>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa H [POLSKA, Senegal, Kolumbia, Japonia]

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Osobiście nie widzę wygranej 1;0, przecież my tak nie potrafimy grać. Jak uda się szybko wpakować bramkę, to stworzą nam się okazje do kontr, a to przecież lubimy. I daj Bóg skuteczność jutro to będzie dobrze, a może i 3:0? :sweat:
Teoretycznie nie jesteśmy reprezentacją, która robi wyniki 1:0, ale na ostatnim wielkim turnieju wszystko było na opak- nasza obrona była super, a atak zawodził. Wtedy wyniki były naprawdę zaskakujące: 1:0, 0:0, 1:0, 1:1, 1:1. Trzeba jednak dodać, że wtedy Pazdan grał na kosmicznym poziomie, reszta obrony też, za to w ataku skuteczność mieliśmy fatalną. Pazdan wtedy grał bardzo ryzykownie i zawsze spadał na cztery łapy. Pytanie, czy teraz też tak będzie.
Sam jakiś czas temu zagrałem na over 1,5 goli Polski, ale nie podoba mi się to, że kursy na to rosną, więc pewnie zagramy dość defensywnie...
 
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Ja ponownie uderzam w faule. Właściwie uważam podobnie jak w meczu Korei gdzie też to grałem. Waleczni Japończycy,szybkie ataki Kolumbii, raczej wynik nie otworzy się zbyt szybko, sędziowie wstrzymują się z kartkami. Co tu więcej pisać:
Japonia over 12,5 kurs 1,67 w fortunie⛔

e: niestety ta szybka czerwona kartka, dużo przywilejów korzyści i o dziwo wtopa
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Lewandowski odda przynajmniej 4 strzały 1.9 bah
Lewandowski będzie wykonywał wszystkie wolne w pobliżu pola karnego. Jeśli będzie karny też podejdzie. Jakąś szanse z gry napewno też będzie miał.
 
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
na fortunie jest taki sam kurs. tylko że na over 3,5 fauli na Lewandowskim...
edit: wlasnie dlatego jest to kurs bardzo atrakcyjny z tego powodu ze linia 1.5 na Lewego jest bardzo niska ???? /ranczo
Jak oni to rozliczają?? Bo na oficjalnej stronie Fify chyba nie ma takich statystyk
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Sam jakiś czas temu zagrałem na over 1,5 goli Polski, ale nie podoba mi się to, że kursy na to rosną, więc pewnie zagramy dość defensywnie...
???? czyli chłopaki dostosują się do bukmacherów i zagrają defensywnie, czy bukmacherzy wiedzą już że zagramy defensywnie?
Wg mnie kursy są jakie są bo buki patrzą przez pryzmat ostatniego EURO, tam mieliśmy same undery, a dodatkowo Senegal nie traci dużo bramek.
Jeżeli jednak spojrzymy na naszą defensywę, to nie wydaje sie ona być monolitem, tym bardziej trzeba strzelić więcej niż jedną bramkę żeby myśleć o dobrym wyniku.
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Mylące są te kursy na Polskę.
Bukmacherzy sami chyba nie mogą rozkminic Nawałki :p
Założę się, że jutro kurs na naszych poleci w dół.
Dla mnie czysty win Polaków.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Polska - Senegal:
Polska HT @3.05
Polska o0.5ht @2.23
Over 1.5ht @3.8 unibet

Szczerze mówiąc aż trochę nie dowierzam że nie znalazł się jeszcze żaden z powyższych betów, mimo że do tej pory bardzo underowo. Jak wiadomo nie od dziś i co podkreślają sami zawodnicy, mamy kozackie pierwsze połowy, gdzie widać że gra jest na 120% i wkładane są wszystkie siły, tak w 2 połowie jak mówił Grosik grają na 90%. Co jak wskazuje jest największą bolączka i minusem kadry. Stąd moje propozycje - myślę, że Polska zdominuje pierwszą połowę, ukuje spokojnie brameczke, a może nawet dwie, a w drugim odda inicjatywe dużo mocniej i wtedy pewnie ukuje Senegal.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Polska - Senegal
Liczba fauli popełnionych przez zawodnika: Michał Pazdan ponad 1.5
@2.20 Unibet
Analiza:
Emocje z godziny na godzinę, potem z minuty na minutę będa rosnąć bowiem w końcu po 12 latach zagramy na MŚ. Środek obrony jeszcze nie jest pewny w stu procentach ale sporo na to wskazuje, że w pierwszym składzie wyjdzie Michał Pazdan. Ostatnio nie jest w swojej najlepiej formie, jak to było chociażby podczas ME. Zdarzają mu się błędy a czasem żeby je poprawić trzeba po prostu sfaulować zgodnie z zasadą trenera Kazimierza Górskiego: Piłka może przejść, zawodnik już nie. Ponadto ofensywni piłkarze są szybcy i czasami jakaś spóźniona interwencja podczas odbioru piłki może skutkować faulem, tymbardziej że powinnismy zagrać agresywniej niż zwykle.
Linia wystawiona na dwa przewinienianaszego obrońcy jest moim zdaniemniska a kurs nie taki zły więc polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
J 0

jhnp

Użytkownik
Wszyscy wiedzą jak Polska gra ostatnio.
Mocna ofensywa w pierwszej połowie i próba utrzymania co zazwyczaj nie wychodzi.
Po ostatnim meczu tych drużyn może być spokojniej ale się skuszę.
Stawiam na:
Polska - Senegal - ponad 1.5 ht kurs 3.95
Polska - Senegal-
1 polowa dokladna ilosc gol 3+ - 13.00
Najlepiej na fortunie live za 20zl drugi typ.
Dostanie sie BONUS 20zl. A jeśli nie wejdzie. Drugie 20zl.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Polska - Senegal 1X ⛔
Kolumbia - Japonia
Japonia over 12.5 fauli ⛔
@2.11 uni ⛔
Ja stawiam na naszych ???? Chyba wszystko już zostało powiedziane, moim zdaniem inteligencja nie przegra z siłą.
Arnold Boczek dobrze prawi, warto grać na faule dogów, do tej pory dawali zarobić. Statystycznie także prezentuje się to nieźle, a dochodzi ranga spotkania i to, że to Los Cafeteros będą tutaj prowadzić grę.

Polska - Senegal
Senegal over 3.5 rogów ⛔
Kolumbia - Japonia
James Rodriguez over 1.5 strzałów zwrot
@2.02 uni ⛔
Polacy dużo ostatnio tracili tych rogów, myślę że Senegalczycy nie będą mieli dzisiaj powodów żeby bronić wyniku, a ich dzikie wjazdy w pole karne będą czasami kończyć się rogami. Sam Mane powinien ze 2 nabić.
James Rodriguez - poprzedni król strzelców, wykonawca rzutów wolnych i domyślam się że także rzutów karnych, dystansowa strzelba + moja opinia powyżej na temat fauli ze strony Japończyków - to powinno wypalic.
Jedziemy z nimi panowie!!!:gool:
2-1 dla naszych ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie wygrana Polski minimum dwoma bramkami zamyka mi kupon na 17k przy stawce 500. Jakieś pomysły na kontrę? Nie mam pojęcia jak to skontrować rozsądnie..
Ale co ty masz dokładnie na tym kuponie ? Polska AH: -1,5 (EH:1) bo to oznacza, że musi wygrać dwiema bramkami. Pisz dokładnie jaki bet bo nie używasz żargonu technicznego. Jeśli AH:-1.5 to kontrowanie jest proste: Senegal +1,5. Niestety kurs na to wynosi tylko 1,15 więc jeśli miałbyś grać w Polsce to z podatkiem nie uda się skontrować...bo przy kwocie 17000zł wygrana jest 17204zł
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Panowie betsson dał piękną promocję. Brać puki nie poleciało w dół.
S.Mane over 0.5 strzała w światło bramki. @ 2.21
Mail z dziś, z 2:46 w nocy:
Witaj
Niestety byliśmy zmuszeni do unieważnienia Twojego zakładu na Poland - Senegal oraz zaniżyć wszelkie kursy na to zdarzenie do poziomu 1.00.
Ta akcja musiała nastąpić, gdyż nastapil blad techniczny.
Z wyrazami szacunku,
Betsson.com Zakłady Sportowe
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Ale co ty masz dokładnie na tym kuponie ? Polska AH: -1,5 (EH:1) bo to oznacza, że musi wygrać dwiema bramkami. Pisz dokładnie jaki bet bo nie używasz żargonu technicznego. Jeśli AH:-1.5 to kontrowanie jest proste: Senegal +1,5. Niestety kurs na to wynosi tylko 1,15 więc jeśli miałbyś grać w Polsce to z podatkiem nie uda się skontrować...bo przy kwocie 17000zł wygrana jest 17204zł
Kontrowanie pre jest zawsze nieopłacalne, już lepiej było tego nie stawiać, ale akurat mecz Polski jako ostatni na kuponie jest świetny, bo mamy lepsze pierwsze połowy. Wystarczy poczekać aż Lewy i spółka wpakują brame i wtedy kontrować, polecam ;)
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Moim zdaniem Polska wspierana przez kibiców na stadionie zwycięży dzisiaj przez nokaut techniczny więc nie pozostaje nic innego jak typować wygraną w różnych wariantach i o 17 siadamy do oglądania.
Niech wygra lepszy czyli my :cholerniezly::gool::cash:
 
B 52

basketm

Użytkownik
Polska posiadanie piłki% 50,5 powyzej 1.67 Betsson
Typ wydaje mi sie dosyc prawdopodobny, jestesmy lepsi technicznie, dluzej bedziemy rozgrywac akcje. Senegal bedzie szukał swoich szans w szybkich kontrach.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Polska win @2.41 fortuna
Panowie wrzucę swoje 5 groszy. Oglądam Polską kadrę od dobrych 20 lat i zawsze musiałem sie wstydzić tego co oni grali. Byla to banda beztalencia pijaków i amatorów bez ambicji ani umiejętności. Teraz to jest niebo a ziemia. Mamy mega gwiazdę nie bójmy sie tego słowa. Robert do tego jest w niesamowitej formie, strzela pewnie karniaki, fenomenalnie strzela wolne, gra głową, jest w życiówce kondycyjnie. Do tego widziałem kilka zdjęć z Soczi, jest nabity mięśniami jak Ronaldo. To jest ten moment. Nie bedzie nigdy lepiej. To samo dla mnie Piszczu, to jest klasa światowa. Dyryguje cala linia obrony, swietnie potrafi dograc na pole karne, takze bardzo dobra sylwetka. Bramkarzy mamy obu na bardzo wysokim poziomie. Dla Kuby i wielu innych kadrowiczów to pierwszy i ostatni munial w karierze, oni umrą dzis na boisku. Nie patrzcie tez na mecze towarzyskie, to inna bajka i inne ciśnienie. Dzisiaj to jest inna planeta. Tam bylo wiele zmian, zszedl Piszczu i tracimy dwa gole dzis to nie bedzie mialo miejsca. Na pewno najslabszym ogniewem jest Pazdan ale nasz trener ktory takze jest swietnym fachowcem zdaje sobie z tego sprawe. Po prostu trzeba bedzie asekurować tą pozycje. W porownaniu do Euro moim zdaniem jestesmy w lepszym polozeniu. Robert jest wypoczety duzo bardziej i bardzo glodny tego turnieju, mamy juz tez doswiadczenie jak to sie je. Kolejny aspekt to ławka ktora wkoncu jest i daje opcje trenerowi. Bereszynski mocno puka, tak samo walka Goralskiego z Linettym to dobre wiadomosci. Kownacki wyglada fenomenalnie, widac ze bardzo chce sie pokazac. Mysle ze Kuba zagra 70min bo na tyle jest gotowy w 100% i powinien wejsc na skrzydlo wlasnie Kownacki. Nawet Krychowiak sie odkurzyl i bardzo dobrze, na pewno mysli o zmianie klubu a gdzie lepiej sie pokazac jak nie na mundialu? Ogolnie mysle ze cala kadra zyskuje patrzac jak trenuje, jakie podejscie ma Lewy i gdzie mozna zajsc zaczynajac od 3 ligi w Zniczu. Nie bede pisal ksiazki, ale obecna kadra jest najlepsza jaka widzialem za mojego zycia. Jak nie teraz to kiedy? Bierzemy to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Typ: Polska - Senegal obie strzelą . Kurs 2.16 (fortuna)
Chyba nie sądzicie, że Polska zachowa czyste konto z Senegalem. Z Chile i Korea Płd traciliśmy bramki, czyste konto jedynie z Litwa. Z kolei Senegal strzelał Chorwacji i Korei. Jak dla mnie kurs to promocja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom