>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wokół Biało-Czerwonych

taidio 882

taidio

Użytkownik
gdybym wiedział że się dziś wywrócę to bym nie wychodził z domu, jak wasz jedyny kontakt ze sportem to obstawianie na fortunie to nie wypowiadajcie się proszę na ten temat
 
S 22

sieko

Użytkownik
Kamil Glik dostał zielone światło od lekarzy z Francji, wszystko wskazuje na to, że jednak pojedzie na mundial ???? ostateczna decyzja należeć będzie do doktora naszej reprezentacji jak jutro sam sprawdzi, czy będzie gotowy do gry ???? . Podobno 5-10 dni i Glikson może trenować już na pełnych obrotach, mecz z Kolumbią za 2 tygodnie, więc chyba można być optymistą ;)
1006188280101134336

1006189568612274178
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jestem pełen zdziwienia jak Kamil szybko wraca do zdrowia, bo same filmiki z dnia kontuzji i z dnia tydzień po robią wrażenie. Trzeba jednak zadać sobie pytanie kiedy Kamil będzie gotowy do gry na 100% bez żadnych zastrzyków uśmierzających ból podczas gry? Obrona to często walka bark w bark. Nie będę ukrywał, że sam już postawiłem krzyżyk na Gliku jako uczestniku Mundialu dlatego tym bardziej cieszy, że facet zrobił wszystko by walczyć o wyjazd. Sama walka z bólem i słabością pokazuje, że motywacja jest ekstremalna i oby to odbiło się także na całej drużynie.
Decyzja w kadrze jutro ale jeśli klub daje zielone światło to nie wyobrażam sobie by kadra zrobiła w tym wypadku inaczej.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Szczerze wątpię żeby podważyli decyzję jakiegoś francuskiego eksperta, Kamiński nie byłby nawet pierwszym zmiennikiem i znając życie to w żadnym meczu by nie zagrał, a Glik to Glik, przyda się na pewno czy to w 2 czy 3 meczu
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Jestem pełen zdziwienia jak Kamil szybko wraca do zdrowia, bo same filmiki z dnia kontuzji i z dnia tydzień po robią wrażenie. Trzeba jednak zadać sobie pytanie kiedy Kamil będzie gotowy do gry na 100% bez żadnych zastrzyków uśmierzających ból podczas gry? Obrona to często walka bark w bark. Nie będę ukrywał, że sam już postawiłem krzyżyk na Gliku jako uczestniku Mundialu dlatego tym bardziej cieszy, że facet zrobił wszystko by walczyć o wyjazd. Sama walka z bólem i słabością pokazuje, że motywacja jest ekstremalna i oby to odbiło się także na całej drużynie.
Decyzja w kadrze jutro ale jeśli klub daje zielone światło to nie wyobrażam sobie by kadra zrobiła w tym wypadku inaczej.
Myślę że Kamil da z siebie wszystko nawet na przeciwbólowych i jeżeli wyjdzie na plac to nie będzie widać po nim tego że odniósł kontuzję ????
 
S 22

sieko

Użytkownik
tevez5 dokładnie, Kamil już często w klubie grywał na środkach przeciwbólowych gdzie wielu piłkarzy nie wyszłoby na boisko. A on mało tego, że grał to potrafił nawet być w takich przypadkach w 11tce kolejki Ligue1 ???? . To jest mega walczak i jeżeli jest szansa żeby zagrał w drugim czy trzecim meczu grupowym, a z informacji wynika, że to jest możliwe, to będzie gotowy na 100% i da z siebie wszystko bez żadnego odstawiania nogi czy odpuszczaniu w pojedynkach bark w bark ????
 
20maciek03 73K

20maciek03

Użytkownik
Świetna wiadomość dla naszej piłki. Oby przy tym wszystkim zachował formę. Ukłony dla Kamińskiego. Miejmy nadzieję, że w przyszłości kadra mu to wynagrodzi, a on swoimi meczami
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Ogladacie studio? Na prawdę nie ma ekspertów przez wielkie &quot;E&quot; tylko Engel, Ulatowski czy Listkiewicz? Przed chwilą powiedzieli, że dobrze, że jest i szczęsny i fabian bo to daje rotacje Nawałce przy ewentualnych karnych po wyjściu z grupy. :drunk: Pompują nieźle:fireworks:
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
nom wyjście z grupy nieosiągalne, powinni powiedzieć że 3 mecze i do domu to by byli eksperci z krwi i kości
jezu jak mi jest ciebie przykro że tylko chodzisz po tematach o Polsce i piszesz że nie mamy szans i ciągle tylko to pieprzenie o pompowaniu balonika, mimo że nikt tego nie robi czyli krótko mówiąc próbujesz obalać tezę którą sam sobie stawiasz, ale co ja tutaj o logice wyjeżdżam i tak nie zrozumiesz
każdy kibic z Polską w sercu, a nie wąsem na ustach liczy że wyjdziemy z grupy i to jest zwyczajny zdrowy optymizm i wiara w swój zespół, a nie pesymizm i malkontenctwo, jakbyś był starym piernikiem to jeszcze bym zrozumiał twój tok myślenia, ale według profilu jesteś młodym facetem lat 28 i jest to dla mnie zaskoczeniem
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Też nie rozumiem tego narzekania. Mamy dobry zespół z realnym szansami na wyjście z grupy. Czego chcieć więcej? Ja już nie mogę się doczekać meczu Polaków i mam nadzieję, że pozamykaja usta wszystkim krytykom.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Wg mnie mamy obecnie najlepsza kadre od lat. I prawdopodobnie długo znowu takiej nie będzie.
Mamy gwiazdy , mamy osoby które grywają na stresie na wielkich stadionach. Czuję że wyjdziemy z grupy, będzie dobrze ;)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Lepiej z cicha atakować niż się afiszować, co to nie ja, i potem rozegrać trzy mecze na turnieju - od naszych bije w tym roku duża pewność i to tez na pewno zasługa Nawałki, który jest nie tylko znakomitym trenerem, ale i psychologiem, i potrafi dotrzeć do zawodników.
Ja właśnie rozpocząłem urlop i już nie mogę się doczekać wtorku, choć i weekendzik zapowiada się ciekawie ????
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
nom wyjście z grupy nieosiągalne, powinni powiedzieć że 3 mecze i do domu to by byli eksperci z krwi i kości
jezu jak mi jest ciebie przykro że tylko chodzisz po tematach o Polsce i piszesz że nie mamy szans i ciągle tylko to pieprzenie o pompowaniu balonika, mimo że nikt tego nie robi czyli krótko mówiąc próbujesz obalać tezę którą sam sobie stawiasz, ale co ja tutaj o logice wyjeżdżam i tak nie zrozumiesz
każdy kibic z Polską w sercu, a nie wąsem na ustach liczy że wyjdziemy z grupy i to jest zwyczajny zdrowy optymizm i wiara w swój zespół, a nie pesymizm i malkontenctwo, jakbyś był starym piernikiem to jeszcze bym zrozumiał twój tok myślenia, ale według profilu jesteś młodym facetem lat 28 i jest to dla mnie zaskoczeniem
Pompowanie balonika widać przynosi skutek. Śmieszny jest ten twój, niczym nie poparty, optymizm. Trzeba REALNIE patrzeć na to co prezentuje ta drużyna. A nie prezentuje nic szczególnego. Jeżeli rezerwy Chile cisną nas w drugiej połowie tak, że żal było patrzeć, to na co ty liczysz? No chyba, że swój optymizm opierasz na debilnym rankingu fifa, gdzie jesteśmy m.in. przed Hiszpanią tudzież na zwycięstwie z piłkarskim mocarzem jakim jest Litwa. Śmiechu warte.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Iks de z tego typa xD pewnie wygrane eliminacje i mecze które rzeczywiście mają znaczenie sa nie istotne, istotny jest mecz towarzyski z Chile xD
Nie.będę tego komentował, podpowiem tylko że Niemcy ledwo wygrały 2:1 z Arabia Saudyjska ktora miala realne szanse z nimi co najmniej zremisowac, i oni jadą po zwycięstwo??
Tam to dopiero pompuja balonik co
To ze bukmacherzy realnie wyceniaja nasze szanse na wyjscie z grupy nie ma znaczenia, to ze zagraniczni eksperci sądzą tak samo nie ma znaczenia, nikt tak Polaka nie opluje jak inny Polak xD eh Janusz gól tego wąsa i zacznij sie zachowywać jak rozumny czlowiek
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie gram co prawda niczego na Polaków bo boję się, że mógłbym coś zrobić nieobiektywnie, ale uważam, że wyjdziemy z grupy z pierwszego miejsca... Po tym co już zobaczyłem w Urugwaju jakoś nie boję się Kolumbii... Absolutnie każdy zespół z tej grupy jest w naszym zasięgu... U nas jest dobre zgranie, świetna atmosfera, czołowi gracze z dobrych klubów europejskich, 16 tyś kibiców i ogromne zaangażowanie... Polscy graczy wyprują sobie flaki, a wyjdą z tej grupy. Jedyne co mnie martwi to hałas klaksonów z samochodów i z domów przy każdej strzelonej bramce, a zapowiada się to na długo... ????
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
I tego się trzymajmy, bez zbędnego hurraoptymizmu, ale z dobrym nastawieniem i wiarą w chłopaków, do zobaczenia we wtorek o godzinie 19 mam nadzieję że w dobrych humorach
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Iks de z tego typa xD pewnie wygrane eliminacje i mecze które rzeczywiście mają znaczenie sa nie istotne, istotny jest mecz towarzyski z Chile xD
Nie.będę tego komentował, podpowiem tylko że Niemcy ledwo wygrały 2:1 z Arabia Saudyjska ktora miala realne szanse z nimi co najmniej zremisowac, i oni jadą po zwycięstwo??
Tam to dopiero pompuja balonik co
To ze bukmacherzy realnie wyceniaja nasze szanse na wyjscie z grupy nie ma znaczenia, to ze zagraniczni eksperci sądzą tak samo nie ma znaczenia, nikt tak Polaka nie opluje jak inny Polak xD eh Janusz gól tego wąsa i zacznij sie zachowywać jak rozumny czlowiek
Ale bzdury. Skoro dla ciebie wyznacznikiem jest awans na MŚ z jednej z najsłabszych grup eliminacyjnych no to brawo. Gdzie jest nasze miejsce pokazała Dania. Chłopeczku, mecz z Chile był ostatnim sprawdzianem (bo meczu z amatorami z Litwy nie liczę) przed Mundialem. Jeśli ten mecz napawa Cię optymizmem to naprawdę niewiele potrzebujesz do szczęścia. Przykładu Niemców, na który się powołujesz nie skomentuję. Bo chyba sam widzisz, że się lekko skompromitowałeś.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
No tak nam pokazała miejsce ze była druga w grupie
Sparingi sa nieistotne, ostatni mecz Meksyku przed ms to przegrana 2:0 z Danią, takich przykładów gdziie ktoś gra dobry/zly sparing i potem gra zły/dobry mecz na mś moge ci bez problemu znaleźć więcej, gdzie napisalem ze ten mecz napawa mnie optymizmem? Nie wymyślaj rzeczy ktorych nie napisalem, chyba że to twój jedyny sposób żeby zabłysnąć
 
Do góry Bottom