>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wokół Mundialu - dyskusje, informacje, pytania

keram007 1,1K

keram007

Użytkownik
W 2014 na bank było tak, że najpierw bilans bramek, potem liczba strzelonych goli, a potem dopiero bezpośredni mecz. Myślę, że raczej te zasady się nie zmieniły od tamtego czasu, ale jeśli się mylę to mnie poprawcie ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
co decyduje o awansie z grupy przy tej samej ilości punktów?
bezposrednie mecze czy bilans bramek?
1. Różnica bramek ze wszystkich meczów grupowych,
2. Liczba bramek zdobytych we wszystkich meczach grupowych,
3. Liczba punktów uzyskanych w bezpośrednich meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
4. Różnica bramek z bezpośrednich meczów pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
5. Liczba bramek zdobytych w bezpośrednich meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
6. Mniejsza liczba punktów minusowych w klasyfikacji Fair Play we wszystkich meczach grupowych,
7. Losowanie drużyn przeprowadzone przez Komitet Organizacyjny FIFA.
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Trochę pewnie nie na temat ale skąd ściągnę fajny terminarz żeby syn mógł sobie wyniki wpisywać ? ????
 
S 22

sieko

Użytkownik
Trochę pewnie nie na temat ale skąd ściągnę fajny terminarz żeby syn mógł sobie wyniki wpisywać ? ????
Polecam przegląd sportowy ???? Do najnowszego numeru, który wyszedł wczoraj dołączali takie cudo - w formacie A1, sam kupiłem i polecam ???? w kiosku jeszcze raczej wszystkich nie wyprzedali myślę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Mama pytanko : Na jakiej aplikacji, telewizji internetowej itp będziecie oglądać spotkania po za domem np. na telefonach lub tabletach ? Pobrałem sobie na Tablet aplikacje tvpsport i coś tną mi transmisje.... A chciałbym być przygotowany odpowiednio na oglądanie spotkania po za domem czy barem.
Z góry dziękuje za wszelkie rady i pomoc.
A beda w tej appce pokazywac mecze MŚ? Bo pobralem, fajnie smiga ale w rozkladzie transmisji na najblizsze dni czyli np czwartek/piatek - nie ma meczy...
 
F 0

flakon87

Użytkownik
Witam. 4 lata temu była strona, na której podawali przypuszczalne składy wyjściowe wszysTkich ekip. Nie mogę teraz do niej dotrzeć. Czy znacie może podobną stronę związaną z WC 2018?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kylian Mbappe doznał urazu w starciu z Adilem Ramim podczas wtorkowego treningu. Jak donoszą francuskie media ucierpiała lewa kostka zawodnika PSG. Początkowo piłkarz był opatrywany przez lekarzy poza linią boczną boiska, ale w końcu uznano, że lepiej będzie jeśli wróci do szatni. Na razie nie wiadomo czy ten uraz okaże się poważny.

Edit: Uraz Kyliana Mbappe nie okazał się poważny.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
wiem że głupie pytanie ale tylko dwie drużyny z grupy awansują ? czy trzecie też walczą ? Bez hejtu poproszę ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
wiem że głupie pytanie ale tylko dwie drużyny z grupy awansują ? czy trzecie też walczą ? Bez hejtu poproszę ???? .
Awansują dwie najlepsze ekipy z każdej grupy. Myślę, że odpowiedź na to pytanie najszybciej byś dostał wpisując w wyszukiwarkę: MŚ drabinka albo przejrzał kilka postów wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
b4ry 33

b4ry

Użytkownik
Pytanie związane z mundialem, nie koniecznie sportem.
W trakcie MŚ szykuje się wizyta we Włoszech. Orientuje się ktoś jak za granicami kraju, bedzie wyglądać mozliwość obejrzenia spotkań? Czy korzystając z tvp.sport na włoskim IP sygnał będzie normlany czy blokowany? Albo czy tenże kanał będzie dostępny na nc+GO i czy dam radę, go oglądać za granicą?
Stacje miejscowe, włoskojęzyczne to ostatecznośc. Z góry dzięki za pomoc
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Bardzo ciekawie niemożliwe na 2 przed mecze a jednak stało się nic mnie już nie zdziwi. Jak zwykle kasa wygrała...(jak zawsze wszystko obraca się wokół kasy.
W takim wypadu i w takich zawirowaniach można spróbować Portugalia strzeli za 1.60? chyba fajny bet
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Swoją drogą w Realu chyba się cieszą z takiego obrotu sprawy. Nie muszą czekać na trenera do momentu zakończenia przez Hiszpanię mundialu.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
ja to widzę value w Hiszpani teraz jak kursy wzrosną, trener się zmienił, ale to nie znaczy że nagle zawodnicy stracą umiejętności czy nie będą chcieli wygrać
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
ja to widzę value w Hiszpani teraz jak kursy wzrosną, trener się zmienił, ale to nie znaczy że nagle zawodnicy stracą umiejętności czy nie będą chcieli wygrać
Zgadzam się w pełni. Jak to się mówi Hiszpania to samograj. Bez przesady z trenerem. Być może od 1/8 to będzie miało znaczenie, ale nie w grupie. Mi się widzi remis w meczu z PORT i tak zagram. Mogą się nawet tak &quot;dogadać&quot;, a znają się świetnie ???? żeby zrobić w h. Maroko i Iran. Wykręcą 3:3 ✅✅✅✅✅ i w bilansach bramek mogą załatwić Maroko i Iran nawet jak by tam wyszły jakieś underowe remisy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Hiszpania właśnie przegrała mundial. Co za głąby w tej federacji haha . Jedna wielka komedia.
Chociaz nie zmienia to faktu , ze ćwierćfinał to minimum co osiagna . Ale teraz kursy na mecz Portugalia pojda w gore wiec mozna grubiej atakować Hiszpanow bo Portugalia nawet z przewaga zawodnika by tego nie ugrala ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jak to się mówi Hiszpania to samograj. Bez przesady z trenerem.
Rece opadaja za kazdym razem jak sie czyta twoje wypowiedzi. Nie masz zielonego pojecia o czym mowisz. Nie masz zielonego pojecia o sporcie, taktyce, motywacji. Swoje &quot;analizy&quot; opierasz na swoich przeczuciach i wybujalej wyobrazni podpartymi swoim wybujalym ego.
&quot;Hiszpania to samograje&quot; ???? hahaha jasne. To jest wlasnie twoja wiedza na temat sportu - rzuc im pilke a zawodnicy beda biegali i strzela gola. Daj im pilke i niech sami sobie na boisku dobiora taktyke, ustawienie, niech sami doszukaja sie slabych punktow przeciwnika, bledow w ustawieniu i sposobow by to wykorzystac na swoja korzysc. Wlasciwie to po kiego uja w ogole sa trenerzy, skoro zawodnicy to &quot;samograje&quot;. Adamo po raz kolejny sie kompromitujesz...
A co do calej sytuacji, to jest ona kompromitujaca dla Hiszpanskiej federacji pilkarskiej. 2 dni przed pierwszym meczem Finalow MS wywalic trenera bo nie poinformowal federacji, ze rozmawia z Realem w sprawie kontraktu i pracy w klubie jest nielogiczne. Federacja podjela kompromitujaca decyzje strzelajac sobie w stope. Nikt logicznie myslacy nie wywala trenera 2 dni przed turniejem za blache przewinienie.
 
Do góry Bottom