>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Witam, na tych MS skupiam sie na grze na faule. Na razie na 2 pierwsze mecze :
over 0,5 faulu Maticia - 1,45 UNIBET
over 9,5 faulu Niemców - 1,85 UNIBET
over 0,5 faulu Humelsa - 1,72 UNIBET
Over 12,5 faulu Serbów 1,80 Unibet ( w ostatnich meczach towarzyskich mieli więcej)
over 0,5 faulu Krossa - 1xbet
Liczba fauli popelninych na J.Hernandez - 0ver 0,5 - unibet
Może ktoś coś wybierze ????
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Na etoto jest zakład &quot;Szwecja, Belgia i Anglia wygrają swoje mecze w dniu 18.06 &quot; po kursie 4.25. Sam zastanawiam się na czystym winem szwecji po kursie 2.05. A tutaj by było takie promo od buka?? Czy to raczej podpucha związana z tym że faworyci nie wygrywają? Jak myślicie? Wczoraj Niemcy i Brazylia zawiodły więc ten zakład jakbyście ocenili??
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Na etoto jest zakład &quot;Szwecja, Belgia i Anglia wygrają swoje mecze w dniu 18.06 &quot; po kursie 4.25. Sam zastanawiam się na czystym winem szwecji po kursie 2.05. A tutaj by było takie promo od buka?? Czy to raczej podpucha związana z tym że faworyci nie wygrywają? Jak myślicie? Wczoraj Niemcy i Brazylia zawiodły więc ten zakład jakbyście ocenili??
Samo to, ze buk cos oferuje po większym kursie nie powinno byc zachęta, a wręcz odwrotnie. Buk ma kusić łatwym zarobkiem. Stad te oferty, ze np. Brazylia czy Arg wygra a neymar czy messi strzela ileś tam bramek. To raczej dla Januszy skierowana oferta.
Jak gadam z angolami w robicie, to przyznają, ze maja chu.owy skład i nie warto na nich pensa stawiać.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Na etoto jest zakład &quot;Szwecja, Belgia i Anglia wygrają swoje mecze w dniu 18.06 &quot; po kursie 4.25. Sam zastanawiam się na czystym winem szwecji po kursie 2.05. A tutaj by było takie promo od buka?? Czy to raczej podpucha związana z tym że faworyci nie wygrywają? Jak myślicie? Wczoraj Niemcy i Brazylia zawiodły więc ten zakład jakbyście ocenili??
Daj se luz ziomuś, mundial trwa do połowy lipca ???? no chyba że chcesz se zapewnić emocjonalny dzień ???? jeśli ja bym miał taki zamiar to wolałbym zagrać BTTS u Angoli, ale wolę na spokojnie przetrwać 1 kolejke. To tylko moja opinia, z wąsem :movember:
 
opson_69 6

opson_69

Użytkownik
Zastanawiam się czy grać?
Czy jest możliwe aby w jednym meczu zagrał Szczęsny a w drugim Fabiański, tak aby żaden nie czuł się poszkodowany.
Ja to sobie za drobne z bonusu wrzuciłem do ako z overem 0.5 gola Zielińskiego i overem 3.5 Neymara (choć po wczorajszym meczu najbardziej obawiam sie o tą pozycje ???? )
Nawet w solowym zakładzie widzę w tym typie spore value, choćby właśnie z tej przyczyny o której wsponiałeś: aby żaden nie czuł się poszkodowany, bo który by nie stanął i tak będzie dobrze (oczywiscie mówię o Fabianie i Szczęsnym)
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Dobry wieczór,czy jest u jakiegokolwiek buka zakład typu &quot;Który z Polaków strzeli najwięcej bramek na tegorocznym mundialu&quot;
Z góry dzięki za odp.
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Samo to, ze buk cos oferuje po większym kursie nie powinno byc zachęta, a wręcz odwrotnie. Buk ma kusić łatwym zarobkiem. Stad te oferty, ze np. Brazylia czy Arg wygra a neymar czy messi strzela ileś tam bramek. To raczej dla Januszy skierowana oferta.
Jak gadam z angolami w robicie, to przyznają, ze maja chu.owy skład i nie warto na nich pensa stawiać.
No i pyklo ja złapałem !
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Wczoraj weszło tylko za nie duże fundusze ???? Dzisiaj mają to samo że polska, kolumbia i rosja wygra po kursie 10.00 ale to już nie wejdzie bankowo ???? Nie grajcie tego :p Ale warto patrzeć na te promocje dnia. Jutro powinien być mecz faworytów ;)
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Dla mnie jedynymi sensownymi typami na te mistrzostwa to karny w meczu. Sędziowie hojnie dyktują rzuty karne i spróbuje to wykorzystać. ZW pierwszych 14 meczach w sześciu były karniaki. Przy kursach coś pomiędzy 3,2-3,5 na to zdarzenie i grając za stówke każdy mecz byłoby się z 400-500 pln do przodu. Wg mnie warto spróbować i dzisiaj myślę o naszym meczu i o ruskich (wiadomo - gospodarzom &quot;ściany&quot; pomagają).
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
W fortunie dali zakład bez ryzyka: lewy strzeli i zanotuje asystę 5,50. Tylko że maksymalny wkład przynajmniej u mnie to 10zł i 23 grosze. No ale jak wejdzie to pare monet za free
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Co myślicie o takim dublu za większą stawkę:
Procentowe posiadanie piłki- kto więcej : Portugalia- Maroko oraz Urugwaj- Arabia - oczywiscie na &quot;gospodarzy&quot; stawiam. Wejdzie spokojnie bez ryzyka? AKO 1,48
 
P 0

pek92

Użytkownik
Pewn
Co myślicie o takim dublu za większą stawkę:
Procentowe posiadanie piłki- kto więcej : Portugalia- Maroko oraz Urugwaj- Arabia - oczywiscie na &quot;gospodarzy&quot; stawiam. Wejdzie spokojnie bez ryzyka? AKO 1,48
Pewnie jeśli masz śmiało zagraj za 500 j. Wiem ze pewna jest tylko śmierć ale to bardzo pewny typ bez nerwów. Pozdrowienia
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Pewn
Pewnie jeśli masz śmiało zagraj za 500 j. Wiem ze pewna jest tylko śmierć ale to bardzo pewny typ bez nerwów. Pozdrowienia
Jeszcze 10 lat temu na forach za tego typu &quot;poradę&quot; dostawało się kopa w dupę. Zapytajcie tych, co grali po groszowym kursie posiadanie dla ruskich w pierwszym meczu z Arabią. &quot;Bez nerwów&quot;.
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Liczba żółtych kartek powyżej 235 kurs 20 bah
Do końca mistrzostw zostało 28 spotkań a brakuje 123 kartek czyli średnio 4,4 na mecz. Wchodzimy w decydujące mecze czyli bez odpuszczania. Wczoraj w meczach zostało pokazanych 17 kartek(Arabi - Egipt tylko 2 ale mecz bez znaczenia).
Warto zaryzykować za 5 zł
A dodam że kurs przed wynosił 1.8 a wczoraj 22. Dziś Nigeria i Argentyna mogą poprawić tą liczbe.
 
Do góry Bottom