>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Grupa A [Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt,Urugwaj]

Status
Zamknięty.
matsu 69

matsu

Użytkownik
Znalazłem ciekawy typ na mecz otwarcia. Zacznę może od tego, że zdecydowana większość przekreśla tutaj Arabię Saudyjską:
- bo są słabsi,
- bo bez obycia z europejską piłką,
- bo mecz otwarcia,
- bo Rosja gospodarzem,
- bo Putin,
- bo kibice.
- bo tak.
Zgadzam się z większością powyższych stwierdzeń. Zgadzam się też z tym, że mundial to mundial. Osoboście odpuszczam typowanie 1x2, wszelkie overy i undery bramkowe w tym meczu i inne cuda wianki.
Widzę tutaj pewien ciekawy scenariusz, w którym Rosja będzie zawzięcie ostrzeliwać (albo imitować ostrzeliwanie) bramki przyjezdnych. Oprócz tego widzę w tym meczu bardzo dużo chaosu. Bardzo ciekawy typ podał otekos . Sam pobrałem te faule do jednej ze skromnych tasiemek. Ja proponuję
Arabia Saudyjska powyżej 1,5 spalonego @1.72 unibet
Wydaje mi się, że może to mieć szansę.Rosja średniak, Arabia średniak, mnóstwo nieprzemyślanych zagrań, chaos na boisku, wybicia &quot;na pałę&quot; - to może się udać, a linia jest bardzo niska. Przytoczę kilka statystyk (niestety będą wybrakowane, bo Flashscore nie udostępnia ich w wielu meczach):
Niemcy - Arabia (5 - 5)
Arabia - Peru (1 - 2)
Włochy - Arabia (4 - 2)
Rosja - Turcja (5 - 4)
Austria - Rosja (4 - 6)
Rosja - Francja (4 - 6)
Statystyki może i mało miarodajne, ale coś tam pokazują. Niestety wszystko to mecze towarzyskie. Myślę, że oba zespoły zdają sobie sprawę, że jest to ich najlepsza szansa na ugranie 3 punktów. Oba zespoły będą chciały się pokazać z jak najlepszej strony w meczu otwarcia. Presja będzie ogromna co wymuszać będzie błędy. A dodatkowo może sędziowie pomogą (w końcu grają u Putina na podwórku) i odgwizdają minimalnego (albo i dużego) spalonego, którego nie ma ;)? Jak dla mnie linia jak najbardziej do pokrycia i na pewno jest lepszym wyborem do dubla, tripla lub innej taśmy niż granie czystej Rosji po zdecydowanie niższym kursie.
@edit:
Chyba nie można zagrać tego zakładu inaczej niż w singlu...
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
A skądże. Arabia obok Panamy to najsłabsza drużyna w tych mistrzostwach i to trzeba sobie powiedzieć jasno. Chyba nawet Arabia będzie gorsza od tej Panamy jakby się zastanowić.
Nikt tam nie gra w Europie wszyscy siedzą na dupie i grają w tej swojej śmiesznej lidze opłacanej grubym hajsem co skutkuje, że są rozpaśli leniwi i najzwyczajniej w świecie słabi.
Z tym że nikt nie gra w Europie się nie zgodzę. Pewnie nawet nie chciało ci sie sprawdzac. Większość owszem siedzi na dupie w swojej lidze ale trzech zawodników gra w Levante, Leganes i Villareal tak żeby było jasne. Oczywiście jest to słaba drużyna ale MOIM ZDANIEM stać ich na niespodziankę w meczu z Rosją. Biorę pod uwagę to że mogą dostać trzy szybkie gongi i po sprawie ale miałem okazję oglądać ich dwa mecze z Niemcami i Włochami (zdaję sobie sprawę,że były to tylko mecze towarzyskie) i zaprezentowali się pozytywnie zwłaszcza w meczu z Niemcami. Oczywiście wszystko zweryfikuje boisko
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Z tym że nikt nie gra w Europie się nie zgodzę. Pewnie nawet nie chciało ci sie sprawdzac. Większość owszem siedzi na dupie w swojej lidze ale trzech zawodników gra w Levante, Leganes i Villareal tak żeby było jasne. Oczywiście jest to słaba drużyna ale MOIM ZDANIEM stać ich na niespodziankę w meczu z Rosją. Biorę pod uwagę to że mogą dostać trzy szybkie gongi i po sprawie ale miałem okazję oglądać ich dwa mecze z Niemcami i Włochami (zdaję sobie sprawę,że były to tylko mecze towarzyskie) i zaprezentowali się pozytywnie zwłaszcza w meczu z Niemcami. Oczywiście wszystko zweryfikuje boisko
Z tym, że GRAJĄ w Europie to zgodzić też się nie można, nie wiem czy sprawdzałeś ale:
Al Harbi (Levante) 2 mecze łącznie 27 minut
Al Shehri (Leganes) 0 meczy
Al Dawsari (Villareal) 1 mecz 34 minuty
Nie wiem na jakiej zasadzie trafili jednocześnie do La Ligi ale pewnie zapłacili gruby hajs bo umiejętności za dużych nie mają bo te 3 mecze miały miejsce w ostatnich 3 kolejkach gdzie drużyny już o nic nie grały. I typu na Arabię nie neguje bo jak dla mnie hc+1.5 to o wiele bardziej pewny typ niż nawet czysta 1
 
aress155 617

aress155

Użytkownik
Na 1xbet znalazłem zakład na zawodnik vs zawodnik i w parach są Salah z Cavanim i Salah z Suarezem. Kursy na graczy z Urugwaju wynoszą ponad 2,5, a jak wiadomo występ Egipcjanina nadal nie wiadomy, w dodatku nie wiem czy będzie w pełni sił. Kolejnym argumentem przemawiającym za piłkarzami Urugwaju, jest moim zdaniem większa szansa na wyjście z grupy drużyny z Ameryki Południowej niż Egiptu, co daje co najmniej jeden mecz więcej na strzelanie goli. Co o tym myślicie i na którego piłkarza lepiej stawiać

ps.
Lub może inaczej, drużyna Egiptu strzeli więcej bramek niż Suarez 3,18
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Na 1xbet znalazłem zakład na zawodnik vs zawodnik i w parach są Salah z Cavanim i Salah z Suarezem. Kursy na graczy z Urugwaju wynoszą ponad 2,5, a jak wiadomo występ Egipcjanina nadal nie wiadomy, w dodatku nie wiem czy będzie w pełni sił. Kolejnym argumentem przemawiającym za piłkarzami Urugwaju, jest moim zdaniem większa szansa na wyjście z grupy drużyny z Ameryki Południowej niż Egiptu, co daje co najmniej jeden mecz więcej na strzelanie goli. Co o tym myślicie i na którego piłkarza lepiej stawiać

ps.
Lub może inaczej, drużyna Egiptu strzeli więcej bramek niż Suarez 3,18
Moim zdaniem Cavani ma większe szanse zostać liderem Urugwaju jeśli chodzi o strzelone gole. W eliminacjach był królem strzelców w strefie Ameryki Płd z 10 golami. Suarez miał 5, więc jak wybrać z tej dwójki to Cavaniego. Zresztą to nawet nie o statystyki chodzi, po prostu styl gry Urugwaju bardziej promuje Cavaniego jako strzelca.
Co do drugiego zakładu to brzmi dobrze. Myślę, że te 3 bramki w grupie Egipt minimum powinien zdobyć, max.4. Wyjdą z grupy to jest szansa na więcej. Suarez w grupie nie powinien strzelić więcej niż 2 gole. Podstawowe pytanie to jak daleko może zajść Urugwaj. Jeśli dotarliby np. do półfinału to mają już co najmniej 7 meczów i Suarez miałby dużą szansę zdobyć te 4-5 bramek. Realnie 1/4 wydaje się ich maxem, a zdobycz Suareza zakręci się w okolicach 3 bramek.
Drugi zakład wydaje mi się ciekawszy. Z pierwszego wybrałbym Cavaniego i też jest spora szansa na powodzenie.
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie występu Salaha z Urugwajem w piątek ma ktoś jakieś info dobre?
Co meczu widzę spokojną wygraną Urugwaju po 1.65. Co jak co ale Egipt to zdecydowanie półka niżej niż Urugwaj może urwą punkty Rosji i wgrają z Arabią i jest awans ale z Urugwajem raczej nie mają czego szukać zwłaszcza że Urugwaj dysponuje mega Atakiem do tego obrona bardzo doświadczona. Nie wiem jak z Salahem jeśli nie zagra w piątek to kurs na Urugwaj jest wart zagrania.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Rosja - Arabia
obie strzela @ 2.4 totolotek
Rosja gra niezły piach przed mistrzostwami, strasznie ciężko o sytuacje bramkowe, ale sparingpartnerów mieli ze ścisłego topu (Argentyna, Brazylia , Hiszpania , Francja) plus Austria i Turcja. W tym roku w 4 meczach tylko gol z Francją i Turcją. Arabia oczywiście półka niżej i Rosjanie muszą ten mecz wygrać jeżeli myślą o wyjściiu z grupy. Do tego gra u siebie, powinni dominować. Głównym problemem Rosji jest gra w obornie. Grają na środku nieśmiertelnym Ignaszewiczem który jest wolny jak wóz z węglem, jeszcze brakuje tam tylko braci Berezutzkich. Gabulov i Granat też po 30stce, Kutepov to jakieś nieporozumienie i też z dynamiką na bakier. Smolnikow na boku jedyny prezentuje solidny poziom, reszta to przeciętniaki. Arabia z kolei pozytywnie mnie zaskoczyła w sparingach z Włochami i Niemcami. W oby dwóch meczach bramka. Z Niemcami 12 sytuacji bramkowych. Z Italią Donnaruma obronił kilka setek plus jeszcze słupek czy poprzeczkę mieli z tego co pamiętam. Mają szybkiego napastnika, który będzie tam robił wiatr. W środku też potrafią zagrać podaniami czyposłać prostopadłą. To nie takie ładowanie na pałe jak grała Litwa wczoraj chociażby. W eliminacjach wygrali z Japonią, zajęli 2 miejsce wyprzedzając Australię, której dwa razy wbijali po 2 gole. Widzę tu value i chetnie zagram. 6/10
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Jutro będzie nas czekać jedno z najnudniejszych spotkań tegorocznego mundialu przynajmniej na takie się zapowiada gdyż Rosjanie podobnie jak Arabia Saudyjska należą do drużyn które przede wszystkim patrzą by zabezpieczyć tyły. Gospodarze na ostatniej prostej zmierzyli się w sparingach przeciwko Austrii oraz Turcji z tymi pierwszymi przegrali 1:0 nie oddając nawet celnego strzału na bramkę, a w drugim pojedynku padł remis 1-1 oddając tylko jeden strzał. Arabia Saudyjska zaś rozegrała w maju 5 sparingów wygrywając 2:0 z Grecja oraz Algieria i trzy porażki przeciwko Włocha 2:1, Peru 3:0 oraz Niemca 2:1. Obydwie reprezentacje nie mają w swoich ekipach gwiazd klasy światowej ich skład oparty jest głównie na zawodnikach z rodzinnej ligi. Faworytem na papierze i według bukmacherów są Rosjanie wiadomo ściany pewnie pomogą ale kurs nie warty ryzyka. Dlatego w tym meczu nie będę szukał zwycięstwa tylko pójdę w stronę mianowicie remis do pierwszej połowie. Tak jak wspomniałem drużyny należą do sennych i nikt tutaj się nie otworzy.
Rosja - Arabia Saudyjska
Typ: remis do połowy
Kurs: 2.10
efortuna
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Rosja - Arabia
obie strzela @ 2.4 totolotek
Rosja gra niezły piach przed mistrzostwami, strasznie ciężko o sytuacje bramkowe, ale sparingpartnerów mieli ze ścisłego topu (Argentyna, Brazylia , Hiszpania , Francja) plus Austria i Turcja. W tym roku w 4 meczach tylko gol z Francją i Turcją. Arabia oczywiście półka niżej i Rosjanie muszą ten mecz wygrać jeżeli myślą o wyjściiu z grupy. Do tego gra u siebie, powinni dominować. Głównym problemem Rosji jest gra w obornie. Grają na środku nieśmiertelnym Ignaszewiczem który jest wolny jak wóz z węglem, jeszcze brakuje tam tylko braci Berezutzkich. Gabulov i Granat też po 30stce, Kutepov to jakieś nieporozumienie i też z dynamiką na bakier. Smolnikow na boku jedyny prezentuje solidny poziom, reszta to przeciętniaki. Arabia z kolei pozytywnie mnie zaskoczyła w sparingach z Włochami i Niemcami. W oby dwóch meczach bramka. Z Niemcami 12 sytuacji bramkowych. Z Italią Donnaruma obronił kilka setek plus jeszcze słupek czy poprzeczkę mieli z tego co pamiętam. Mają szybkiego napastnika, który będzie tam robił wiatr. W środku też potrafią zagrać podaniami czyposłać prostopadłą. To nie takie ładowanie na pałe jak grała Litwa wczoraj chociażby. W eliminacjach wygrali z Japonią, zajęli 2 miejsce wyprzedzając Australię, której dwa razy wbijali po 2 gole. Widzę tu value i chetnie zagram. 6/10
Typ fajny. W fortunie to zdarzenie jest po kursie 2.64. Ciekawym typem tez jest gol Arabii 2.20 w forBET-jakos nie jestem przekonany do Rosjan.
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Występ Mohammeda Salah&#39;a w pierwszym meczu Egiptu w grupie A stoi pod dużym znakiem zapytania. Egipcjanin nadal leczy kontuzje barku , której nabawił się w starciu z Sergio Ramos&#39;em w finałowym pojedynku Ligi Mistrzów z Real&#39;em Madryt i jest bardzo prawdobodobne to .iż nie wystąpi w tym spotkaniu
Brak napastnika Liverpool&#39;u w pierwszym meczu może mieć fatalne skutki , ponieważ moim zdaniem tylko on jest na tyle dobrym napastnikiem , aby pociągnąć Faraonów do przynajmniej remisu w tym , jak i w pozostałych meczach na turnieju. Tym bardziej , iż pomimo , że selekcjoner Hector Cuper ma do dyspozycji jeszcze pięciu napastników , to żaden z nich nie umyła się klasą oraz wszechstronnymi umiejętnościami do jednego z najlepszych napastników tego roku.
Jeśli jednak uda mu się wyzdrowieć i będzie w pełni sił na spotkanie z La Celeste , to szanse dla egiptu na strzelenie bramki , według mnie wzrosną o ok. 40% :drunk:.
Urugwaj w swojej kadrze ma oczywiście niezawodnego Luisa Suarez&#39;a oraz Edisona Cavani&#39;ego . którzy sa pewnymi punktami linii ataku drużyny z Ameryki Południowej.
W wyjściowej jedenastce nie powinno zabraknąć również doświadczonych obrońców , a takimi są Diego Godin , Sebastian Coates , Martin Caseres oraz wśród tych trochę mniej Maximiliano Pereira albo Jose Gimenez.
Główny typ: wygrana Urugwaju
Kurs: 1.62 fortuna
✅✅✅✅✅
Typ poboczny: przedział bramek 2-3
Kurs: 1.99 fortuna
⛔⛔⛔⛔⛔
WYNIK: 0-1
Bramki:

Gimenez 90 &#39; ( asysta Suarez&#39;a)
Główny typ: WYGRANA
✅✅✅✅✅

Poboczny typ: PRZEGRANA
⛔⛔⛔⛔⛔
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Rosja-Arabia Saudyjska
Typ: Rosja -1.5 gola do połowy
Kurs: 4.35
Bukmacher: Fortuna
Godz: 17:00
analiza: Spotkanie rozpoczynające nam mistrzostwa świata 2018, Rosjanie , którzy są gospodarzami w tym pierwszym meczu podejmowali będą Arabie Saudyjską. Rosja naturalnie jest stawiana w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów w tym meczu, mają praktycznie wszystko po swojej stronie aby okazać się w tym meczu zespołem lepszym. Rosjanie nie prezentowali się jednak za dobrze w sparingach przez rozpoczęciem tego turnieju, zanotowali tylko 1 zwycięstwo w spotkaniu z Koreą Południową w ostatnich 10 spotkaniach towarzyskich, oprócz tego przegrali 6 razy i trzykrotnie dzielili się punktami, największym ich sukcesem na pewno był remis ugrany z Hiszpanią, tak więc nie mają do końca powodów do zadowolenia przed rozpoczeciem turnieju. Zagrają jednak z jedną z najsłabszych ekip, która zajeła 2 miejsce w kwalifikacjach i wyprzedziła Australię która natomiast musiała zagrać spotkania barażowe. Arabia potrafi stwarzać sobie sytuację podbramkowe, jednak nie jest zespołem zbyt skutecznym , gospodarze niestety mają ten sam problem, ale czesto grają underowo. Myślę że w tym meczu jednak zdołają zagrać na 100% swoich możliwości i nie uśniemy w czasie 90 minut, dlatego ja postawiłbym na przedział bramek 2-3 po 90 minutach oraz dokładny wynik 2:0, bowiem myślę że Rosjanie tutaj wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
N 147

neymar-jr

Użytkownik
Rosja - Arabia Saudyjska
Typ: wynik do 30 minut - Rosja
Kurs: 2.64 fortuna
Według mnie dla Ruskich to najważniejszy mecz od lat - są gospodarzem MŚ, mają chyba najłatwiejszego możliwego rywala na start pomimo że tak naprawdę są obecnie przeciętną drużyną. Ponadto cały stadion za nimi, napewno wyjdą &quot;napakowani&quot; i będą chcieli jak najszybciej wbić coś [CUT] by ustawić sobie mecz. Myślę że scenariusz podobny jak do meczu Polski z Grecją na EURO 2012 czyli napieranie jak najszybciej by coś wbić, jednak w tym przypadku to Ruscy po końcowym gwizdku będą mieć 3 pkt.
Drugi typ to over 3.5 kartki po 1.97 w STS- argumentuje to faktem że tu nikt nie bedzie odstawiac nogi a linia nie jest zbyt wygórowna i spokojnie do pokrycia. Arabowie przy napieranie Rosji mogą się trochę zagotować i sami pokryć tą linię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ciężki ten mecz jutro do typowania. Nie widzę w zasadzie możliwości, aby Araby to jutro wygrały, ALE ...
Zastanawia mnie jedna rzecz....zobaczcie, że oni strzelili gola Niemcom i Włochom w ostatnich meczach towarzyskich. Patrzyłem na skład Niemców i Włochów...to były mocne 11, niewiele inne niż TOP.
Wcześniej wygrali 2:0 z Grekami ( ! ) Strzelić Grekom gola to trudniej chyba niż Juventusovi, czy Atletico M. ????
Rosja faktycznie w tych ostatnich meczach wyglądała fatalnie. Jedyny &quot;sukces&quot; jaki odnieśli to remis 3:3 z Hiszpanami. Zastanawiałem się co tu najlepiej zagrać i wychodzi mi poprostu :
over 2,5 gola @ 2,20
Kurs bardzo sensowny. Rosja wyjdzie napakowana emocjami na ten mecz i może sama pokryć ten over. Może też być sytuacja, że AS strzeli pierwsza gola, a wtedy Ruscy rzucą się do ataku, żeby wygrać.
Myślę, że warto zagrać over 2,5 bo wydaje mi się bezpieczniejszą opcją niż BTS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
taidio 882

taidio

Użytkownik
taka ciekawostka: gospodarz jeszcze nigdy nie przegrał meczu otwarcia
ale jakie to ma znaczenie?xD
jak dla mnie to kursy na Rosję są zaniżone, przecież oni są słabi i tylko dlatego że grają u siebie są takie kursy, rzucę z dyszke na Arabie, tak na przekór a co
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mnie z kolei kusi połączenie typów na bramki Rosji, jak zaproponował Sumada, z kartkami. Kombinacja over 1,5 Rosji + over 3,5 ŻK daje AKO 3,42, które będzie można zagrać przed meczem w ramach Happy Hours bez podatku. Kursy mogą się do godziny 16:00 zmienić, ale i tak zagranie tam bez podatku będzie najbardziej opłacalne. Mecze otwarcia zawsze obfitują w duże emocje, spore ilości fauli, a co za tym idzie - kartek. Sędzią spotkania będzie Argentyńczyk Nestor Pitana, który lubi rozdawać sporo kartek. Zdarzają się też mecze, gdzie daje 1, a nawet 0 kartek, ale atmosfera, waga meczu da się we znaki zawodnikom obu ekip. Poza Arabią grupa A wydaje się wyrównana, może lekko na plus odstaje Urugwaj, ale całkiem możliwe, że dwie drużyny skończą z równą ilością punktów, a wtedy o awansie zadecyduje bilans bramkowy. Rosja miała problemy w ofensywie w ostatnim czasie, ale to były mecze towarzyskie, z drużynami ze ścisłego TOPu. Arabia z kolei też strzelała bramki ostatnio mocnym reprezentacjom, ale myślę, że jutro mogą mieć z tym problem, dlatego wolę pograć, że Rosjanie strzelą dwie bramki. Ktoś wcześniej zauważył, że Rosja zawsze mocno zaczyna turnieje. Podobnie będzie dziś ;)
Rosja - Arabia Saudyjska
Typ:
Rosja over 1,5 bramki + over 3,5ŻK
AKO: 3,42 w Fortuna
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rosja - Arabia Saudyjska
Rosja i poniżej 3,5 1,78 Fortuna
W końcu zaczyna się najpiękniejszy czas futbolowy - Mistrzostwa Świata!
Trzymamy kciuki za Naszych ale to za parę dni...
Dziś zaczynamy meczem Rosja - Arabia Saudyjska...
Może zacznę od Rosji - Najsłabsza Rosja od lat tak można zacząć. Nie widzę ich w tym turnieju i myślę, że zakończą rozgrywki już w fazie grupowej ale z drugiej strony grają z Arabią Saudyjską wiec 3 punkty w tym meczu to MUS.
Jest to pierwszy mecz więc myślę, że pierwsze minuty będą dość spokojne reasumując wydaje mi się, że zbyt wielu bramek nie zobaczymy w tym spotkaniu.
Rosja myślę, że max 2 bramki strzeli może 3 a Arabia 0 max 1 wychodzi max 4 bramki ale moim zdaniem padnie max 3.
Co można powiedzieć o Arabii.. może to, że na każdym turnieju są dostarczycielami punktów i pewnie wielu zmyli ten ostatni wynik z Niemcami tylko 1:2 gdzie każdy myślał 3/4 do 0 na spokojnie.
Ale jak już przyjrzymy się dalszym wynikom tego zespołu to już tak kolorowo nie ma.. z Belgią 0:4, z Peru 0:3, z Irakiem 1:4.
Naprawdę Rosja jest dla mnie zagadką co Oni pokażą w tym turnieju..
Reasumując, stawiam dziś, że Rosja zacznie od 3 punktów ale nie zobaczymy tutaj gradu bramek a co potem? Zobaczymy... Zobaczymy co Rosja pokaże dziś.
Po za konkursem za małą stawkę

1 połowa / mecz - Remis / Rosja 3,65
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Grupa A
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rosja - Arabia Saudyjska
Typ: Rosja powyżej 1,5 żółtej kartki
Kurs: 2.16
Bukmacher: fortuna
Analiza: Startujemy z najważniejszą imprezą piłkarską tego roku, na początek mecz otwarcia, gdzie gospodarze podejmą teoretycznie najsłabszą drużynę w grupie, czyli Arabie Saudyjską. Rosja przed Mundialem można powiedzieć, że prezentowała się fatalnie, ale na sparing partnerów zakontraktowali drużyny z absolutnego top co może tylko zaprocentować, natomiast Arabia w meczach przed Mundialem zaprezentowała się całkiem przyzwoicie, między innymi strzelając bramki Niemcom czy Włochom. Na ten mecz podano już wiele typów, dla mnie najpewniej w tym meczu wygląda typ +1,5 gola Rosji, warty też jest uwagi BTS, typy te jednak zostały już podane, więc znalazłem inny uważam, że całkiem pewny, a mianowicie powyżej 1,5 żółtej kartki gospodarzy, nie będę tu przytaczał żadnych statystyk, głównym moim argumentem jest waga spotkania i ciśnienie jakie ciąży na organizatorach Mundialu, wszyscy faworyzują Rosję i mi też ciężko sobie wyobrazić, żeby nie wygrała tego spotkania, ale mecz może się różnie ułożyć, wystarczy, że Arabia zdobędzie gola lub bedzie się długo utrzymywał remis, wtedy o nerwowość w ekipie gospodarzy nie będzie trudno i te minimum 2 żółte kartki uważam, że spokojnie wyłapią. Kurs jak na to całkiem przyzwoity, dodatkowo można to zagrać godzinę przed meczem bez podatku, a także połączyć w ako, np Rosja 1,5 gola + Rosja +1,5 żk + 2,5 RR Arabii i wyjdzie @6,3. Powodzenia.
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Z tym, że GRAJĄ w Europie to zgodzić też się nie można, nie wiem czy sprawdzałeś ale:
Al Harbi (Levante) 2 mecze łącznie 27 minut
Al Shehri (Leganes) 0 meczy
Al Dawsari (Villareal) 1 mecz 34 minuty
Nie wiem na jakiej zasadzie trafili jednocześnie do La Ligi ale pewnie zapłacili gruby hajs bo umiejętności za dużych nie mają bo te 3 mecze miały miejsce w ostatnich 3 kolejkach gdzie drużyny już o nic nie grały. I typu na Arabię nie neguje bo jak dla mnie hc+1.5 to o wiele bardziej pewny typ niż nawet czysta 1
sprawdzałem sprawdzałem. Tak tak napewno zapłacili żeby ich wzięli do klubu. Wydaje mi się że skoro trafili do la liga to nie są to jakieś ogórki. Wiadomo ze pewnie ciezko wygrac im rywalizacje o miejsce w skladzie. Dziwne że żaden z naszych nie gra w Hiszpanii a aż trzech z Arabii jest. Nie negujcie tego,że ktoś ma swoje zdanie i nie idzie za tłumem. Jak już napisałem to jest MOJE ZDANIE i to czy miałem rację czy nie okaże się dziś wieczorem. Pozdrawiam
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
sprawdzałem sprawdzałem. Tak tak napewno zapłacili żeby ich wzięli do klubu. Wydaje mi się że skoro trafili do la liga to nie są to jakieś ogórki. Wiadomo ze pewnie ciezko wygrac im rywalizacje o miejsce w skladzie. Dziwne że żaden z naszych nie gra w Hiszpanii a aż trzech z Arabii jest. Nie negujcie tego,że ktoś ma swoje zdanie i nie idzie za tłumem. Jak już napisałem to jest MOJE ZDANIE i to czy miałem rację czy nie okaże się dziś wieczorem. Pozdrawiam
Poczytaj na jakiej zasadzie i po co tam trafili i dlaczego LaLiga sie zgodzila.
www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/laliga/primera-division-dziewieciu-pilkarzy-z-arabii-saudyjskiej-zagra-w-hiszpanii/v42crc8
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Bilans spotkań obu drużyn w 2018:
Rosja 0-0-3
Arabia 2-01
Nie widzę ani jednego rzeczowego argumentu za Rosją w tym spotkaniu. Gadka o Putinie mnie nie przekonuje. Nie gra Putin z Szejkami tylko reprezentacje piłkarskie.
Arabia X2 @2.80 forbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom