>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
tnf 253

tnf

Użytkownik
dobra secik jest, teraz na ostrej pompie drugi set Zanevska i liczymy łatwy hajs w sprzedajnym sporcie
@2,14 marathon
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
dalej uważam że nie ma szans. Po co ma się męczyć i grać 3 sety jak i tak będzie w głównej drabince
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
widzę że dalej niektórzy nie wiedza że już nie ma tak że do turnieju głównego jako LL wchodzi zawodnik z najwyższym numerem rozstawienia tylko jest losowanie. Jezeli jedno miejsce to dwóch z najwyższymi numerami którzy przegrali mecz w finałowej rundzie, jeżeli dwa miejsca to biorą trzech do losowania.
A później płacz że jak to, że nie tak a stawiacie nie znając podstawowych zasad.
Poza tym Larsson to nie jest jakas specjalistka od trawy, wręcz przeciwnie lubi bardziej wolniejsze nawierzchnie i jeżeli przegra to nie znaczy że puściła mecz.
Wystarczy spojrzeć na jest ostatnie mecze przed tym turniejem to 8 przegranych na trawie więc nie wiem skąd taki kurs w ogóle dali na nia.
dalej uważam że nie ma szans. Po co ma się męczyć i grać 3 sety jak i tak będzie w głównej drabince
znasz zasady awansu jako LL?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Total fouls Korea over 15.5 @ 2.62 tak mi wpadło w oko.
Nawet w sparingach ze słabą Boliwią i jeszcze gorszą Bośnią taką linie pokrywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Total fouls Korea over 15.5 @ 2.62 tak mi wpadło w oko.
Nawet w sparingach ze słabą Boliwią i jeszcze gorszą Bośnią taką linie pokrywali.
Zgadzam się, nawet taka wyższa linia, jbc w fortunie jest 13,5 jakby ktoś chciał niższą linię, kurs niestety dużo biedniejszy, do działu też typ podany
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
na dziś coś takiego gram
Szwecja o52,5% posiadania piłki @1,85
Wawrinka - Norrie TB w meczu @1,9
Panama o14,5 fauli @2
Pliskova - Rybarikova u22,5 @1,69
Van Uytvanck - Sabalenka o20,5 @1,64
Zalgiris - Lietuvos Kwarta z najniższą liczbą punktów Powyżej (31.5) @1,84
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
i co ta larsson narobiła? Przecież i tak ma awans to się jej wygrywac zachciało, tylko pytanie po co a może Zanevska puściła mecz? ???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom