>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wokół Biało-Czerwonych

dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
I jak tam przewidywania co do składu na pierwszy mecz Panowie i Panie? W bramce Fabian czy Wojtek? tu chyba najwieksza tajemnica..osobiście wolałbym Szczesnego,bo Fabian nie przekonuje mnie,może mam troche do niego lekki uraz jako fan Arsenalu jak wlatywał z piłka do bramki lata temu i podejmował słabe decyzje,ale wydaje mi sie,że z Wojtkiem obrona wyglądała by pewniej.
Co do reszty składu to chętnie widziałbym Góralskiego za Karolka,owszem Karolek niby lepszy piłkarz,ale w kadrze prawie zawsze zawodzi a i potrzeba takich walczaków jak Góralski na Gueye i Kouyate.
I może dac szanse Kownackiemu za Błaszczykowskiego? Szanse pewnie takiego rozwiązania małe a szkoda,widziałbym młodego,zadziornego do walki głodnego gry a Kubę na podmęczonych na ostatnie 30 minut.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Moim zdaniem zagra Szczęsny, aczkolwiek wolałbym Fabiańskiego. Z tym Góralskim to się z Tobą zgadzamw stu procentach. Natomiast teraz pytanie czy zagramy ofensywnie z dwójką napastników (mam na myśli wyjście Arka Milika w pierwszej jedenastce) czy jednak 5 pomocników. To chyba narazie wie tylko selekcjoner naszej reprezentacji a my dowiemy się kilkadziesiąt minut przed 17 ???? osobiście chciałbym żeby Milik usiadł na ławce i w zależności jak mecz się potoczy go wpuścić na drugą polowe.
Obrona: Bednarek i Pazdan oraz Piszczek na prawej wydawają się byc pewniakami do pierwszego składu. Oby tylko Rybus zagrał na lewej stronie bo ten Bereś mnie nie przekonuje
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Sklad:
Szczesny-Piszczek Bednarek Pazdan Rybus-Blaszczykowski Krychowiak LinettY Zielonski Grosicki-Lewandowski

Nie wierze ze Nawalka zaryzykuje ofensywniej.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Oj rosną emocje, rosną... ????
Szkoda, że w Szczecinie nie mamy takiej strefy kibica jak np. na Narodowym w stolicy, niemniej jednak jutro cały dzień podporządkowany biało-czerwonym. Od rana nie ma mnie w domu i przygotowujemy się do święta, na które każdy kibic czeka od 2 lat. Najpierw kawa i Przegląd Sportowy, a potem to już napoje wyskokowe, żeby jakoś starać się stonować ciśnienie ????
Nadchodzi święto sympatyków futbolu i prawdziwych kibiców reprezentacji - trzymamy kciuki i kibicujemy!
Mój typ 2:0 (1:0) - Błaszczkowski, Lewandowski
;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bobair 48

bobair

Użytkownik
No tak nam pokazała miejsce ze była druga w grupie
Sparingi sa nieistotne, ostatni mecz Meksyku przed ms to przegrana 2:0 z Danią, takich przykładów gdziie ktoś gra dobry/zly sparing i potem gra zły/dobry mecz na mś moge ci bez problemu znaleźć więcej, gdzie napisalem ze ten mecz napawa mnie optymizmem? Nie wymyślaj rzeczy ktorych nie napisalem, chyba że to twój jedyny sposób żeby zabłysnąć
Pokazała miejsce wygrywając z nami lekko, łatwo i przyjemnie 4:0, jakbyś zapomniał. Bredzisz kolego jak obłąkany. Skoro sparingi są nieistotne to po co je rozgrywać? Sparingi pokazują na jakim etapie i w jakiej formie jest dana drużyna. Jeżeli tego nie rozumiesz to nie ma z tobą o czym rozmawiać. Ja wiem, że trzeba kibicować naszym. Ale trzeba też rozsądnie oceniać nasze szanse i nie napinać się bezsensownie jak szczerbaty na suchary. Jeżeli ktoś uważa, że to, że w rankingu z dupy wziętym, jesteśmy w pierwszej dziesiątce i na tej podstawie buduje swój optymizm i ocenia szanse Polaków to życzę szczęścia. Pogadamy po meczu. Na podstawie tego co grają Polacy to wg mnie nie wygrają z Senegalem. Jak dotychczas w każdym meczu padała przynajmniej jedna bramka. Mam nieodparte wrażenie, że przyjdą Polacy z Senegalem i spierdo...lą tę serię - no chyba, że Lewy wymęczy jakiegoś karnego, bo sędziowie w tych MŚ bardzo ochoczo wskazują na wapno.
P.S.
Jak na razie to ty błyszczysz swoim niczym nie popartym hurrra-optymizmem.
Na wp wg ich informacji na środku obrony Pazdan z Cionkiem, na bramie Szczęsny.
Jeśli to się sprawdzi to o gola dla Senegalu jestem spokojny. Ma takiego chłopa jak Bednarek a ten wystawia Cionka/Pazdana.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Pokazała miejsce wygrywając z nami lekko, łatwo i przyjemnie 4:0, jakbyś zapomniał. Bredzisz kolego jak obłąkany. Skoro sparingi są nieistotne to po co je rozgrywać? Sparingi pokazują na jakim etapie i w jakiej formie jest dana drużyna. Jeżeli tego nie rozumiesz to nie ma z tobą o czym rozmawiać. Ja wiem, że trzeba kibicować naszym. Ale trzeba też rozsądnie oceniać nasze szanse i nie napinać się bezsensownie jak szczerbaty na suchary. Jeżeli ktoś uważa, że to, że w rankingu z dupy wziętym, jesteśmy w pierwszej dziesiątce i na tej podstawie buduje swój optymizm i ocenia szanse Polaków to życzę szczęścia. Pogadamy po meczu. Na podstawie tego co grają Polacy to wg mnie nie wygrają z Senegalem. Jak dotychczas w każdym meczu padała przynajmniej jedna bramka. Mam nieodparte wrażenie, że przyjdą Polacy z Senegalem i spierdo...lą tę serię - no chyba, że Lewy wymęczy jakiegoś karnego, bo sędziowie w tych MŚ bardzo ochoczo wskazują na wapno..
Jak tak bardzo sugerujesz się sparingami to może pochwal się też jak w nich grał Senegal? Remis z LUKSEMBURGIEM, porażka z Chorwacją i zwycięstwo ze słabiutką Koreą, którą nawet Bośnia leje.
Jak grała Japonia? Porażka z Ghaną, Szwajcarią bez strzelonej bramki i pokonanie jedynie rezerw Paragwaju.
Jak grała Kolumbia? Remisy z Australią czy Egiptem, który bez Salaha nie istnieje.
Sparingi są nie po to żeby pokazać w jakiej formie jesteśmy a po to żeby pozostać w rytmie meczowym i żebyś nie zapomniał my tą Danię też pokonaliśmy. Kolejny świetny argument ranking FIFA, jednak żeby być w tym TOP 10 trzeba coś ugrać tak? Eliminacje do EURO 2016 jedna porażka z mistrzami świata Niemcami, na samym EURO nie przegraliśmy meczu właśnie z nimi czy późniejszymi mistrzami Portugalią. W tych eliminacjach jedna porażka z Danią a poza tym tylko jedna pechowa strata punktów w Kazachstanie. Jeśli na 25 ostatnich ISTOTNYCH spotkać przegrywamy tylko 2 to coś jest na rzeczy i nie bez powodu jesteśmy na takim miejscu. I nie bez powodu prawie cały świat typuje nas do wyjścia z grupy, no właśnie prawie poza kilkoma takimi jak Ty, którym się nigdy nie dogodzi i tu nic nie jest wyolbrzymione.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Jak tak bardzo sugerujesz się sparingami to może pochwal się też jak w nich grał Senegal? Remis z LUKSEMBURGIEM, porażka z Chorwacją i zwycięstwo ze słabiutką Koreą, którą nawet Bośnia leje.
Jak grała Japonia? Porażka z Ghaną, Szwajcarią bez strzelonej bramki i pokonanie jedynie rezerw Paragwaju.
Jak grała Kolumbia? Remisy z Australią czy Egiptem, który bez Salaha nie istnieje.
Sparingi są nie po to żeby pokazać w jakiej formie jesteśmy a po to żeby pozostać w rytmie meczowym i żebyś nie zapomniał my tą Danię też pokonaliśmy. Kolejny świetny argument ranking FIFA, jednak żeby być w tym TOP 10 trzeba coś ugrać tak? Eliminacje do EURO 2016 jedna porażka z mistrzami świata Niemcami, na samym EURO nie przegraliśmy meczu właśnie z nimi czy późniejszymi mistrzami Portugalią. W tych eliminacjach jedna porażka z Danią a poza tym tylko jedna pechowa strata punktów w Kazachstanie. Jeśli na 25 ostatnich ISTOTNYCH spotkać przegrywamy tylko 2 to coś jest na rzeczy i nie bez powodu jesteśmy na takim miejscu. I nie bez powodu prawie cały świat typuje nas do wyjścia z grupy, no właśnie prawie poza kilkoma takimi jak Ty, którym się nigdy nie dogodzi i tu nic nie jest wyolbrzymione.
To jest Twoje zdanie. Ja mam swoje. Wg mnie (jeśli oczywiście nie będzie jakiegoś karnego z dupy) to: nie wygramy z Senegalem, nie wygramy z Kolumbią i wygramy z Japonią. Tyle. Naciągaj swoje argumenty pod swoje typy. A ja będę naciągał pod swoje. Każdy ma do tego prawo. Zobaczymy po meczu/meczach. Oczywiście będę bardzo zadowolony jeśli okaże się, że jednak awansujemy z grupy ale wg mnie realnie oceniając szanse Polaków to będzie ciężko. A jeśli chodzi o dogadzanie to widać, że jesteś mało wymagający ;). Bez odbioru. Albo odbiór po meczu.
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Moim zdaniem zagra Szczęsny, aczkolwiek wolałbym Fabiańskiego. Z tym Góralskim to się z Tobą zgadzamw stu procentach. Natomiast teraz pytanie czy zagramy ofensywnie z dwójką napastników (mam na myśli wyjście Arka Milika w pierwszej jedenastce) czy jednak 5 pomocników. To chyba narazie wie tylko selekcjoner naszej reprezentacji a my dowiemy się kilkadziesiąt minut przed 17 ???? osobiście chciałbym żeby Milik usiadł na ławce i w zależności jak mecz się potoczy go wpuścić na drugą polowe.
Obrona: Bednarek i Pazdan oraz Piszczek na prawej wydawają się byc pewniakami do pierwszego składu. Oby tylko Rybus zagrał na lewej stronie bo ten Bereś mnie nie przekonuje
Mi się wydaje,że Milik dzis ławeczka i wejdzie na te 20-30 minut,zaleznie od wyniku meczu,ale tak jak napisałes,wszystko okaże się na godzinkę przed meczem ???? środek pola dzis niezwykle ważny,więc będzie 5 pomocników najprawdopodobniej.I fajnie,że sie ktos zgadza nt Góralskiego,potrzebne waleczne serce dzis bardziej niż nawet umiejętności,bo kto ma skonczyc akcje to skonczy,oby :p
Bednarka na obronie też bym chciał zobaczyc,ale chodza słuchy o Cionku ponoć,troche szkoda,bo na szybkich murzynków Cionek według mnie jest zbyt statyczny..Selekcjoner ma ból głowy jak to dzis ustawić ;)
 
b4ry 33

b4ry

Użytkownik
Na razie to strasznie to wygląda. Liczyłem na to, że przez te kilka lat pracy Nawałki zgranie naszej drużyny bedzie ogromnym atutem. Niestety, wyglądamy jakby nie pomysłu na grę. Milik podaje na 15 metrów od kolegi rozkłada ręce. Brakuj mi tego gryzienia trawy, nie widac ognia w oczach. Senegal czyta naszą grę jak w otwartej książce. Odrobili zadanie: Chcesz ograć Polskę? daj jej piłkę, sami sobie zrobią krzywdę
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
19dzik91 18

19dzik91

Użytkownik
Dokladnie, bez pomyslu jak narazie albo to tak senegal sie ustawia i kryje. Ale te podania cionek-pazdan-cionek-pazdan czasem szczesny albo szuka dlugich podan. Cionek strasznie pare strat i podan slabych no i te nieszczesny samoboj slabo bardzo. Jak sie chlopaki nie ogarna na drugie 45 min i zaczna grac ofensywnie to slabo to widze. Porownajcie teraz mecz kolumbi i japonii. Kolumbia 1 polowa bardzo dobra a 2 to juz dla Japonii. Jak by tak z nami zagrali to mozemy byc najslabso w grupie.
 
19dzik91 18

19dzik91

Użytkownik
Dlaczego zawsze tak musi byc ze nasi budza sie jak juz jest problem. Dlaczego nigdy nie moze byc spokoju... Senagal pierwsza druzyna afrykanska ktora wygrywa na mundialu z..... Nami. O co tu k chodzi?
 
drif 4,6K

drif

Użytkownik
Wyszli troszke spieci niby z tatyka ale bez pomyslu. Widac bylo brak dyrygenta, nikt nie chcial pociadnac gry nikt nie chial wziac odpowiedzialnosci. Nawalka pokomibinowal z ustawieniem moze nawet przekombinowal. Kazdy pisze i jedzie ze mieli pelno w gaciach etc Panowie to sa Mistrzostwa Swiata Najwieksza impreza w pilce noznej na globie. Stres, napiecie, trema jest olbrzymia. Wiele innych czynnikow o ktrych my nie mamy pojecia wplywa na zawodnikow. Dla niektorych to pierwsze mecze. Trzeba to zrozumiec i postawic sie w ich sytuacji !!!
Znali wynik 1 meczu wiedzieli ze Kolumbia polegla. Chcieli za wszelka cene dobrze zaczac bez porazki dlatego zagrali tak zachowowawczo i to sie chyba zemscilo. Pierwszy gol przypadek, pech. Drugi bardzo duzy blad Krychowiaka. Czasem wydaje mi sie ze nasi graja zawsze dobrze jak wlasnie sa pod scian bo wiedza ze nie maja nic do stracenia. Pozostaly dwa mecze obydwa trzeba wygrac a nawet przy remisie i wygranej dalej jest szansa na wyjscie z grupy. Wiec nie zabierajmy im szansy i niech walcza dalej!
P.S
Larsson bronil Polakow w studio ITV i Lewandowskiego kiedy mowili ze sa zawiedzeni postawa Polakow i jego.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Przegrywają, a Nawalka wprowadza na plac dwóch... obrońców. I Bednarek pokazał klasę.
Poza tym jakimś cudem przechodzimy z 4 obrońców na trzech.
Na placu było ich 4, czyli Rybus, Cionek, Pazdan i Piszczek.
Za Błaszczykowskiego wszedł Bednarek i raptem zostało... 3 obrońców.
Później Piszczka zmienił Bereszyński.
No normalnie polska myśl szkoleniowa.
 
M 17

marvelmm

Użytkownik
Moim zdaniem musimy zagrać ustawieniem podobnym do tego z Litwą. 3 obrońców + 2 wahadłowych (rybus+bereszyński moim zdaniem, ewentualnie grosik zamiast rybusa na lewym, Kuba moim zdaniem nie daje wystarczająco, żeby grał w 1 składzie), w środku 2 z 3 (krychowiak, zieliński, linetty) + 3 z przodu (kownacki, milik, lewy). W dzisiejszym meczu zdecydowanie brakowało jakichkolwiek prostopadłych podań do przodu, gra skrzydłami też nie istniała. Musimy mieć bardziej ofensywne ustawienie, Nawałka dalej ustawia wszystko zachowawczo i liczy ze nikt nam nie strzeli a my jakimś cudem wciśniemy gdzieś jedną fartownie.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Nie róbmy tragedii. Najtrudniejszy mecz za nami, Kolumbia już nie jest tak silna fizycznie, tutaj już będzie wiecej technicznego grania. A Japonia pokazała że można ich ruszyć. Nawet remis w tym spotkaniu nie będzie nas skreślał. Po spotkaniu wszyscy mądrzy ale wiadomo było że to będzie mało finezyjnej gry dużo walki. Zawodnicy nie imponujący warunkami fizycznymi jak Rybus, Zieliński zamiast grać biegali. Sensowniej wydawało się wystawić Bednarka który wygląda bardzo fajnie a w Anglii wiadomo jak się walczy, Teodorczyka który może nie imponuje techniką czy skutecznością ale potrafi się przepchnąć więc z automatu Lewy mógł mieć wtedy więcej miejsca. Jak na niemal stracone 2 zezony fajnie wyglądał Krychowiak. Najlepszy u nas moim zdaniem. Wnioski po meczu? Milik nie czuje grania, może być dobry ale na podmeczonego rywala. W następnym meczu pewnie przez to wyjdziemy z 1 napastnikiem i wahadlami. Mie głupie pod warunkiem dominacji na środku i rozrzucaniu podań na boki. Krycha z Góralskim muszą wycinać i chyba właśnie Góralski jest dobrą opcją. To by odciążylo Zielińskiego. Trochę bojaźliwie Pazdan dużo pewniej wyglądał Bednarek ale nawet jak da radę zagrać Glik to Bednarek będzie na ławie. Szkoda, imponuje mi chłopak. Tą bramką nie obciazał bym go za bardzo. Nie widziałem by śledzie pozwolił wejść na boisko Niangowi, sam chyba nie wiedział co sie stało i puścił grę. Ale powtarzam to nie koniec, będzie trochę trudniej ale ja cały czas twierdziłem że łatwiej powinni nam być z Kolumbia niż Senegalem. Walczymy dalej panowie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
19dzik91 18

19dzik91

Użytkownik
Jak nie wiem nie chce wyjsc na negatywnie nastawionego ale jak Wy piszecie ze z kolumbia bedzie nam latwiej grac bo co? Nie wpakujemy sobie bramki? Czy nie popelnimy juz takiego bledu? Bo tak mowice jakby senegal nas rozpracowal taktycznie i krecil akcje jak chcial? Tak z ciekawosci? Na co liczyc mozemy z kolumbia?
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Z Kolumbia będzie otwarty mecz i będziemy mogli kontrować czyli coś co lubimy. Musimy zagrać niemalże mecz życia i może tak też będzie ...?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jak nie wiem nie chce wyjsc na negatywnie nastawionego ale jak Wy piszecie ze z kolumbia bedzie nam latwiej grac bo co? Nie wpakujemy sobie bramki? Czy nie popelnimy juz takiego bledu? Bo tak mowice jakby senegal nas rozpracowal taktycznie i krecil akcje jak chcial? Tak z ciekawosci? Na co liczyc mozemy z kolumbia?
Kolumbia nie zamuruje się tak jak Senegal. Oni też muszą wygrać więc gra powinna inaczej wyglądać - to oni powinni większość meczu prowadzić grę. Nie pamiętam jakiegoś meczu, gdzie by grali mocno defensywnie. Dla nas to lepiej, bo z tak defensywnym nastawieniem przeciwnika jak wczoraj od lat nie możemy sobie poradzić. Otwarta gra to więcej miejsca na skrzydłach i szansa na kontry, czyli to co lubimy najbardziej i potrafimy grać. Senegal jest o wiele mocniejszy fizycznie od Kolumbii. Z błędów też, mam nadzieję, wyciągniemy wnioski.
Znakomicie to wszystko podsumował grzecho-30911 wcześniej - polecam przeczytać 3 razy.
 
Do góry Bottom