>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa B [Portugalia,Hiszpania,Maroko,Iran]

Status
Zamknięty.
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Ta grupa mogłaby być na prawdę ciekawa, gdyby Portugalia grała z Hiszpanią w drugim albo trzecim meczu. Jednak grają w pierwszym i remis, a nawet dokładny wynik jestem w stanie wytypować pół roku wcześniej z bardzo dużym prawdopodobieństwem. Jak dla mnie te reprezentacje w spotkaniu ze sobą zagrają na bezbramkowy remis. Ostrożnie, żeby się nie potknąć, nie dostać żadnej kontuzji która by mogła pokrzyżować późniejsze plany i żeby nie mieć problemów z wyjściem z grupy. Idąc tym tokiem myślenia pierwsze miejsce rozstrzygną strzelone bramki/różnica bramek, tutaj z racji lepszego potencjału ofensywnego stawiam na Hiszpanię. Po wyjściu z grupy spotykają się z drużynami z grupy A, więc mają względnie łatwo. Co do Iranu i Maroko - na temat Maroko nie wiem prawie nic, natomiast Iran podobał mi się na poprzednim Mundialu, waleczna reprezentacja mimo słabego końcowego wyniku. Mimo wszystko wątpię, żeby urwali punkty drużynom z Europy.
 
G 0

gd-gambler

Użytkownik
Przepasc pomiedzy druzynami z europy a marokiem i iranem jest dosc spora,awans hiszpani i portugali ale mysle ze iran moze urwac punkty portugali,jakis remis jest calkiem realny w tym meczu bo portugalczycy czesto mecza sie w grupie na turniejach
 
S 37

stokrotka1

Użytkownik
W tej grupie raczej bez niespodzianek, Hiszpanie pewny awans z pierwszego miejsca, zastanawia mnie Portugalia, bo czuje że Hiszpanie po 2 wygranych meczach odpuszczą ostatni i padnie tam remis. Nie wiem czego spodziewać się po Iranie oraz Maroko ale fajnie było by zobaczyć taką niespodziankę że któraś z tych drużyn wychodzi z grupy ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Szkoda mi troszkę Maroko, mają fajny skład - Coś ala WKS z roku 2006... Niestety trafili do grupy gdzie raczej nie mają szans na awans (WKS wtedy byli w grupie z Argentyną i Holandią - oczywiście wtedy mocną Argentyna i mocną Holandią) i (w 2010 roku także byli w grupie z Brazylią i Portugalią).
Zaczynają dobrze bo z Iranem - 3 punkty muszą zdobyć a potem kto wie... Może remis z Portugalią ? Była by to na pewno spora niespodzianka ale kadrę mają naprawdę fajną.
Myślicie, że mogą namieszać w tej grupie ?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No to widocznie bardzo mało znasz piłkarzy z Maroko jak sądzisz, że tam jest tylko ta dwójka...
M. Benatia, N. Dirar, A. Hakimi - Solidni obrońcy
El Ahmadi, Boussoufa, Belhanda, Amrabat, Ziyech - Gracze ofensywni
Nie mówię, że jest to potęga ... Ale na papierze wyglądają naprawdę bardzo solidnie i tak jak mówię, pechowa grupa w innej mogli by namieszać bardziej.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Nie zapominajmy że to drużyna z Afryki. Akurat Maroko może sprawić niespodziankę w tej grupie jak i Senegal w naszej(co wg mnie nie było by niespodzianką). Mecze eliminacyjne Maroko grało bardzo solidnie ogólnie drużyna solidnie ułożona.Portugalia to Portugalia. Ogólnie nie zdziwią mnie sytuacje gdzie takie drużyny pokroju Portugalii nie wyjdą z grupy. Mówie tu także o słabiuteńkich Chorwatach
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Maroko może nima na każdą pozycję wielkich gwiazd, ale mają bardzo solidne nazwiska w kadrze, nie ma tam slabych punktów za wyjątkiem partnera dla Mehdiego Benatii w środku obrony. Praktycznie wszyscy grają w swoich klubach regularnie i na pewno nie skreślał bym ich e kontekście walki o drugie miejsce w grupie z Portugalią.
W bramce bardzo dobry w tyn sezonie LaLiga (Girona) Bono. W bloku defensywnym: Hakimi, zmiennik Daniego Carvajala w Realu Madryt, e środku wspomniany Benatia i pewnie Benoun z Raja Casablanca, na lewej obronie Mendyl z Lille. W srodku pola dwójka z Feyenordu: El Ahmadi i Amrabat. Przed nimi Boufal z Southampton. Na skrzydłach Nabil Dirar i Ziyech z Ajaxu. Na &quot;dziewiątce&quot; solidny napastnik Leganes Amrabat. A wbędziesz obwodzie są jeszcze: Boussoufa, Fajr, Belhanda, Labyad czy Saiss.
Same znane nazwiska i zawodnicy odgrywający znaczące role w swoich zespołach. Na pewno potencjał dużo mniejszy od Portugalii, ale na pewno mogąca postawić im trudne warunki. Wydaje mi się że Hiszpania będzie po za zasięgiem wszystkich, natomiast Iran przegra wszystkie 3 spotkania grupowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
chowirex 114,6K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Maroko może nima na każdą pozycję wielkich gwiazd, ale mają bardzo solidne nazwiska w kadrze, nie ma tam slabych punktów za wyjątkiem partnera dla Mehdiego Benatii w środku obrony. Praktycznie wszyscy grają w swoich klubach regularnie i na pewno nie skreślał bym ich e kontekście walki o drugie miejsce w grupie z Portugalią.
W bramce bardzo dobry w tyn sezonie LaLiga (Girona) Bono. W bloku defensywnym: Hakimi, zmiennik Daniego Carvajala w Realu Madryt, e środku wspomniany Benatia i pewnie Benoun z Raja Casablanca, na lewej obronie Mendyl z Lille. W srodku pola dwójka z Feyenordu: El Ahmadi i Amrabat. Przed nimi Boufal z Southampton. Na skrzydłach Nabil Dirar i Ziyech z Ajaxu. Na &quot;dziewiątce&quot; solidny napastnik Leganes Amrabat. A wbędziesz obwodzie są jeszcze: Boussoufa, Fajr, Belhanda, Labyad czy Saiss.
Same znane nazwiska i zawodnicy odgrywający znaczące role w swoich zespołach. Na pewno potencjał dużo mniejszy od Portugalii, ale na pewno mogąca postawić im trudne warunki. Wydaje mi się że Hiszpania będzie po za zasięgiem wszystkich, natomiast Iran przegra wszystkie 3 spotkania grupowe.
Dodatkowo gracz pierwszego składu Schalke 04 Amine Harit postanowił do nich dołączyć porzucając barwy Francji dla której grał w kadrach młodzieżowych
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Lista zawodników powołanych przez Queiroza do szerokiej reprezentacji Iranu:
Bramkarze: Alireza Beiranvand (Persepolis), Seyed Hossein Hosseini (Esteghlal), Rashid Mazaheri (Zob Ahan), Amir Abedzadeh (Maritimo POR)
Obrońcy: Ramin Rezaeian (Ostende BEL), Voria Ghafouri (Esteghlal), Steven Beitashour (Los Angeles FC USA, Seyed Jalal Hosseini (Persepolis), Mohammad Reza Khanzadeh (Padideh), Morteza Pouraliganji (Alsaad QAT), Mohammad Ansari (Persepolis), Pejman Montazeri (Esteghlal), Seyed Majid Hosseini (Esteghlal), Milad Mohammadi (Akhmat Grozny RUS), Omid Nourafkan (Esteghlal), Saeid AGhaei (Sepahan), Roozbeh Cheshmi (Esteghlal)
Pomocnicy: Saeid Ezatolahi (Amkar perm RUS), Masoud Shojaei (AEK Athens GRE), Ahmad Abdolahzadeh (Foolad), Saman Ghoddos (Ostersunds SWE), Mahdi Torabi (Saipa), Ashkan Dejagah (Notthingham Forest ENG), Omid Ebrahimi (Esteghlal), Ehsan Hajsafi (Olympiacos GRE), Ali Karimi (Sepahan), Soroush Rafiei (Al-khor QAT), Ali Gholizadeh (Saipa), Vahid Amiri (Persepolis)
Napastnicy: Alireza Jahanbakhsh (AZ Alkmaar NED), Karim Ansarifard (Olympiacos GRE), Mahdi Taremi (Al-Gharafa QAT), Sardar Azmoun (Rubin Kazan RUS), Reza Ghoochannejhad (Heerenveen NED),Kaveh Rezaei (Charleroi BEL)
Źródło
 
20maciek03 73K

20maciek03

Użytkownik
Maroko - Iran
1
@2.30

Jak dla mnie świetny kursik jak na drugi dzień zmagań MŚ. Maroko to ekipa dużo pewniejsza, z ogranym składem grającym na co dzień w topowych europejskich ligach. Kandydat do zostania czarnym konikiem pierwszego etapu zmagań. Bo i kto im zabroni wyeliminować taką Portugalię. Mam nadzieję, że podejdą do zmagań bez kompleksów, bo i stać ich na dużo
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Typ na Maroko rzeczywiście wygląda bardzo fajnie dobry kurs ale mam wrażenie że Iran tutaj będziesz szukał remisu typu 0-0 lub 1-1 czy im się uda ? Na papierze Maroko zdecydowanie faworyt ale różnie może być. Iran dobrze poukładana drużyna taktycznie i mogą grać na remis a wiadomo że z upływem minut różnie może być jakiś under ?
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
W tej grupie przewiduje niespodziankę. Hiszpania wygrywa, a drugie miejsce zajmuje Maroko. Portugalczycy praktycznie na każdych mistrzostwach męczą się w grupie. W tym roku na środku obrony mają prawdziwych weteranów (Pepe, Bruno Alves i Jose Fonte) gdzie ich średnia wieku to 35 lat jeśli się nie mylę. Mają oni już najlepsze lata za sobą. Myślę że Iran też w meczach powalczy, ale jednak przewiduje, że to Maroko sprawi ta największą niespodziankę.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jak Maroko da radę z Iranem i w międzyczasie Portugalia przegra z Hiszpanią to już się robi ciekawie.
Portugalia wyciągnęła swój maks 2 lata temu, jeśli nawet daliby radę z awansem z grupy to i tak trzeba nastawiać się na granie przeciwko.
W tym roku na środku obrony mają prawdziwych weteranów (Pepe, Bruno Alves i Jose Fonte) gdzie ich średnia wieku to 35 lat jeśli się nie mylę.
Dokładnie. I gdzie oni te kupony odcinają? Kolejno Besiktas, Rangers i Chiny. Boki obrony też bez szału.
Jedynie środek pola się broni + Cristiano jako wolny elektron.
Ogólnie w Portugalii będzie podobny problem jak w Naszej reprezentacji, gdy taki Ronaldo i wszyscy w podeszłym wieku m.in. Quaresma dadzą sobie spokój.
Hiszpanie ich zjedzą w pierwszym meczu.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Reprezentacja Hiszpanii bez trenera.
Na kilkadziesiąt godzin przed rozpoczęciem mistrzostw świata Julen Lopetegui został dyscyplinarnie zwolniony z funkcji trenera reprezentacji Hiszpanii. To pokłosie afery związanej z podpisaniem kontraktu z Realem Madryt za plecami Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej (RFEF).
Ciekawe jak wpłynie to na samych piłkarzy i kto poprowadzi ich podczas mundialu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom