>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Siatkarska Liga Narodów kobiet

Status
Zamknięty.
K 0

krzych27

Użytkownik
W przypadku Korei wszystko zależy od tego czy zagra ich gwiazda Kim. Jeśli tak pobieram kurs na zwycięstwo bez zastanowienia. W dodatku warto pograć handicap setowy
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
W przypadku Korei wszystko zależy od tego czy zagra ich gwiazda Kim. Jeśli tak pobieram kurs na zwycięstwo bez zastanowienia. W dodatku warto pograć handicap setowy
Tak wystawione kursy chyba jasno wskazują na to, że Korea zagra podobną kadrą jak w Holandii, gdzie w każdym z trzech meczy mieli problem przekroczyć 40pkt.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Argentyna to najsłabsza drużyna w stawce, do tej pory zdobyły zaledwie 2 sety więc tutaj Korea jest pewniakiem, nawet jeśli zagrają bez Kim Yeon-koung ????
Oglądnij sobie tą Korea z turnieju w Holandii, gdzie grały właśnie bez Kim, miały problem żeby zdobyć 15pkt w secie.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Jak dla mnie te kursy są wystawione dobrze.Nie wiem jakich tu oczekiwaliście.Korea na 7 ostatnich meczów wygrała z Tajkami mecz i seta z Brazylią.Oprócz tego 5 x 3-0 w plecak w tym np ugrane 40 pkt w całym meczu z Holandią i 42 pkt z Polską.Dodać do tego należy,że Argentynki grają u siebie i ja nie rozumiem w tym wypadku zdziwienia kursami;)
No sorry, ale wystawianie kursow na Koree nawet bez Kim w granicach 1.5 to nie jest dla mnie normalne, przy fakcie, ze Argentyna na 12 meczow wygrala tylko 2 sety i nie zmienia nic fakt, ze graja u siebie, Argentyna tez uwala sety do 14, 16 itp i to z takimi tuzami, jak Belgia, Korea nawet bez Kim potrafila urwac seta Brazylii, wg mnie warto probowac wygrana Korei po takich kursach bo ja tak naprawde nie wiem, co przemawia za wygrana Argentyny w tym meczu, a jak Kim normalnie zagra to 1.5 to bedzie promocja, sama zdobedzie z 20+ pkt, bedzie sie bawic z argentynskim blokiem i sama wygra mecz ????
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Chinki w mocno okrojonym składzie ? Bo równe kursy z Niemkami co najmniej dziwne, bo poza Brazylią w 1 kolejce pokonały tylko 4 ostatnie drużyny w tabeli
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Normalnie Chiny na lajcie wygralyby to, tylko trzeba pamietac, ze turniej finalowy jest w Chinach i one nic nie musza, moga rotowac skladem jak chca, nie ma zadnego info o jakis zmianach, wiec bedzie to samo co tydzien temu
 
M 0

mofet

Użytkownik
Co sądzicie o pograniu dzisiaj na Polskę -1,5 seta. Ostatnio z przeciętną Belgią męczarnie ale jak dzisiaj będzie lepsze przyjęcie i zagrywka na większym ryzyku to Polki powinny to spokojnie wygrać za 3 pkt zwłaszcza że grają u siebie.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Ś.p. Andrzej Niemczyk powiedział kiedyś, coś w stylu, że nie potrzebuje umiejących grać w siatkówkę dziewczyn ale ładne dziewczyny, które nauczy grać w siatkówkę, bo taka ładna Polka, stanie pod siatką na przeciw piegowatej brzydkiej Rosjanki i ta jest już przegrana, nie myśli o meczu tylko o tym jak wygląda.
Siatkówka kobieca jest jak wiele kobiecych sportów. Wyniki do ośmiu, dziewięciu nikogo nie dziwią.
Jak tu zarobić kasę we wtorek, środę i czwartek w LN Kobiet?
Turczynki grają trzeci turniej z rzędu na dalekim wyjeździe.
Brazylijki grają czwarty turniej z rzędu na dalekim wyjeździe.
Japonki grały w Azji odpowiednio Japonia, Chiny i Tajlandia i teraz przyjechały do Polski.
Brazylijki ostatni turniej grały z silnymi drużynami, efekt był remis setów 7:7 w turnieju. Wygrały z Rosjankami i Chinkami po pięciosetówce ulegając USA 3:1. Dziś zmierzą się z Belgią, która uległa w Bydgoszczy Polsce. Belgijki bez zmiany klimatu z Polski przedostały się do Włoch i myślę, że mogą dziś śmiało ugrać seta z Brazylią. Kurs na to zdarzenie w STS 3,60 ✅✅✅
Japonki po azjatyckich turniejach zawitały w końcu do Europy. Polska wita upałem, parówą i zmianą czasu. Atuty Polek to drugi turniej z rzędu w domu, kibice i atmosfera przed MŚ. Polki dziś to wygrają. Kurs na to zdarzenie w STS 1,57✅✅✅
Turczynki trzeci turniej z rzędu poza domem. Grały poprzednio w Tajlandii więc zmęczenie i zmiana klimatu dadzą o sobie znać. Moim zdaniem śmiało można grać wygraną Holenderek w Niemczech. Kurs na to spotkanie w STS 1,42 ✅✅✅
AKO 8,03, stawka 50zł zł, możliwa wygrana 353,32zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jutro mecz z Rosjankami co zawsze jest prestiżową sprawa w każdej dyscyplinie więc dzisiaj Polki albo gładka porażka albo szybkie zwycięstwo. Jeśli chcą wygrać to wygrają 3-1 3-0 bo wątpię czy będą chciały męczarnie sobie urządzić przed jutrem. Także dzisiaj -1,5 dla Polek albo dla wariatów -1,5 dla Japonek ;)
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Niemcy - Chiny
Niemcy 1.9

Chiny grały 4 turnieje u siebie, oraz mają u siebie final 6, więc na 5 turniej do Niemiec wysłali rezerwowy skład i wcale mnie to nie dziwi, skład raczej nie zgrany, opieram się na tych faktach nie znając zawodniczek Chin i gram na Niemcy, którzy są w dodatku gospodarzem, jakiś potencjał ta drużyna ma i uważam, że w tej sytuacji wygrają, po za tym poprzedni weekend grały w Polsce, więc problemów z aklimatyzacją nie będzie po ich stronie. Nie zdziwi mnie nawet 3-0 dla Niemiec. Mogę się mylić bo nie znam tych Chinek, ale w pierwszym turnieju też grały nie pełnym składem i przegrały np. 3-0 z Koreą.

Włochy - Tajlandia
Włochy poniżej 75,5 pkt 1.65 STS

Włoszki walczą o final 6, mają na to jeszcze szanse, są gospodarzem tego turnieju, dlatego taki mecz muszą wygrać 3-0 i wiele wskazuje na to, że tak będzie. Tajlandia poprzednie dwa turnieje była gospodarzem, więc teraz daleka podróż do Włoch, zmiana klimatu i strefy czasowej. Natomiast Włoszki grały w Holandii, wygrały tam wszystkie mecze, w ogóle odkąd wróciły gwiazdy na turniej w Chinach, to notują same wygrane, m.in z Holandią, Chinami i z Serbią. Tajlandia gra w kratkę, ale nawet będąc gospodarzem przegrały większość meczów. Teraz we Włoszech z Włochami stawiam na szybie 3-0 i szykowanie się Włoszek na mecz z Belgią, gdzie też uważam będzie 3-0 i przede wszystkim na Brazylię w czwartek, kiedy to odbędzie się mecz prawdopodobnie decydujący o awansie do final 6.

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Japonki underdogiem w starciu z Polkami? Nie wiem, z której strony... Zdecydowanie lepiej wyszkolone technicznie, wszędzie pełno ich na boisku. Podbijają takie piłki, do których Europejskim zespołom nie przyszłoby nawet na myśl, aby o nie zawalczyć. Jedynie na minus warunki fizyczne. Ale czy Polki są, aż takie rosłe? Pół składu poniżej 180 cm, a właśnie taki wzrost mają wszystkie znaczące zawodniczki z Japonii. Tak na prawdę dobre wyniki zawdzięczamy Malwinie Smarzek, która złapała fajną formę. Ale jak cofniemy się trochę pamięcią do chociażby ligi to wiemy, że taką armatą to niestety wcale Ona nie jest.
Wyniki obu zespołów bardzo porównywalne. Wygrywały z tym kim miały wygrać plus parę fajnych niespodzianek = Japonki ograły Włoszki ( podstawowy skład) i Koreanki ( grającej w podstawowym składzie ), Polki natomiast zaplusowały z Chinkami i także Włoszkami ( rezerwowy skład).
Reasumując Polki nie są, żadną siatkarską potęgą. Jak dla mnie Azjatki zdecydowanymi faworytkami.
Kurs @ 2.36 Fortuna JAPONIA
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
nasze ... są niesamowicie upośledzone, nawet jak wygrają ten mecz to i tak szkoda gadać, żenada
Oj tam oj tam. Młody zespół z bardzo dużym potencjałem. Nie będą odrazu miażdżyć wszystkich laseczek ale z tym trenerem mogą zajść wysoko. Kibicuj im, a z pieniążkami to ostrożnie. Na jutro proponuję over 3,5 seta z Rosjankami. Ale szerzej o tym już jutro.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Co do Turcji z gospodyniami przy dopingu może być różnie. Jestem przekonany, że Niemki ugrają przynajmniej jednego seta, i po dwóch setach będzie 1:1.
Mój typ na spotkanie Niemek z Turczynkami to over 3,5 seta po kursie 1,45 w STS ✅✅✅
Polki wczoraj pokazały wszystko co w żeńskiej siatkówce jest &quot;piękne&quot;, przegrany wygrany set, walka, piękne akcje i głupie błędy. Malwina Smarzek wczoraj ewidentnie miała kryzys w czwartej partii, efekt był przegrany set.
Dziś Rosjanki muszą wygrać z nami by marzyć o finałowym turnieju, Polki za punkt honoru powinny postawić sobie urwanie seta. Szansa na to największa będzie w 2 secie i myślę, że z taki trenerem i takim duchem walki jest to możliwe.
Mój typ na to spotkanie to over 3,5 seta po kursie 1,27 w STS (widzicie, że bukmacher tu też węszy ugranie seta przez polki na własnym terenie). Ewentualnie można próbować over punktowy, ale STS nie dał tego w ofercie. ⛔⛔⛔
Do tego do AKO za drobne bo grubsza kasa idzie w MŚ:
Włochy - Belgia --&gt; 1/1 Włoszki wygrają pierwszy set i mecz, 1,15 STS✅✅✅
Dominikana - Japonia --&gt; 2 1,22 STS✅✅✅
Brazylia - Tajlandia --&gt; 3:0 1,25 STS⛔⛔⛔
AKO 3,23.⛔⛔⛔
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Co do Turcji z gospodyniami przy dopingu może być różnie. Jestem przekonany, że Niemki ugrają przynajmniej jednego seta, i po dwóch setach będzie 1:1.
Mój typ na spotkanie Niemek z Turczynkami to over 3,5 seta po kursie 1,45 w STS
Polki wczoraj pokazały wszystko co w żeńskiej siatkówce jest &quot;piękne&quot;, przegrany wygrany set, walka, piękne akcje i głupie błędy. Malwina Smarzek wczoraj ewidentnie miała kryzys w czwartej partii, efekt był przegrany set.
Dziś Rosjanki muszą wygrać z nami by marzyć o finałowym turnieju, Polki za punkt honoru powinny postawić sobie urwanie seta. Szansa na to największa będzie w 2 secie i myślę, że z taki trenerem i takim duchem walki jest to możliwe.
Mój typ na to spotkanie to over 3,5 seta po kursie 1,27 w STS (widzicie, że bukmacher tu też węszy ugranie seta przez polki na własnym terenie). Ewentualnie można próbować over punktowy, ale STS nie dał tego w ofercie.
Do tego do AKO za drobne bo grubsza kasa idzie w MŚ:
Włochy - Belgia --&gt; 1/1 Włoszki wygrają pierwszy set i mecz, 1,15 STS
Dominikana - Japonia --&gt; 2 1,22 STS
Brazylia - Tajlandia --&gt; 3:0 1,25 STS
AKO 3,23.
Rosja juz na nic nie ma szans, o wyzszej pozycji w tabeli decyduje liczba zwyciestw, potem punkty wiec Holandii juz nie dogonia, bo ma 10 zwyciestw, a z Turcja przy ich dwoch porazkach za 3 pkt i obu wygranych meczach Rosji za 3 pkt moga zrownac sie zwyciestwami ale wiecej punktow bedzie miec Turcja, tu walka jest tylko miedzy Turcja i Wlochami ale bardzo male szanse Wloszek na Final 6 ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom