>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Grupa E [Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia]

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Brazylia to zespół, któremu kibicuje na tych mistrzostwach i nie mogę się doczekać ich pierwszego spotkania. W różnego rodzaju tasiemkach mam dziś zagrane ich wygraną, ale jeszcze po kursie 1.5, a dziś te 1.4 moim zdaniem już nieopłacalne. Generalnie żaden z faworytów póki co jeszcze nie wygrał swojego spotkania w sposób wyraźny, a nawet śmiem twierdzić, że Australia i Egipt zasłużyły na remis. To jest turniej i choć mam pograną tą Brazylie to chyba trzeba omijać tak niskie kursy, więc ja mam dla was dwa inne beciki. Po pierwsze idę w asystę Coutinho, bo kursy na bramkę Neymara czy Jesusa są moim zdaniem za niskie. Brazylijczycy grają bardzo kombinacyjnie i bardzo często uczestniczy w niej właśnie Coutinho. W tym ustawieniu powinien być głównym rozgrywającym, który będzie przerzucał piłeczkę na skrzydełka, a tam Neymar czy Willian mogą wziąć piłkę i zejść do środka i uderzyć. Takie zagranie to już asysta. Kurs przyjemny, bo 3.25, więc wydaję się warte spróbowania. Drugi becik to karny po VARze. Wczoraj w każdym ze spotkań został podyktowany rzut karny i jeżeli się nie mylę to dwa razy sędzia używał VARu, który mu w tym pomógł. Jednym się to podoba, drugim nie, ale na pewno dzięki temu mamy częściej rzuty karne. Póki co dziś bez karnego, więc wydaję się, że albo w meczu Niemiec albo Brazylii właśnie takiego karnego zobaczymy. Neymar lubi się rzucać, więc jest opcja, że sędzia będzie musiał to sprawdzić. Kursik również wysoki, więc próbuje.
Coutinho asysta - TAK - 3.25/unibet
Karny po VARze - TAK - 8/forbet
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Fajne są te multizakłady. Bardzo chodzi mi po głowie właśnie wynik 2:1 dla Brazylii. Szwajcarów stać na bramkę. Ale z drugiej strony też będzie im ciężko strzelić, a wtedy mogą dołożyć i równie dobrze może być 3:0.
Pomimo tego i tak uwazam, że typ fajny. Popieram. Po takim kursie warte gry.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ
Data: 17.06.2018
Godzina: 20:00
Mecz: Brazylia - Szwajcaria
Typ: Brazylia (-1)
Kurs: 2,25
Buk: LVBet
Analiza:

Może zawiodę w tym miejscu niektórych sympatyków piłki europejskiej, ale muszę szczerze przyznać, że nigdy nie byłem fanem zespołu szwajcarskiego i nie miałem przyjemności oglądania ich drużyny na boisku. I choć od trzech Mundiali są oni stałym uczestnikiem turnieju i nawet dwukrotnie udało im się wyjść z grupy, nadal moja opinia na temat Szwajcarów się nie zmieniła.
Mówi się co prawda o nich jako o drugim garniturze Niemców, bo większość zawodników z tego kraju ma za sobą mniej lub bardziej udane kariery w Bundeslidze, jednak moim zdaniem absolutnie nie ma co obu drużyn porównywać, gdyż nie znajdziemy tu żadnych wspólnych punktów. Można oczywiście żelazną defensywą ugrać wiele i świadczy o tym chociażby mistrzostwo Europy zdobyte przez Greków na swoim terenie, jednak zazwyczaj to inklinacje ofensywne i zawodnicy robiący różnicę w tej formacji dodają dodatkowych atutów zespołowi, a takich zawodników w Szwajcarii brak...
W dniu dzisiejszym stanie przeciwko Szwajcarom drużyna głodna gry, a przy okazji splamiona druzgocącą klęską na własnym terenie z reprezentacją Niemiec na ostatnim turnieju. Drużyna, której zawodnicy wciąż mają w głowach to, co ich spotkało i myślą tylko i wyłącznie o zmazaniu plamy. Drużyna, która już od pierwszego gwizdka będzie chciała pokazać, kto tu rządz. Drużyna, która odzyskała Neymara, gra ostatnio bardzo równo i jest głównym kandydatem na mistrza. Drużyna, która ma znakomitego szkoleniowca. trenera, który owszem, buduje ją od tyłu, ale który ma z przodu tak ogromne indywidualności, że jeśli tylko przeciwnikowi nie uda się przecisnąć pod ich bramkę, na pewno stworzy sobie wystarczającą ilość okazji, aby zdobyć jedną, dwie czy i więcej bramek.
Drużyna, która dla mnie dziś ze Szwajcarią jest zdecydowanym faworytem i która na pewno nie odpuści, prowadząc 1:0 czy nawet 2:0. Dlatego przewiduję, że skończy się to dla Helwetów sromotną klęską, a wygrana różnicą dwóch bramek, to będzie najniższy dla nich wymiar kary.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Liczba fauli popełnionych na tym zawodniku :
Neymar over 4.5
Kurs: 2.15 ✅
Bukmacher: 1xbet, Unibet

Kazdy wie jaki styl gry ma Neymar i jak wiele bedzie zalezec od tego czy Szwajcarzy zdolaja go zatrzymac dlatego przewiduje sporo &quot;kuksancow&quot; na gwiezdzie PSG. Linia dosyc wysoko mogloby sie wydawac ale ja to sproboje pograc bo widze w tym potencjal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Brazylia - Szwajcaria Łączne liczba uderzeń (tłumaczenie zakładu z Unibet) Powyżej 23.5 1.85 Unibet
Jak ofensywne możliwości ma Brazylia każdy wie. Świetne skrzydła i dużo dośrodkowań, a z drugiej strony błyskotliwy środek pola i sporo również podań prostopadłych. To tylko otwiera drogę do sytuacji podbramkowych. Ponadto Brazylijczycy nie boją się strzelać z dystansu. Z drugiej strony Szwajcaria, która może potentatem ofensywnym nie jest, ale na pewno nie skupi się w 100% na defensywie. Każdy wie, że najlepszą obroną jest atak i właśnie taką taktyką mogą zaskoczyć Canarinhos. Co ciekawe zakład dotyczy tzw. GOAL ATTEMPTS według oficjalnej strony Fifa, czyli nie zawsze jest to suma strzałów celnych i niecelnych. Tak żeby nie być gołosłownym. W ostatnich sparingach w 2018 r. Brazylia miała kolejno: 17, 15, 10 (z Niemcami, którzy mieli ich 13) i 24 sytuacji podbramkowych. Dorzucając do tego kilka akcji Szwajcarii można bez problemu pokryć linię. Wiadomo, że mecz na MŚ to nie jest sparing, ale tu Brazylia na pewno będzie chciała zaatakować od pierwszej minuty. Szybki ewentualny gol z którejś stron, nieco &quot;otworzy&quot; spotkanie i na to liczę! Polecam typ!
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
BrazyliaSzwajcaria
Hm… Mam dziwne wrażenie, że to nie będzie spacerek dla Brazylii. Mimo wszystko jestem przekonany że dadzą dziś radę. Warto zaznaczyć, że Szwajcarzy to nie są żadne ogórki i na boisku się nie położą. Szwajcarzy będą grali mocno z tyłu. Nie da się przecież zagrać inaczej z taką ekipą jak Brazylia Jeżeli Helveci zagrają dobrze z tyłu to nie widzą tu zbyt dużej ilości bramek. Taktycznie mam wrażenie że będą dobrze przygotowani i mecz może wyglądać podobnie jak mecz Argentyny, czyli bicie głową w mur. Myślę że skończy się na skromnym zwycięstwie 1:0….

Moje dwie propozycje:
Brazylia kurs 1,45
Under 2,5 kurs 1,85 STS
Jeżeli analiza się przydała kliknij „dzięki „
 
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Szwajcarzy myślę się mocno postarają i może nie być tak kolorowo dla Brazylijczyków. Przewiduję gryzienie trawy i sporo przerywania akcji. Bardzo krótko bo co mam się powtarzać sporo już zostało opisane. Ja idę w tym meczu w faule - over 28,5 (1,95 w fortunie) e: ✅31✅
(fajny też ten typ wyżej na faule na Neymarze - tak właśnie mi się wydaje że tylko na nim będzie już te kilka fauli)
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Szwajcary mają spoko pakę, jeśli padnie jedna w miarę szybka bramka tak do 30 minuty z którejkolwiek strony to ja tu czuję grad goli dlatego idę w overka
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Po tym co pokazała Brazylia w meczu ze Szwajcarią, to życzę im żeby nie wyszli z grupy,nie wiem jak mozna tak grać po strzeleniu bramki, myśleli że gra się do pierwszej strzelonej bramki czy co, Brazylijczycy chodzili bo boisku zamiast biegać, zlepek indywidualności, który na tym mundialu nic nie osiągnie, tak grają pretendenci do tytułu, Neymar tylko się popisywał dryblingami z których nic nie wychodziło, Brazylia nie ma teamu tylko zlepek gwiazd, nie widziałem w tym meczu zespołowości, każdy chciał grać indywidualnie, to już lepiej mi się Niemcy podobali w meczu z Meksykiem chociaż przegrali, ale wiedziałem że pierwszy mecz Niemców z Meksykeim będzie trudny, i go nie obstawiałem, ale na Brazylii całkowicie się zawiodłem mając taką pakę to Helwetów powinni odprawić bez problemu, no comment...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Po tym co pokazała Brazylia w meczu ze Szwajcarią, to życzę im żeby nie wyszli z grupy,nie wiem jak mozna tak grać po strzeleniu bramki, myśleli że gra się do pierwszej strzelonej bramki czy co, Brazylijczycy chodzili bo boisku zamiast biegać, zlepek indywidualności, który na tym mundialu nic nie osiągnie, tak grają pretendenci do tytułu, Neymar tylko się popisywał dryblingami z których nic nie wychodziło, Brazylia nie ma teamu tylko zlepek gwiazd, nie widziałem w tym meczu zespołowości, każdy chciał grać indywidualnie, to już lepiej mi się Niemcy podobali w meczu z Meksykiem chociaż przegrali, ale wiedziałem że pierwszy mecz Niemców z Meksykeim będzie trudny, i go nie obstawiałem, ale na Brazylii całkowicie się zawiodłem mając taką pakę to Helwetów powinni odprawić bez problemu, no comment...
Tite zrobi porządek i następne dwa mecze biorą gladko. Brazylia w tym roku zdobędzie mistrzstwo świata, jak zaczna grac zespolowo to nie ma tu reprezentacji , ktora bedzie w stanie ich pokonać.
Dzis ogolnie bardzo cenny punkt dla Szwajcarow . Mam pograny ich awans bo uwazam , ze wygra tu doświadczenie i Serbowie pojada do domu po fazie grupowej .
 
uniquebartosz 18

uniquebartosz

Użytkownik
Hej,
Na drugą kolejkę ja łapię to:

Można też pograć under bramkowy na to spotkanie.
Widzę w tym typie value, Serbia ma bardzo mocną kadrę, głównie w środku pola i w obronie, ale na szpicy stoi padalec Mitrovic. Gość jest siłacz i walczak, ale nie ma wykończenia, ja stoje po stronie Beniteza, totalnie nie dziwie się, że nie chce go w Newcastle.
Serbowie mieli problem ze skruszeniem obrony Kostaryki, zrobili to dopiero po wspaniałym rzucie wolnym Kolarova, nie widzę żadnych szans żeby byli Serbowie wstanie strzelić gola Szwajcarom z akcji - tylko stały fragment. Mecz o wyjście z grupy, będą szachy, będzie walka, obie drużyny będą się bały zrobić błąd.
Tak poza tematem aż strach pomyśleć gdzie mogłaby zajść Jugosławia, jakby połączyć kadrę Chorwacji i Serbii + po jednym zawodniku z reszty stawki po rozbiorze. Środek pola:
Perisic Modric Milinkovic-Savic
Matic Rakitic
Z dobrym trenerem, który miałby autorytet szliby na mistrza.
Pozdrawiam
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów piłeczki.
Panowie ma ktoś jakieś info dlaczego odwróciły się kursy na mecz Serbia-Szwajcaria ? i Teraz Serbia jest faworytem oczywiście wg kursów buków,jakieś kontuzje,konflikty u Helwetów czy też po prostu większość graczy gra na Serbię.
 
riczardpro 20

riczardpro

Użytkownik
Odświeżam, też mnie to zastanawia dlaczego kursy na Szwajcarów tak skoczyły. Dla mnie murowany faworyt, ale zaczekam typowaniem bo widzę że coś się dzieje ???? Ma ktoś jakieś info?
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Brazylia-Kostaryka
Typ: over 2.5
Kurs: 2.50
Bukmacher: Fortuna
godz; 14:00
Ewentualna analiza: Drugie spotkania w tej grupie , Brazylia po remisie po 1 z ekipą Szwajcarii zmierzy się z zespołem Kostaryki , która raczej po słabym spotkaniu uległa Serbom 0:1 . Tu na pewno Kostaryka nie jest faworytem do zdobycia kompletu punktów, bowiem zmierzy się z jednym z faworytów do zdobycia tytułu mistrza świata. Pomimo tego że Brazylia w pierwszym meczu nie wygrała i nie pokazała nie wiadomo jak dobrego futbolu to tu na pewno będzie już musiała powalczyć o komplet punktów, tym bardziej iż ich przeciwnikiem będzie moim zdaniem najsłabsza w tej grupie ekipa Kostaryki. W pierwszym spotkaniu Ci drudzy mieli kilka okazji do zdobycia bramki, ale niestety zdecydowanie zabrakło skuteczności , Brazylia była zdecydowanie lepsza od Szwajcarii ale również zabrakło im jednego gola. Tutaj obie ekipy nie mają co kalkulować, trzeba zdobyć komplet punktów żeby pozostać w grze na dłużej, na pewno wiecej okazji do zdobycia bramek będą mieli Brazylijczycy , którzy w kazdym spotkaniu tworzą po kilka dogodnych okazji, Kostaryka ograniczyć się będzie musiała do kontr i liczę że po jednej z nich strzeli tutaj bramkę. Mój typ po 90 minutach spotkania to wygrana gospodarzy dokładnie 2 bramkami oraz wynik 3:1 , liczę że będzie to ciekawe spotkanie, oraz że zobaczymy sporo rzutów rożnych dla Canarinhos.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom