>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa D [Argentyna,Islandia,Chorwacja,Nigeria]

Status
Zamknięty.
S 22

sieko

Użytkownik
Przy szukaniu składu wyczytałem na jakimś portalu, że Icardi pojedzie tylko w sytuacji, kiedy Aguero nie da rady dojść do siebie po kontuzji. Podobno Messi go nie chce w składzie ???? Ile w tym prawdy zobaczymy na początku czerwca ????
Messi wiadomo jak powie, że nie chce Icardiego to go nie będzie ???? wszystko się zapewne rozchodzi o tą akcje z odbiciem żony najlepszemu koledze. Mało kto w tej kadrze go chce, więc pewnie nie pojedzie. Dlatego Higuain musowo musi jechać, bo zapewne weźmie też jakiegoś napastnika z ligi argentyńskiej i podejrzewam, że może być to Lautaro Martinez, w dużej mierze ze względu na młody wiek i świetny sezon jaki ma w Racing Club ????
 
M 451

malizna

Użytkownik
Messi wiadomo jak powie, że nie chce Icardiego to go nie będzie ???? wszystko się zapewne rozchodzi o tą akcje z odbiciem żony najlepszemu koledze. Mało kto w tej kadrze go chce, więc pewnie nie pojedzie. Dlatego Higuain musowo musi jechać, bo zapewne weźmie też jakiegoś napastnika z ligi argentyńskiej i podejrzewam, że może być to Lautaro Martinez, w dużej mierze ze względu na młody wiek i świetny sezon jaki ma w Racing Club ????
Chyba nie do końca znasz sprawę „odbicia” żony przez Icardiego. Maxi Lopez znęcał się nad nią, w ogóle nie zajmował się dziećmi itd. Poza tym legenda argentyńskiej piłki jak Zanetti czy Samuel stawiły się w tej sprawie za młodszym argentyńczykiem. Jeżeli Mauro nie pojedzie to tylko ze względu na aspekt sportowy.
 
S 22

sieko

Użytkownik
malizna to znaczy słyszałem też informacje, że Maxi Lopez był mężem tylko &quot;na papierze&quot; i że źle zachowywał się wobec swojej kobiety i dzieci, ale nie wiedziałem na ile to były potwierdzone informacje. Patrząc na sportowy aspekt to z typowych 9-tek powinien jechać Higuain i Icardi bezapelacyjnie. Ale na taki układ wielkich szans bym nie dawał ????
 
P 0

pr0phetka

Użytkownik
właśnie Argentynie wyleciał ze składu bramkarz Sergio Romero. Średnia obrona, cienki bramkarz z ligi Meksykańskiej....hmmmm rzeczywiście warto grać na Argentyne ???? ))) Messi będzie na bramce jeszcze pomagał chłopakom.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
dlatego myślę, że można wchodzić w 1 miejsce Chorwatów, kurs fajny można zaryzykować a Chorwacja ma mocną ekipę i mogą zawojować na tych Mistrzostwach...
 
M 451

malizna

Użytkownik
właśnie Argentynie wyleciał ze składu bramkarz Sergio Romero. Średnia obrona, cienki bramkarz z ligi Meksykańskiej....hmmmm rzeczywiście warto grać na Argentyne ???? ))) Messi będzie na bramce jeszcze pomagał chłopakom.
Przeciez bedzie bronil cabalerro z Chelsea
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Przeciez bedzie bronil cabalerro z Chelsea
Całe szczęście, że to młody i dobry bramkarz, który jest pewnym punktem w swoim klubie ! A nie czekaj .. 36 lat, 3 spotkania w tym sezonie. Ale już c. z tym bramkarzem. Ta reprezentacja to jest komedia. Messi opłacający niektóre wydatki; + bonusik ode mnie od żony Romero:
Oto wypowiedź żony piłkarza:
&quot;Nie ma złamania ani żadnej poważnej kontuzji, lekarze powiedzieli że będzie gotowy na mundial. Rehabilitacja potrwa max 2-3 tygodnie a z zaangażowaniem jakie mój mąż zawsze pokazuje byłby gotowy na pierwszy mecz. Jest wielu ludzi którzy nie chcą go w kadrze. Powiedzieli, że jest złamanie żeby mieć usprawiedliwienie. Mam dość kłamstw. Nie mam pojęcia, czy ludzie którzy o tym decydują są niedoinformowani, nieudolni, tchórzliwi lub mają w tym jakikolwiek prywatny interes. To byłoby ze wszystkiego najgorsze.&quot;
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dla mnie brak M. Icardiego jeszcze odbije się czkawką Argentynie... To jest lis pola karnego a takiego właśnie brakuje Argentynie napastnika.... Ale nie bo go Messi nie chce. Najlepiej niech weźmie sobie samych przyjaciół i gra z nimi. To są Mistrzostwa Świata a nie piknik...Tu się walczy o Mistrzostwo Świata i wyciąga się wszystko co się ma najlepszego... Takie jest moje zdanie.
Ja coraz bardziej zastanawiam się nad zagraniem Chorwacja wygra grupę po kursie 3,2
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Zgadzam się ze Zbyszkiem. Higuain nie jest jakimś gwarantem. Chłop często pali się w ważnych meczach. Tak było w Realu, i tak jest w Juventusie. W Napoli strzelał, bo wszystko było ustawione pod niego, ale żaden killer z niego.
 
P 0

pr0phetka

Użytkownik
http://transfery.info/114512,oficjalnie-argentyna-podala-nazwisko-nastepcy-sergio-romero
Nie wiem czy widzicie, ale poza bajecznym atakiem i Di Maria nic w tej argentynie nie ma (chociaż Aguero i Higuain w tym sesonie bez rewelacji). Chyba samym atakiem się niczego nie wygyrwa, w żadnym sporcie. Niby Otamendi i Rojo jest w tej obronie ale coś tego nie widzie.
Podobnie jak pewna osoba w tym oto dziale, gram wszystkie mecze na mundialu przeciwko Argentynie, tzn remis lub przeciwnik - kursy bajeczne.
Pamiętajcie, że na każdym mundialu jest co najmniej jedna niespodzianka w postaci odpadnięcia w grupie jakiejś wielkiej piłkarskiej nacji. Stawiam że w tym roku tą niespodzianką będzie odpadnięcie z grupy własnie ,,wielkiej&quot; i faworyzowanej (po mega cienkich kwalifikacjach) Argentyny.
Jak słyszę opinię ekspertów że Argentyna będzie w finale bo messi lub widzę kupony, na których widnieje zakład ,,Argentyna wygrywa grupę D - kurs 1,6&quot; to śmiać mi się chcę. Mundial to zawsze niespodzianki, emocje i przede wszystkim udana bądź mniej udana walka tych słabszych drużyn z tymi lepszymi a nie Messi czy Ronaldo jak jest od kilku grubych lat w piłce klubowej.
 
rales 1,1K

rales

Użytkownik
Zestaw strojów Nigerii to najprawdziwszy sztos, niedziwne, że rozeszły się w kilka minut. Ogromną przyjemnością będzie oglądanie zawodników w takich strojach na tym turnieju.


 
wertas 157

wertas

Użytkownik
Moim zdaniem w tej grupie będzie aż miło grac jakieś overki ;) 2,5-3,5
Nigeria - radosny futbol
Argentyna - ofensywni piłkarze TOP światowy
Chorwacja - mundial w Brazylii takie wyniki jak 0:4, 1:3, 3:1, Euro we Francji 2:2, 2:1, 2:2, tutaj over 2,5 mozna grac w ciemno
Islandia - druzyna na wskroś nie przewidywalna, w swojej grupie eliminacji strzelili najwięcej goli, potrafili wygrac z Turcja czy Ukraina by przegrac z Kosowem...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Argentyna - Islandia
obie strzelą @2.7
lvbet
Tak to widzę. Islandia nic nie musi. Ich pierwszy Mundial. Nawet odpadając w grupie, nikt nie powinien wieszać na nich psów. W eliminacjach okazali się lepsi od Chorwacji.
Argentyna ledwo zdołała załapać się na pozycję, która dała im wyjazd do Rosji.
Islandia może być niedoceniona przez bukmacherów, właśnie z powodu że pierwszy raz są na tak dużej imprezie. Powyższy kurs uważa za atrakcyjny... Argentyna to nie jest jakiś TOP jeśli chodzi o defensywę, chyba że cała Islandia przestraszy się Messiego.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nigeria - radosny futbol
Niekoniecznie. Czarna Afryka w większości lata temu tak wyglądała ale Nigeria zawsze się wyróżniała wybieganiem, siłą i taktyką na tle Kamerunu, Senegalu czy innych. Przykładem choćby mecz z Polską z marca. Ale rzeczywiście- grupa wydaje się mocno overowa chociaż trzeba pamiętać jak np grała Argentyna 4 lata temu, gdzie też moc ofensywna była wielka, a wcale dużo nie strzelali oprócz meczu z Nigerią właśnie ????
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Pewnie każdy widząc grupę D od razu sobie myśli Argentyna pewniak, ale ja mam wątpliwości, według mnie to naprawdę mocna grupa
Messi i spółka z pozoru świetna ofensywa, ale brakuje zgrania co zresztą było widać w eliminacjach gdzie awans zapewnili sobie w ostatnim meczu po hattricku karła, a w 18 meczach strzelili 19 goli, trochę mało
Defensywa na pewno odstaje od ataku, 6:1 w plecy z Hiszpanią w marcu, fakt mecze towarzyskie rządzą się innymi prawami, ale takie wyniki nie biorą się bez powodu czy z przypadku
Chorwacja bardzo mocny skład, imo faworyci w grupie, Nigeria pokonała Argentynę w towarzyskim meczu jakiś czas temu, także widać że jest potencjał oraz walczaki z Islandii, cholera wie jak daleko ich serce w tym turnieju zaniesie
w Fortunie na ich nie wyjście z grupy jest @5.2, ja spróbuję to lekko przyatakować, uważam że Argentyna jest overrated, wiele nazwisk, ale nazwiska same nei grają
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pewnie każdy widząc grupę D od razu sobie myśli Argentyna pewniak, ale ja mam wątpliwości, według mnie to naprawdę mocna grupa
Messi i spółka z pozoru świetna ofensywa, ale brakuje zgrania co zresztą było widać w eliminacjach gdzie awans zapewnili sobie w ostatnim meczu po hattricku karła, a w 18 meczach strzelili 19 goli, trochę mało
Defensywa na pewno odstaje od ataku, 6:1 w plecy z Hiszpanią w marcu, fakt mecze towarzyskie rządzą się innymi prawami, ale takie wyniki nie biorą się bez powodu czy z przypadku
Chorwacja bardzo mocny skład, imo faworyci w grupie, Nigeria pokonała Argentynę w towarzyskim meczu jakiś czas temu, także widać że jest potencjał oraz walczaki z Islandii, cholera wie jak daleko ich serce w tym turnieju zaniesie
w Fortunie na ich nie wyjście z grupy jest @5.2, ja spróbuję to lekko przyatakować, uważam że Argentyna jest overrated, wiele nazwisk, ale nazwiska same nei grają
Ma zagraną Argentynę (awans), ale też zaczynam mieć coraz większe obawy... Tym nie mniej jeśli już to Nigeria równie dobrze co ugryźć Argentynę może ugryźć Chorwację... Dlaczego ? Argentyna ma bardzo silną formację ofensywną, środek i defensywa to powiedzmy poziom średni. Z kolei Chorwacja ma chyba najlepszy środek jakie mają reprezentacje, dobrą obronę, ale nie ma takiej ofensywy jak Argentyna. Załóżmy więc, że Nigeria w meczu z Chorwacją zrobi 0:0, a w meczu z Argentyną 2:2 wtedy przy równej ilości pkt będzie decydowała ilość bramek zdobytych. Chodzi mi o to, że Argentyna może nabić więcej niż Chorwacja - z takim przodem. No i MESSI...
Tak samo może zdecydować ilość bramek strzelonych Islandii, która też ma dobrą obronę. Argentyna ma armaty do kruszenia takich defensyw....
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Nie obraź się gościu, ale zakładanie takich fikcyjnych scenariuszy z dokładnymi wynikami i liczenie która drużyna więcej bramek strzeli jeszcze przed rozpoczęciem mundialu to dla mnie abstrakcja i trochę mnie to śmieszy xD równie dobrze założę sobie że Nigeria z Chorwacją zrobi 2:2, a z Argentyną 0:0 no bo czemu nie xD
A z tymi bramkami to bym tak nie szalał, tak jak pisałem w kwalifikacjach na 18 meczy 19 bramek, wiadomo kwalifikacje w AMeryce Południowej są ciężkie i nie ma tam typowych ogórów do oklepania, ale np. taki Urugwaj czy Brazylia które też kojarzą się z mocarną ofensywą potrafiły strzelić odpowiednio 32 i 41 bramek
 
W 0

wlodeknh

Użytkownik
Grupa naprawdę jest bardzo wyrównana.Mi się wydaje, że Chorwacja awansuje z 1 miejsca, chodź na Islandię bym uważał mogą tu namieszać.
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Panowie nie doceniacie trochę tutaj Nigerii. Jest to bardzo wyrównana grupa i awansować może tutaj każdy i żaden wynik mnie tutaj nie zdziwi. Mocno nie wiadoma grupa każdy może wygrać z każdym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom