>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa H [POLSKA, Senegal, Kolumbia, Japonia]

Status
Zamknięty.
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
wiele w tym meczu zalezy od ustawienia czy zagramy dwoma napastnikami czy nie
to jest kluczowe do tego zeby szacować nasze szanse na zwyciestwo , w eliminacjach do me i wczesniej lewy był wygwizdywany i oskarzany o wszystkie plagi tego swiata do momentu gdy przeciwnicy zrozumieli ze pilnowanie Lewego to za mało bo inni strzelają a doprowadziło do tego wprowadzenie drugiego napastnika ,i to dzieki temu Lewy nagle zaczął tyle strzelac w eliminacjach do ME , potem wiadomo jak było z ustawieniem na ME i bilansem strzeleckim Lewego , teraz sytuacja jest inna Lewy nastrzelał tych bramek wiecej niz reszta razem wzieta z tego co pamietam i to na nim beda sie koncentrowali przeciwnicy , jezeli zostanie sam z przodu to bedzie podobnie jak na ME z golami , niestety &quot;polska mysl szkoleniowa&quot; samoczynnie dązy do grania systemem którym grac nie potrafimy i do którego nie mamy zawodników ani tym bardziej trenerów (jedynym który z grania jednym napastnikiem potrafił cos wycisnąc był Holender Benek) dla tego po przejeciu starów przez Bońka wywaleniu na zbity pysk Piechniczka z pzpn byłem jednym z nielicznych którzy chcieli dac szanse Engelowi bo on by grał 4 4 2 , na szczescie Nawałka zrobił to samo podobno po namowach Engela własnie ale to bajkopisarz wiec mu nie wierze
licze na powtorke z ME gdzie wieksza furore robili zawodnicy dobrzy którzy pól roku leczyli kontuzje niz swietni po rozegraniu miliona meczów w ligach i pucharach a tych którzy cos potrafia i mało grali w tym sezonie mamy aż za duzo hehe
licze tez na zaangażowanie naszych i murzynowanie senegalczyków i nie chodzi tu o olanie meczu bo tego nie zrobią ale o granie kazdego pod siebie licze też choć nieco mnie na głupie błędy

cieszy mnie tez ze pojechał pijaczyna Peszko bo to oznacza że atmosfera jest wazniejsza od interesów , menedzerów i działaczy i ego nadtrenera Piechniczka jak to było w Korei a potem za Janasa
nic nie stawiam w tym meczu rzecz jasna niema co mieszać sportu z bukmacherka
zasiadam w fotelu i oglądam
 
O 17

___on

Użytkownik
Polska - Senegal
Ciekawe, że to nas bukmacherzy ustawili w roli faworytów w tym spotkaniu... Dla mnie 2,4-2,6 powinno być na Senegal. Cenię ich bodaj najbardziej ze wszystkich ekip z Afryki. Świetni technicznie i dodatkowo bardzo silni fizycznie. Myślę że jak dobrze zagrają w defensywie i odpowiednio zaopiekują się Lewandowskim ekipie naszych może być wyjątkowo trudno wygrać walkę o środkową część boiska. Dla mnie ten mecz będzie oscylował wokół remisu. Albo 0:0 albo 1:1....Pobieram dziś opcje...
Senegal x2 kurs 1,60 STS
wynik 1:2 FT


Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Polska DNB 1.63 parimatch ⛔ ????
Stawiam na zwyciestwo Polakow, przy ewentualnym remisie zwrot stawki. Szczerze? To bedzie moj bet roku. Postawilem bardzo duzo pieniedzy, w roznych bukach, podaje przykladowego buka. Panowie wyzej przeanalizowali wszystko. Ja sie zgadzam z tym, ze Polska jest zwyczajnie lepsza od Senegalu. Gralismy sparing z afrykanska druzyna jakis czas temu, zle nie bylo. Ale dzisiaj? Dzisiaj wszyscy graja na 100%, bez odpuszczania. Nasza kadra jest zdecydowanie lepsza, nie przewiduje niespodzianki w pierwszym meczu Bialo-czerwonych.
Ze wzgledu na to, ze postawilem przyslowiowy &#39;dom&#39; to stawiam z opcja remis zwrot stawki, jakis przypadkowy karny dla Senegalu czy tez wielka nieskutecznosc Lewego i spolki moglby przeszkodzic.
Licze na pewne zwyciestwo Polakow i dluuuuuuuuuuugie wakacje dla mnie ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Polska DNB 1.63 parimatch
Stawiam na zwyciestwo Polakow, przy ewentualnym remisie zwrot stawki. Szczerze? To bedzie moj bet roku. Postawilem bardzo duzo pieniedzy, w roznych bukach, podaje przykladowego buka. Panowie wyzej przeanalizowali wszystko. Ja sie zgadzam z tym, ze Polska jest zwyczajnie lepsza od Senegalu. Gralismy sparing z afrykanska druzyna jakis czas temu, zle nie bylo. Ale dzisiaj? Dzisiaj wszyscy graja na 100%, bez odpuszczania. Nasza kadra jest zdecydowanie lepsza, nie przewiduje niespodzianki w pierwszym meczu Bialo-czerwonych.
Ze wzgledu na to, ze postawilem przyslowiowy &#39;dom&#39; to stawiam z opcja remis zwrot stawki, jakis przypadkowy karny dla Senegalu czy tez wielka nieskutecznosc Lewego i spolki moglby przeszkodzic.
Licze na pewne zwyciestwo Polakow i dluuuuuuuuuuugie wakacje dla mnie ????
To jest hazard, a nie bukmacherka, ale życzę powodzenia. Typ rozsądny, sam też gram, ale nie grubo
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
To jest hazard, a nie bukmacherka, ale życzę powodzenia. Typ rozsądny, sam też gram, ale nie grubo
fakt. już sam hazard jest bardziej hojny niż ta pieprzona bukmacherka eeh. kto by się spodziewał że faworyt grupy przegra z chłopcami do bicia?
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Polska over 1,5 kartki Betsson 2,32⛔

Dla mnie ostry twardy mecz mamy ludzi od twardej gry roboty w środku pola tak na chłodno w obronie tez raczej wirtuozerii nie będzie wazny kluczowy mecz ...Po wynik Kolumbii robi sie ciekawie ale i mega nerwowo. Pazdek Thiago na środku Góralski Linnety i Krycha każdy moze wyłapać kartkę.Plus zmiany 3 kto by sie nie pojawił to tez jest szansa taki zadani owiec Peszko :p twardy Teodorczyk myślę ze to moze byc najostrzejsze spotkanie mistrzostw jak na razie mecz Szwedów i Skośnych ponad 40 fauli zrobili wiec myślę ze u nas miedzy 13-15 na glowe to spokojnie powinno wpaść... napewno na samym Mane będziemy mieli problemy plus var ....moze jakieś przepychanki sie zdarza gramy to i Polska ....Musisz Mocno imo tylko budżet mnie ogranicza :p:

Polska - Senegal

moje typki-

Strzały gracza w światło bramki Zakłady rozstrzygane według oficjalnych statystyk publikowanych przez FIFA.com
Ponad 0.5 Mané, Sadio Senegal 1,72 Unibet⛔

Dla mnie prosta krotko szybka piłka- serce drużyny w ofensywie szybki błyskotliwy niezły technicznie na tle naszych będzie trudny do zatrzymania dla mnie pewunia bardzo dobry sezon w anglii czasem partoli setki ale napewno Senegal wyjdzie mocno naładowany...Potrafi zagrać na obu skrzydłach zejść do środka uderzyc z dystansu dograć wyłożyć piłkę partnerowi... nasi moze przewyższając doświadczeniem ekipę Senegalu ale potencjał to juz...50/50 Lewy trudne zadanie musimy zagrać mocno na skrzydłach ofensywnie ale uważnie dla mnie siła warunki fizyczne po stronie Mane i spółki .Nasze atuty poza ograniem doświadczeniem... u nas mocna pewna bramka kto nie zagra jest moc podobno Szczęsny wychodzi...wiec no i Lewy ale sam będzie mu strasznie ciężko sie przebić coś zrobić z Koulibalym i Kara Mbodji mega twardzi mocni fizycznie...no i w każdym wywiadzie podkreślają bl bla bla ze sie nie boja i wiedza z e Lewandowski to star wiec...ostro na niego
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
fakt. już sam hazard jest bardziej hojny niż ta pieprzona bukmacherka eeh. kto by się spodziewał że faworyt grupy przegra z chłopcami do bicia?
Ktoś podawał w dziale typ na Japonię... Dla mnie z &quot;dogów&quot; (celowo w cudzysłowie bo na tych MŚ to za chwilę nie będzie wiadomo kto jest faworytem, a kto dogiem ???? ) Japonia była najmniej. Pograłem co prawda dzisiaj lekko Kolumbię, ale w długoterminowych mam chyba tylko jeden bet, że Japonia nie wyjdzie co wciąż jest jak najbardziej możliwe. Być może w tej grupie zdecydują jakieś remisy i punkty stykowe. Przy tak dysponowanej Japonii będzie Polsce ciężko, ale za chwilę zobaczymy na co nas stać. Ja wierzę, że wyjdziemy z grupy.
 
19dzik91 18

19dzik91

Użytkownik
Polska win + btts 5.75 sts
Polska w ofensywie ma kim postraszyc dlatego z 2 do 3 brameczek dzis widze spokojnie. A dobrze wiemy ze zadko gramy na 0 z tylu do tego nasza obrona nie powala wiec napewno cos stracimy. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Już? ???? Polska kompletnie bez pomysłu, zero koncentracji, co było widać już na tych filmikach z Łączy Nas Piłka - każdy wesolutki, śmieszki, żarciki, jakby nie przygotowywali się do mistrzostw świata, a do jakiegoś towarzyskiego z San Marino. Polscy kibice jak i media tak samo nie zostały dłużne, balony napompowane ponad stan, każdy już myślał z kim to Polska zagra jak wyjdzie z grupy, a tutaj wyjdzie jak zawsze - drugi mecz i walizki spakowane, bo nie wydaje mi się, że za 5 dni Polska wygra z Kolumbią, która też walczy o być albo nie być.
Następnym razem proponuje kubeł zimnej wody na głowę i trochę chłodniejsze podejście do tematu. Ograniczyć media przed takimi meczami, bo pewnie większość z was miała przez te media zrasowane głowy. Pozdrawiam.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Polska DNB 1.63 parimatch
Stawiam na zwyciestwo Polakow, przy ewentualnym remisie zwrot stawki. Szczerze? To bedzie moj bet roku. Postawilem bardzo duzo pieniedzy, w roznych bukach, podaje przykladowego buka. Panowie wyzej przeanalizowali wszystko. Ja sie zgadzam z tym, ze Polska jest zwyczajnie lepsza od Senegalu. Gralismy sparing z afrykanska druzyna jakis czas temu, zle nie bylo. Ale dzisiaj? Dzisiaj wszyscy graja na 100%, bez odpuszczania. Nasza kadra jest zdecydowanie lepsza, nie przewiduje niespodzianki w pierwszym meczu Bialo-czerwonych.
Ze wzgledu na to, ze postawilem przyslowiowy &#39;dom&#39; to stawiam z opcja remis zwrot stawki, jakis przypadkowy karny dla Senegalu czy tez wielka nieskutecznosc Lewego i spolki moglby przeszkodzic.
Licze na pewne zwyciestwo Polakow i dluuuuuuuuuuugie wakacje dla mnie ????
Oj współczuję Ci gościu... Cały czas myślałem ile straciłeś
W meczu Polska - Kolumbią dla mnie do gry over 1,5 goli w meczu lub nawet over 2,5 Oba zespoły muszą powalczyć o wyjście i to będzie mecz o wszystko...
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Najbardziej nie boli porażka ale fakt że jesteśmy obok Arabii po 1 meczu najgorszą drużyną tych mistrzostw i cały świat to widzi.
Nie wiem co musi się stać przed meczem z Kolumbią ale to musi być totalne oczyszczenie....
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Oj współczuję Ci gościu... Cały czas myślałem ile straciłeś
W meczu Polska - Kolumbią dla mnie do gry over 1,5 goli w meczu lub nawet over 2,5 Oba zespoły muszą powalczyć o wyjście i to będzie mecz o wszystko...
Ja bym tutaj wszedł w kartki, wiem, że sędziowie dają teraz mniej tego, ale zawsze.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Mnie boli to ze oddalismy Senegalowi wygrana. Nie jestesmy zla ekipa ale jak ogladalem mecz mialem wrazenie ze mamy pelne portki. Zrozumialbym ekipe Engela w 2002 a nawet Janasa w 2006 ale nasza w 2018 gdzie mamy znaczna wiekszosc kadry , ktora gra na wyzszym- wysokim szczeblu? Gdzie takie mecze to prawie codziennosc?
Cos tu mentalnie nie pyklo.
Cionkowi od 1minuty widocznie nie szlo i tylko czekalem az los go pokara.
Wg mnie Glik MUSI wrocic na Kolumbie inaczej mozemy sie juz pakowac.
Lewy musi dostac wiecej pilek i miejsca. Czyli albo Milik ma byc wyzej kolo niego albo na ŚPO niech idzie Zielinki a za Milika nizej wejdzie Linetty.
Musimy zagrac ostro jak pod koniec meczu z murzynami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom