>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

maer 210,7K

maer

Typer A-League
waldi1979 do kiedy można dodać analizę do wytypowanej 1 kolejki konkursu przed rozpoczęciem 1 spotkania typowanego czy jakoś inaczej?
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
waldi1979 do kiedy można dodać analizę do wytypowanej 1 kolejki konkursu przed rozpoczęciem 1 spotkania typowanego czy jakoś inaczej?
Z regulaminu:
* prośby o dodanie analizy / kuponu można pisać w odpowiednim temacie najpóźniej do czasu rozegrania połowy kolejki, to jest, jeżeli w danej kolejce jest 16 meczy to prośby można pisać do czasu rozpoczęcia 9 meczu, analogicznie, jeżeli w kolejce będzie 8 meczy to do rozpoczęcia 5 meczu itd
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
waldi1979 do kiedy można dodać analizę do wytypowanej 1 kolejki konkursu przed rozpoczęciem 1 spotkania typowanego czy jakoś inaczej?
Dokładnie tak jak napisał kitex ???? tylko trzeba pamiętać, że sam możesz dodać tylko przy podawaniu typów, później trzeba już napisać tu prośbę o dodanie analizy czy analogicznie kuponu.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Witam,
Czy można do mojego posta dodać skcreen z kuponu?
fortuna kuponu z minimum dwoma zdarzeniami z danej kolejki Mundialu.
Za kupon za stawkę min. 22PLN otrzymasz 2 punkty bonusowe. Za kupon za stawkę min 11PLN otrzymasz 1 punkty. Do kolejki możesz zgłosić tylko jeden kupon, który należy umieścić podczas oddawania typów w formie screenu lub numeru kuponu (w przypadku podania numeru kuponu należy podać stawkę)&quot;
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Nie poniewaz regulamin się kłania:
&quot;* Dodatkowe punkty można otrzymać poprzezzagranie w fortuna kuponu z minimum dwoma zdarzeniami z danej kolejki Mundialu.
Za kupon za stawkę min. 22PLN otrzymasz 2 punkty bonusowe. Za kupon za stawkę min 11PLN otrzymasz 1 punkty. Do kolejki możesz zgłosić tylko jeden kupon, który należy umieścić podczas oddawania typów w formie screenu lub numeru kuponu (w przypadku podania numeru kuponu należy podać stawkę)&quot;
No tak, nie doczytałem. Zwracam honor. ????
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Witam, w moim poście z typami popełniłem błąd w meczu Szwecja - Korea. Obstawiałem, że Szwecja pierwsza strzeli gola a wynik pierwszej połowy 0:1 dla Korei. Proszę o zmianę wyniku pierwszej połowy na 1:0 dla Szwecji.
Pozdrawiam.
Poprawione //Waldi1979
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Zauważyłem pewna niezgodność mianowicie u użytkownika &quot; zibi16&quot; wchodząc w kupon wyskakuje mój ( tylko mi ? ) ponadto otrzymał 2 punkty natomiast przeglądając tutaj temat widnieje jego kupon za 12zł, a wiec powinnien otrzymać tylko 1.
Pozdrawiam
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zauważyłem pewna niezgodność mianowicie u użytkownika &quot; zibi16&quot; wchodząc w kupon wyskakuje mój ( tylko mi ? ) ponadto otrzymał 2 punkty natomiast przeglądając tutaj temat widnieje jego kupon za 12zł, a wiec powinnien otrzymać tylko 1.
Pozdrawiam
Wszystko jest ok, najpierw podesłał kupon za 10 PLN, napisałem mu, że trzeba minimum za 11 PLN zagrać, żeby dostać 1 pkt, kilka postów niżej napisał, że nie doczytał i podesłał drugi, który zagrał za 100 PLN, dlatego ma 2 pkt.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
W swoim typie na 2 kolejce przypadkowo w Wynik do przerwy wpisalem 0:1 dla Kolumbii a mialo byc 1:0 dla Polski, da rade to zmienic?
/Zmienione, husarz22
 
Do góry Bottom