>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa B [Portugalia,Hiszpania,Maroko,Iran]

Status
Zamknięty.
S 28

shalir

Użytkownik
Co do atmosfery w reprezentacji Hiszpanii, to wiadomo jak wygląda podział? Drużyna stoi przeciwko prezesowi, czy są jakieś podziały wewnątrz zawodników?
Dosyć niedawno było głośno na temat Sportingu Lizbona, sytuacja poniekąd podobna. Co prawda koniec końców przegrali w pucharze, ale jak wiadomo, balonik bukmacherski był już wcześniej pompowany, że piłkarze odsunięci i będą grać na złość prezesowi (trenerowi? nie pamiętam już), a wcale tak do końca nie było. Moim zdaniem, podobnie może być w obecnie omawianym przypadku: gracze zepną się i zagrają swoje, a prezesowi dadzą prztyczka w odpowiednim dla sytuacji momencie.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Mecz: Portugalia - Hiszpania
Typ: obie drużyny strzelą i nie będzie remisu @3.3
Bukmacher: etoto
Nie będę mocno się rozpisywał nad tym spotkaniem. Jeszcze wczoraj byłem pewny zwycięstwa Hiszpanów, jednak przez zawirowania w drużynie nie jestem do tego stuprocentowo przekonany. Teoretycznie mecz o pierwsze miejsce, obie drużyny mocno ofensywne, sytuacji bramkowych nie powinno brakować, dlatego ostatecznie wybrałem powyższy typ. Kurs przyjemny, a prawdopodobieństwo IMO bardzo duże, gram to samo w meczu Egipt - Urugwaj.
w meczu Egiptu z Urugwajem taki typ bardzo prawdopodobny. Obie ekipy mają zdecydowanie silniejszą ofensywę niż tyły. Osobiście gram coś takiego w Betfair:
Uruguay scores 2+ goals &amp; 6+ Uruguay corners @4.33
i do tego wygraną Urugwaju mam w taśmie.
Co do Portugalia-Hiszpania było już parę postów wcześniej: BTTS bardzo prawdopodobne. Ale jeszcze bardziej prawdopodobny wydaje się remis, wygodny dla obu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do atmosfery w reprezentacji Hiszpanii, to wiadomo jak wygląda podział? Drużyna stoi przeciwko prezesowi, czy są jakieś podziały wewnątrz zawodników?
Dosyć niedawno było głośno na temat Sportingu Lizbona, sytuacja poniekąd podobna. Co prawda koniec końców przegrali w pucharze, ale jak wiadomo, balonik bukmacherski był już wcześniej pompowany, że piłkarze odsunięci i będą grać na złość prezesowi (trenerowi? nie pamiętam już), a wcale tak do końca nie było. Moim zdaniem, podobnie może być w obecnie omawianym przypadku: gracze zepną się i zagrają swoje, a prezesowi dadzą prztyczka w odpowiednim dla sytuacji momencie.
Reprezentacja gra dla swojej Ojczyzny, dla Kraju, dla Narodu, a nie jakiegoś prezesa. Zresztą trenera Hiszpanów zastąpił pomocnik głównego trenera. Wyobraźcie sobie podobną sytuację u nas. Lewy by wszystkich zebrał i pogadał i by było ok i tam też zapewne tak będzie. Głupota co zrobił prezes federacji hiszpańskiej, ale w życiu codziennym mamy setki takich głupot kiedy na samej górze w firmie wydaje się durne zarządzenia albo zdejmuje fajnych ludzi i trzeba z tym żyć...
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Reprezentacja gra dla swojej Ojczyzny, dla Kraju, dla Narodu, a nie jakiegoś prezesa. Zresztą trenera Hiszpanów zastąpił pomocnik głównego trenera. Wyobraźcie sobie podobną sytuację u nas. Lewy by wszystkich zebrał i pogadał i by było ok i tam też zapewne tak będzie. Głupota co zrobił prezes federacji hiszpańskiej, ale w życiu codziennym mamy setki takich głupot kiedy na samej górze w firmie wydaje się durne zarządzenia albo zdejmuje fajnych ludzi i trzeba z tym żyć...
hm...
Z jednej strony masz zupełną rację. Zwłaszcza jak w kadrze masz np takiego Iniestę, dla którego to ostatni wielki turniej, ikonę profesjonalistę, któremu trenera praktycznie nie potrzeba.
Ale z drugiej strony to jest ten południowy temperament. I w meczu o dużą stawkę jak coś &quot;siedzi z tyłu głowy&quot; to może być różnie. Emocję, nerwy mogą nie wytrzymać.
Oczywiście nie sądzę żeby Hiszpania miała jakiś problem z wyjściem z grupy, ale już w spotkaniach z takimi np Niemcami czy Francją te pozaboiskowe detale mogą mieć znaczenie.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Jeszcze jedna rzecz z wczorajszej konferencji. Ramos na niej powiedział że reprezentacja jest ważniejsza niż jedna osoba (były trener) i że Hierro to gość który da radę. Na koniec rzucił żart kończmy bo atmosfera jest pogrzebowa.
Więc dalej czytajcie te swoje wiarygodne onety.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Reprezentacja gra dla swojej Ojczyzny, dla Kraju, dla Narodu, a nie jakiegoś prezesa. Zresztą trenera Hiszpanów zastąpił pomocnik głównego trenera. Wyobraźcie sobie podobną sytuację u nas. Lewy by wszystkich zebrał i pogadał i by było ok i tam też zapewne tak będzie. Głupota co zrobił prezes federacji hiszpańskiej, ale w życiu codziennym mamy setki takich głupot kiedy na samej górze w firmie wydaje się durne zarządzenia albo zdejmuje fajnych ludzi i trzeba z tym żyć...
Głupotę, kolego, to zrobił były już (na szczęście) trener reprezentacji. Prezes zachował się tak jak należało.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
hm...
Z jednej strony masz zupełną rację. Zwłaszcza jak w kadrze masz np takiego Iniestę, dla którego to ostatni wielki turniej, ikonę profesjonalistę, któremu trenera praktycznie nie potrzeba.
Ale z drugiej strony to jest ten południowy temperament. I w meczu o dużą stawkę jak coś &quot;siedzi z tyłu głowy&quot; to może być różnie. Emocję, nerwy mogą nie wytrzymać.
Oczywiście nie sądzę żeby Hiszpania miała jakiś problem z wyjściem z grupy, ale już w spotkaniach z takimi np Niemcami czy Francją te pozaboiskowe detale mogą mieć znaczenie.
Myślę, że w grupie przetrą szlak i się poukładają bez trenera i później też będzie dobrze... Czasami paradoksalnie jak jest wszystko poukładane i zastój to wdaje się rozleniwienie, stagnacja; a jak coś się dzieje piłkarze świadomi problemów jeszcze bardziej się koncentrują i do tego mają na starcie zastrzyk adrenaliny. Oczywiście jak by taki numer wyszedł przed półfinałem lub finałem np. z Brazylią to na takim poziomie byłby problem, ale w tej grupie nie sądzę aby to mogło mieć duży wpływ.
Głupotę, kolego, to zrobił były już (na szczęście) trener reprezentacji. Prezes zachował się tak jak należało.
On też... ???? Ale mimo wszystko nie powinno się go teraz zdejmować. Z 2 strony argumenty &quot;konfliktu interesów&quot; też były słuszne. Jeśli jednak sami zawodnicy stanęli murem za trenerem i prosili prezesa żeby go nie ruszał to powinien to uszanować.
 
L 37

lalala23

Użytkownik
Jeszcze jedna rzecz z wczorajszej konferencji. Ramos na niej powiedział że reprezentacja jest ważniejsza niż jedna osoba (były trener) i że Hierro to gość który da radę. Na koniec rzucił żart kończmy bo atmosfera jest pogrzebowa.
Więc dalej czytajcie te swoje wiarygodne onety.
Równie dobrze mówiąc o tej jednej osobie mogło mu chodzić o Rubialesa, a druga sprawa to przeczytałem parę wersji tłumaczeń tej konferencji i nigdzie nie bylo tej wypowiedzi, która Ty cytowałeś.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
15.06.2018 r., 17:00
Maroko - Iran
Gracz meczu: Medhi Benatia @ 17,00 Betsafe

Czas na na niewątpliwy hit pierwszej serii gier. Praktycznie słowa nie przeczytałem w dziale na temat tego pojedynku, wszystko przyćmiła akcja z Lopeteguim. Do tego mało typów w dziale, głównie luźna dyskusja. Ale spróbuję przerwać ten marazm...
I postaram się zrobić to w wielkim stylu. Niestety próżno szukać zasad głosowania na gracza meczu w tym roku. Doświadczenie sprzed czterech lat pokazuje jednak, że zwykle mamy do czynienia z głosowaniami tendencyjnymi. Z lekką nostalgią i niekłamaną satysfakcją wspominam turniej w RPA, gdzie naprawdę ZNAKOMITE kursy dało się wyłapać w przypadku takich zakładów. Pamiętam jakby to było wczoraj jak w dziale DNTB trwało masowe głosowanie na zawodnika, na którego poszła &quot;masówka&quot; tak, by każdy mógł swoje zarobić :sun: Dlatego próbuję pójść tym tropem i wybieram jeden z nielicznych meczów, w których teoretycznie gra mało zawodników rozpoznawalnych na świecie. Dlaczego założyłem, że ludzie głosują tendencyjnie? Bo właśnie tak to wyglądało przed czterema laty, dla przykładu grając ten zakład w meczu Iran - Nigeria (0-0) ludzie głosowali na Johna Obi Mikela tylko dlatego, że przeciętny kibic innych zawodników po prostu nie kojarzył. I mimo, że Obi Mikel nie zagrał jakichś ponadprzeciętnych zawodów, to został wybrany graczem meczu.
W swoich założeniach zatem wytypowałem trzech &quot;najsławniejszych&quot; zawodników do zgarnięcia nagrody na zawodnika meczu. Wykluczyłem gola na początku meczu Iranu, nie ukrywam że to może cały plan zepsuć. Faworytem do otrzymania tej nagrody jest moim zdaniem Hakim Ziyech z Ajaxu, zawodnik ofensywny, ale na pewno nie tak znany jak Benatia. Ewentualnie widziałbym jeszcze Hakimiego, bo gra w Realu, a klub ten ma fanów w każdym zakątku świata, jednak na jego wybór próżno szukać kursów. No i zostaje nam Benatia, moim zdaniem zawodnik najbardziej rozpoznawalny z wszystkich biorących udział w dzisiejszym meczu. Nie wykluczam podobnego przebiegu meczu jak ten przywoływany przeze mnie przed cztery laty, ostrożna gra obu ekip i próby w ataku Maroka. Benatia to zawodnik który w swojej drużynie osiągnął najwięcej i tak jak wspominałem - dla kibiców w Azji czy Ameryce Południowej może być jedynym graczem, którego będą kojarzyli. Nie twierdzę, że zasady dla tych zakładów się nie zmieniły, niemniej dalej zawodnika meczu wybierają ludzie na stronie FIFA. Tutaj upatruję naszą szansę na zwycięstwo.
A WAS RÓWNIEŻ ZACHĘCAM DO GŁOSOWANIA NA BENATIĘ - JEDNO KLIKNIĘCIE MOŻE PRZYNIEŚĆ NAPRAWDĘ SPORY ZYSK FORUMOWICZOM.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
On też... ???? Ale mimo wszystko nie powinno się go teraz zdejmować. Z 2 strony argumenty &quot;konfliktu interesów&quot; też były słuszne. Jeśli jednak sami zawodnicy stanęli murem za trenerem i prosili prezesa żeby go nie ruszał to powinien to uszanować.[/quote]
Na szczęście to nie zawodnicy ustalają zasady współpracy na linii trener - związek. Są, a raczej w przypadku tego trenera, powinny być jakieś zasady. Co stało na przeszkodzie żeby ogłosić to po MŚ? Ale oczywiście &quot;wszechwładny&quot; Real i ich naiwny przyszły trener wyszli przed orkiestrę i ogłosili całemu światu to co ogłosili. Trzeba być idiotą (takim jak przyszły trener Realu), żeby myśleć, że po takiej informacji pozwolą mu prowadzić drużynę na MŚ. Bardzo dobrze się stało, że związek nie pozwolił sobie na takie gierki i utarł nosa zarówno Realowi jak i trenerowi.
Jak ktoś wyżej napisał, Hiszpania to samograj i myślę, że Hierro spokojnie da sobie radę.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Maroko - Iran
Maroko 2,35
Maroko strz. +1,5 3,00
Maroko i poniżej 2,5 3,75
Moim zdaniem Maroko może sporo krwi napsuć faworytom tej grupy. Mają naprawdę bardzo szeroki i mocny skład niczym WKS z przed laty.
Jest Benatia z Juventusu, Hakimi z Realu, Ziyech z Ajaxu, Belhanda z Galatasaray, Harit z Schalke czy Amrabat z Leganes.
Jeśli chodzi o Iran to mają Oni króla strzelców ligi Holenderskiej A. Jahanbakhsh z Alkmaar ale czy to pozwoli na pokonanie Maroko? No nie wiem wątpię.
Maroko w meczach towarzyskich wygrał z Serbią 2:1, ze Słowacją 2:1 z Ukrainą 0:0 natomiast Iran przegrał 1:2 z Turcją, przegrał 0:1 z Tunezja czy wygrał 2:1 z Algierią.
Iran w ciągu 10 meczów w eliminacjach do MŚ stracił zaledwie 2 bramki więc mimo słabych przeciwników jest to dobry wynik.
Maroko natomiast pokonał w eliminacjach takie drużyny jak WKS, Mali czy Gabon ale zwłaszcza wygrana z WKS robi wrażenie.
Reasumując stawiam na mecz z małą ilością bramek ale to Maroko powinni zgarnąć 3 punkty.
 
keram007 1,1K

keram007

Użytkownik
Dzisiejszy mecz outsiderów grupy B widzę trochę inaczej niż większość przedmówców.
Idę więc pod prąd i gram: Maroko - Iran 2 @3,65 ✅ w forbet oraz mocniej Iran strzeli gola @1,67 ✅ (fortuna)
Wszyscy mówią o gwieździe Ajaxu Amsterdam z Maroka - Hakimie Ziyechu. Trzeba się zgodzić z tym, że to naprawdę solidny zawodnik: w 15 meczach dla tego klubu zdobył 8 bramek. Ale zostając przy lidze holenderskiej, tegorocznym królem strzelców tamtych rozgrywek został nie kto inny jak Jabanbakhsh - irański zawodnik AZ Alkmaar (21 bramek)! Poza tym Iran ma także Karima Ansarifarda - piłkarz Olympiacosu Pireus w minionym sezonie był z kolei drugim najlepszym strzelcem w rozgrywkach greckich (17 bramek). Warto też wspomnieć o Sardarze Azmounie - nim interesowały się przecież wielkie kluby, jak Arsenal czy Liverpool (obecnie gra on dla Rubina Kazań). Ofensywa więc w Iranie wygląda naprawdę solidnie. Im dalej w dół jest nieco gorzej, szczególnie jeśli chodzi o linię pomocy, gdzie królują zawodnicy z rodzimej ligi irańskiej. Linia obrony natomiast znowu wygląda dość poprawnie. Mamy tu m.in. Haji Safi z Olympiacosu Pireus, Mohammadi z Akhmatu Groznego, Ramin Rezaeian z Oostende.
Jak najbardziej zgadzam się z przedmówcami - Maroko może zaskoczyć. Mają przecież kilku naprawdę interesujących zawodników: oprócz wspomnianego wcześniej Ziyecha jest też przecież Benatia z Juventusu, Hakimi z Realu, Saiss z Wolverhampton, El Ahmadi z Feyenoordu, czy Harit z Schalke 04. Dla większości piłkarzy Maroko będzie to jednak pierwszy mundial w życiu. W innej zupełnie sytuacji jest Iran, który grał na mundialu w 2006 oraz w 2014 roku. No i właśnie te występy Iranu to to, co najbardziej skłoniło mnie do postawienia dziś na tą ekipę. W 2014 roku pomimo wywalczenia tylko 1 punktu, pokazali się z naprawdę dobrej strony. Nie byli wcale chłopcami do bicia, a przecież na to ich skazywano! W pierwszym meczu zremisowali z Nigerią, w drugiej do samego końca walczyli z samą Argentyną (która doszła tam przecież aż do finału), z którą stracili bramkę dopiero w 93 minucie! Ja Iran pamiętam własnie tak - waleczny, grający do samego końca, potrafiący zaskoczyć nawet gdy wszyscy skazują ich na pożarcie.
Dziś stoją przed wielką szansą - muszą wygrać, bo z Hiszpanią i Portugalią będzie to niesamowicie trudne.
Podsumowując stawiam na reprezentację Iranu, bardziej doświadczoną na wielkich turniejach, która ma w ataku naprawdę spory potencjał.
Pozdrawiam i dużo pozytywnych, piłkarskich emocji w dniu dzisiejszym wszystkim życzę! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Grupa B
Godzina: 20:00
Spotkanie: Portugalia - Hiszpania
Typ: Hiszpania over 5.5 rzutu roznego
Kurs: 2.05 ⛔ jaki to jest pech. po 1 pol Hiszpania miala 5 rogow..
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Wiadomo jak gra Hiszpania. Duze posiadanie pilki i klepanie pilki w nieskonczonosc. Portugalia zapewne bedzie na Mundialu grac podobnie jak dwa lata temu na Euro czyli wynik &gt; efektownosc. Widze tutaj przyczajona na swojej polowie ekipe Portugalii ktora bedzie czyhac na swoja szanse z kontrataku. Pojscie na wymiane ciosow z &quot;La Furia Roja&quot; nie ma tutaj zadnego sensu i skonczyc sie moze szybkimi bramkami dlatego zabezpieczenie tylow bedzie tutaj kluczem do sukcesu. Podejrzewam mocno zageszczony srodek pola przez Portugalczykow przez co wiekszosc akcji bedzie musiala byc grana bocznymi korytarzami dlatego rzuty rozne w tym meczu Hiszpanie beda nabijac dosyc sporo.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Maroko - Iran
Bardzo się zdziwiłem kursami na zwycięstwo Maroka. Moim zdaniem zarówno potencjał personalny jak i czysto sportowy mają dużo wyższy. Maroko może oprócz Mehdiego Benatii nie ma jakichś wielkich gwiazd, ale ma bardzo mocny i równy skład. W środku Boussoufa i Belhanda, na skrzydłach bardzo mocni Nabil Dirar i Ziyech. W środku obrony obok Benatii - Saiss, na po bokach defensywy młody zawodnik Realu Madryt Achraf Hakimi i Amrabat. Natomiast w drużynie Iranu wyróżnia i rzuca się w oczy niegdyś uchodzący za ogromny talent, jeszcze za czasów gry w Rostowie - Azmoun (teraz Kazań). Wydaje mi się że Maroko jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i o ile wykorzystają swoją przewagę potencjału to powinni sobie poradzić z Iranem.
Typy:
1). Maroko @ 2,30 LVBET
2). Maroko ha -1.0 rzutów rożnych @ 1,86
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
No to moje propsy bylo oglądane czytane i sprawy załatwiane jest czas gramy....na wstępie nie zgadzam sie z odnośnie CR7 moim zdaniem będzie nie widoczny i slaby podczas tej imprezy tak jak w większości spotkań ligowych Realu.

Ronaldo poniżej 2,5 celnego str zału na bramkę 1,92⛔ Betsson Tutaj imo piłka będzie po stronie espanii...zobaczymy jak te sprawy wpłynęły na zespól ale....chciałem grac 2 ale idę w zakłady poboczne w tym meczu bts chyba dobry trop fajna pora rozgrywania tego meczu nie 13-0012-00 tylko taka piłkarska to moze byc twardy mecz ostry ze spora ilością fauli kartek -obie ekipy sie znają i trzeba powiedzieć za soba nie przepadają...Portugalia jako mistrz europy ale trzeba powiedzieć ze trzon tej ekipy jest mega stary szczególnie obrona.Co do Ronaldo napewno będzie chcial ale będzie kryty i spodziewam sie malej ilości celnych strzałów z jego strony juz bardziej jakieś odpały w stylu przyłożeń z Rugby ale zobaczymy....

Ramos żółta kartka 3,15 ⛔Betsson Bez większej argumentacji wiadomo jak gra...czy na Ronaldo czy Andre Silvie jest wstanie coś głupiego zrobić Portugalia potrafi grac z kontry i w ataku pozycyjnym pilka im nie przeszkadza maja doświadczoną ekipę potrafiącą grac na skrzydłach myślę ze możemy sie spodziewać sporej ilości pojedynków 1-1 i fauli...obie ekipy temperamentne...

Portugalia 4 lub więcej kartek ⛔ 4,7 Bet-at- home moim zdaniem dobry zakład tak jak wyżej liczę na faule kartki w historii tych ekip były mecze twarde ostre a ten bet ma taki plus ze czerwona kartka liczona jako 2 czy sympatycznie u Portugalczyków którzy powinni za piłka biegać jest kilu specjalistów od łapania żółtek jak Pepe czy sam Ronaldo moze cos dostać na skrzydle Quaresma będzie ciekawie....Plus nie zawsze Portugalia w grupie na wielkich turniejach grała dobrze kadra zgrana doświadczona ale stara Pepe, Bruno Alves i Jose Fonte- średnio cos kolo 35 lat....moze szybkości brakować na magików technicznych twardego nieprzyjemnego Coste....

sędziuje pan Gianluca Rocchi Włoch ma niezle staty lubi pokazać czerwone kartki.

Maroko-Iran Iran więcej kartek 2,17 Betsson✅

Ja mam troszkę inne zdanie niz koledzy i nie lekceważyłbym ekipy Iranu. Persowie maja fajna atmosferę w kadrze dobrego trenera ale przede wszystkim ciekawy zespół. Graja modrze taktycznie uważnie twardo w obronie bardzo konsekwentnie ten mecz to 50-50 % dla mnie Obie ekipy znają wartość tego meczu będzie twardo maja swoje argumenty- ok Maroko moze lepsze pilkarsko technicznie ale tacy gracze jak Alireza Jahanbakhsh ciekawy sezon w Holandii Karim Ansarifard czy Sardar Azmoun grac w ofensywie potrafią...plus kilu weteranów na czele z Ashanem Dejagahem. Dla mnie każdy wynik możliwy ale będzie na styk...piłka przy nodze dla Maroka i faule kontry po stronie Iranu.Nie takie ekipy jak Maroko sie męczyły w historii z Iranem....
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
Wg. mnie Iran pokaże dziś wczorajszą klasę arabów saudyjskich i dostanie w dupę do 0. Mam na to kurs 3.05 w sts.
A co do meczu Hiszpania-Portugalia i tej grupy Hiszpanii i sąsiadów, to nie ma ktoś jeszcze wrażenia że tu może być pakt Hiszpanii i Maroka żeby wyrzucić Portugalię? Hiszpanie twierdzą że oni niesłusznie wygrali Euro i tylko czekają żeby im coś nie wyszło ????
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Maroko - Iran
typ 1 DNB
@1.52 unibet
Ja idę w pewniejszy typ , bo jednak powinien to być underowy mecz i śmierdzi troche 0-0 1-1 To max co może Iran wycisnąć z tego meczu . Maroko na papierze lepsze , jest Benatia, Belhanda, Ziyech, Amrabat , znane nazwiska grające w dobrych klubach. Maroko ostatni mecz przegrało z Kamerunem w czerwcu 2017. Potem 18 meczy , 5 remisów 13 zwyciestw. Robi wrażenie. Rozbili Nigerie, Egipt, wygrywali ze Słowacją, WKS, Koreą , więc zespołami lepszymi od Iranu. Głównym atutem Irańczyków jest Queiroz na ławce. Umiejętności zdecydowanie po stronie Maroka. Do dubla typ idealny.
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
No to mamy pierwszą niespodziankę. &#39;Mega atrakcyjny&#39; kurs na Maroko nie był przypadkiem.
Fakt , też pograłem na Maroko , ale na szczęście nie za dużą stawkę. Poza tym człowiek uczy się na błędach , więc można spokojnie walić handli na Portugalię czy Hiszpanię w meczu z takimi miernotami jak Maroko czy Iran . Co do handli dzisiaj widzę
Portugalia - Hiszpania 2 handi 1:0 Fortuna kurs 3,8
Hiszpania ma lepszego gracza na każdej pozycji z wyjątkiem pozycji Ronaldo , ale jeden gracz nie wygrywa meczu na takim poziomie. Łatwe i wysokie zwycięstwo Hiszpanii mimo trenerskich personalnych zawirowań .
 
danonxpl 190

danonxpl

Użytkownik
Jazda bez trzymanki, ale skończyło się tak jak miało się skończyć, overowym remisem, który nie krzywdzi nikogo. Po raz kolejny, kiedy Ronaldo nie przechodzi obok meczu to dzieją się cuda. Bramka z wolnego jak z najlepszych czasów z United, wspomnień czar...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom