>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H [POLSKA, Senegal, Kolumbia, Japonia]

Status
Zamknięty.
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Wiecie może czy Keita Balde jest awizowany do pierwszego składu Senegalu czy raczej ławka ?
Raczej ławka, w 3 sparingach tylko raz wyszedł w podstawie a i tak zszedł w przerwie, skład powinien wygląd mniej więcej jak ten z Chorwacją plus Kouyate w środku
 
chowirex 115,8K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Polska - Senegal
19.06.2018 17:00
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2.15
Fortuna
Po wielu ciekawych meczach i kilku niespodziankach nadszedł czas na pierwsze mecze grupy H. Już na początku naprawdę trudne zadanie dla podopiecznych Adama Nawałki. Zagrają z reprezentacją Senegalu. Nie jestem optymistycznie nastawiony do wyniku tego meczu. Nasza reprezentacja znajduje się w gorszej dyspozycji niż we Francji przede wszystkim szwankuje defensywa czyli formacja dzięki której odnieśliśmy taki sukces na Euro 2016. Rywale to zespół mocny kadrowo, największa gwiazda tej reprezentacji Sadio Mane, Kalidou Koulibaly to zawodnicy o ugruntowanej międzynarodowej renomie do tego trzeba dodać Ndiaye (Everton), Keita Balde (AS Monaco) są to również piłkarze znani i cenieni w środowisku piłkarskim. Optymizm co do dobrego wyniku dla Polski można opierać na springach Senegalu w 2018 roku wygrał tylko kończące przygotowania spotkanie z Koreą Południową. Nasza Reprezentacja również nie notowała jakiś dobrych wyników w sparingach, choć w ostatnich meczach było widać dobrą dyspozycje Roberta Lewandowskiego. Myślę że w tym meczu warto wejść w zakład obie drużyny strzelą przynajmniej po jednej bramce, Polska defensywa zapewne bez Glika, a jeśli mamy dopatrywać się jakiś słabości wśród 11-stki drużyny z Afryki to widzę bocznych obrońców oraz mało klasowego bramkarza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rozpen 22

rozpen

Użytkownik
Panowie wygrana Polski minimum dwoma bramkami zamyka mi kupon na 17k przy stawce 500. Jakieś pomysły na kontrę? Nie mam pojęcia jak to skontrować rozsądnie..
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie wygrana Polski minimum dwoma bramkami zamyka mi kupon na 17k przy stawce 500. Jakieś pomysły na kontrę? Nie mam pojęcia jak to skontrować rozsądnie..
Wiesz jak prosisz o pomoc to powinieneś też dawać coś od siebie, a nie widzę w Twoich postach takiego AKO... Zresztą w ogóle nie wiele co widać z typów... 2 posty widoczne, oba z pytaniami... Jak chcesz pomocy to dawaj coś od siebie bo egoistą nie powinno się być ani w życiu, ani na forum...
Jak pisze bukowina postaw z 15k po kursie 1,05 na handi dodatnie na Senegal ???? A przepraszam w Totolotku jest Senegal(+2,5) po 1,02 to chyba większy byłby podatek...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Panowie wygrana Polski minimum dwoma bramkami zamyka mi kupon na 17k przy stawce 500. Jakieś pomysły na kontrę? Nie mam pojęcia jak to skontrować rozsądnie..
Będzie mecz ma styku i jak wygraja to raczej jednym golem. Bierz ile daja bo kontrować rozsadnie bedzie ciężko bo możesz duzo stracić lub niewiele zyskać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Kolumbia-Japonia
Typ: Kolumbia -1.5 gola
Kurs: 2.90
Bukmacher:Fortuna
godz: 14:00
Ewentualna analiza: Kolumbia w pierwszym swoim spotkaniu zmierzy się chyba z teoretycznie najsłabszym zespołem tej grupy czyli z reprezentacją Japonii, która w ostatnich swoich 6 spotkaniach zanotowała zaledwie 1 zwycięstwo , co prawda Japończycy wygrali swoją grupę eliminacyjną przed zespołem Arabii Saudyjskiej , ale od kwalifikacji mineło już kilka mięsiący i ekipa Japonii gra ostatnio niezwykle słabo, wygrana w sparingu z Paragwajem to wszystko na co było stać ekipę z kraju kwitnącej wiśni, wcześniej zanotowali porażki z zespołami Szwajcarii, Ghany, oraz Ukrainy. Kolumbia wyglądała trochę lepiej w sparingach bowiem udało im się ograć Chiny oraz Francję, zremisować z Egiptem i Australią oraz przegrac spotkanie z Koreą. Kolumbia obok naszej reprezentacji jest faworytem do wyjścia z grupy, bowiem ma w swoim zespole sporą ilośc klasowych zawodników . Kolumbia na pewno w tym spotkaniu również jest faworytem do zdobycia kompletu punktów, mają ekipę silniejszą niż zespół Japonii więc na pewno grając z nimi będą chcieli szybko strzelić bramkę i kontrolować przebieg spotkania. Myślę że w tym meczu warto postawić na over w bramkach bowiem Kolumbia potrafi tworzyć sobię sytuację podbramkowe i tutaj ich nie powinno zabraknąć. Mój typ to wynik 3:1 po 90 minutach spotkania.
 
rozpen 22

rozpen

Użytkownik
Będzie mecz ma styku i jak wygraja to raczej jednym golem. Bierz ile daja bo kontrować rozsadnie bedzie ciężko bo możesz duzo stracić lub niewiele zyskać.
Sęk w tym, że nie widzę opcji wcześniejszego zamknięcia kuponu na etoto. Też czuję, że jak już wygramy to 1 bramką max. Kupon puszczony na wariata, a że siadło to trzeba teraz myśleć.
Adamo80 nie jestem egoistą. Zadaj pytanie a w miarę możliwości postaram się Ci pomóc ;) Czyli co, żeby zapytać o cokolwiek to najpierw muszę zapodać 5 kuponów trafnych, żeby zasłużyć na pomoc? ???? ) pozdro
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Bardzo ciekawe zakłady na jutro przygotowała fortuna, według mnie value, chyba lepsze to niż typowanie końcowego rezultatu. Wiemy jak gra opiera się na tym zawodniku, Senegal też pewnie o tym wie :p
 
P 0

pr0phetka

Użytkownik
Wszyscy mówią i piszą o tych ,,afrykańskich potęgach&quot; ale jak na razie to na turnieju wszystkie Afrykańskie drużyny odnoszą porażki !! Polska jutro bierze to normalnie i lewy strzela 2 bramki, pozdrawiam
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Sęk w tym, że nie widzę opcji wcześniejszego zamknięcia kuponu na etoto. Też czuję, że jak już wygramy to 1 bramką max. Kupon puszczony na wariata, a że siadło to trzeba teraz myśleć.
Adamo80 nie jestem egoistą. Zadaj pytanie a w miarę możliwości postaram się Ci pomóc ;) Czyli co, żeby zapytać o cokolwiek to najpierw muszę zapodać 5 kuponów trafnych, żeby zasłużyć na pomoc? ???? ) pozdro
Hmm , możliwe , ze tam nie daja Casha ... ja bym na Twoim miejscu poprostu czekal , bedzie co bedzie bo kontra sie tu nie oplaca niestety.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Patrząc na te mistrzostwa jak i poprzednie to afrykański rywal jest idealny na 1 mecz. Na tym turnieju pokazały się dotychczas 4 zespoły z tego kontynentu i ugrały łącznie 0 punktów i jeden gol po debilnym karnym dla Tunezji.
Ogólnie może i poprawiły się one taktycznie ale nadal przegrywają przez głupotę i brak koncentracji. Egipt stracona bramka w 90 minucie, Maroko se samo wbija w 96 będąc lepsze, Nigeria beznadzieja a straconego gole to oczywiście swojak i kretyński karny rodem z mma...
Dziś Tunezja też zero w ataku, gol po totalnej głupocie Walkera a potem tracą gola w 91 minucie. Ogólnie afrykańskie drużyny mimo, że często mają nawet dobrych zawodników czy trenerów, to nie żebym był rasistą ale takie ich murzyńskie olewactwo, egoizm, brak przyswajania taktyki, brak koncentracji powoduje, że nic nie potrafią ugrać na mś. Może i w klubach jak jest jeden czy dwóch to jakoś się wkomponują ale jak jest ich 11 to wygląda to słabo. Poprzednie wiele mistrzostw też to pokazało, wszyscy zawsze się podniecali Kamerunem w 2002 czy WKS w 2006 czy 2010 a ci nawet z grupy nie wyszli. Ogólnie z reguły ekipy z czarnego lądu kończą udział na grupie, bo właśnie brak im zespołowości, profesjonalizmu, zaraz pokłócą się o kasę albo kto jest najlepszy, najładniejszy czy tam królem wioski...
I w tym upatruję jutro zwycięstwa Polaków, większa kultura gry i dyscyplina taktyczna powinna wygrać kolejny raz nad fizycznością, wybieganiem i indywidualnymi umiejętnościami Senegalczyków. Liczę tutaj na jakieś właśnie błędy obrony, momenty dekoncentracji, głupie faule, karny, które pozwolą naszym zdobyć gole. Moim zdaniem mamy najłatwiejszy mecz, potem bardzo solidna Kolumbia oraz równie poukładana Japonia z kilkoma niezłymi zawodnikami, która moim zdaniem jest mocno niedoceniana a może w tej wyrównanej grupie sporo namieszać. Dlatego uważam, że jak mamy gdzieś zdobyć 3 punkty to właśnie na otwarcie, potem nie wiem ale moim zdaniem to najsłabszy zespól w grupie. No i mamy Lewego, który wykorzysta blędy ich obrony !
Typ: Polska 2,4 sts
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Bardzo ciekawe kursy widze u wiekszości buków na over kartek w meczu naszych,na over 3.5 kurs aż 2.15! a nie jest żadną tajemnicą,że murzynki z Senegalu nawet w towarzyskich(z Chorwacja aż 5) łapali wiele więcej kartek niż ta linia wyznaczona przez buków.Zawsze tez z dwie karteczki mogą byc i u naszych.Będzie sporo walki,jedni wracaja po 12 latach,drudzy po 16,odstawiania nogi nie będzie.
 
rozpen 22

rozpen

Użytkownik
Osobiście nie widzę wygranej 1;0, przecież my tak nie potrafimy grać. Jak uda się szybko wpakować bramkę, to stworzą nam się okazje do kontr, a to przecież lubimy. I daj Bóg skuteczność jutro to będzie dobrze, a może i 3:0? :sweat:
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Polska - Senegal Procent udanych podań zawodnika (w %, musi wystąpić od początku meczu): Grzegorz Krychowiak powyżej 83,5% 1,70 Fortuna ⛔ 83% :headbang:
Statystyki nie kłamią, więc przejrzałem mecze rozegrane na tych MŚ, które specyfiką powinny odzwierciedlać mecz Polaków i graczy na pozycji Krychowiaka.
Chorwacja - Nigeria - Rakitic 86%, Modric 89%. Ktoś może powiedzieć, że to nie ten poziom ale Modric większość meczu grał mocno cofnięty.
Dania grała trójką w pomocy, więc ich nie wliczam.
Francja - Australia - Tolisso 93%, Pogba który grał słabo miał 86%.
Serbia - Kostaryka - moim zdaniem najbliższa postać Krychowiakowi - Milivojevic- 91%.
Szwecja - Korea - Ekdal 89% i Larsson 80% ale ten gra bardziej kreatywnie.
U nas do kreowania będzie przewidziany Zieliński. Krychowiak ma zabezpieczać i rozrzucać długie piłki na boki, co wydaje się, będzie często wykorzystywane. Grzesiek radzi sobie jednak coraz lepiej w tym elemencie i prawie wszystko celnie. Wynik koło 83% to byłby niezły wynik ale dla gracza, który prowadzi grę próbując zaskoczyć rywali, a więc bardziej ryzykuje. Do tego będzie wyznaczony Zieliński. Na pozycji Krychowiaka pewność podań jest kluczowa i on powinien zakręcić się w okolicach 90% dokładności. Senegal raczej odda nam piłkę i rozgrywanie akcji, a to by oznaczało, że Krychowiak będzie miał dużo kontaktów z piłką. Im więcej posiadania, tym więcej piłek przejdzie przez Grześka. Jak pokazuje EURO - im więcej podań tym wyższy procent.
Wyniki Krychowiaka z EURO2016:
Irlandia Płn - 74 podania (95%)
Niemcy - 32 podania (81%)
Ukraina - 39 podań (77%)
Szwajcaria - 61 podań (94%)
Portugalia- 101 podań (91%)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kolumbia - Japonia
Kolumbia 1,76

Kolumbia i powyżej 2,5 3,25
Kolumbia -1 3,10

A więc to jest ten dzień gdzie wszystkie oczy Polaków będą zwrócone na mecz Polska - Senegal, nim to nastąpi rozegrane zostanie spotkanie naszej grupy Kolumbia - Japonia. Faworyt? Kolumbia.
Stawiam na otwarty mecz z obu stron ale koniec końców Kolumbia zgarnia 3 punkty a w meczu pada więcej niż 3 bramki.
Kolumbia z przodu ma R. Falcao, J. Rodriguez, J. Cuadrado.. do wyboru są również C. Bacca, L. Muriel.. ahh mają niesamowitą pakę z przodu. W tyle także nie wygląda to gorzej.. D. Ospina z Arsenalu, Y. Mina z Barcelony czy D. Sanchez z Tottenhamu.
Jeżeli chodzi o Japonię... są zagadką.. skazywanie na porażkę w tej grupie niby bez formy, zmiana trenera tuż przed Mundialem. Wyniki w meczach towarzyskich to są same porażki praktycznie - nieciekawie to wygląda.
Ale jeżeli spojrzymy na kadrę to mają naprawdę kim grać.. S. Kagawa, K. Honda, s. Okazaki (nie wiadomo czy zagra z powodu kontuzji),M. Hasebe, Y. Nagamoto, H. Sakai czy M. Yoshida - są to naprawdę nazwiska które mogą robić wrażenie...
Myślę, że obie drużyny strzelą gola co przybliży mnie do overa ale .. lepsza jest moim zdaniem jednak... drużyna Kolumbii i to Oni powinni wygrać a jeżeli strzelą dość szybko gola to może nawet wygrają dość wysoko.
Stawiam na wynik 2/3:1
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Panowie betsson dał piękną promocję. Brać puki nie poleciało w dół.
S.Mane over 0.5 strzała w światło bramki. @ 2.21
Mane gwiazda nr 1 gwarantowane 90 minut gry. Bije wszystkie stałe fragmenty. W dodatku my mamy swoje problemy w obronie, co było dobitnie widać z Chile. Szykuje się ciężki mecz i Senegal będzie miał swoje szanse.
BTW , polecam śledzić u nich linie na zawodników. Przed meczem Meksyku taki sam zakład na Layuna i Chicarito wisiał z kursem 3.2. Oczywiście zostało pograne. Dziś to samo. Linia na Kane i Lukaku linia 1.5. To śmiech na sali i pewny pieniądz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Bardzo ciekawe kursy widze u wiekszości buków na over kartek w meczu naszych,na over 3.5 kurs aż 2.15! a nie jest żadną tajemnicą,że murzynki z Senegalu nawet w towarzyskich(z Chorwacja aż 5) łapali wiele więcej kartek niż ta linia wyznaczona przez buków.Zawsze tez z dwie karteczki mogą byc i u naszych.Będzie sporo walki,jedni wracaja po 12 latach,drudzy po 16,odstawiania nogi nie będzie.
Również uważam że kartki to rozsądny bet, Senegalczycy nie będą się patyczkować z naszymi. My też zapewne jakieś zółtko zarobimy. Tym bardziej że sędziowe coraz częściej sięgają po ::zoltakartka:.
 
ranczo0123 453,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Cześć!
Znalazłem super typ na jutro, Lewandowski faulowany minimum 2 razy, kurs 2.15 (u ruskich)
Niestety zakład max za 380 zł, ja już pograłem, nie mogę więcej razy niestety...
Co Wy na to??
Panowie ten bet w dalszym ciagu jest do wziecia tylko jest schowany w zakladce &quot;statystyki gracza&quot; a nie w zakladce &quot;faule&quot; jak wczesniej. Ogromna niekonsekwencja buka na przewinienia na Lewym. Sami zreszta wyciagnijcie odpowiednie wnioski. Zdecydowanie zaklad do gry po mega fajnym kursie. Buk 1xbet oczywiscie.
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
Panowie ten bet w dalszym ciagu jest do wziecia tylko jest schowany w zakladce &quot;statystyki gracza&quot; a nie w zakladce &quot;faule&quot; jak wczesniej. Ogromna niekonsekwencja buka na przewinienia na Lewym. Sami zreszta wyciagnijcie odpowiednie wnioski. Zdecydowanie zaklad do gry po mega fajnym kursie.
na fortunie jest taki sam kurs. tylko że na over 3,5 fauli na Lewandowskim...
edit: wlasnie dlatego jest to kurs bardzo atrakcyjny z tego powodu ze linia 1.5 na Lewego jest bardzo niska ???? /ranczo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom