak można wpuścić kogoś w sytuacji, kiedy jego drużyna wywala piłkę na walkę na środek boiska? Zdjęcie wstawione przez ibis bardzo dobrze pokazuje, że Krychowiak i Bednarek nie widzieli, że tam ktoś będzie. Inaczej pewnie obaj by inaczej się zachowali.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Nawałka pokpił sprawę, chyba po raz pierwszy odkąd jest trenerem takie błędy popełnił. Senegal nic nowego nie pokazał, co więcej grał bardzo przeciętnie. Nie licząc naszych błędów to ile oni sytuacji wykreowali? Wystarczyło obejrzeć mecz z Chorwacją, żeby widzieć, że jedynie skrzydłami można coś ugrać przeciwko nim, bo w środku zniszczą nas fizycznie. My graliśmy jednak przez środek, a raczej próbowaliśmy. Milik dziś fatalnie, Lewandowskiego nie widać, Grosicki przy tak cofniętej obronie nie jest w stanie pokazać swoich możliwości. Wyprowadzanie piłki z obrony poniżej krytyki - Cionek chyba najczęściej to podawał do Szczęsnego. Zgadzam się z luque - Zieliński musi grać wyżej, bo to tylko marnowanie jego potencjału (vide Modric w meczu z Nigerią czy Bruyne z Panamą) - on jako jedyny jest w stanie przyspieszyć grę i zrobić coś z niczego. Brak ruchu, dużo niedokładności - z taką grą na MŚ nic się nie ugra.
Masz duzo racji, wgl co to za granie non stop do tylu do bramkarza ?
Akcja na 0-2 Krycha ma pile i wali mocno do Szczesnego zamiast nawet ja wyjebac na aut w bok ?
Nie potrafilismy prowadzic gry tak by Murzyny za nami biegali, kisilismy sie w srodku i to w najgorszej opcji gdzie tak na prawde byly spdki czyli krycha i zielu , dalej puste pole i napastnicy.
Jako ze to im srednio szlo bo pilka nie docierala to zaczeli grac gora co zazwyczaj mialo taki sam mizerny efekt.
Pora wprowadzic jak ktos tu wyzej pisal Goralskiego i niech motorek zapierdziela za kolumbijczykami od 1 minuty obok krychy.
Jesli chodzi o Lewego to ja go nie oceniam jakos zle, uwazam ze walczyl ale byl tak na prawde sam w ataku a zaraz kolo niego 3 wieze murzynskie. I co on ma zrobic?
Lewy musi miec wiecej przestrzeni
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Jest mi przykro jako Polakowi.. Bo Senegal nic konkretnego nie pokazał. I nie dość, że zagraliśmy źle to tak naprawdę sami sobie okazaliśmy się najgroźniejsi. Dwa błędy. tragiczne błędy... Presja była bardzo duża, co można było zobaczyć już na starcie meczu i podaniach dosłownie pomiędzy obrońcami i bramkarzem. Piszczek zawiódł. Cionek targany stresem. Reszta dosłowanie odbijała się od rosłych zawodników Senegalu. Najbardziej chyba zawiodło mnie wystawienie Milika. Po kontuzji zupełnie mu nie idzie w reprezentacji. Niecelne podania i takie tam.
Szkoda trochę wolnego Lewego.. Został wykonany poprawnie jak zawsze, brakło tylko trochę szczęścia..
Gol Krychy dość ładny, ale co on nam daje..
Pozostaje nam trzymać kciuki za chłopaków w niedzielę. Nie pluć jadem, nie hejtować, tylko wspierać. Takich nazwisk nie mieliśmy od dawna. Brakuje tylko trochę poprawnych decyzji, a może i szczęścia. Liczmy na powrót Glika, go bez wątpienia brakuje. Na szczęście to faza grupowa, szanse jeszcze istnieją. Kolumbia dzisiaj niewiele lepsza od nas.
Czas pokaże
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Masz duzo racji, wgl co to za granie non stop do tylu do bramkarza ?
Akcja na 0-2 Krycha ma pile i wali mocno do Szczesnego zamiast nawet ja wyjebac na aut w bok ?
Nie potrafilismy prowadzic gry tak by Murzyny za nami biegali, kisilismy sie w srodku i to w najgorszej opcji gdzie tak na prawde byly spdki czyli krycha i zielu , dalej puste pole i napastnicy.
Jako ze to im srednio szlo bo pilka nie docierala to zaczeli grac gora co zazwyczaj mialo taki sam mizerny efekt.
Pora wprowadzic jak ktos tu wyzej pisal Goralskiego i niech motorek zapierdziela za kolumbijczykami od 1 minuty obok krychy.
Jesli chodzi o Lewego to ja go nie oceniam jakos zle, uwazam ze walczyl ale byl tak na prawde sam w ataku a zaraz kolo niego 3 wieze murzynskie. I co on ma zrobic?
Lewy musi miec wiecej przestrzeni
Lewy nie będzie miał więcej przestrzeni, uroki bycia największą gwiazdą.
Gramy do tyłu, bo nie mamy obrońców potrafiących rozgrywać piłkę. Musieli się cofać Krychowiak i Zieliński przez co się robiła wielka dziura między nimi i napastnikami - nie było jak podać i znowu do tyłu - tak się koło zamyka.
Co do meczu z Kolumbią to bardziej powinni nam leżeć. Oni grają piłką, nie są tak silni fizycznie i nie będą się w taki sposób bronić. Dzięki temu powinniśmy mieć więcej miejsca do gry.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jak Krychowiak zagra z Kolumbia to nic się nie zmieni w nasej grze, widzialiści jak on gra, każdą piłkę przyjmuje rozgląda się, mysli i podaje do tyłu,(i to zazwyczaj niedokładnie) on nie potrafi zagrać do przodu szybkim podaniem, trzeba byc ślepym żeby tego nie widzieć, nic nie daje naszej drużynie, za niego powinien grać ktoś bardziej kreatywny typu Linetty, nawet Góralski by lepiej zagrał, bo nie jest takim zamulaczem jak Krycha, któremu transfer do PSG z Sevilli a później do West Bromwich, nie wyszedł na pożytek.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
tak właściwie to można jeszcze wyjść z grupy remisując z Kolumbią. Senegal musi wygrać z Japonią. My 3 pkt na Japonii. Najważniejszy mecz Senegal Kolumbia gdzie Senegal wygrywa lub remisuje co daje nam pewny awans w takim przypadku, może Kolumbia wygrać z Senegalem, wtedy będą liczyć się małe punkty, więc trzeba z Japonią trochę postrzelać.
 
19dzik91 18

19dzik91

Użytkownik
Znowu zaczynaja sie matematyczne rozkminy. Kolumbia tez pod sciana. No chyba Kolumbia jest lepsza niz senegal, w sumie senegal nic przeciez takiego szczegolnego nie gral. Kolumbia pierwsze 45 min bardzo dobre. Druga polowa duzo duzo slabiej ale chyba sie wypompiwali. Nas dzis nikt nie klepal, jeden z nudniejszych meczy.
 
N 0

noobisticated

Użytkownik
Wiele zostało już napisane. Zatem mam jedynie nadzieję, że mecz z Kolumbią będzie zdecydowanie na innym poziomie, bo dzisiejszy, to szkoda słów. Trudno było na to patrzeć. Polska jak i Kolumbia wyjdą z nastawieniem, aby zdobyć swoje pierwsze 3 pkt, bo inaczej raczej będzie pakowanie walizek i obyśmy zobaczyli bardziej otwartą grę.
Jeszcze słowo na temat Milika. Dla mnie najsłabszy w dzisiejszym spotkaniu. Naliczyłem 4 bezmyślne straty oraz 1 słabo wykonany rożny. Żadnego dobrego zagrania. Arek niestety nie jest jeszcze gotowy na taki turniej. Dla mnie było zaskoczeniem wystawienie go w wyjściowym składzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom