>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa B [Portugalia,Hiszpania,Maroko,Iran]

Status
Zamknięty.
danonxpl 190

danonxpl

Użytkownik
Nie miałem na myśli żadnego spisku, tylko zwykłą świadomość obu drużyn, żeby nie zrobić sobie krzywdy na początek mundialu ;) Zawsze kiedy słyszę określenie &quot;spisek&quot; przypomina mi się mecz Dania - Szwecja z Euro 2004 na zakończenie fazy grupowej i wyrzucenie Włochów z turnieju. Takie rzeczy nie dzieją się często, ale istnieją ;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Iran to ciekawa i niekonwencjonalna reprezentacja. Atmosfera w szatni jest wspaniała, nie ma konfliktów, piłkarze grają na swoim kontynencie (brak zmiany czasu) co jest pewnego rodzaju jakimś value.. jedyne czego im zabrakło to szczęścia w losowaniu grupy. Ja myślę że kursy na spotkanie z Maroko wystawione trochę pod kątem bardziej słynnych nazwisk w reprezentacji z Afryki. Jeśli chodzi o Iran to - przeszli przez eliminacje jak burza, ba mało tego w 10 meczach tracą jedynie 2 bramki (3 runda kwalifikacji). Zajęli wyższe miejsce aniżeli chociażby Korea Pd. Trener Carlos Queiroz prze wiele lat współpracował z takim talentem trenerskim jakim był Alex Ferguson. Więc myśl szkoleniowa i taktyka jest bardziej europejska aniżeli azjatycja. Wydaje mi się że stawianie jutro ślepo na Maroko bo piłkarze z tego kraju robią więcej &quot;szumu&quot; w Europie niż piłkarze Iranu nie wiem czy ma do końca sens.
Maroko - Iran 0:1
Typ: Iran strzeli gola :gool:
Kurs: 1.63
fortuna
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Ja zastanawiam się nad takim typem w spotkaniu Maroko - Iran 1 drużyna lub remis i poniżej 3,5 bramki, kurs: 1.53. Wydaje mi się to dość pewny typ. Akurat w sam raz do jakiegoś dubelka. Maroko widzę w tej grupie w roli czarnego konia. Może sprawić niespodziankę i awansować z grupy kosztem na przykład Portugalii. Do tego niezbędna będzie wygrana z Iranem, ale jeśli nawet powinie im się noga i zremisuja to Iran dobrze się broni i remis maksymalnie 0-0 lub 1-1.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Iran to ciekawa i niekonwencjonalna reprezentacja. Atmosfera w szatni jest wspaniała, nie ma konfliktów, piłkarze grają na swoim kontynencie (brak zmiany czasu) co jest pewnego rodzaju jakimś value.. jedyne czego im zabrakło to szczęścia w losowaniu grupy. Ja myślę że kursy na spotkanie z Maroko wystawione trochę pod kątem bardziej słynnych nazwisk w reprezentacji z Afryki. Jeśli chodzi o Iran to - przeszli przez eliminacje jak burza, ba mało tego w 10 meczach tracą jedynie 2 bramki (3 runda kwalifikacji). Zajęli wyższe miejsce aniżeli chociażby Korea Pd. Trener Carlos Queiroz prze wiele lat współpracował z takim talentem trenerskim jakim był Alex Ferguson. Więc myśl szkoleniowa i taktyka jest bardziej europejska aniżeli azjatycja. Wydaje mi się że stawianie jutro ślepo na Maroko bo piłkarze z tego kraju robią więcej &quot;szumu&quot; w Europie niż piłkarze Iranu nie wiem czy ma do końca sens.
Maroko - Iran
Typ: Iran strzeli gola :gool:
Kurs: 1.63
fortuna
Wybacz, ale się z Tobą mocno nie zgodzę, owszem Iran stracił tylko 2 bramki, ale zwłaszcza na wyjazdach preferował mocno defensywny styl. Po za tym, to płd, było 9 miesięcy temu, a drużyny takie jak Uzbekistan, Syria, Chiny czy Katar nie są potęgami, a jedynie Korea z którą zremisowali 0-0 i u siebie wygrali 1-0.
Drużyna z Afryki ma nazwiska, a no ma. Ale czemu nie wspomnisz, że wygrali puchar Afryki (finał z Nigerią 4-0, ) który był bodaj na koniec stycznia czyli nawet mniej czasu mija niż eliminacje, ale o tym nie mówisz, bo to pod typ nie podpada. Poziom też nie był zabójczy, ale jednak spokojnie to ogarnęli.
Co do spotkania, ja tutaj idę w Maroko kurs ponad 2.20 to dobra sprawa, ale jest szansa, że Twój typ wejdzie, bo nie zdziwi mnie jakieś 2-1 , 3-1. Tylko proszę pisz o wszystkim.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Iran to ciekawa i niekonwencjonalna reprezentacja. Atmosfera w szatni jest wspaniała, nie ma konfliktów, piłkarze grają na swoim kontynencie (brak zmiany czasu) co jest pewnego rodzaju jakimś value.. jedyne czego im zabrakło to szczęścia w losowaniu grupy. Ja myślę że kursy na spotkanie z Maroko wystawione trochę pod kątem bardziej słynnych nazwisk w reprezentacji z Afryki. Jeśli chodzi o Iran to - przeszli przez eliminacje jak burza, ba mało tego w 10 meczach tracą jedynie 2 bramki (3 runda kwalifikacji). Zajęli wyższe miejsce aniżeli chociażby Korea Pd. Trener Carlos Queiroz prze wiele lat współpracował z takim talentem trenerskim jakim był Alex Ferguson. Więc myśl szkoleniowa i taktyka jest bardziej europejska aniżeli azjatycja. Wydaje mi się że stawianie jutro ślepo na Maroko bo piłkarze z tego kraju robią więcej &quot;szumu&quot; w Europie niż piłkarze Iranu nie wiem czy ma do końca sens.
Maroko - Iran
Typ: Iran strzeli gola :gool:
Kurs: 1.63
fortuna


Moim zdaniem analiza pisana pod typ. Maroko też ma doskonałą defensywę, w ośmiu meczach straciło jedną bramkę, w tym ani jednej w meczach z Wybrzeżem Kości Słoniowej, które było faworytem grupy. Prawie wszyscy piłkarze Maroka nie tyle robią szum w Europie, co niemal wszyscy z podstawowego składu byli szkoleni w Europie od małego (Holandia, Francja, Hiszpania), czego nie można powiedzieć o piłkarzach Iranu. Queiroz może i podpatrywał Fergusona, ale priorytetem jest dla niego defensywa - tutaj przejdę do argumentu wspaniałej atmosfery - wykonał on dość dziwny ruch, nie powołując doświadczonego podstawowego do tego czasu obrońcy Jalala Hosseiniego, twierdząc, że chce spróbować młodszych. Z tego co wyczytałem jest to dość szeroko komentowane w Iranie jako duży szok i mogło wpłynąć negatywnie na atmosferę w szatni. Kolejna kwestia - pod koniec maja w trakcie zgrupowania szef federacji Iranu miał atak serca, a jak się okazało ma on konflikt z trenerem Queirozem, a poszło m.in. o zbyt krótkoterminowe kontrakty jakie są mu oferowane, a także odwołanie towarzyskiego meczu z Grecją (nie zgodzili się na zaproponowane przez Greków przeniesienie meczu). Czy to wszystko jest tak jasne i jest prawdą, tego nigdy nie wiadomo, ale pewności co do atmosfery w drużynie Iranu na pewno bym nie miał.

I taka ciekawostka:

,,Jest to efekt sankcji, jakie Stany Zjednoczone nałożyły na Iran. Nike, jako amerykańska firma, nie może tym samym dostarczyć swoich produktów dla tamtejszych piłkarzy, których zaopatruje w obuwie. Władze irańskiego związku piłkarskiego zwróciły się w tej sprawie do FIFA, ale nie przyniosło to na razie żadnego skutku.
– Moi zawodnicy przyzwyczaili się już do używanego sprzętu i to nie jest w porządku, że muszą go zmieniać na tydzień przed mundialem – mówi selekcjoner Iranu Carlos Queiroz. – Sankcje oznaczają, że jako amerykańska firma nie możemy tym razem dostarczyć irańskiej reprezentacji butów – napisano z kolei w komunikacie wydanym przez zarząd Nike.&#39;&#39;
Także jeśli chodzi o Iran, to raczej atmosfera i organizacja nie jest tam na wysokim poziomie. Oczywiście to jest Mundial i wszelkie przeciwności można pokonać zaangażowaniem, ale drużyna Maroka na pewno ich nie zlekceważy i moim zdaniem wygra to spotkanie do zera.
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Moim zdaniem analiza pisana pod typ. Maroko też ma doskonałą defensywę, w ośmiu meczach straciło jedną bramkę, w tym ani jednej w meczach z Wybrzeżem Kości Słoniowej, które było faworytem grupy. Prawie wszyscy piłkarze Maroka nie tyle robią szum w Europie, co niemal wszyscy z podstawowego składu byli szkoleni w Europie od małego (Holandia, Francja, Hiszpania), czego nie można powiedzieć o piłkarzach Iranu. Queiroz może i podpatrywał Fergusona, ale priorytetem jest dla niego defensywa - tutaj przejdę do argumentu wspaniałej atmosfery - wykonał on dość dziwny ruch, nie powołując doświadczonego podstawowego do tego czasu obrońcy Jalala Hosseiniego, twierdząc, że chce spróbować młodszych. Z tego co wyczytałem jest to dość szeroko komentowane w Iranie jako duży szok i mogło wpłynąć negatywnie na atmosferę w szatni. Kolejna kwestia - pod koniec maja w trakcie zgrupowania szef federacji Iranu miał atak serca, a jak się okazało ma on konflikt z trenerem Queirozem, a poszło m.in. o zbyt krótkoterminowe kontrakty jakie są mu oferowane, a także odwołanie towarzyskiego meczu z Grecją (nie zgodzili się na zaproponowane przez Greków przeniesienie meczu). Czy to wszystko jest tak jasne i jest prawdą, tego nigdy nie wiadomo, ale pewności co do atmosfery w drużynie Iranu na pewno bym nie miał.
I taka ciekawostka:
,,Jest to efekt sankcji, jakie Stany Zjednoczone nałożyły na Iran. Nike, jako amerykańska firma, nie może tym samym dostarczyć swoich produktów dla tamtejszych piłkarzy, których zaopatruje w obuwie. Władze irańskiego związku piłkarskiego zwróciły się w tej sprawie do FIFA, ale nie przyniosło to na razie żadnego skutku.
– Moi zawodnicy przyzwyczaili się już do używanego sprzętu i to nie jest w porządku, że muszą go zmieniać na tydzień przed mundialem – mówi selekcjoner Iranu Carlos Queiroz. – Sankcje oznaczają, że jako amerykańska firma nie możemy tym razem dostarczyć irańskiej reprezentacji butów – napisano z kolei w komunikacie wydanym przez zarząd Nike.&#39;&#39;
Także jeśli chodzi o Iran, to raczej atmosfera i organizacja nie jest tam na wysokim poziomie. Oczywiście to jest Mundial i wszelkie przeciwności można pokonać zaangażowaniem, ale drużyna Maroka na pewno ich nie zlekceważy i moim zdaniem wygra to spotkanie do zera.
Zgadzam się. Mecz raczej nie będzie obfitował w bramki, ale prędzej spodziewam się 1-0 czy 2-0 dla Maroka niż strzelenie bramki przez Iran.
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Pamiętajmy ze to są Ms i na każdych są niespodzianki . Trzy mecze w jutrzejszym dniu w których dwóch teoretycznie są faworyci , myślę o Urugwaju i Hiszpanii (tu pojawił się od wczoraj wielki kłopot , ponoć podział drużyny nastąpił po zwolnieniu trenera itd ) .Jeśli bukmacherka miała by być taka łatwa to sami wiecie .:angel:
Troszkę wspomnień z poprzednich Mistrzostw 2014
grupa b
faworyt Hiszpania a skonczyli na 3 m w grupie (awans Holandia i Chile )
grupa d
wygrywa grupę Kostaryka 2 Urugwaj a do domu zwijali się Włosi i Anglicy , przed mistrzostwami Kostaryka miała jechać pierwsza
grupa g
Portugalia pojechała a awans wywalczyło USA
GRUPA H
Algieria została a opuszczali Rosjanie i Koreańczycy
W 2010 roku tez byly sensacje
Gr. A i ostanie miejsce Francji
Gr. B awans Korea Pld za Argentyna a dom Grecja i Nigeria
Gr.F 4 miejsce Wloch a awans Paragwaju i Slowacji
a teraz sensacyjne wyniki 2010
Slowacja-Wlochy 3-2 -kursy 6.8-3.7-1.55
Australia - Serbia 2-1 -4.2-3.69-1.85
Italy - New Zealand 1-1 --1.21-5.9-16.00
Germany - Serbia 1-2 --1.6-3.73-5.75
England - Algeria 0-0 --1.23 -5.88
Spain - Switzerland 0-1 1.26-5.21-13.70
Zapewne cos sensacyjnego jutro moze byc i to podejrzewam mago być Egipcjanie po kursie 6.00 moja stawka 3.10
 
L 19

lukasz95

Użytkownik
Na forBet pojawiły się ciekawe zakłady na mecz Portugalia - Hiszpania: Czy sędzia na podstawie VAR podyktuje rzut karny - 6.50 lub pokaże czerwoną kartkę - 9.50. Tak się zastanawiam czy nie spróbować w to wejść, chociażby na podstawie braku doświadczenia w meczach z VARem w przypadku Ramosa. Zapewne będzie na to uczulany jednak znając jego styl gry nie zdziwiłbym się, gdyby w ferworze walki przestał o tym myśleć i zrobiłby coś głupiego. A kursy co by nie mówić są kuszące. Być może kogoś innego nerwy poniosą i zobaczymy VAR w użyciu. Patrząc nawet na mecze Ekstraklasy, gdzie VAR był dostępny na wielu spotkaniach, nie było rzadkim widokiem jego użycie i dyktowanie rzutów karnych bądź wlepianie czerwonych kartek. Co myślicie o takim zakładzie?
 
N 147

neymar-jr

Użytkownik
Iran- Maroko
czerwona kartka 5.05 fortuna
Jest to typ bardziej na czuja ale kurs fajny i warto chyba za jakąs drobnicę puścić. Mecz który może którejś z tych ekip dać naprawdę szansę na sprawienie sensacji i wyjście z grupy, chociaż równie dobrze może być to mecz o 3 miejsce. Raczej nie będzie odpuszczania widzę w tym meczu sporo walki niekoniecznie dużo bramek i może jakaś czerwień wleci.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Ja tak może nie do konca z konkretnym typem, jedynie spostrzeżenie. Doszukiwanie sie czarnego konia w Maroku to dla mnie trochę bezsens. Kwalifikacje super, chcialbym wiedzieć ile osób faktycznie oglądało te spotkania, a ile zobaczyło statystyki na flashscorze. Nawet jesli, bo trzeba im oddać, że na tle swojego kontynentu wyglądali solidnie, to gdzie porównywanie ich do dwóch jakby nie patrzeć potęg europejskich? Portugalia dziadki w obronie, prawda, prawdą jest też to, że trafiając na jakikolwiek inny zespół z czołówki Europy będą bez szans, ale to nadal drużyna, która ma solidną linię środka pola i Cristiano, którego nie lubie, ale co jest faktem, zawsze brame wsadzi, tymbardziej takim drużynom jak Maroko czy Iran. Hiszpania nie mam watpliwosci, awans pewny, oni nawet bez trenera by awansowali, Iniesta jako stary wyga ich poustawia jak nalezy ???? Portugalia - ograna druzyna na arenie miedzynarodowej, stały kontakt z najlepszą jakością piłki i taktyk, gdzie tutaj porównywanie Maroka? Oni mogą grać pocieszny futbol, ale w bezpośrednim starciu ja osobiście szans nie widzę. Jeżeli bedzie inaczej, zwrócę każdemu honor. Ale jedyna godna uwagi opcja to Maroko w starciu z Iranem, na tym skonczyc nalezy, trzymajcie sie!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Awantura na treningu reprezentacji Hiszpanii. Sergio Ramos starł się z prezesem hiszpańskiej federacji Luisem Rubialesem - podaje El Chiringuito TV. Telewizja podaje, że pomiędzy panami doszło do poważnego spięcia, tak dużego, że rozdzielać ich musiał Gerard Pique.
Na koniec konferencji prasowej Ramos rzucil w strone dziennikarzy &quot;Chciałbym pożegnać się z wami uśmiechem, bo wygląda to tak, jakbyśmy byli na pogrzebie. A jutro zaczynamy udział w mundialu.&quot;
Nastroje sa zatem fatalne i uwazam ze powaznie sie to odbije na formie Hiszpanow.

link do artykulu: https://eurosport.interia.pl/news-kolejny-skandal-w-hiszpanskiej-kadrze-sergio-ramos-zaatakowa,nId,2594218
 
danonxpl 190

danonxpl

Użytkownik
Na forBet pojawiły się ciekawe zakłady na mecz Portugalia - Hiszpania: Czy sędzia na podstawie VAR podyktuje rzut karny - 6.50 lub pokaże czerwoną kartkę - 9.50. Co myślicie o takim zakładzie?
Wątpię, żeby w pierwszym meczu na mundialu i to jeszcze najlepszych drużyn w grupie weszła czerwona kartka... Ale ten karny z VARu kusi ;) rzeczywiście mnóstwo rzeczy w lidze hiszpańskiej sędziowie puszczają, a teraz każda sytuacja będzie sprawdzana, więc Ramos może mieć problem
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Awantura na treningu reprezentacji Hiszpanii. Sergio Ramos starł się z prezesem hiszpańskiej federacji Luisem Rubialesem - podaje El Chiringuito TV. Telewizja podaje, że pomiędzy panami doszło do poważnego spięcia, tak dużego, że rozdzielać ich musiał Gerard Pique.
Na koniec konferencji prasowej Ramos rzucil w strone dziennikarzy &quot;Chciałbym pożegnać się z wami uśmiechem, bo wygląda to tak, jakbyśmy byli na pogrzebie. A jutro zaczynamy udział w mundialu.&quot;
Nastroje sa zatem fatalne i uwazam ze powaznie sie to odbije na formie Hiszpanow.

link do artykulu: https://eurosport.interia.pl/news-kolejny-skandal-w-hiszpanskiej-kadrze-sergio-ramos-zaatakowa,nId,2594218
Interia Onet Wp i wszystko jasne. Portale szukające tanich sensacji
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Interia Onet Wp i wszystko jasne. Portale szukające tanich sensacji
Wszedzie o tym pisza na kazdym portalu czy polskim czy zagranicznym. Podalem tylko link w ktorym jest dokladny opis sytuacji a zrodlo tutaj nie ma zadnego znaczenia. To ze w kadrze jest zla atmosfera kazdy o tym wie. Chyba, ze masz jakies ciekawe info podparte jakims linkiem, ze w kadrze Hiszpanii jest super sielanka i pilkarze tryskaja wigorem i super humorem to z mila checia poczytam bo jak narazie nie podajesz zadnych konstruktywnych argumentow tylko w kazdym dziale zajmujesz sie biciem piany bez zadnego pokrycia ;)
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Wszedzie o tym pisza na kazdym portalu czy polskim czy zagranicznym. Podalem tylko link w ktorym jest dokladny opis sytuacji a zrodlo tutaj nie ma zadnego znaczenia. To ze w kadrze jest zla atmosfera kazdy o tym wie. Chyba, ze masz jakies ciekawe info podparte jakims linkiem, ze w kadrze Hiszpanii jest super sielanka i pilkarze tryskaja wigorem i super humorem to z mila checia poczytam bo jak narazie nie podajesz zadnych konstruktywnych argumentow tylko w kazdym dziale zajmujesz sie biciem piany bez zadnego pokrycia ;)
Na każdym portalu (ogólnie w mediach) w każdym kraju problemy są wyolbrzymiane po to by przyciągnąć potencjalnego odbiorcę. Co było w dniu kontuzji Glika. Wszystkie portale i różne dziennikarzyny piali z zachwytu (przynajmniej tak można było to odczuć czytając te wszystkie wypociny) na twitterach że nie jedzie on do Rosji, a jak jest? Jedzie i całkiem możliwe że zagra. Nie głupio im teraz?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mam pograną Hiszpanie z Iranem i Marokiem, oby afera w obozie nie odbila się źle na drużynie, Mecz z Portugalia pokaze na co stac Hiszpanów . Jak myślicie w związku z incydentem Ramos może wylecić ze składu? Była to by duża strata...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jeśli wyleci to może posypać im się skład. Myślę, że będą chcieli tego uniknąć, mimo że i tak mają już wystarczająco problemów.
Przedział bramek 2-3 @1.83⛔
lv

Dla mnie Maroko to półka wyżej niż Iran. Wygrana z Nigerią w finale AFC 4:0 o czymś musi świadczyć. Sprawdzając ostatnie mecze Iranu, można zauważyć zwycięstwa, ale należy jeszcze spojrzeć z kim się mierzyli.
Na dużą ilość bramek się nie nastawiam. Przeczuwam, że maksymalnie wpadną dwie bramki. Może coś Irak ustrzeli? Bardziej nastawiam się, że to Maroko będzie atakować, a Irak będzie czekał cierpliwie na swoją okazję, jeśli ich defensywa nie zostanie dość wcześnie pokonana.
Spore grono zawodników z Maroka na co dzień gra w europejskich klubach. Benatia (Juventus), Amine Harit (Schalke), Hakim Ziyech (Ajax) i kilku innych. Myślę, że poziom między obiema ekipami będzie widoczny na korzyść Maroka.
 
eloy 668

eloy

Użytkownik
Wprowadzacie ludzi w blad. Maroko wygralo w styczniu Mistrzostwa Narodow Afryki (African Nations Championship) czyli impreze, w ktorej graja reprezentacje zlozone tylko i wylacznie z pilkarzy grajacych w swoich rodzimych ligach i ten turniej nie ma nic wspolnego z Pucharem Narodow Afryki (African Cup of Nations)!!! Warto dodac, ze w skladzie Maroka jest tylko 2 pilkarzy z rodzimej ligi (rezerwowy bramkarz Tagnaouti oraz wschodzaca gwiazda marokanskiej pilki, napastnik El Kaabi).
Niemniej uwazam Maroko za bardzo ciekawa druzyne, szkoda, ze wpadli na Hiszpanow i Portugalczykow, mogli byc czarnym koniem. Takze jedno oko na Maroko ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
koszyk 69

koszyk

Użytkownik
Mecz: Portugalia - Hiszpania
Typ: obie drużyny strzelą i nie będzie remisu @3.3 ⛔
Bukmacher: etoto
Nie będę mocno się rozpisywał nad tym spotkaniem. Jeszcze wczoraj byłem pewny zwycięstwa Hiszpanów, jednak przez zawirowania w drużynie nie jestem do tego stuprocentowo przekonany. Teoretycznie mecz o pierwsze miejsce, obie drużyny mocno ofensywne, sytuacji bramkowych nie powinno brakować, dlatego ostatecznie wybrałem powyższy typ. Kurs przyjemny, a prawdopodobieństwo IMO bardzo duże, gram to samo w meczu Egipt - Urugwaj.
edit: niestety ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom