>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A [Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt,Urugwaj]

Status
Zamknięty.
M 12

mrowagno

Użytkownik
Bilans spotkań obu drużyn w 2018:
Rosja 0-0-3
Arabia 2-01
Nie widzę ani jednego rzeczowego argumentu za Rosją w tym spotkaniu. Gadka o Putinie mnie nie przekonuje. Nie gra Putin z Szejkami tylko reprezentacje piłkarskie.
Arabia X2 @2.80 forbet
Skąd Ty wziąłeś ten bilans? Rosja w tym roku 1 remis i 3 porażki. Arabia Saudyjska w tym roku ogólnie 3 zwycięstwa 1 remis 5 porażek. Czas na zwycięstwo Rosji. Ja osobiście stawialbym 2-0. Oczywiście możliwe, że się mylę, ale jakoś nie wyobrażam sobie Arabów zdobywajacych dzisiaj jakikolwiek punkt.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Skąd Ty wziąłeś ten bilans? Rosja w tym roku 1 remis i 3 porażki. Arabia Saudyjska w tym roku ogólnie 3 zwycięstwa 1 remis 5 porażek. Czas na zwycięstwo Rosji. Ja osobiście stawialbym 2-0. Oczywiście możliwe, że się mylę, ale jakoś nie wyobrażam sobie Arabów zdobywajacych dzisiaj jakikolwiek punkt.
oczywiście masz rację. Namieszałem z zakładkami we flashscore i troche się pospieszyłem z pisaniem. Typ podtrzymuję.
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
oczywiście masz rację. Namieszałem z zakładkami we flashscore i troche się pospieszyłem z pisaniem. Typ podtrzymuję.
Dodatkowo spójrz z kim Rosja przegrywają. Z Brazylia, Francja, Austria. Remis z Turcja. Jeszcze takiego słabego przeciwnika jak Arabia nie mieli. Idealna okazja do przełamania sie i zwycięstwa. Mistrzostwa Świata, u siebie, z najsłabszym przeciwnikiem, mecz otwarcia, większe doświadczenie. Szczerze chciałbym żeby Arabia sprawiła niespodziankę, ale na zdrowy rozsądek to Rosja to bierze. Obym się mylił. Pozdrawiam ????
 
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
zgadzam się z kolegą kobello88
Natomiast ja pograłem w STS po kursie 2,3 Arabia Saudyjska strzeli- TAK.
17.06.17 to data ostatniego czystego konta Rosjan i to w meczu z Nową Zelandią ????
Wg mnie będzie to cięzka przeprawa dla Rosjan i może skończyć się jakimś 1:1. Mecz otwarcia zawsze jest trudny dla gospodarza, presja jest dość duża. Wg mnie Saudyjczyków stać tutaj na 1 gola bez problemów.
 
patryk_zachod 3

patryk_zachod

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Grupa A
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rosja - Arabia Saudyjska
Typ: Rosja powyżej 1,5 żółtej kartki
Kurs: 2.16
Bukmacher: fortuna
Analiza: Startujemy z najważniejszą imprezą piłkarską tego roku, na początek mecz otwarcia, gdzie gospodarze podejmą teoretycznie najsłabszą drużynę w grupie, czyli Arabie Saudyjską. Rosja przed Mundialem można powiedzieć, że prezentowała się fatalnie, ale na sparing partnerów zakontraktowali drużyny z absolutnego top co może tylko zaprocentować, natomiast Arabia w meczach przed Mundialem zaprezentowała się całkiem przyzwoicie, między innymi strzelając bramki Niemcom czy Włochom. Na ten mecz podano już wiele typów, dla mnie najpewniej w tym meczu wygląda typ +1,5 gola Rosji, warty też jest uwagi BTS, typy te jednak zostały już podane, więc znalazłem inny uważam, że całkiem pewny, a mianowicie powyżej 1,5 żółtej kartki gospodarzy, nie będę tu przytaczał żadnych statystyk, głównym moim argumentem jest waga spotkania i ciśnienie jakie ciąży na organizatorach Mundialu, wszyscy faworyzują Rosję i mi też ciężko sobie wyobrazić, żeby nie wygrała tego spotkania, ale mecz może się różnie ułożyć, wystarczy, że Arabia zdobędzie gola lub bedzie się długo utrzymywał remis, wtedy o nerwowość w ekipie gospodarzy nie będzie trudno i te minimum 2 żółte kartki uważam, że spokojnie wyłapią. Kurs jak na to całkiem przyzwoity, dodatkowo można to zagrać godzinę przed meczem bez podatku, a także połączyć w ako, np Rosja 1,5 gola + Rosja +1,5 żk + 2,5 RR Arabii i wyjdzie @6,3. Powodzenia.
Waldi, gdzie ten zakład dokładnie w fortunie jest dostępny ?
Nie widzę w ofercie
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja dzisiaj widze niespodzianke (?) No wlasnie , czy aby napewno niespodzianke.. beznadziejna Rosja gra z Arabia Saudyjska. Pewne jest to, ze gdyby zborna miala grac w eliminacjach to na mundialu by ich nie bylo. Sędziowie nie moga za bardzo pomoc bo jest Var wiec Putin przynajmniej nie musi inwestować. Arabowie kojarza mi się z taka underowa druzyna kiedy graja z kims na poziomie Ruskich. Wydaje mi sie , ze bedzie bicie glowa w mur przez Rosjan i jakies 0-0 .
Remis @4,30 Fortuna
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
U mnie zagrany awans Egiptu po kursie 3.05, więc co za tym idzie zupełnie nie wierzę w Rosję. Obok właśnie Arabii, Panamy i zespołów z kontynentu Azjatyckiego wydają się najsłabszą drużyną na całym Mundialu. Dziś grają między sobą i dla mnie to spotkanie 60:40 w stronę gospodarzy, więc kursów 1.45 zupełnie nie rozumiem. Poza Smolovem to tam nie ma zupełnie jakości i podejrzewam, że w eliminacjach zajęliby 3 albo 4 miejsce w grupie. Samego meczu nie tykam, bo mecze otwarcia są zazwyczaj dziwne, ale po takim kursie odradzałbym grać Rusków i już teraz wchodził w Egipt z podpórką, bo kursy już lecą, a zapewne jeszcze spadną dużo mocniej.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Waldi, gdzie ten zakład dokładnie w fortunie jest dostępny ?
Nie widzę w ofercie
Normalnie w ofercie meczu, 1.drużyna ilość żółtych kartek +(1,5) aktualnie kurs spadł na @2,06 rano jak podawałem była jeszcze linia - +(0,5) kartki za chyba @1,37, ale widzę, że usunęli.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Ja dzisiaj widze niespodzianke (?) No wlasnie , czy aby napewno niespodzianke.. beznadziejna Rosja gra z Arabia Saudyjska. Pewne jest to, ze gdyby zborna miala grac w eliminacjach to na mundialu by ich nie bylo. Sędziowie nie moga za bardzo pomoc bo jest Var wiec Putin przynajmniej nie musi inwestować. Arabowie kojarza mi się z taka underowa druzyna kiedy graja z kims na poziomie Ruskich. Wydaje mi sie , ze bedzie bicie glowa w mur przez Rosjan i jakies 0-0 .
Remis @4,30 Fortuna
Dokładnie widzę to tak samo, z tym, że może 1:1. Arabia wcisnęła bramkę Niemcom to Rosji nie dadzą rady? Dla mnie zagrają 2 równorzędne drużyny, remis jak najbardziej prawdopodobny, a kurs wysoki.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Rosja - Arabia Saudyjska
Witam Graczy !.
Wydaje mi się Panowie, że szukać niespodzianki … nie tam gdzie trzeba.
Tak wiem, że Rosjanie to żadna ekipa, ale nie wydaje mi się, aby położyli swe szanse już w pierwszym meczu mistrzostw. Arabowie mają pieniądze, ale nie mają zawodników. Saudyjczycy będą tu dostarczycielami punktów Na własnych śmieciach, przy pełnych trybunach powinni to wygrać 1 czy 2 do zera. Nie wierzę że inwestycja w gole gości może się opłacić. Pierwszy mecz turnieju i jak widzę sporo osób podchodzi do niego z rezerwą…Ja ze stawką też szaleć nie będę.. Jak będzie, Myślałem nad handicapem, ale ostatecznie tego nie ruszam. Zobaczymy...Pozdrawiam

Rosja kurs 1,47 kurs STS
wynik 5:0 FT
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
No i w końcu ten zegar odmierzający czas do Mundialu dzisiaj o 17:00 wskaże godzinę &quot;0&quot; na co czeka chyba cały Świat. Z pewnością kiedy w 2011 roku Sepp Blatter dziś odbywający kare pozbawienia wolności w związku z korupcją, ogłosił że Rosja zorganizuje Mistrzostwa Świata 2018 żaden z Rosjan nie spodziewał się że kadra będzie tak słaba. To nie ten zespół, który dochodził do półfinału Mistrzostw Europy w 2008 roku z Adrijem Ashavinem, Konstantinem Zyrianovem, Romanem Shirokovem, Pavlem Pogrebnyakiem czy Romanem Pawliuczenko czy ta kadra na Euro 2012 ze wspomnianym Arshavinem w kosmicznej formie czy Alanem Dzagoevem, Dziś ciężko o lidera w tej kadrze, który byłby na wysokim Europejskim poziomie, który byłby w stanie pociągnąć grę Sbornej. Owszem jest Dzagoev ale to zdecydowanie nie ten sam zawodnik co jeszcze parę lat temu, Smolov również po kontuzji nie prezentuje tego co wcześniej a wydawac się mogło że on będzie centralną postacią zespołu. W ataku duże nadzieje były w Artjomie Dziubie, ale ten też jest cieniem samego siebie, zaciął się kompletnie i przestał strzelać. Również nie ma już tej słynnej defensywy, która była znana na całym świecie jak defensywa Juventusu. Przez prawie 15 lat razem grali: Ignaszewicz i dwóch braci Berezutsky, a w bramce niezawodny Igor Akinfeev. Dziś został tylko ten pierwszy i mając 38 lat nie jestem przekonany czy da radę na pełnych obrotach pokierować tą defensywą. W meczach towarzyskich wyglądało to na prawdę przeciętnie. Wymęczony remis z Turkami w pół rezerwowym składzie w bardzo kiepskim stylu i w jeszcze gorszym stylu porażka 1:0 z nie grającą na Mundialu Austrią, która wyszła na ten mecz bardzo mocno rezerwowym składem. Wcześniej jeszcze dwie zdecydowane porażki 3:1 z Francją i 3:0 z Brazylią. Te wyniki i sama gra na pewno nie napawają optymizmem. Dla Arabii Saudyjskiej sam awans na ten turniej jest ogromnym sukcesem, dlatego zagrają na sporym luzie bez większej presji wyniku. Oczywiście nie sugeruję że przyjechali się tutaj bawić, na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony i sa tutaj w stanie wywalczyć jakieś punkty. Jednak nie wydaje mi się aby to miało miejsce w meczu otwarcia przeciwko gospodarzom, nawet mimo że to nie najmocniejszy gospodarz. W meczach towarzyskich przygotowujących do turnieju Saudyjczycy mimo że przegrali 3 mecze to nie ma się co wstydzić. Przegrali 2:1 z Niemcami i momentami potrafili mocno postraszyć naszych zachodnich sąsiadów i o mało ten mecz nie zakończył by się remisem.
Dziś stawiam na Rosjan. Jeśli mają zdobyć punkty na tym turnieju i spróbować wyjść z grupy to ten mecz po prostu za wszelką cenę trzeba wygrać. Mimo że ich gra nie wygląda w ostatnim czasie najlepiej to i tak ich potencjał jest dużo wyższy niż Arabii i z takim rywalem powinni sobie poradzić. Rosjanie mają świadomość że jeśli dziś nie wygrają będą mieli szalenie ciężko o awans z grupy, bo w meczu z Urugwajem na pewno nie będa faworytem a z Egiptem również nie będzie tak kolorowo, zwłaszcza że Mo Salah ma być w stu procentach gotowy na ten mecz. Stawiam na Rosje i dodatkowo over 1,5. To może być ofensywny mecz. Rosja musi atakować, to oni będą musieli przejąć inicjatywę i grac piłą, natomiast Arabia będzie grać z kontrataku jak to miało miejsce z Niemcami kilka dni temu i wyglądało to bardzo dobrze. Powodzenia!
Typy:
1.) Rosja i powyżej 1,5 @ 1,86 LVBET
2.) Rosja ha -2.0 rzutów rożnych w 1 połowie @ 2,02 LVBET
3.) Rosja powyżej 1,5 kartki @ 2,07 LVBET
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sędziowie nie moga za bardzo pomoc bo jest Var
Przypominam szanownemu koledze bukovina, że VAR jest tylko PODPOWIEDZIĄ dla sędziego. Przy różnych kwestiach np faulu w polu karnym i tak DECYDUJE sędzia i było już wiele sytuacji, że mimo VARu sędziowie wypaczali wyniki.
Nie popieram także typu na remis. Ligi w których grają Rosjanie nie są silne, ale chociaż są europejskie, a Arabia to już ligi poziom znacznie niżej. Czasami się zastanawiam jaką wy wiedzą dysponujecie. Oglądałem swojego czasu sporo meczy z ligi Arabii Saudyjskiej i generalnie to tak wygląda jak w Europie piłka kobieca ???? Tam poziom jest TRAGICZNY ! Porównujecie Rosję tak jak by się mierzyła co najmniej z Polską albo Chorwacją.
Hahahahahaha macie te swoje remisy i win na Arabię :p:p:p:p:p:p:p
Rosja - Arabia Saudyjska
Witam Graczy !.
Wydaje mi się Panowie, że szukać niespodzianki … nie tam gdzie trzeba.
Tak wiem, że Rosjanie to żadna ekipa, ale nie wydaje mi się, aby położyli swe szanse już w pierwszym meczu mistrzostw. Arabowie mają pieniądze, ale nie mają zawodników. Saudyjczycy będą tu dostarczycielami punktów Na własnych śmieciach, przy pełnych trybunach powinni to wygrać 1 czy 2 do zera. Nie wierzę że inwestycja w gole gości może się opłacić. Pierwszy mecz turnieju i jak widzę sporo osób podchodzi do niego z rezerwą…Ja ze stawką też szaleć nie będę.. Jak będzie, Myślałem nad handicapem, ale ostatecznie tego nie ruszam. Zobaczymy...Pozdrawiam

Rosja kurs 1,47 kurs STS
Fajnie, że wróciłeś na mundial... Pisz jak najwięcej. Przyda się mądra głowa typerska ???? Oczywiście - PEŁNA RACJA ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Grupa A
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rosja - Arabia Saudyjska
Typ: over 3.5 kartek
Kurs: 2.02 ⛔ 2 kartki...
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Nie dowierzam, ze taki wysoki kurs proponuja nam bukmacherzy w tym meczu na tak niska linie. Jest to mecz otwarcia o ogromnym obciazeniu psychicznym. Do tego Rosja to przeciez gospodarze tego turnieju wiec oczekiwania sa na pewno ogromne. Scenariusz tego meczu widze w ten sposob, ze Arabia bedzie przyczajona na wlasnej polowie i beda czekac na jakies kontry a Rosja bedzie starala sie tutaj prowadzic i kreowac gre. Saudyjczykow wychodzacych z szybkim atakiem trzeba bedzie bezwzglednie kasowac co moze skutkowac kartkami. Taka sama sytuacja jest po drugiej stronie barykady. Obie ekipy potrafia ostro pograc. Z kazda minuta ciezar tego spotkania bedzie coraz wiekszy. Sedzia tego spotkania jest Nestor Pitana ze srednia 5.14 kartek w meczu. Proboje to bo kurs bardzo atrakcyjny.
 
D 0

drfocus

Użytkownik
Rosja - Arabia Saudyjska
Czy będzie użyty VAR - Tak 2,75 IforBET
Moim zdaniem duże value. Nie wiem czy można gdzieś znaleźć statystyki ale w lidze Polskiej dość często był stosowany VAR. Pan Sławek sam mówił że sędziowie jak jest VAR czasami wolą puścić spalonego żeby później VAR mógł poprawić. Pytanie jak będzie rozliczał buk taki zakład, gdyż czasami jest używany nawet jak decyzja jest prawidłowa. W każdym razie value spore
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Ja równiez lece w x2 na Arabie Saudyjską, nie wiem czemu wielu ludzi nie bierze pod uwagę sparingów Saudyjczyków z Niemcami 2:1, Włochami 2:1 przyznam, że meczy nie ogladalem, ale statystyki czysto na papeirze wygladaja zachecająco.
Poza argumentem &quot;ściany pomagaja gospodarzom&quot;, nie widzę większego argumentu za rosjanami ,dzięki któremu nie można by było zagrać atrakcyjnego kursu 2.8~~
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Rosja - Arabia Saudyjska
Czy będzie użyty VAR - Tak 2,75 IforBET
Moim zdaniem duże value. Nie wiem czy można gdzieś znaleźć statystyki ale w lidze Polskiej dość często był stosowany VAR. Pan Sławek sam mówił że sędziowie jak jest VAR czasami wolą puścić spalonego żeby później VAR mógł poprawić. Pytanie jak będzie rozliczał buk taki zakład, gdyż czasami jest używany nawet jak decyzja jest prawidłowa. W każdym razie value spore
Zgadzam się. Dobry typ moim zdaniem. O kontrowersje nietrudno, a poza tym to coś nowego i na pewno sędziowie będą z tego dość często korzystać żeby nie było żadnych spekulacji.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ
Data: 14.06.2018
Godzina: 17:00
Mecz: Rosja - Arabia Saudyjska
Typ: Arabia Saudyjska (+1) x2
Kurs: 1,60
Buk: STS
Analiza:
Na pierwszy rzut oka dla laika wydawałoby się - nic tylko pobierać na Rosję albo nawet z handi i wchodzi jak w masełko, jednak ja postanowiłem przyjrzeć się bliżej temu spotkaniu, gdyż nie wygląda to tak różowo.
Po pierwsze, i najważniejsze, to spotkanie otwarcia Mundialu, a te, o czym przekonała się na przykład Francja w 2002 roku, bywają pod dużym ciśnieniem i niezwykle trudne. I chociaż Rosjanie dla anonimowych w większości piłkarzy z Arabii (ach, przepraszam - szejkowie kilku z nich posłali do boju do podrzędnych klubów hiszpańskich, aby uczyli się Europy, gdzie dzielnie pilnowali, aby ławka rezerwowych pozostawała ciepła) to zespół gwiazd, na pewno nie będzie to dla nich spotkanie z gatunku wyjść, wygrać i czekać na kolejne.
Dlaczego mianowicie? Świadczy o tym chociażby fakt, iż ducha wiary nie ma nawet w narodzie rosyjskim, zespół jest wyszydzany i wyśmiewany i nikt nie chce za bardzo przewidywać, co się może zdarzyć. Ale jak ma być inaczej, skoro drużyna nie wygrała żadnego z siedmiu ostatnich sparingów (a kto kazał wybierać jedne z silniejszych jedenastek globu), a trener, słynący z ciętego języka i nie potrafiący znaleźć nici porozumienia z piłkarzami (coś o tym wiedzą w Legii), musi dowoływać 39-letniego weterana Ignaszewicza, bo ten rzekomo &quot;buduje atmosferę&quot;... Ponadto kontuzje wyeliminowały takich graczy, jak Wiktor Wasin, Georgij Dżikija (stąd też, oprócz atmosfery, powrót Ignaszewicza), czołowego napadziora Aleksandra Kokorina oraz Igora Dienisowa (w tym wypadku chodzi o konflikt ze Stasiem).
Smołow, mający za sobą dwa dobre sezony w Krasnodarze z rzędu, zakończone zdobyciem korony króla strzelców, może ranić na szpicy, ale, jak nie od dziś wiadomo i co jest jedną z żelaznych maksym Adama Nawałki, budowa piłkarskiej jedenastki zaczyna się od obrony, a tam Rosjanie wyglądają jak jeden wielki plac budowy. Na czym więc opierać optymizm?...
Na tym mianowicie, że terminarz sprzyja gospodarzom i jeśli uda im się przepchnąć spotkanie otwarcia, zmieni się o 180 stopni postrzeganie zespołu przez kibiców, spotkania towarzyskie pójdą w niepamięć i będzie się mówić o tym, że jednak Czerczesow potrafił przygotować szczyt formy na Mundial. I wtedy drużyna pójdzie do przodu, niesiona na rękach tłumów. Tylko jak tego dokonać? Jak wyjść i w obliczu tak ogromnej krytyki pokazać, że jednak umiemy grać w piłkę? Niewątpliwie jest to zadanie do wykonania, jednak jeśli nawet już się uda, to moim skromnym zdaniem w minimalnych rozmiarach, a może również zakończyć się bezbramkowym remisem i, zamiast oczekiwanej euforii, przedłużeniem agonii zespołu.
 
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Nie wiem, dla mnie też Rosjanie to cienkie bolki. Saudyjczycy myślę będą się bardzo starać, bardzo fajne też ostatnie sparingi. W jakim kierunku idę? - rożne. Gram over 2.5 (1.54)⛔ i over 3,5 rożnego (2,36)⛔ w fortunie.
Ofensywne nastawienie Arabów, duża presja na Rosjanach - suchej nitki na nich ludzie i prasa nie zostawiali, do tego bardzo stara linia obrony 3x po 30 lat a nawet 38, jak nie będzie rożnego z akcji Arabów to chociaż jednego sami wybiją.
edit: nabili te 2 rożne w 1 połowie potem się już posypali i nic, pierwsze minusy
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Spotkanie Rosja _Arabia S. Mecz otwarcia. Faworytem są gospodarze bo gdzie jak nie w tym spotkaniu szukac kompletu punktów,Sborna ostatnio nie prezentowała się jako ekipa która by mogła powalczyc o jakies trofea na własnym terenie. Remis z Turcją Porażka z Austrią 0-1 Francją 1-3 i Brazylą 0-3 nie napawa optymizmem.
Jednak atut własnego terenu i kibice rosyjscy powinni dodac werwy zawodnikom trenera S. Cherchesova.
Piłkarze Arabii S, też niczym nie zachwycają i ostatnio 3 porazki 1-2 z Niemcami 0-3 z Peru oraz z Włochami 1-2
Dzisiaj doświadczenie Igora Akinfiejewa, Jurija Żyrkowa oraz Siergieja Ignaszewicza powinno pomoc w wygraniu gospodarzom spotkania.Jednak gwiazdą i filarem druzyny ma bycFiodor Smołow z FK Krasnodar.Są kluby które by chciały miec tego gracza w swoich szeregach.Rosjanie ostatni sukces uzyskali w wygranym 4-2 meczu z Koreą pld, w ub roku jesienią.Po katastrofalnym występie na EURO 2016 Rosjanie liczą na lepsze wyniki w tym Mundialu.w zespole gosci Fahad Al Muwallad oraz Mohammad Al Sahlawi i pozostali piłkarze nie powinni zagrozić dziś bramce Sbornej. Mój typ to wygrana Rosji ale nie z dużą liczbą bramek w spotkaniu
typ;1 oraz ponizej 3,5 gola
kurs;1.75
Forbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom