>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa A [Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt,Urugwaj]

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Egipt - Urugwaj
Urugwaj i poniżej 2,5 3,05 Fortuna

Moim zdaniem jak i zdaniem bukmacherów faworytem w tym meczu jest ekipa Urugwaju i to nie podlega dyskusji.
Urugwaj ma dużo lepszą drużynę kadrowo, mają bardzo wyrównany skład jeśli chodzi o atak, środek pola i obronę. W ataku brylują Cavani, Suarez w środku pola Bentancur, Vecino a w obronie Godin, Caseres czy Gimenez no i w bramce Muslera.
Egipt ma wielkiego Salaha ale na Urugwaj to za mało. Dobrą wiadomością właśnie jest to, że Salaha zdążył i zagra dziś.
Myślę, że Urugwaj nie pozwoli sobie na stratę gola z taką obronę a i Egipt dużo bramek nie traci więc wychodzi mecz z 1/2 bramkami.
Typuję zwycięstwo Urugwaju skromne 1 bądź 2 do 0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Hahahahahah - Salah wraca, a kursy na Urugwaj pospadały... ???? Ja to jeszcze grałem w Totolotku w piątek po 1,62, dzisiaj już po 1,50. Czyżby efekt wczorajszego popisu Arabii Saudyjskiej ? Efekt ramadanu ? ????
 
V 21

valixen

Użytkownik
Egipt - Urugwaj
Typ: REMIS @ 4.05 fortuna (grając godzinę przed meczem mamy to bez podatku)
Patrząc na kursy to niby pewna dwójka...ale średnio mi się to widzi, za piękne by to było. Wczoraj faworyt ładnie wygrał, ale to jednak byli gospodarze no i słabszy rywal, a Egipt jednak ma kim postraszyć (np. Salah) no i myślę, że coś tam władują do bramki. Urugwaj ma trochę lepszy skład więc też na pewno coś trafią.
Drużyna Hectora będzie chciała za wszelką cenę zdobyć w tym meczu 1 pkt ponieważ jeśli marzą o wyjściu z grupy to porażka bardzo ich tutaj oddala. Nie mówię, że to pewniak ponieważ typ jest ryzykowny..ale ja go zagram stawką 3/10
Można też pograć obie strzelą, kurs bardzo ładny na fortunie również @ 2.23
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hahahahahah - Salah wraca, a kursy na Urugwaj pospadały... ???? Ja to jeszcze grałem w Totolotku w piątek po 1,62, dzisiaj już po 1,50. Czyżby efekt wczorajszego popisu Arabii Saudyjskiej ? Efekt ramadanu ? ????
Efekt Ramadanu? Serio ? Chłopie weź przestań pisać o tym Ramadanie.... bo On nie ma nic wspólnego z tymi piłkarzami! Serio uwazasz, że nie będą jeść ani pić na MŚ bo ramadan???
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Efekt Ramadanu? Serio ? Chłopie weź przestań pisać o tym Ramadanie.... bo On nie ma nic wspólnego z tymi piłkarzami! Serio uwazasz, że nie będą jeść ani pić na MŚ bo ramadan???
Ramadan już minął więc będą jeść i pić... Chodzi o to, że był w okresie przygotowawczym... Zresztą ja tylko się głośno zastanawiam dlaczego skoro Salah gra kursy na URU pospadały, przecież powinno być na odwrót...
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
A gdzie macie napisane, że Salah dzisiaj zagra?
Szczerze mówiąc mocno bym się zdziwił gdyby trener ryzykował zdrowie zawodnika w meczu z Urugwajem czyli teoretycznie najmocniejszą ekipą tej grupy. Gdzie tu sens i gdzie tu logika? Porażka z Urugwajem powinna być wkalkulowana w udział Egiptu na tych MŚ. Trener, drużyna i sam Salah powinni się skupić na łatwiejszych meczach i tam szukać punktów. Lepiej więc dać Salahowi jeszcze parę dni na odpoczynek i rehabilitację, tak żeby w dwóch pozostałych meczach grać o pełną pulę. Ewentualnie mogą wpuścić Salaha na ostatnie 15 minut żeby poczuł trochę atmosferę meczu na mistrzostwach.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Trener wczoraj powiedział że Salah jest zdrowy i dzisiaj zagra ????
E: ja pograłem Egipt over 1.5 spalonego @1.75
Wierzysz we wszystko co mówią trenerzy przed meczami? ;).
Wg mnie nie zagra od początku. Ale zobaczymy.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Wierzysz we wszystko co mówią trenerzy przed meczami? ;).
Wg mnie nie zagra od początku. Ale zobaczymy.
Wierzę, że zagra od początku i właśnie znalazłem value na uni, z nadzieją, że Czupakabra jest w 100% zdrów, a Suarez go dzisiaj nie pogryzie...
Liczba strzelonych goli w całym turnieju (bez serii rzutów karnych): Mohamed Salah over 0.5 @7.00
E: oczywiście pograłem lekko ????
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Wierzę, że zagra od początku i właśnie znalazłem value na uni, z nadzieją, że Czupakabra jest w 100% zdrów, a Suarez go dzisiaj nie pogryzie...
Liczba strzelonych goli w całym turnieju (bez serii rzutów karnych): Mohamed Salah over 0.5 @7.00
Zagra od początku ale w meczu z czerwonoarmistami, ale nie dzisiaj. Tak myślę.
Ale nie pozostaje mi nic innego jak życzyć szczęścia.
 
V 0

valdez

Użytkownik
Wierzę, że zagra od początku i właśnie znalazłem value na uni, z nadzieją, że Czupakabra jest w 100% zdrów, a Suarez go dzisiaj nie pogryzie...
Liczba strzelonych goli w całym turnieju (bez serii rzutów karnych): Mohamed Salah over 0.5 @7.00
E: oczywiście pograłem lekko ????
A ja kompletnie inaczej rozumiem ten zakład, który dokładnie brzmi: &quot; Zawodnik, który zdobędzie co najmniej jedną bramkę we wszystkich meczach rozegranych przez drużynę – z wykluczeniem serii rzutów karnych &quot;
Czyli według mnie Salah musi strzelić, co najmniej jedna bramkę we wszystkich meczach Egiptu na MŚ, czyli z Urugwajem dziś, następnie z Rosją i Arabią Saudyjską, a w przypadku awansu do 1/8 to również w tym meczu.
 
S 3,1K

semperfi16

Użytkownik
Wiem, że to żadny argument Mo Salah ma dziś urodziny. Można przypuszczać, że jeśli wyjdzie na boisko będzie pewnie chciał jakoś miło podkreślić ten dzień. Moze warto próbować iść w jego bramkę. Osobiście gram delikatnie over 2.5 spalonego Urugwaju za @2.45 Fortuna
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
A ja kompletnie inaczej rozumiem ten zakład, który dokładnie brzmi: &quot; Zawodnik, który zdobędzie co najmniej jedną bramkę we wszystkich meczach rozegranych przez drużynę – z wykluczeniem serii rzutów karnych &quot;
Czyli według mnie Salah musi strzelić, co najmniej jedna bramkę we wszystkich meczach Egiptu na MŚ, czyli z Urugwajem dziś, następnie z Rosją i Arabią Saudyjską, a w przypadku awansu do 1/8 to również w tym meczu.
Chyba masz rację :confused: no to umoczylem...
Swoją drogą to powinni napisać &quot;in every/each match&quot; zamiast &quot;in all matches&quot; ajajaj no trudno to nie siądzie... Sorry !
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ramadan już minął więc będą jeść i pić... Chodzi o to, że był w okresie przygotowawczym... Zresztą ja tylko się głośno zastanawiam dlaczego skoro Salah gra kursy na URU pospadały, przecież powinno być na odwrót...
I co uważasz, że w okresie przygotowawczym nie pili bo Ramadan? Po 3 dniach by popadali jak muchy na tej murawie.... Proszę Cię...
Już były teorie że Iran na MŚ w Siatkówce u nas też po Ramadanie i bez sił... Bez przesady
 
cala 37

cala

Użytkownik
I co uważasz, że w okresie przygotowawczym nie pili bo Ramadan? Po 3 dniach by popadali jak muchy na tej murawie.... Proszę Cię...
Już były teorie że Iran na MŚ w Siatkówce u nas też po Ramadanie i bez sił... Bez przesady
Moze najpierw dowiedz sie co to wogole jest ramadan, a potem wypisuj takie głupoty.... czemu by niby mieli nie jesc i nie pic przez caly ramadan ??
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Może to nie będzie jakaś super analiza, jednak mam dość mocny argument na mecz Urugwaj-Egipt. Jak dobrze wiemy muzułmanie obchodzą Ramadan. Wczoraj już oglądaliśmy jedną drużynę muzułmańską - Arabia Saudyjska. Ewidentnie widać było, że w drugiej połowie (około 60 min) odcięło im prąd. A bramkarz? Słabo rozściągnięty. Sprawiający wrażenie jakby miał przykurcze rąk. Głupki chcą wygrywać bez jedzenia i picia za dnia. Skad mają miec siły na 90 minut biegania? Urugwaj nie tyle co ma lepszą drużynę, ale ten głupi post też może swoje zrobić.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dla osób grających na Egipt chciałem zwrócić uwagę na fakt, że Urugwaj w eliminacjach osiągnął bardzo dobre 2 miejsce za Brazylią wyprzedzając takie zespoły jak Argentyna czy Kolumbia. Za to Egipt zajął co prawda pierwsze miejsce u siebie, ale miał w grupie: Ugandę, Ghanę i Kongo ???? To już samo w sobie mówi o jakiej różnicy klas mówimy. Salah jest jeden i tylko jeden... i do tego nie do końca wiadomo w jakiej formie. Defensywa Urugwaju ma u siebie świetnego, jednego z najlepszych na świecie obrońcę - Diego Godina z Atletico Madryt. To oczywiście jak zawsze powtarzam - tylko sport, ale za graniem w tym meczu na Egipt nic nie przemawia...
zmiany jak w kalejdoskopie.... hahahhaha ???? co 10 min. inna informacja.... Buki wiedziały co robią z tymi kursami...
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Urugwaj - Egipt
Drugie spotkanie grupy A. Szczerze powiedziawszy długo zastanawiałem się jak ugryźć to spotkanie. Miałem plan na 2-3 typy w przypadku kiedy Mo Salah by nie zagrał. Pojawiają się informacje że lider Faraonów jest gotowy do gry, więc gra obu zespołów diametralnie się zmienia. Urugwajczycy będą musieli podwajać zawodnika Liverpoolu, grać delikatnie niżej, bo bardzo szybcy skrzydłowi jak Sobhi i Salah to dużo więcej gry skrzydłami, a boczni obrońcy Urugwajczyków nie uchodzą za bardzo szybkich (Martin Caceres i Maxi Pereira). W przypadku absencji Salaha pewnie więcej Egipcjanie próbowali by grać środkiem przez Trezegue. Po za tym Salah dla Egipcjan to jeszcze ważniejsze ogniwo zespołu jak u nas Robert Lewandowski, coś na wzór Leo Messiego dla Argentyny. Moim zdaniem jednak to Urugwaj będzie więcej przy piłce i to oni będą chcieli grać pozycyjnie, natomiast Egipt z tak kreatywnym zawodnikiem jak Trezegue i piekielnie szybkimi skrzydłami będzie wolał cofnąć się głębiej i grać z kontrataku. Urugwaj w mojej opinii personalnie przywiózł na Mundial najmocniejszą kadrę w XXI wieku. O zaletach linii ataku i walorach Luisa Suareza i Edinsona Cavaniego chyba nie muszę opowiadać. Teraz po za małymi wyjątkami mają klasowych zawodników na każdą pozycję. W środku, czego zawsze im brakowało jest młody gracz Juventusu Bentancur, Matia Vecino oraz dwóch młodych młodych zawodników, którymi interesuje się pół Europy: Lucas Torreira z Sampdorii i Maxi Gomez z Celty Vigo. Linia defensywna również bardzo silna z parą stoperów z Atletico Madryt (Diego Godin i Jose Maria Gimenez). Uważam że może to być znakomity dla neutralnych kibiców w tym przypadku mecz. Będzie sporo sytuacji bramkowych i mam nadzieję że zobaczymy sporo bramek.
Typy:
1). Obie drużyny strzelą gola @ 2,20 LVBET
2). Powyżej 10,5 rzutu rożnego @ 2,45 LVBET
3). Urugwaj ha - 1,0 @1,89 LVBET
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom