>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

CS: GO temat zbiorczy trzech turniejów (13-18 czerwiec 2018)

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jesteśmy świeżo po ECS, gdzie zwycięzcą turnieju okazało się Astralis. Duńska ekipa cały czas podtrzymuje fenomenalną formę. Zasłużyli na odpoczynek. Teraz przed nami trzy bardzo interesujące turnieje lanowe w jednym tygodniu! ????
1) ESL One Belo Horizonte 2018
Data: 13-17 czerwca 2018
Miejsce: Belo Horizonte (Brazylia)
Pula nagród: 200 000 $
Liczba drużyn: 8
Pierwsze mecze w grupach zapowiadają się następująco:

2) CS: GO Asia Championships 2018
Data: 14-18 czerwca 2018
Miejsce: Szanghaj (Chiny)
Pula nagród: 300 000 $
Liczba drużyn: 8
Oto drużyny biorące udział w turnieju. Na tą chwilę nie ma jeszcze informacji grupach:

3) DreamHack Open Summer 2018
Data: 16-18 czerwca 2018
Miejsce: Jönköping (Szwecja)
Pula nagród: 100 000 $
Liczba drużyn: 8
Grupy:


Będzie co oglądać ????
Zapraszam zatem do merytorycznej dyskusji, podawania swoich przemyśleń i pisania analiz.
 
N 0

nanana

Użytkownik
Najlepszy wg mnie Belo Horizonte, ale dlatego ze to turniej esl. Z racji tego ze gram glownie na LIVE, najbardziej pasuje mi esl, gdyz jest tam duzo zakladow, nawet na kazda runde, kiedy inne turnieje oferuja jedynie zaklady na ilosc map, wygrana itp.
Faze, Liquid to murowani faworyci do zwyciestwa w pierwszych meczach. Mouse powinno tez wygrac, chociaz ten mix dobrych zawodnikow z Brazylii, moze im napsuc nerwow. Najciekawszy moze byc mecz SK, bo ostatnio graja slabo, potrafia przegrac ze slabym teamem i wyrwac mape dobremu, ale SS to nie byle jaki team. Jesli zagraja na 100% swoich mozliwosci maja szanse spokojnie wygrac z SK, zwlaszcza z SK prezentujacym ostatnio kiepska forme.
Odnosnie dreamhacka trzeba ogladac pierwsze mecze AGO, jesli podtrzymaja forme z Kijowa, moga nawet wygrac ten turniej patrzac na druzyny jakie tam wystepuja.
 
M 0

mad17

Użytkownik
ESL One Belo Horizonte 2018
GRUPA A:
Ostatnimi czasy SS sobie nie radziło na większych turniejach lanowych, więc są jedną wielką niewiadomą. Mogą zaskoczyć, ale z grupy powinno wyjść FaZe i SK. Być może SS pokona SK, ale patrząc na ich formę na poprzednich turniejach śmiem wątpić.
GRUPA B:
Tutaj już bardzo łatwo można stwierdzić kto wyjdzie, a kto odpadnie. Mousesports i Liquid są faworytami do wyjścia z tej grupy.
Wygrany turnieju?. W finale mogą spotkać się 2 z tych 3 drużyn Liquid, Mousesports i FaZe. Sam obstawiałbym, że zrobi to Liquid. Myślę, że w finale tego turnieju spotkają się Liquid i Mousesports.

CS: GO Asia Championships 2018:
Wygra to Navi lub NIP. Nie ma jeszcze informacji o grupach. Zdecydowanie najsłabszymi drużynami tego turnieju są VP oraz MVP PK. Te drużyna raczej nie wygrają żadnego spotkania, chyba że trafią na siebie. Tak, jak wcześniej powiedziałem NaVi oraz NiP są faworytami.


DreamHack Open Summer 2018:
Myślę, że z grupy A wyjdzie na pewno North i pytanie, czy drugą ekipą będzie AGO czy Godsent. Godsent sprawiało ogromne problemy naszej polskiej drużynie, ale AGO na starseries pokazało kawał dobrego cs&#39;a.. Tu bym powiedział, że szanse to 50/50.
Z grupy B obstawiam, że wyjdzie Gambit i Renegades mimo tego, że ostatnio im nie poszło. Ewentualnie może zaskoczyć Optic i wyrzucić Gambit z turnieju, ale tego bym się nie spodziewał.
Zwycięzca tego turnieju to może być North/Godsent lub AGO. Najprawdopodobniej będzie to North, które na obie drużyny sobie radziło w poprzednich lanowych spotkaniach !.
 
N 0

nanana

Użytkownik
SS to prawda tez roznie graja, ale na turniejach wczesniejszych nie grali pelnym skladem, nie pamietam kogo tam nie bylo ale 1 zawodnik nie dostal wizy do USA. Na tym poziomie brak 1 zawodnika to jak gra w pilke nozna w 10. Zreszta SS takie tragiczne do konca nie jest bo okolo tygodnia temu przeciez wygrali Dreamhack Austin.
Na WESG nie bylo wielu dobrych druzyn, ale doszli do finalu, w ktorym, na decydujacej mapie przeciw fnatic, na miragu prowadzili chyba juz 14:6? Dokladnie nie pamietam ile, zeby przegrac 14:16, fnatic zrobil wielki comeback.
Osobiscie uwazam SS za druzyne z tier1, jednak dosyc niestabilna, ale w csie tez ciezko utrzymac topowa forme na przestrzeni miesiecy, wyjatkiem tutaj jest Astralis ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Przez to, że mecze grupowe w Belo Horizonte są BO3, to kursy w ogóle nie są do grania. Chciałem szczerze mówiąc puścić jakieś AKO na SK z Space Soldiers bo Turecka ekipa dość kiepsko spisuje się w rozgrywkach offline ale jak zobaczyłem @1.25 na SK to odpuszczam. To samo na Liquid z BIG @1.16 masakra ????
 
M 0

mad17

Użytkownik
Przez to, że mecze grupowe w Belo Horizonte są BO3, to kursy w ogóle nie są do grania. Chciałem szczerze mówiąc puścić jakieś AKO na SK z Space Soldiers bo Turecka ekipa dość kiepsko spisuje się w rozgrywkach offline ale jak zobaczyłem @1.25 na SK to odpuszczam. To samo na Liquid z BIG @1.16 masakra ????
Dlatego ja korzystam z betowania na żywo.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Liquid-1.5 + SS+1.5 AKO 3.15 w STSie ✅✅
Po fakcie: Ciut większe problemy Liquid niż się spodziewałem, ale ostatecznie całkiem sympatyczny dubel na plus
Liquid dla mnie faworytem do wygrania całego turnieju - obok Astralis najrówniejsza forma, a BiG z długą przerwą od grania. Natomiast co do kursów w meczu SK - SS to te kursy na Brazylijczyków to jakiś żart. Jasne wracają do formy ale cały czas zdarzają im się słabe mecze i o takiego cache np. to Turcy mogą spokojnie podjąć walkę. Zwłaszcza, że w Austin ostatnio wygrali turniej, co prawda to tylko DH Open był ale i tak.

Przymierzam się też do typu na GODSENT z AGO na DH Summer. Chłopaki mieli przerwę, teraz doszła do tego choroba snatchiego (w poniedziałek w PLE grał minirox). Co prawda Furlan mówił że na weekend miał być zdrowy ale mówił też że mieli przerwę w treningu bo zrobili sobie 5 dni wolnego a potem snatchie się rozchorował.
Są już grupy na CS:GO Asia Championship. VP zaczyna z TyLoo, poza tym w grupie mają Heroic i MVP PK. źródło: http://cybersport.pl/141184/virtus-pro-poznalo-swoich-rywali-na-csgo-asia-championships-2018/
W drugiej grupie NaVi zaczyna z EnVy a NiP z VG Flash. Czekam na kursy, pewnie znowu będą niskie i nie warte gry, ale dla mnie pierwsze mecze wygrywają NaVi, NiP, Heroic i Tyloo przy takich parach.
E. Warto dodać że z grupy w Azji wychodzą po 3 zespoły - zwycięzca do półfinału, 2 i 3 do ćwierćfinału
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
W pełni się zgadzam co do gry w strone Liquid handicapów oraz skłaniam sie ku grze na space soldiers, trochę mnie zniechęca fakt ze to Brazylia i SK niedość ze przydałby sie jakis wygrany turniej w koncu to jeszcze graja u siebie, wiec mimo niezbyt wysokiej rangi turnieju powinni grac na 100% Z drugiej strony SpaceSoldiers tak jak było mówione grali bez Calyxa a on daje naprawde duzo drużynie, zdecydowanie wiecej niz 23% do jakości. Także podane ako wyżej wyglada jak złoto
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jeszcze taka uwaga - Belo Horizonte ze starą wersją CS:GO, natomiast DH Summer z nową - ze znerfioną CZ i nowym mirage - to przede wszystkim. Ciekawe czy zespoły zdążą coś nowego przygotować po otwarciu skyboxa.
Co do SK to pewnie się skupią na 100% ale mieli problemy z organizacją - wiadomo, że pewnie zaraz odejdą do MIBR i podobno SK udostępniło ich gaming house NTC a oni się przygotowywali poza nim - stąd występ na Moche XL - mogli przyjechać do Portugalii i zrobić mini bootcamp przygotowujący do tego turnieju w Belo Horizonte.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
W drugiej grupie NaVi zaczyna z EnVy a NiP z VG Flash. Czekam na kursy, pewnie znowu będą niskie i nie warte gry, ale dla mnie pierwsze mecze wygrywają NaVi, NiP, Heroic i Tyloo przy takich parach.
Tak masz rację, kursy na te drużyny, które wymieniłeś są bardzo niskie. Jedynie na TyLoo jest 1,50+ ale grają z naszymi &quot;Virtusami&quot;. Sporo przemawia za Chinską ekipą bo VP już całkowicie spuściło z tonu ale czy warto będzie zaryzykować? Ostatnio na turnieju lanowym grali w koncowce maja i tam jedynie na Gambit coś pokazali, a poza tym trzy porażki. Ciekawie jak teraz trafia z formą - na poczatku pomyślałem o over 2,5 mapach ale mecz w piątek to jest jeszcze czas do namysłu
 
N 0

nanana

Użytkownik
Najciekawszy moze byc mecz SK, bo ostatnio graja slabo, potrafia przegrac ze slabym teamem i wyrwac mape dobremu, ale SS to nie byle jaki team. Jesli zagraja na 100% swoich mozliwosci maja szanse spokojnie wygrac z SK, zwlaszcza z SK prezentujacym ostatnio kiepska forme.
I stało się. SS wygrało, ale że 2:0 to nawet mnie zaskoczyło
 
M 0

mad17

Użytkownik
Ale wtopa na Sk. O ile na pierwszej mapie można było powiedzieć, że totalnie olali ten mecz i się nie starali to na drugiej mapie już SS pokazało się skillowo i drużynowo. Zwycięstwo zasłużone
 
uzytkownik-24118 2,1K
FaZe Clan - Space Soldiers
Patrzę na te kursy na dzisiejsze mecze i trochę nie wiem co myśleć. W przypadku FaZe mam trochę wątpliwości - przecież oni w weekend nie pokazali nic ciekawego, tzn. wygrali z Luminosity (bo byli po prostu zdecydowanie lepsi aimowo) bardzo gładko i z G2, które również było mocno nieprzygotowane. Ale już z bardziej poukładanymi NRG czy Astralis przegrywali dość wyraźnie. Na pewno odbija się na nich sytuacja z olofmeisterem. Ale też Space Soldiers mają pod nich zdecydowanie słabszy map pool niż mieli pod SK, które na cache&#39;u ma problemy. O FaZe tego powiedzieć się nie da. Spodziewałbym się raczej inferno lub traina ze strony Space Soldiers. Tym nie mniej patrząc na występy jednych i drugich spodziewałbym się bardziej wyrównanych kursów
Space Soldiers +1.5 @1.63
Space Soldiers @3.10
(chociaż oba to raczej bardziej przez pryzmat value niż mocnego przekonania że dadzą radę)

BiG - Nao Tem Como
BiG z kolei postawiło wczoraj trudne warunki Liquid, które przecież w ostatnim czasie prezentowało się całkiem solidnie. Natomiast NTC przegrało bardzo łatwo swój pick a potem powalczyli na mirage z grającym ze standinem mousesports. Wydaje mi się, że faworytem formacja z Europy, ale trafiają na gospodarzy więc trochę się boję że poniesie ich publika. Dodatkowo trochę ciężko coś o nich powiedzieć bo dopiero wczoraj mieli pierwszy poważny sprawdzian swojej formy - dotychczas wygrywali z jakimiś mało znanymi formacjami z Brazylii (może wyjdę na ignoranta ale tak to widzę). Ciężko coś wymyśleć sensownego, chociaż mocno kusi kurs na Niemców
BiG @1.53
Over 2.5 @1.90

Liquid - mousesports
W ostatnim meczu mamy potyczkę zwycięzców z grupy B. Mouz bez oskara kontra Liquid. Tutaj mimo wszystko chyba widzę 3 mapy, bo kursy na wygraną Amerykanów nieco za niskie. Znaczy sporo zależy od wyboru map - mouz miało do niedawna bardzo mocnego (najlepszego na świecie?) mirage ale ostatnio coś im się posypało na tej mapie, dlatego też myślę że może zmienią decyzję i pójdą w stronę traina? Mam nadzieję, że podstawowa 4 z mousesports wreszcie zagra dobry i równy mecz bo ostatnio były z tym duże problemy i stąd częste ostatnio przestoje.
Powyżej 2.5 @ 2.00
Wszystkie kursy z LVBetu.

Oczywiście bez szaleństwa ze stawkami bo jakiegoś wybitnego przekonania do powyższych typów nie mam ;)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
EnVyUs - VG flash
godzina 13:00

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony postawą EvNyUs w inauguryjnym meczu pomiędzy NaVi. Szkoda tej przegranej dogrywki na overpassie. No i to inferno, które pierwszą połowę wygrali 11:4 lecz niestety nie udało się ostatecznie wygrać.
Inaczej zupełnie zaprezentował się chiński zespół, który został kompletnie zdominowany przez NIP. Odstawali zarówno taktycznie jak i aimowo. Myślę, że jeśli ekipa Screama podobnie się zaprezentuje to powinna ten mecz wygrać 2:0. Jednak ryzyko tak czy tak jakieś jest bo biorę pod uwagę pierwsze mecze, wiec proponuje niską stawke.
Typ: EnVyUs handicap (-1,5) @1.95 unibet (@2.02 STS)
✅✅
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
TyLoo - VP
postanowiłem - gram Virtus Pro bo kurs kusi ????
TyLoo jest z pewnością nieobliczalną ekipą co udowodnili chociażby na ostatnim turnieju StarSeries pokonując Natus Vincere 2:0 - jak się później okazało, zwycięzce całego turnieju. Było to ich pierwsze spotkanie, następne bowiem przegrywali z mousesports, NIP i GODSENT. Na tym samym LANie VP zajęło podobny wynik, również 1 wygrana i 3 porażki.
Według mnie będzie to wyrównany pojedynek z delikatną przewagą polskiej ekipy.
Kwestia map:
VP ban Overpass, TyLoo ban nuke
VP pick train, TyLoo pick mirage
decydującej mapy spodziewam się inferno lub dd2
sądzę, że jeśli wygramy traina (jedną z naszych najlepszych map), to pójdziemy za ciosem i zakończymy spotkanie wynikiem 2:0
Typ: zwycięstwo VP @2.25 Unibet
✅✅
mimo mojej pomyłki z trzecia mapą to jednak Polacy wygrali ???? cache była mega emocjonujące, VP wrócili od stanu 0:9
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Mam propozycje na jeden z półfinałów w Belo Horizonte:
mousesports - SK Gaming

Wybrałem ten drugi półfinał, z takiej racji, że moim zdaniem troszkę źle wystawiono kurs - zbytnio na korzyść SK. Już wyjaśniam dlaczego.
Otóż za Brazylijczykami na pewno przemawia miejsce turnieju. Wiadomo, że lepiej się gra przed własną publicznością. No i brak oskara, którego zastępuje n0thing. Jednak mousesports jest na tyle silną drużyna, że radzą sobie świetnie bez niego. Awansowali bowiem z grupy z pierwszego miejsca pokonując 2:0 NTC (czego większość się spodziewała) ale również wygrali 2:0 na Liquid a tu już była spora niespodzianka. Martwiłem się o forme 27-letniego n0thinga ale on pokazał, że radzi sobie całkiem nieźle i wcale nie odstaje od ekipy. W mouz gra jeszcze niesamowita trójką ropz, chriJ oraz suNny, którzy są w świetnej formie. Mi osobiście bardzo zaimponowali odprawiając z kwitkiem faworyta Liquid (16:9 i 16:5)
Z całym szacunkiem do SK ich gra nie jest stabilna. O czym świadczy chociażby fakt, że w pierwszym swoim meczu przegrali na turecką ekipę Space Soldiers 2:0, żeby w meczu o wyjscie zrewanżować się i wygrać 2:0. Przy okazji pamiętam ich fatalną wpadkę na chinskie VG.Flash i porazke 16:1 na cache. Takie rzeczy nie powinny się dziać, nie w takiej profesjonalnej drużynie. Zdecydowanie nie ryzykowałbym na nich po kursie 1.40
Reasumując sadze, że nie będzie to mecz jednostronny, prawdopodobnie zobaczymy trzy mapy a zwycięstwo odniesie europejska drużyna. Przypuszczam, że zobaczymy &#39;mirage&#39; ze strony myszek i &#39;cache&#39; od SK, deciderem będzie dd2/inferno
Typ: mousesports wygra @2.80 Unibet
✅✅

Mapy nietrafione ale ważne że plusik ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 66

calaquendi

Użytkownik
Envyus-Heroic
2,3-1.5 w kursach. Heroic nic szczególnego nie gra, przegrali gładko z vp , 2;1 męczyli sie z mvp ( każda mapa bez zadnej walki). A envyus ze zmianami grało jak równy z navi , pozniej bez zadnych problemow pokonali fg flash. Jak dla mnie mecz dwóch niewiadomych 50/50. Ide w strone większego kursu. Z racji, że w ostatnim czasie większość map kończy się wynikiem 2;0 . Np stawiany dziś w roli faworytow sk przegrało 2;0 zmouse warty jest kurs 1,5 mapy na którą kolwiek z drużyn. Na francuzów kurs 4.5 wygląda kusząco.
Jednak wynik 2;1 dla Env więc mały + chociaż jak tak czytam to z treści podalem tylko 2;0 w którą kolwiek strone. A celem glównym było zwycięstwo Envyus +-
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
CS:GO Asia Championships 2018

Natus Vincere vs EnVyUs Typ: +1.5 Mapy EnVyUs kurs 2.03
Niestety -

Dzisiaj mój typ leci w stronę EnVyUs według mnie kursy dużo dużo zawyżone co prawda jestem i byłem wielkim fanem s1mpla i mimo wszystko że od kilku meczy nie ugrali przeciwko nim mapy uważam że teraz Envy tworzy dobry zespół i po co prawda walce ale powinni ugrać mapę. Navi jest teraz mocno prze hypowane i uważam że s1mple nie będzie wyciągał ich co każdą mapę osobiście uważam że te spotkanie zakończy się wynikiem 2:1 dla Navi. ???? Jeśli chodzi o zawodników to powoli do starej formy wraca Kioshima co udowodnił już na tym lanie przeciwko Heroic mapa mirage 31-22, Scream który rownież bardzo dobrze radzi sobie na tym lanie i może stawić czoła s1mplowi. ???? Co tu dużo pisać jeśli Envy nie odwali jak w ostatnim pojedynku i po stronie broniącej będą równie dobrze grać to typ spokojnie powinien wejść, a kurs bardzo wysoki także polecam.


Virtus.pro vs TyLoo typ Virtus.pro kurs 1.88 ✅ 2:0
Kolejny typ na tego lana to nasze kochane Virtus.pro. Po odejściu Taza drużyna według mnie zaczyna grać coraz lepiej pierwsze ich mecze online, lan to według mnie próby, bo wiadomo mimo że Michu to młody bardzo dobry zawodnik to po kilku ich wspólnych meczach nie mogą być tak zgrani jak z Tazem. Virtus.pro zawsze czuło się lepiej na lanach także na pewno dadzą z siebie wszystko i mam nadzieje że Throw żaden nie pójdzie. Jeśli chodzi o zawodników to bardzo dobrze wygląda teraz Snax który przed tym lanem nie spisywał się za dobrze dlatego te wyniki na drużyny słabsze wyglądały jak wyglądały albo porażki 16:14 albo ledwo wygrane mecze. Dla bardziej odważnych 2:0 w stronę Virtusów. ???? Jeśli chodzi o chińczyków to nigdy mnie oni zbytnio nie przekonywali sensivity 10 i milion DPI to nie jest to na czym polega CS GO ???? Aimowo kilku zawodników się tam wyróżnia ale Virtusi powinni ich na spokój powyciągać i znaleźć się w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
No i VP zagra w finale Asia Championship ????
Przeciwnika Polaków wyłoni półfinał NaVi - EnVyUs.
Teoretycznie Ukraińcy są lepsi ale EnVy jakby trochę lepiej ostatnio sobie radzi. Jednak zwycięstwo Virtus Pro jest bardzo realne.
Cóż zobaczymy z kim będziemy musieli się zmierzyć
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Chyba troszeczke przesadziłem z szansami VP na wygranie. Po dłuższym przemyśleniu, mam taką propozycję:

Natus Vinvere - Virtus Pro
Godz. 11:00

Czas na finał CS: GO Asia Championship 2018. Kibiców polskiego zespolu na pewno cieszy udział VP. Lecz patrząc obiektywnie nie daje naszym szans na zdobycie pierwszego miejsca.
Już samo dojście &quot;Virtusów&quot; do finału jest sporym sukcesem. W końcu zaczeli wygrywać na LANie natomiast nie mieli trudnych przeciwników. Dwa razy chińskie TyLoo oraz imponujące zwycięstwo z Heroic, nie mogę temu zaprzeczyć. Jednak teraz przed Polakami bardzo trudne zadanie. Tak sobie myślę, że nie mogą czym zaskoczyć NaVi z fenomenalnym s1mplem. Moim zdaniem ukraiński zespół ma przewagę na każdych mapach. VP pewnie odrazu wyrzuci overpassa a jest to częsty pick NaVi, jednak o dziwo podczas tego turnieju przegrali tą mapę z NIPem oraz wymęczyli zwycięstwo po dogrywce z EvNyUs. Skillowo też odbiegamy od przeciwników. Podsumowując widzę tutaj 2:0, bez żadnej niespodzianki ????
Navi z handi (-1.5) @2.15 forBet
⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom