>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mecz towarzyski Polska - Litwa [wtorek 12.06.2018 20:45]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Kursy od: Fortuna

Kilka dni po spotkaniu z Chile czeka nas ostatni sprawdzian przed MŚ, a przeciwnikiem będzie ekipa Litwy. Na kogo postawi Nawałka w tym spotkaniu?, jakie warianty będą ćwiczone?.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów popartych analizą.​
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie: Polska-Litwa
Typ: Polska -2.5
Kurs: 2.40
Godz: 18:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatnie spotkanie reprezentacji towarzyskie przed mundialem w Rosji. Polska w spotkaniu z Chile pokazała się z nie najlepszej strony, ugraliśmy tylko remis ekipa Chile nie wystąpiła jednak w najmocniejszym zestawieniu , tu na pewno jesteśmy zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, bowiem Litwa już od jakiegoś czasu jest zazwyczaj dostarczycielem punktów , nawet w kwalifikacjach . W tych kwalifikacjach ugrali zaledwie 6 punktów , zajęli przed ostatnie miejsce w grupie, później Litwini zagrali jeszcze 5 spotkań sparingowych , wygrali tylko 1 zanotowali 1 remis i aż 3 porażki ale rywale nie byli zbytnio wymagający, nie ma się co oszukiwać że w dniu jutrzejszym nasza ekipa będzie najmocniejszym rywalem z jakim się mierzyli w ostatnim czasie , nie licząc spotkania z Anglią w październiku roku poprzedniego. Polacy natomiast powinni tutaj zagrać ofensywnie i to my powinniśmy kreować grę , chociaż wiadomo iż często pasuję nam gra z kontrataku, jednak musimy w tym meczu trochę pograć piłką bo rywal jest do tego bardzo dobry, Myślę że to spotkanie może zakończyć się naszym nawet 3 bramkowym zwycięstwem, jakoś nie przemawia do mnie ofensywa Litwinów i nie liczę iz strzelą oni chociażby jednego gola, dlatego mój typ to wygrana 3:0 po końcowym gwizdku sędziego.
 
quinty 1,7K

quinty

Użytkownik
Ponad 1.5 gola w 1 połowie @2.55 ✅ ✅
Polska gol w obu połowach @1.88 ✅ ✅
Polska ponad 2.5 gola @2.2 ✅ ✅
unibet

e; pięknie siedzi
Jak wspomniane zostało wyżej, Litwa jest to drużyna o przynajmniej klasę niżej niż Chile, wyniki ostatnich meczów są naprawdę słabe. Dla Polski z kolei jest to ostatni sprawdzian przed Mundialem, ostatnia szansa na sprawdzenie ewentualnych wariantów, eksperymentów i wyciąganie ostatnich wniosków. Podejrzewam że pierwsza połowa może pojawić się jakieś eksperymentalne ustawienie, czyli znów 3 w obronie, ale mimo wszystko myślę że zobaczymy podstawowych zawodników żeby ostatni raz wszystko sprawdzić, a w drugiej połowie zostanie wymieniona spora liczba zawodników żeby przypadkiem nie złapać tuż przed pierwszym meczem kontuzji. Stąd upatruje sukcesu w chyba najciekawszej opcji z tych 3 które wymieniłem - mianowicie ponad 1.5 gola w pierwszej połowie. Kurs na to zdarzenie widnieje aż 2.55 a warto zaznaczyć że liczą się też ewentualne bramki Litwy choć takowych nie przewiduje ale zawsze to na plus dla zakładu. Gra pozycyjna mimo wszystko nie jest naszą mocną stroną, czujemy się lepiej w szybkiej gry z kontry, ale niestety nie z każdym zawodnikiem tak się da zagrać, przykładem takiej będzie za równo Senegal jak i Japonia, z kontry jedynie będziemy mogli pograć z Kolumbią, dlatego przeciwnik jakim jest Litwa jest idealnym sprawdzianem gry pozycyjnej. W związku z tym że nasza kadra, co podkreśla sam Grosicki, gra kozackie pierwsze połowy a dużo słabiej drugie, myślę że wcisną w pierwszej połowie 2 na spokojnie a może nawet i 3 brameczki zważywszy na fakt że jak mówię w 1 połowie pewnie w większości albo i w pełni skład będzie mundialowy.
Idę też w gol obu połowach, mimo wszystko myślę że przy poziomie jaki prezentuje Litwa, oraz tym że zostaną zaprezentowani zawodnicy którzy szans na mundialu mogą nie mieć za wielu będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony zwłaszcza że to ostatnia szansa, stąd tę brameczkę uda się wcisnąć i to się również łączy z overem 2.5 Polaków, do dwóch strzelonych w pierwszej połowie przez bardziej doświadczonych kolegów liczę że dołożą chociaż tę jedną.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
jak dla mnie to spoko typem byłoby pogranie na over goli w 1 połowie, głównie dlatego ze w drugiej podobnie jak ostatnio będą roszady i zejdzie między innymi Lewy czy Grosicki, a to oni z reguły napędzają akcje naszego teamu, po drugie nasza obrona też specjalnie nie błyszczy, Glik jeszcze na pewno nie będzie grał to mimo że będziemy zapewne dominować ten mecz i 80% pierwszych 45 minut spędzimy na połowie przeciwnika to nie zdziwiłbym się jakby wpadł jakiś totalny kasztan, ale nie ukrywam że liczę jednak na naszą dominację i nasze gole
przy dobrych wiatrach to może być jak w spotkaniu z Armenią jeszcze w eliminacjach że po jednym szybkim golu rzucimy się na nich i ich zwyczajnie rozstrzelamy, nie ma co się oszukiwać jesteśmy lepszym zespołem
towarzyskich nigdy nie gram za jakieś większe kwoty, ale dla emocji rzucę se over 2.5 bramek w 1 połowie, na fortunie widzę jest @5.4, nie patrzyłem jeszcze na inne buki
 
psychol32 398,1K

psychol32

Użytkownik
przy dobrych wiatrach to może być jak w spotkaniu z Armenią jeszcze w eliminacjach że po jednym szybkim golu rzucimy się na nich i ich zwyczajnie rozstrzelamy, nie ma co się oszukiwać jesteśmy lepszym zespołem
Tak jak rozstrzelaliśmy ich dwa lata temu przed Euro ? Ja tu widzę bardzo zacięty mecz .. Litwini nie będą odstawiali nogi ( uraz Grosika) a My będziemy to robić by nie nabawić się kontuzji.
Ja tu widzę dwa scenariusze albo under 2,5 2.10 albo BTS 2.65
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Ja myślę, że trzeba poczekać na skład Polski. Litwini nie ma co się oszukiwać są strasznie słabi. Pograli już kilka sparingów w ostatnich dniach. Pewnie skład też będą mieli eksperymentalny.
Ma ktoś może jakiś przewidywany skład na dzisiaj ? Jak wyjdziemy z miare mocnym składem to myślę, że wygrana do 0 jest do gry
Edit: Dzięki panowie za składy. Bieda straszna w tych zakładach. Na brak gola Litwy,bramke Lewego za małe kursy. Zastanawiam się nad bramka Milika, bo pewnie dostanie długo pograć a wszyscy wiemy, że piłka go szuka w polu karnym.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Tak jak rozstrzelaliśmy ich dwa lata temu przed Euro ? Ja tu widzę bardzo zacięty mecz .. Litwini nie będą odstawiali nogi ( uraz Grosika) a My będziemy to robić by nie nabawić się kontuzji.
Ja tu widzę dwa scenariusze albo under 2,5 2.10 albo BTS 2.65
Na konferencji przed meczem trener Litwinów powiedział,że nakazał swoim zawodnikom grać bez ostrych zagrań bo to tylko towarzyski i tak tam słodził Polakom. Wiadomo walka będzie, ale moim zdaniem overów nie ma co grać za dużych bo to będzie pewnie delikatne klepanie tak jak większość drużyn traktuje te ostatnie sparingi. Wygraliby 5:0 i nagle Januszowe pompowanie balonika,że jedziem z nimi wszystkimi :p
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ma ktoś może jakiś przewidywany skład na dzisiaj ?
nie wiem na ile się potwierdzi, ale sport.pl podał przewidywalny skład, podobno ma być trochę zmian i dalsze testowanie grania trójką obrońców
 
N 0

noobisticated

Użytkownik
Ja widzę skład jak z Przeglądu Sportowego, lecz zamiast Grosickiego wyjdzie Kurzawa. Kownacki zaliczy jedną połowę. Peszko też może zaliczyć występ jak 2 lata temu.

Lewandowski, Piszczek, Linetty, Zieliński. Ich raczej dziś nie zobaczymy.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Mundial za chwile, wiec druga polowka raczej na chodzonego i w samolot
No goal after 74.59 @1.83 Caloroczny
 
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Litwa

Typ: under 1.5 zoltych kartek ⛔
Kurs: 2.20
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Mecz towarzyski i zarazem ostatnie spotkanie Polakow przed mundialem dlatego brzydkich fauli sie tutaj nie spodziewam. Nikt nie chce sie tutaj nabawic kontuzji przed jednym z najwazniejszych turniejow pilkarskich.
&quot;Przede wszystkim mamy nadzieję, że nie będzie kontuzji. Szanujemy reprezentację Polski, wiemy, że jest to jej ostatni mecz przed mundialem, dlatego poproszę moich zawodników, żeby unikali kontaktów i starć, które mogłyby spowodować kontuzję&quot; - powiedzial trener reprezentacji Litwy, Edgaras Jankauskas na konferencji prasowej przed dzisiejszym spotkaniem. Do tego duzo cieplych slow padlo z jego ust i najlepsze zyczenia aby mundial nam sie udal. Cytuje &quot;Polakom życzę, by zaszli równie daleko na mundialu w Rosji, jak wtedy we Francji&quot;. Jak widac Litwini maja przykaz od trenera aby ostrych zagran w dzisiejszym meczu nie stosowac dlatego nie spodziewam sie wiecej niz jednej zoltej kartki w meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom