>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Grupa F [Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Płd]

Status
Zamknięty.
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Niemcy chyba nie trafili z formą na pierwszy mecz. Szybkościowo odstawali wczoraj bardzo. Trochę tak jak Polacy w meczu towarzyskim z Chile. Myślę, że z następnym meczem przyjdzie świeżość. Choć wiecie... to, że bramki Niemców strzeże gość, który nie grał przez większą część sezonu, może powodować kwas w drużynie. Na szczęście to problem Niemców.
Dziś gram czystą jedynkę na Szwedów. Dla mnie pewniak.
 
danonxpl 190

danonxpl

Użytkownik
I właśnie dlatego, trochę na przekór, gram tutaj remis. Po Iranie, Islandii, Meksyku, Szwajcarii, męczarniach Urugwaju, Francji i Danii widać, że pierwszy mecz na mundialu nie ma faworytów. Liczę na to, że tendencja się utrzyma, a w drugiej kolejce wielcy odpalą.
grzesznik zgadzam się co do Neuera. Bardzo podobało mi się to, co zrobił trener Peru. Guerrero dla Peru jest grającą legendą, ale był zawieszony przez 9 miesięcy i usiadł na ławie.
 
B 14

bartekczl

Użytkownik
Szwecja pyknie Koreę, Niemcy Szwedów, Meksyk Koreę, a na koniec Szwedzi Meksyk i Niemcy Koreę. Wówczas 3 ekipy po 6 punktów i patrzymy na bramki. Scenariusz jak najbardziej realny. A że Niemcy jak zwykle mają szczęście to wygrają grupę, tym samym unikając spotkania Brazylii. Szwedzi jako drudzy. I wygrana Meksykanów z początku nie będzie już tak słodko odbierana. Co jak co, ale nie można balować i liczyć na sukces. Takie moje zdanie.
 
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Moją uwagę zwrócił multizakład w meczu Szwecja- Korea na dokładny wynik: 1:0 , 0:0 , 0:1 lub 1:1 w unibet . Wcześnie rano można było złapać chyba nawet za 2,6 teraz jest 2,1 ... ;/ ale wydaję sie dość prawdopodobny... ale wiadomo jak jest wczoraj były już dwie niespodzianki ????
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Trochę więcej farta Niemców i odbiór tego meczu byłby zupełnie inny. Wiadomo, nie są w wielkiej formie, ale też trochę dziwię się tak ogromnej krytyce. Trzeba też pamiętać, że nie grali z byle jaką drużyną. Jak dla mnie rozkręcą się, dojdzie do paru zmian w składzie, wyjdą z tej grupy, a przy ewentualnej 1/8 z Brazylią to Niemcom dawałbym większe szanse na awans.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie wiem czy Niemcy ogarną Szwecję... Z przodu to tam samo drewno, ale z tyłu bardzo poukładania, a na Niemcach będzie olbrzymia presja bo jak nie będzie 3pkt to mogą się żegnać z mundialem bo Meksyk może celowo nie wygrać z Koreą w ostatniej kolejce żeby załatwić Niemców... Sam nie wiem czy by tak chciał, ale poczekajmy najpierw na Niemcy - Szwecja.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Szwecja pyknie Koreę, Niemcy Szwedów, Meksyk Koreę, a na koniec Szwedzi Meksyk i Niemcy Koreę. Wówczas 3 ekipy po 6 punktów i patrzymy na bramki. Scenariusz jak najbardziej realny. A że Niemcy jak zwykle mają szczęście to wygrają grupę, tym samym unikając spotkania Brazylii. Szwedzi jako drudzy. I wygrana Meksykanów z początku nie będzie już tak słodko odbierana. Co jak co, ale nie można balować i liczyć na sukces. Takie moje zdanie.
Scenariusz realny jak najbardziej.
Ale po dzisiejszym wystepie Korei wcale nie mam pewnosci czy Meksyk z nimi wygra.
Meksykanie zagrali z Nimecami jakby Maradona ich czyms przed meczem poczestowal ;) Takiego zaangazwania i bojowego nastawienia to dawno nie widzialem. Ale moim zdaniem w koncowce zwyczajnie brakowalo im sil. I tylko nieskutecznosci Niemcow zawdzieczaja to, ze to 1:0 do konca dowiezli. I tu moja watpliwosc czy starczy im sil zeby zagraac na pelnych obrotach przez 90min z Korea? I czy wyjda tak samo zmobilizowani na &quot;slaba&quot; Koree skoro wlasnie pokonali Mistrzow Swiata?
Bo Korea to taka druzyna, ktora biega i walczy przez caly mecz, co dzisiaj znowu potwierdzili. Technicznie na pewno slabsi od Meksyku, ale jesli chodzi o wybieganie i wytrzymalosc to Korea wyglada lepiej. Z drugiej strony maja dzien mniej na odpoczynek...
Chyba odpuszcze sobie typowanie tej kolejki w tej grupie. Ewentualnie pomysle o jakichs overach kartkowych, ale z tym warto poczekac az zostana ogloszeni sedziowie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Scenariusz realny jak najbardziej.
Ale po dzisiejszym wystepie Korei wcale nie mam pewnosci czy Meksyk z nimi wygra.
Meksykanie zagrali z Nimecami jakby Maradona ich czyms przed meczem poczestowal ;) Takiego zaangazwania i bojowego nastawienia to dawno nie widzialem. Ale moim zdaniem w koncowce zwyczajnie brakowalo im sil. I tylko nieskutecznosci Niemcow zawdzieczaja to, ze to 1:0 do konca dowiezli. I tu moja watpliwosc czy starczy im sil zeby zagraac na pelnych obrotach przez 90min z Korea? I czy wyjda tak samo zmobilizowani na &quot;slaba&quot; Koree skoro wlasnie pokonali Mistrzow Swiata?
Bo Korea to taka druzyna, ktora biega i walczy przez caly mecz, co dzisiaj znowu potwierdzili. Technicznie na pewno slabsi od Meksyku, ale jesli chodzi o wybieganie i wytrzymalosc to Korea wyglada lepiej. Z drugiej strony maja dzien mniej na odpoczynek...
Chyba odpuszcze sobie typowanie tej kolejki w tej grupie. Ewentualnie pomysle o jakichs overach kartkowych, ale z tym warto poczekac az zostana ogloszeni sedziowie.
Ale przecież Korea raziła nieskutecznością... Do tego słabiutka defensywa i środek... Szwedzi mają dobrą defensywę, ale z przodu to była tragedia... Klasowa drużyna to by im strzeliła i z 5 bramek.. Być może Korea strzeli Meksykowi, ale Meksyk może odpowiedzieć 3 bramkami... Jeśli jednak jakimś cudem Meksyk by nie pokonał Korei to rzeczywiście wtedy Niemcy mają szansę na 1 miejsce... Muszę obejrzeć ten mecz Niemców bo to jedyny jak dotąd, którego nie oglądałem...
Ja zaczynam mieć obawę czy Niemcy w ogóle wyjdą z grupy bo mogą nie dać rady Szwecji, która ma naprawdę dobrze zorganizowaną defensywę. Właściwie to tam każdy gracz jest nastawiony defensywnie. Jak Niemcy tego nie skruszą będzie remis i wtedy Niemcy i Szwecja będą miały równą ilość pkt., ale... w ostatniej kolejce gra Szwecja z Meksykiem i Meksyk może się &quot;postarać&quot; by był remis i załatwić w ten sposób Niemcy... To oczywiście tylko scenariusz, ale całkiem realny i już można sobie postawić pytanie czy Meksykowi opłacało by się wypuścić Szwecję ? Bo przecież drabinka zupełnie inna i można liczyć, że Niemcy wykończą Francję, a Szwecję to Francja na pewno rozjedzie... Ale to już dalekie przewidywania. Poczekajmy na mecz Niemcy vs Szwecja, który będzie kluczowy dla Niemiec...
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Ale przecież Korea raziła nieskutecznością... Do tego słabiutka defensywa i środek... Szwedzi mają dobrą defensywę, ale z przodu to była tragedia... Klasowa drużyna to by im strzeliła i z 5 bramek.. Być może Korea strzeli Meksykowi, ale Meksyk może odpowiedzieć 3 bramkami... Jeśli jednak jakimś cudem Meksyk by nie pokonał Korei to rzeczywiście wtedy Niemcy mają szansę na 1 miejsce... Muszę obejrzeć ten mecz Niemców bo to jedyny jak dotąd, którego nie oglądałem...
Ja zaczynam mieć obawę czy Niemcy w ogóle wyjdą z grupy bo mogą nie dać rady Szwecji, która ma naprawdę dobrze zorganizowaną defensywę. Właściwie to tam każdy gracz jest nastawiony defensywnie. Jak Niemcy tego nie skruszą będzie remis i wtedy Niemcy i Szwecja będą miały równą ilość pkt., ale... w ostatniej kolejce gra Szwecja z Meksykiem i Meksyk może się &quot;postarać&quot; by był remis i załatwić w ten sposób Niemcy... To oczywiście tylko scenariusz, ale całkiem realny i już można sobie postawić pytanie czy Meksykowi opłacało by się wypuścić Szwecję ? Bo przecież drabinka zupełnie inna i można liczyć, że Niemcy wykończą Francję, a Szwecję to Francja na pewno rozjedzie... Ale to już dalekie przewidywania. Poczekajmy na mecz Niemcy vs Szwecja, który będzie kluczowy dla Niemiec...
Korea razila nieskutecznoscia nie bardziej niz Meksyk w pierwszej polowie.
Poczekamy-zobaczymy. Ale sytuacja jest bardzo ciekawa.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Obejrzałem wczoraj w nocy na powtórkach mecz Niemcy vs Meksyk i nie rozumiem tej fali krytyki... Przecież Niemcy w całym meczu dominowali. Wynik mogli otworzyć już do 10 min. Mieli dziesiątki sytuacji, piłka przechodziła tuż obok bramki, albo poprzeczka. Zdarzają się takie mecze, że bramka jest zaczarowana i to był taki właśnie mecz. Nadziewali się na kontry Meksyku co też jest oczywiste, ale Meksyk miał kilka świetnych sytuacji z tych kontr i wykorzystał tylko jedną. Absolutnie po tym meczu nie wyciągam wniosku, że Niemcy są bez formy... Zobaczymy też jak kondycyjnie Meksyk zniesie ten wysiłek... Tak czy inaczej wchodzę w Niemcy ze Szwecją... Oglądałem oczywiście też Szwecję i fajnie się organizują w defensywie, ale z tymi strzałami zza pola karnego Niemiec mogą sobie nie poradzić. Niemcy do zera to najodpowiedniejszy bet na ten mecz. Niemcy będą grały o wszystko i to będzie nawałnica, a Szwecja nie dysponuje takimi zawodnikami żeby umieć to powstrzymać. Z kolei z przodu rażą olbrzymią nieskutecznością, praktycznie tam nie ma napastników bo wszyscy są nastawieni defensywnie więc nie wyprowadzą takich kontr jak Meksyk. Do tego mają już 3pkt więc nie mówię, że sobie na luzie mogą przegrać, ale mogą wyrwać 2pkt Meksykowi lub nawet 3 pkt i mieć szansę na awans. No i do tego w Szwecji jest przekonanie (może było ???? ), że Niemcy są po za ich zasięgiem...
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Obejrzałem wczoraj w nocy na powtórkach mecz Niemcy vs Meksyk i nie rozumiem tej fali krytyki... Przecież Niemcy w całym meczu dominowali. Wynik mogli otworzyć już do 10 min. Mieli dziesiątki sytuacji, piłka przechodziła tuż obok bramki, albo poprzeczka. Zdarzają się takie mecze, że bramka jest zaczarowana i to był taki właśnie mecz. Nadziewali się na kontry Meksyku co też jest oczywiste, ale Meksyk miał kilka świetnych sytuacji z tych kontr i wykorzystał tylko jedną. Absolutnie po tym meczu nie wyciągam wniosku, że Niemcy są bez formy... Zobaczymy też jak kondycyjnie Meksyk zniesie ten wysiłek... Tak czy inaczej wchodzę w Niemcy ze Szwecją... Oglądałem oczywiście też Szwecję i fajnie się organizują w defensywie, ale z tymi strzałami zza pola karnego Niemiec mogą sobie nie poradzić. Niemcy do zera to najodpowiedniejszy bet na ten mecz. Niemcy będą grały o wszystko i to będzie nawałnica, a Szwecja nie dysponuje takimi zawodnikami żeby umieć to powstrzymać. Z kolei z przodu rażą olbrzymią nieskutecznością, praktycznie tam nie ma napastników bo wszyscy są nastawieni defensywnie więc nie wyprowadzą takich kontr jak Meksyk. Do tego mają już 3pkt więc nie mówię, że sobie na luzie mogą przegrać, ale mogą wyrwać 2pkt Meksykowi lub nawet 3 pkt i mieć szansę na awans. No i do tego w Szwecji jest przekonanie (może było ???? ), że Niemcy są po za ich zasięgiem...
Nie chcę się czepiać, ale granie Niemców po 1.40 czy Niemców do zera po ok. 2.0 jest najlepszym betem na ten mecz? Tutaj piszesz, że nie Niemcy zagrali dobrze i dominowali w całym meczu, a w innym wątku, że Peru z Danią raziło mega nieskutecznością a jeden i drugi mecz praktycznie niczym się nie różnił czyli taka trochę analiza pod typ, bo przecież Niemcy też razili mega nieskutecznością. Bo w tym meczu wynik równie dobrze mógł wyglądać 3:0 dla Meksyku. Niemcy są bez formy i wiele ludzi to powie, na mecz z nimi powinien wrócić dodatkowo Lindelof, który wczoraj wypadł czyli najważniejszy obrońca jak nie zawodnik obok Forsberga. No bo na dobrą sprawę w Niemczech też nie bardzo ma kto strzelać: młody jeszcze nie ograny Werner, Draxler nigdy nie był jakimś snajperem a o Mullerze w tym sezonie to chyba nic nie trzeba mówić.
Szwedzi już na EURO pokazali, że mogą się każdemu postawić, porażki 1:0 z Włochami i Belgią gdzie bramki padały po 80 minucie. Ja proponuje Szwecja hc+1.5 po jak dla mnie bardzo dobrym kursie ok. 1.70 Fortuna.
Ostatnia porażka 2-oma bramkami miała miejsce w ostatnim meczu eliminacji z Holandią 0:2, gdzie jednak nie musieli się bardzo spinać bo nawet 0:6 dawało im baraże, a wcześniejszego meczu przegranego dwoma bramkami trzeba szukać aż do września 2015 i porażka z Austrią 1:4. Więc jak dla mnie granie Niemców po 1.40 jest śmieszne co już pokazała choćby Brazylia czy Argentyna lub Anglia czy Francja, które wymęczyły dopiero w ostatnich minutach.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie chcę się czepiać, ale granie Niemców po 1.40 czy Niemców do zera po ok. 2.0 jest najlepszym betem na ten mecz? Tutaj piszesz, że nie Niemcy zagrali dobrze i dominowali w całym meczu, a w innym wątku, że Peru z Danią raziło mega nieskutecznością a jeden i drugi mecz praktycznie niczym się nie różnił czyli taka trochę analiza pod typ, bo przecież Niemcy też razili mega nieskutecznością. Bo w tym meczu wynik równie dobrze mógł wyglądać 3:0 dla Meksyku. Niemcy są bez formy i wiele ludzi to powie, na mecz z nimi powinien wrócić dodatkowo Lindelof, który wczoraj wypadł czyli najważniejszy obrońca jak nie zawodnik obok Forsberga. No bo na dobrą sprawę w Niemczech też nie bardzo ma kto strzelać: młody jeszcze nie ograny Werner, Draxler nigdy nie był jakimś snajperem a o Mullerze w tym sezonie to chyba nic nie trzeba mówić.
Szwedzi już na EURO pokazali, że mogą się każdemu postawić, porażki 1:0 z Włochami i Belgią gdzie bramki padały po 80 minucie. Ja proponuje Szwecja hc+1.5 po jak dla mnie bardzo dobrym kursie ok. 1.70 Fortuna.
Ostatnia porażka 2-oma bramkami miała miejsce w ostatnim meczu eliminacji z Holandią 0:2, gdzie jednak nie musieli się bardzo spinać bo nawet 0:6 dawało im baraże, a wcześniejszego meczu przegranego dwoma bramkami trzeba szukać aż do września 2015 i porażka z Austrią 1:4. Więc jak dla mnie granie Niemców po 1.40 jest śmieszne co już pokazała choćby Brazylia czy Argentyna lub Anglia czy Francja, które wymęczyły dopiero w ostatnich minutach.
Chyba sam nie wierzysz w to co mówisz porównując Niemcy do Peru ???? Po pierwsze Niemcy miały o wiele więcej strzałów na bramkę, po drugie chybili minimalnie i nie razili nieskutecznością tylko czasami bywają takie zaklęte mecze jak ten. Peru jest drużyna nie ograną, bez doświadczenia, grali prostymi środkami na szybkości i duńska defensywa to zatrzymała. Peru robiło dużo szumu z którego nic nie wynikało, można by to samo powiedzieć o Niemcach, ale tylko osoba nie znająca się mogła by nie zauważyć różnić między &quot;szumem&quot; Niemców, a &quot;szumem&quot; Peru... co do Szwecji sam przecież napisałem, że mają dobrą defensywę, ale nawet ona gubiła się momentami przy słabych Koreańczykach. Niemcy to rozbiją, a Szwedzi nie mają żadnych atutów z przodu żeby to zminimalizować. Do tego dla Niemców jest to mecz &quot;o życie&quot; więc zgodnie z moją zasadą kiedy silny musi i ma słabego... bet do grania za dużą stawkę, choć ja nie będę wchodził grubo. Wiem, że przy szczelnej szwedzkiej defensywie nie będzie radosnego strzelania dlatego nie gram handi na Niemcy tylko Niemcy do zera bo myślę, że będzie 1:0 lub 2:0.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Czyli jak Niemcy pudłują to według Ciebie są meczami zaklętymi,a jak Peru pudłuje to są nieogarami.Dobrze zrozumiałem?Poza tym gra Niemców w obronie to była katastrofa i równie dobrze mogli to przegrać 0-3.Słaba gra Hummelsa i Boatenga to nie jest zaskoczenie,bo już w końcówce sezonu Bayernu grali bardzo żle.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czyli jak Niemcy pudłują to według Ciebie są meczami zaklętymi,a jak Peru pudłuje to są nieogarami.Dobrze zrozumiałem?Poza tym gra Niemców w obronie to była katastrofa i równie dobrze mogli to przegrać 0-3.Słaba gra Hummelsa i Boatenga to nie jest zaskoczenie,bo już w końcówce sezonu Bayernu grali bardzo żle.
Nie o to chodzi. Oglądałem oba mecze... Peru jak pudłowało to pudłowało dalej od bramki... Oglądałeś mecz Peru ? Jeśli chodzi zaś o defensywę to Dania się zastawiła czekając na kontry, a Niemcy byli odsłonięci stąd te wypady Meksyku... Sytuacja nieporównywalna...
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Niemcy @1.40 vs Szwecja? Nie dzięki. Mam inny pomysł na ten mecz.
Zauważyłem, że tam gdzie faworyt męczy bułę, tam więcej biega. Oczywiście nie zawsze, ale można upolować fajny kurs i tutaj spróbuję tego po raz pierwszy, dlatego nie szaleje ze stawką.
Wydaje mi się, że Szwedzi spróbują zagrać na remis, a Niemcy będą się dwoić i troić żeby wygrać i powinno im zależeć także żeby wygrać wysoko. Nie oglądałem Szwecji vs Korea, ale po komentarzach widzę, że Szwecja nadal gra solidnie w defensywie i na tym koncentruje się najbardziej.
Spojrzałem w statystyki meczowe:
@Niemcy przebiegli 110km z Meksykiem (więcej od Meksyku),
@Szwecja przebiegła 102km z Koreą (mniej od Korei).
Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, na których sprawdzenie pozwolił mi wolny czas, gram coś takiego:
Niemcy przebiegną więcej KM niż Szwecja ✅@2.75✅ unibet
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Jeżeli ktokolwiek wierzy, że Niemcy mogą odpaść w fazie grupowej, do tego biorąc pod uwagę w jakiej są grupie na tle innych, to się grubo mylą. Jedyna druzyna , która mogła im zagrozić to Meksyk, i zagroziła. Żadna Szwecja czy Korea nie postawią się zachodnim znajomym, są zróżnicowane opinię co do meczu Meksyk vs Niemcy, i każdy ma trochę racji, ale pisanie , że Szwedzi mają świetna defensywę i nie wpuszcza chociaż 1 bramki to spore nagięcie. Świetna defensywę to mieli parę lat temu Włosi czy Juventus. I tam faktycznie wsadzić bramkę równało się z niemożliwym. W żaden sposób nie kibicuje Niemcom, nawet fajnie byłoby zobaczyć ich porażkę, ale czysto sportowe myślenie i doświadczenie mówi jasno, że jest to w zasadzie niemożliwe. Że Szwecja wygrają, może nawet i jedyne 1:0, ale tam nie będzie żadnego remisu czy porażki. Zrobią swoje, wyjdą z grupy, a potem zameldują się conajmniej w ćwierćfinale. Tak to widzę i już niedługo będzie jasność. Dziwne te mistrzostwa, ale przestrzegam wszystkich przed graniem czegos w stronę Szwedów lub Korei. Nie przeciwko Niemcom, najlepszej drużyny turniejowej. Pozdrawiam i życzę udanych typów!
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
No trochę się zagalopowałeś z tym ćwierćfinałem,że to taki pewniak. Wiesz czemu? Bo szanse na to,że Niemcy wyjdą z pierwszego miejsca naprawdę nie są duże,wystarczy,że Meksyk wygra z Koreą lub Szwecją a wtedy Niemcy prawdobodobnie trafiają na Brazylie, z która nie będą raczej faworytem :p
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Racja. Tutaj racja. Aczkolwiek nijak nie ma się to do wyjścia z grupy , z której uważam, że awansują na spokojnie, swoją drogą mecz Niemcy Brazylia to mogłoby być piękne widowisko ????
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Kurs na wygraną Szwedów z Niemcami to w STS 8,84. x2 - 2,87.
Niemcy grają o życie. Ci Niemcy zmęczeni sezonem, którzy nie nadążali za Meksykanami. Ci sami, którzy przed mundialem obnosili się z odmiennością narodowościową. W większości Ci, którzy cztery lata temu zdobyli trofeum.
Szwecja ma za sobą wymęczoną wygraną z Koreą. Z tą, której trener na treningach podmieniał numery by zdezorientować przeciwników którzy po twarzach ich nie poznają. Przed solidnymi Szwedami mecz z Niemcami, którzy muszą walczyć by przedłużyć szanse na awans.
Moim zdaniem tu bardziej prawdopodobne jest zwycięstwo Szwecji niż Niemiec. Zwłaszcza w tej dyspozycji biegowej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom