>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa E [Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia]

Status
Zamknięty.
M 12

mrowagno

Użytkownik
otekos w sumie podsunąłeś mi do głowy pewnien zakład. Bo tak chwalisz Szwajcarów a faktycznie są doświadczonyn zespołem, który teoretycznie ma lepszą pake niż Serbia i Kostaryka. Jak zobaczyłem ich wyniki to naprawdę robią wrazenie (screen w załącznku). Od przegranego pamiętnego meczu z Polską, to Szwajcarzy zanotowali 10 zwycięstw pod rząd. Fakt że rywale to m.in. Andora i Wyspy Owcze ???? ale sparing również udane i nawet 1:1 z Hiszpanią chociaż jak wspomniałem wcześniej wynik w takich meczach nie jest pierwszorzędny...a ostatnio jeszcze wygrali 2:0 z Japonią tylko nie zmieściłem na zdjęciu.
Co do tego zakladu o którym mówiłem, miałem na myśli Miejsca w grupie: 1. Brazylia 2. Szwajcaria @2.75 totolotek
Zastanowię sie nad tym...
Moim zdaniem super typ. 2.75 kurs na takie zdarzenie to chyba sam nawet pogram. Brazylia faworyt, a Szwajcaria bardzo solidna drużyna i właśnie oni mają najwieksze szanse na 2 miejsce. Lepsi piłkarze, większe doświadczenie.
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
Moim zdaniem super typ. 2.75 kurs na takie zdarzenie to chyba sam nawet pogram. Brazylia faworyt, a Szwajcaria bardzo solidna drużyna i właśnie oni mają najwieksze szanse na 2 miejsce. Lepsi piłkarze, większe doświadczenie.
Tak, tylko terminarz dla Szwajcarów ułożył się bardzo niefortunnie. Pierwszy mecz z faworytem turnieju - Brazylią, w którym wątpie aby odnieśli zwycięstwo, a później mecz o wszystko z silną Serbią na której tak ogromna presja jak na Szwajcarii raczej nie będzie ciążyć.
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Tak, tylko terminarz dla Szwajcarów ułożył się bardzo niefortunnie. Pierwszy mecz z faworytem turnieju - Brazylią, w którym wątpie aby odnieśli zwycięstwo, a później mecz o wszystko z silną Serbią na której tak ogromna presja jak na Szwajcarii raczej nie będzie ciążyć.
Niby tak, ale jest to doświadczona drużyna i myślę, że poradzi sobie z tym. Może już trochę krwi napsuje Brazylii? Jeśli Brazylijczycy mają stracić jakieś punkty to myślę, że tylko ze Szwajcaria. Poza tym nie jest powiedziane, że Serbia poradzi sobie z Kostaryka.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Brazylia-Szwajcaria
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.75
Bukmacher: Fortuna
Godz: 20:00
analiza: Pierwsze spotkanie obu ekip na rosyjskim Mundialu, Brazylia zmierzy się z ekipą Szwajcarii. Brazylijczycy nie dość że są stawiani w roli zdecydowanego faworyta do zwycięstwa w tym spotkaniu to są również faworytem do wygrania tego Mundialu. Na pewno tu łatwo im się grało nie będzie bowiem Szwajcaria jest bardzo solidnym zespołem, mającym w swoich szeregach kilku klasowych zawodników grających w europejskich klubach , obok Canarinhos są jednak faworytem do wyjścia z tej grupy , moim zdaniem z drugiego miejsca. Brazylia wygrała swoją grupę eliminacyjną i jako jedna z pierwszych drużyn zapewniła sobie awans na ten Mundial, goście natomiast awansowali z drugiej pozycji , ale zdobyli tyle samo punktów co Portugalia, jednak w najważniejszym spotkaniu okazali się gorsi od aktualnych mistrzów europy. Szwajcaria rzadko ostatnio ponosiła porażki, nawet jak spojrzymy na mecze sparingowe to wygrali wysoko z Panamą, 0:1 z Grecją , 2:0 z Japonią i podzielili się punktami z Hiszpanią, Brazylia natomiast w sparingach przed mistrzostwami świata wygrała 5 razy i zanotowała tylko jeden remis z ekipą Anglii , wygrywała natomiast między innymi z Austrią, Niemcami, Japonią, Rosją oraz Chorwacją. Uważam że to spotkanie będzie otwarte, grają dwie ekipy , które umieją strzelać bramki, więc liczę na over, myślę że po końcowym gwizdku sędziego Canarinhos wygra 3:1 i przybliży się do wyjścia z grupy.
 
drif 4,6K

drif

Użytkownik
Brazylia w ostatnich pięciu mistrzostwach swoje pierwsze mecze wygrywała różnicą jednej poza ostatnim mundialem u siebie gdzie bramke dającą dwubramkowe zwycięstwo zdobyli w doliczonym czasie (3-1 z Chorwacją ) a tak to :
2010 i Korea Północna i 2-1
2006 Australia 1-0
2002 Turcja 2-1
1998 Szkocja 2-1
Być możę to sfera mentalna i powoli wchodzą w turniej z drugiej strony zastanawiam się na ile 1-7 z Niemcami jest &quot;żywe&quot; i jak podejdą do Szwajcarów , którzy są nieco gorsi niż się powszechnie uważa.Jeszcze jakiś czas temu obrone z Djourou na stoperze mieli beznadziejną ;)
Literowka Ci sie wkradla. W 2006 Brazylia pierwszy mecz grala z Chorwacja i tak jak piszesz wynik byl 1-0.
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 158

murzyn30

Użytkownik
Doświadczenie doswiadczeniem ale kadrowo to w tej chwili Serbia bije na głowę Szwajcarię. Moim skromnym zdaniem dzis bezapelacyjne zwycięstwa Brazylii i Serbii.taka tez widze kolejność końcową tej grupy. Zapowiada się dzien bez niespodzianek i wysokie wygrane u buka ????
Powodzenia wszystkim
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Brazylia - Szwajcaria Brazylia wygra do zera 2,10 forbet ⛔
Canarinhos w meczach z Chorwacją i Austrią pokazali siłę. Jest to bardzo mocny, a co ważne ułożony zespół. Szwajcaria to zespół podobny stylem gry do Austrii więc wygrana Brazylii jest wielce prawdopodobna. Ja idę krok dalej typując, że gole w tym meczu będą wpadać tylko do bramki Szwajcarii. Czemu? Sądzę, że piłkarze z Europy mają zbyt mają siłę w ataku na zespół pokroju Brazylii. Malutki Shaqiri nie wiele będzie w stanie zrobić gdy na przeciw staną rośli obrońcy. Embolo osobiście mnie nie przekonuje. Dość słaby sezon w Schalke. Podobnie sprawa się ma z Seferoviciem. Jedyną nadzieją jest Gavranovic ale on na co dzień nie ma do czynienia z piłką na tak wysokim poziomie grając w chorwackiej lidze. Wydaje mi się, że Brazylia lekko i pewnie wejdzie w ten mundial, a mecz będzie wyglądał podobnie do ostatniego spotkania Brazylii z Austrią. Za kadencji Tite Brazylia stawia mocno na formację defensywną i tracą bardzo mało bramek.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Doświadczenie doswiadczeniem ale kadrowo to w tej chwili Serbia bije na głowę Szwajcarię. Moim skromnym zdaniem dzis bezapelacyjne zwycięstwa Brazylii i Serbii.taka tez widze kolejność końcową tej grupy. Zapowiada się dzien bez niespodzianek i wysokie wygrane u buka ????
Powodzenia wszystkim
Serbia bije na głowę Szwajcarię kadrowo? ???? ????
Na jakiej pozycji?
Bramka : Sommer i Burki lepsi od każdego z bramkarzy serbskich
Obrona : po stronie Szwajcarów mamy podstawowych zawodników takich klubów jak: Juve, Milan, Moenchengladbach, Toulouse, Deportivo i młody Akanji, który zagrał 11/17 meczy w lidze odkąd przyszedł do Dortmundu. U Serbów poza Kolarovem, który miał świetny sezon, odcinający już kupony w słabej Rosji Ivanović, Milenković, który dopiero na ostatnie mecze ligowe wywalczył sobie miejsce w Fiorentinie, Rukavina
grający pół na pół w Villarealu i Veljković z Werderu. Jak dla mnie druga formacja z dużą przewagą Szwajcarów.
Pomoc : u Szwajcarów - Xhaka (Arsenal), Freuler (Atalanta), Shaqiri (Stoke), Zakaria (Moenchengladbach), Behrami (Udinese) każdy z nich to podstawowy zawodnik swojego klubu plus zmiennicy z takich klubów jak Frankfurt, Hoffenheim. U Serbów - Matić (Man Utd), Milinković-Savić (Lazio), Milivojević (C. Palace), Tadić (Southampton), Kostić (HSV), Ljajić (Torino). Tutaj może lekka przewaga Serbów.
Atak : tutaj bardzo podobnie u Szwajcarów zmiennicy lub podstawa : Schalke, Benfiki i Moenchengladbach.
A u Serbów Fulham czy PAOK i nie do końca zawodnik pierwszego składu Frankfurtu Jović. Bardzo podobnie lub minimalna przewaga Szwajcarów.
Jak dla mnie to Szwajcarzy mają na pewno lepszy skład od Serbów.
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Jak dla mnie pewniak dnia:
Kostaryka- Serbia czy będzie rzut kartny :TAK
kurs 2.93, Sts

Nie ma się tu co specjalnie rozpisywać.
Jest to bardzo ważny mecz dla obydwu zespołów, gdyż z Brazylią szans tych drużyn nie widzę, więc kto przegra dzisiejszy mecz mocno ograniczy sobie szanse na wyjście z grupy. Spodziewam się zatem niezwykle zaciętego spotkania.
Drużyny w Płd Ameryki wiadomo jak grają, nie przebierają w środkach, a do tego Serbia- to także drużyna grająca ostro i twardo.
Zatem spotykają się dwie drużyny które nie przebierają w środkach.
Jak dla mnie rzut karny na 90% będzie w tym spotkaniu, ja gram za wyższą stawkę ten typ.
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Jak dla mnie pewniak dnia:
Kostaryka- Serbia czy będzie rzut kartny :TAK
kurs 2.93, Sts

Nie ma się tu co specjalnie rozpisywać.
Jest to bardzo ważny mecz dla obydwu zespołów, gdyż z Brazylią szans tych drużyn nie widzę, więc kto przegra dzisiejszy mecz mocno ograniczy sobie szanse na wyjście z grupy. Spodziewam się zatem niezwykle zaciętego spotkania.
Drużyny w Płd Ameryki wiadomo jak grają, nie przebierają w środkach, a do tego Serbia- to także drużyna grająca ostro i twardo.
Zatem spotykają się dwie drużyny które nie przebierają w środkach.
Jak dla mnie rzut karny na 90% będzie w tym spotkaniu, ja gram za wyższą stawkę ten typ.
Na fortunie masz 3 kurs a za 15 minut będzie mozna zagrać bez podatku
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kostaryka - Serbia 0:1
Serbia
1,90
Moim zdaniem dość ładny kurs na zwycięstwo Serbów i ja go pobieram...
Potencjał kadrowy Serbia ma 2 razy większa można by wymienić cały skład gwiazd w Serbii z A. Ljajić, A. Kolarov, N. Matić, B. Ivanović czy największa gwiazda S. Milinković-Savić a Kostaryka to raczej jednostki takie jak K. Navas, B. Ruiz czy J. Campbell.
Moim zdaniem i także to pobieram Serbia awansuje z grupy kosztem Kostaryki i Szwajcarii ale, żeby tak się stało nie mogą rozpocząć inaczej niż zdobycie 3 punktów.
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Ja w meczu Kostaryka-Serbia spróbuję za drobne multizakładu:
0-0, 1-0, 0-1 lub 1-1
Multizakład dokładny wynik kurs @2.35 Unibet✅
Typ bardziej na wyczucie, kostaryka ustawiona defensywnie, spodziewam się zachowawczej gry i underowego wyniku
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Poważnie porównałeś KLUBY który lepszy? No way:dntlck:
A co mam jeszcze porównać? Bo chyba ostatnich turniejów w wykonaniu jednych i drugich nie trzeba bo Serbowie na 4 ostatnie EURO nie dostali się ani razu a na 4 ostatnie mundiale 2-krotnie gdzie jedynie raz na 6 meczy zdobyli punkty. A Szwajcaria regularnie gra na wielkich imprezach poza EURO 2012. Jak inaczej porównać obie kadry? Bo chyba lepszą &quot;drużyną&quot; a nie zbiorem indywidualności są Szwajcarzy.
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Brazylia - Szwajcaria
Brazylia i over 1.5 bramki @ 1.70
Brazylia i over 2.5 bramki @ 2.27
Brazylia i over 3.5 bramki @ 4.05
Brazylia/Brazylia @ 2.09
Brazylia trafi bramkę w obu połowach @ 2.40 - Wszystkie kursy Fortuna


Dzisiaj dwa ciekawe spotkania, już za godzinę Niemcy z Meksykiem i wieczorem Brazylia ze Szwajcarią i na tym drugim meczu się skupiłem. Brazylijczycy uznawani za jednych z faworytów do wygrania mistrzostw i nie ma co się dziwić, na każdej pozycji gwiazda, w ataku Neymar, który ma bardzo ciekawych partnerów, myślę, że grupę zakończą z 3 zwycięstwami, bo ani Szwajcaria, ani Kostaryka czy Serbia nie będą im w stanie za bardzo zagrozić. Szwajcaria już nie ta sama drużyna co kiedyś, bardzo dobre eliminacje i mecze towarzyskie, ale na Brazylię może być to za mało, linia defensywa za bardzo mi się podoba, mają ciekawy środek, ale za to znowu na napadzie bez szaleństw. Myślę, że Brazylijczycy wezmą ten mecz, ale na dokładkę dodaje over 1.5 bramki, Brazylijczycy spokojnie są w stanie trafić tu 2 bramki, ale można też spróbować zagrać bardziej ryzykownie, czyli zwycięstwo Brazylii + over 2.5 bramki.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Remis do pierwszej polowy jak w maslo. Dwie underowe drużyny wiec inaczej byc nie moglo. Szkoda , ze pogralem to po kursie @1,90 bo nie mialem czasu wczesniej a jesZcze wczoraj widziałem 2,10 . Dzisiaj w meczu naszych zachodnich sąsiadów raczej niespodzianki byc nie powinno, dla mnie Meksyk to już nie ta sama drużyna co kiedyś i mam pograny w tej grupie awans Szwedow.
Niemcy beda atakowac i napewno zdominuja jesli chodzi o posiadanie ale +59,5% po kursie @2,10 to trochę ryzyko bo jak szybko strzela dwie bramki to moga troche dac pograc Chapom . Ale chyba bede sklonny zaryzykowac bo lubia dluzej wchodzic w mecz znajac i ch styl bedzie duzo podan miedzy soba i tez na wolne pole , czyli mozna poszukac spalonych.
Niemcy over 59,5% posiadania pilki @2,10 sts
Niemcy over 2,5 spalonego @ 1,70 Fortuna
Multiwynik Niemcy 1-0 ,2-0 lub 3-0 @2,96 Fortuna ( gram godzine przed meczem by uniknąć podatku)
Nie ta grupa ????
W Fortunie bez podatku można też dawać AKO ? I wtedy na jakiej zasadzie można dowolny bet połączyć z tym z godziny przed meczem czy tylko single ?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie ta grupa ????
W Fortunie bez podatku można też dawać AKO ? I wtedy na jakiej zasadzie można dowolny bet połączyć z tym z godziny przed meczem czy tylko single ?
Oczywiście można grac ako i możesz do typu z mistrzostw swiata dorzucic tenisa lub inna dyscypline, nawet cos co odbędzie sie jutro .
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Brazylia-Szwajcaria
2-0, 0-2, 2-1 lub 1-2
Multizakład dokładny wynik @4.00 Unibet⛔
Nie weszło szkoda, Szwajcarzy pokazali dobrą grę w obronie:sarcastic:
Spotkają się dwa dobre zespoły Szwajcaria zawsze słynęła z dobrej gry w defensywie,Brazylijczycy grają skutecznie i nie tracą bramek, według mojego przeczucia w tym meczu mogą paść takie wyniki jak w tym zakładzie, bardzo fajny kurs
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom