>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa F [Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Płd]

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Remis do pierwszej polowy jak w maslo. Dwie underowe drużyny wiec inaczej byc nie moglo. Szkoda , ze pogralem to po kursie @1,90 bo nie mialem czasu wczesniej a jesZcze wczoraj widziałem 2,10 . Dzisiaj w meczu naszych zachodnich sąsiadów raczej niespodzianki byc nie powinno, dla mnie Meksyk to już nie ta sama drużyna co kiedyś i mam pograny w tej grupie awans Szwedow.
Niemcy beda atakowac i napewno zdominuja jesli chodzi o posiadanie ale +59,5% po kursie @2,10 to trochę ryzyko bo jak szybko strzela dwie bramki to moga troche dac pograc Chapom . Ale chyba bede sklonny zaryzykowac bo lubia dluzej wchodzic w mecz znajac i ch styl bedzie duzo podan miedzy soba i tez na wolne pole , czyli mozna poszukac spalonych.
Niemcy over 59,5% posiadania pilki @2,10 sts✅✅✅
Niemcy over 2,5 spalonego @ 1,70 Fortuna⛔⛔
Multiwynik Niemcy 1-0 ,2-0 lub 3-0 @2,96 Fortuna ( gram godzine przed meczem by uniknąć podatku)⛔⛔
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Niemcy-Meksyk
over 3 azjan@ 2.00 Unibet⛔
Fajny początek i szkoda, że Meksyk nie wykorzystał kontr
Na przekór próbuję taki typ, Niemcy z problemami w obronie, Neuer wraca po kontuzji nie wiadomo co pokaże, bla bla bla, mnie się wydaję, że słabe wyniki w sparingach Niemców były spowodowane oszczędzaniem się i w tym meczu powinni zagrać na maksa, miałem zagrać multizakład tak jak przedtem ale ten over wydaje mi się bezpieczniejszy dodatkowo za typem przemawia ich ostatni mecz który skończył się 4-1 dla Niemców było to może rok temu ale powtórka takiego wyniku według mnie jest możliwa
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Obecni mistrzowie świata zmierzą się z meksykańskimi reprezentantami swojego kraju , którzy w grupie F aspirują do wyjścia z grupy oraz dojścia przynajmniej do 1/8 finału turnieju.
Wśród powołanych w kadrze Niemiec na mistrzostwa jest wiele zawodników bardzo wysokiej klasy , którzy mogą poprowadzić swój kraj do sukcesu porównywanego do zdobycia mistrzostwa sprzed czterech lat , a wśród nich jest jeden z najlepszych bramkarzy na świecie , czyli Manuel Neuer.
Selekcjoner Joachim Loewe powołał tylko ( albo i aż ) trzech napastników , co może oznaczać to , iż niemiecki trener z braku lepszych atakujących na ta pozycję , zdecyduję się na grę tylko jednym napastnikiem oraz zagęści środek pola , wstawiając tam dwóch defensywnych pomocników .choć z słabszymi przeciwnikami być może będzie się decydował na system 4-4-2 , ewentualnie na trzech obrońców oraz dwóch napastników z przodu.
Dla Meksykanów obecnie planem minimum jest wyjście z grupy oraz dotarcie do przynajmniej 1/8 finału mistrzostw, tym bardziej , iż maja niedosyt po poprzednim mundialu w Brazylii , gdzie po zaciekłej walce odpadli właśnie w 1/8 finałów z Holendrami. Niestety , w tym meczu będzie im bardzo ciężko zdobyć jakąkolwiek zdobycz punktową , ponieważ niemieccy piłkarze we wszystkich pojedynkach z Meksykiem triumfowali niemal
we wszystkich sześciu spotkaniach.
Prognoza: obydwie drużyny mogą nam zagwarantować naprawdę ciekawy mecz , który może obfitować w bramki po obydwu stronach , jednakże szala zwycięstwa powinna stanąć po stronie naszych zachodnich sąsiadów.
MOJA PROGNOZA NA WYJŚCIOWĄ JEDENASTKĘ NIEMCÓW:


Główny typ: wygrana Niemiec więcej niż 1 bramką
Kurs: 1,64 fortuna
Poboczny typ: spotkanie/obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 2.91 fortuna
Jest pierwszy gruby skandal, reprezentacja Meksyku dostała jeden dzień wolny i zamówili sobie prostytutki do hotelu. Wyciekły już filmy i zdjęcia, Hector Herrera z tego faktu ma podobno niezłe ciężary na chacie i musiał pojechać ratować związek, ciekawe czy na mundial pojedzie ???? . Po takiej akcji ich notowania według mnie mogą bardzo polecieć w dół, no nie chce mi się wierzyć, że po takim skandalu drużyna będzie w stanie dobrze zagrać turniej. Poniżej link do twitta Dominika Piechoty, u niego też znajdziecie nagranie, ale nie będę wrzucał, bo tam cokolwiek widać i żeby mi zaraz tu jakiegoś bana nie wsadzili ????
1004625965396430850
To się dopiero nazywa latynoski temperament ! :p
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
Przegrana z austrią, minimalna wygrana z arabią saudyjską która zdołała im wbić bramkę, przegrana z meksykiem w pierwszym meczu mistrzostw, wystawianie Neuera w pierwszym gdy nie grał rok. daleko zajdą.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Przegrana z austrią, minimalna wygrana z arabią saudyjską która zdołała im wbić bramkę, przegrana z meksykiem w pierwszym meczu mistrzostw, wystawianie Neuera w pierwszym gdy nie grał rok. daleko zajdą.
Akurat Neuera bardzo się czepiać nie ma co, strzał, z którego padła bramka był dokładny i ciężko było to wyjąć, więc ja bym go nie obwiniał o porażkę. Ogólnie Niemcy męczyli bułe w meczu, wszystko przez skrzydła, gdy czasami były wolne przestrzenie do piłek prostopadłych, które praktycznie otwierały by drogę do bramki. Mieli szczęście, że Meksyk był tak nieskuteczny w pierwszej połowie i w kontrach, bo mogło się skończyć i 3-0 co najmniej ???? ciekaw jestem co Niemcy dalej zagrają i czy ich to podłamie. A drugi mecz ze Szwecją ich czeka, co będzie nie lada wyzwaniem, bo Szwedzi są solidną ekipą.
przemovsky23 , no i patrz balanga z panienkami jeszcze dobrze na nich wpłynęła, tego się nie spodziewałem ????
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Akurat Neuera bardzo się czepiać nie ma co, strzał, z którego padła bramka był dokładny i ciężko było to wyjąć, więc ja bym go nie obwiniał o porażkę. Ogólnie Niemcy męczyli bułe w meczu, wszystko przez skrzydła, gdy czasami były wolne przestrzenie do piłek prostopadłych, które praktycznie otwierały by drogę do bramki. Mieli szczęście, że Meksyk był tak nieskuteczny w pierwszej połowie i w kontrach, bo mogło się skończyć i 3-0 co najmniej ???? ciekaw jestem co Niemcy dalej zagrają i czy ich to podłamie. A drugi mecz ze Szwecją ich czeka, co będzie nie lada wyzwaniem, bo Szwedzi są solidną ekipą.
przemovsky23 , no i patrz balanga z panienkami jeszcze dobrze na nich wpłynęła, tego się nie spodziewałem ????
Nie chodzi o to, ze zagral dzisiaj zle, ale o cala atmosfere wewnatrz druzyny. Nie gral przez dlugi czas i wraca prosto do pierwszego skladu...
Pisalem pare postow wczesniej, ze cos mi nie pasuje w tej druzynie w tym roku, mam wrazenie, ze cos tam w szatni nie gra. Ale nie spodziewalem sie, ze przegraja z Meksykiem.
Oczywiscie to jest pierwszy mecz i wygrywajac oba pozostale prawdpodobnie wychodza z grupy. A wiadomo, ze kto by tam nie gral to zawsze byla to tzw &quot;druzyna turniejowa&quot;.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Szwecja - Korea Południowa 2,15 Fortuna ✅
Korea ledwo przebrnęła eliminacje do mundialu, co raczej zawsze im szło bez większych oporów. 4 lata temu już wyglądali bardzo słabo, a teraz nie zanosi się na postęp. Problemem są kontuzje i zdziesiątkowany skład. Brakuje lewego obrońcy Kim Jin-Su, który miał epizod gry w Hoffenheim, Lee Keun-ho, Yeom Ki-hun - doświadczonych napastnika i pomocnika czy obiecującego młodego obrońcy Kim Min-jae. Największa strata to chyba jednak brak Kwon Chang-huna w ataku. Ciężko to będzie poskładać - gra będzie się opierać na gwieździe Tottenhamu - Son Heung-min. To jednak może być zbyt mało na Szwecję, która mocno stawia na defensywę. Nie przypadkiem w barażach wyeliminowali mistrzów obrony - Włochów. Grają może nudną piłkę ale skuteczną. Grę w ofensywie rozkręca Forsberg. Po odejściu Ibrahimovicia w końcu grają kolektywnie i nie są uzależnieni od jednego zawodnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
friendly 421

friendly

Użytkownik
W mojej opinii dzisiejsza porażka wplynie na Niemców jedynie motywująco, to zbyt doświadczony zespół, żeby mówić o presji związanej z porażką w meczu otwarcia grupy. Dostali w tyłek, ale kazdy patrzy przez pryzmat, jak źle zagrali Niemcy, ale niektórzy tutaj zauważyli, to Meksykanie grali jak natchnieni, jakaś meta, nie wiem, nie widzialem jeszcze na tym mundialu meczu na takim poziomie zaangazowania jak Meksykanie. Plan jest prosty, Niemcy wygrywają ze Szwedami, bo szanujmy się, od kiedy oni są kims groznym? Wyeliminowali Włochów, którzy sami są sobie winni i oni juz od dłuższego czasu kadrowo za wiele nie potrafią. Szwecja to dla mnie druzyny drugoplanowe, Meksyk moze wyjsc z pierwszego miejsca, ale drugie miejsce zaklepane dla Niemców, nie będzie juz kalkulacji. 2:0 w najblizszym spotkaniu. Pozdrawiam.
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Over 1.5 faula na Sonie/2.20/ unibet. Po 30 minutach mamy +++
Az zal tego nie sprobowac, Korea napewno czesto bedzie szukala tego Pana a co za tym idzie bedzie mial czesto pilke i sporo szans na faule. Gode uwagi rowniez zaklady na strzaly Sona na bramke
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
19dzik91 18

19dzik91

Użytkownik
Dostali w tyłek, ale kazdy patrzy przez pryzmat, jak źle zagrali Niemcy, ale niektórzy tutaj zauważyli, to Meksykanie grali jak natchnieni, jakaś meta, nie wiem, nie widzialem jeszcze na tym mundialu meczu na takim poziomie zaangazowania jak Meksykanie.
Bardziej to tak chyba bylo ze Niemcy atakowali i Meksykanom wyszla ta jedna kontra i tyle. Przeciesz pozniej tez mieli chyba z 2 kontry takie 100% i jakos nie wykorzystali. Bardziej tu nieudolnosc Niemcow byla wazniejsza. Ogolnie to tez nie zdziwie sie jak Szwecja pyknie Niemcow albo zremisuje z nimi.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Over 1.5 faula na Sonie/2.20/ unibet. Az zal tego nie sprobowac, Korea napewno czesto bedzie szukala tego Pana a co za tym idzie bedzie mial czesto pilke i sporo szans na faule. Gode uwagi rowniez zaklady na strzaly Sona na bramke
Juź kurs 2.00
Ale czysto teoretycznie wygląda to na mega promocję Unibetu.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Ty tak na serio piszesz?
Przeciez Meksykanie klepali Niemcow jak chcieli do strzelenia gola, pozniej wiadomo, ze sie cofneli
Bardzo dobry mecz w ich wykonaniu przez cale 90 minut
 
danonxpl 190

danonxpl

Użytkownik
Szwecja - Korea Południowa Remis &amp; Poniżej 2,5 goli @3,40 unibet ⛔
Kolejny na tych mistrzostwach mecz drużyn z dwóch różnych piłkarskich światów. Dotychczas widzimy &#39;pogrom&#39; faworytów, co jest potwierdzeniem wyrównania piłkarskiego poziomu wszystkich drużyn na mistrzostwach (no może poza Arabią i Panamą). Myślę, że mecz Szwecji z Koreą będzie podobny do meczu Peru-Dania. Drużyna skandynawska nastawiona przede wszystkim na defensywę i grę z kontry, a przeciwko nim nieobliczalni Koreańczycy, których większość kadry gra w Azji. Myślę, że wpływ na ten mecz będzie miała wczorajsza porażka Niemców, ponieważ drużyna, która dzisiaj przegra będzie musiała szukać punktów z postawionymi pod ścianą Niemcami. Dlatego stawiam na neutralny remis.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szwecja - Korea Południowa Remis &amp; Poniżej 2,5 goli @3,40 unibet
Kolejny na tych mistrzostwach mecz drużyn z dwóch różnych piłkarskich światów. Dotychczas widzimy &#39;pogrom&#39; faworytów, co jest potwierdzeniem wyrównania piłkarskiego poziomu wszystkich drużyn na mistrzostwach (no może poza Arabią i Panamą). Myślę, że mecz Szwecji z Koreą będzie podobny do meczu Peru-Dania. Drużyna skandynawska nastawiona przede wszystkim na defensywę i grę z kontry, a przeciwko nim nieobliczalni Koreańczycy, których większość kadry gra w Azji. Myślę, że wpływ na ten mecz będzie miała wczorajsza porażka Niemców, ponieważ drużyna, która dzisiaj przegra będzie musiała szukać punktów z postawionymi pod ścianą Niemcami. Dlatego stawiam na neutralny remis.
A ja właśnie myślę, że porażka Niemiec mega zdopinguje Szewcję bo wyjście z grupy staje się bardziej realne niż wcześniej. Jak już pisało tu parę osób Korea w kryzysie, nie to co wcześniej. Mało co przemawia za grą na Koreę, ale samego typu nie neguję bo Szwecji może braknąć kogoś z przodu. Ja jednak zaryzykuję na czysty win Szwecji
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Chciałem tylko zauważyć że Niemcy totalnie bez formy. Przed meczem z Meksykiem to 6 ostatnich ich meczy to tylko jedna wygrana
 
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Na papierze Szwedzi to biorą na miękko. Ale czy na pewno? Zapewne wygrają ale nie idę tu w kierunku wyniku, myślę, że Azjaci mocno powalczą, możliwe że trochę czasu utrzyma się remis, co sprzyja typowi. Jakiemu? Ano znowu faule, które siadają mi tu całkiem nieźle tak i tu upatruję faule Koreańczyków, dla których remis to wynik bardzo sprzyjający także nie odłożą nogi jeśli będzie trzeba, ogólnie też koreańska liga jest całkiem brutalna.
Wchodzę w - ✅over 13,5 fauli Korea 1.65 ✅fortuna.
e: plusik już po 1 połowie????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom