>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Panowie, szybkie pytanie do grających naziemnie w Fortunie
Dzisiaj zobaczyłem w ofercie coś takiego jak &quot;AKO 15 - +50%&quot; i kurs 1.5
Czy to oznacza, że do każdego kursu ogólnego 15 dodają &quot;darmowe&quot; 1.5?
Czy może chodzi o 15 zdarzeń na kuponie? Bo różne wersje niestety słyszałem...
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Panowie, szybkie pytanie do grających naziemnie w Fortunie
Dzisiaj zobaczyłem w ofercie coś takiego jak &quot;AKO 15 - +50%&quot; i kurs 1.5
Czy to oznacza, że do każdego kursu ogólnego 15 dodają &quot;darmowe&quot; 1.5?
Czy może chodzi o 15 zdarzeń na kuponie? Bo różne wersje niestety słyszałem...
Nie wiem w tym konkretnym przypadku, ale jeśli to Fortuna, to raczej chodzi o 15 zdarzeń na kuponie, bo przy zdarzeniach z superoferty też mają oznaczenie &quot;1 spotkanie - AKO 5&quot; czy jakoś tak i oznacza to, że jedno zdarzenie na kupon z superoferty możesz dodać nie jak kurs ogólny kuponu będzie &gt;5,0, tylko, gdy łącznie będzie miał przynajmniej 5 zdarzeń ;)
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Nie wiem w tym konkretnym przypadku, ale jeśli to Fortuna, to raczej chodzi o 15 zdarzeń na kuponie, bo przy zdarzeniach z superoferty też mają oznaczenie &quot;1 spotkanie - AKO 5&quot; czy jakoś tak i oznacza to, że jedno zdarzenie na kupon z superoferty możesz dodać nie jak kurs ogólny kuponu będzie &gt;5,0, tylko, gdy łącznie będzie miał przynajmniej 5 zdarzeń ;)
Dzięki koleżko.
W takim razie trzeba wymyślić jakąś pewną tasiemkę na MŚ w stylu brak awansu Panamy etc.
I wszystko jasne. Dzisiaj chciałem zagrać na IV Ligę i właśnie to samo pisało &quot;MAX 100 PLN, MIN AKO 3&quot;, co oznaczało że za stówkę mogłem zagrać to, ale tylko w przypadku dobrania trzech spotkań? A np. mając mecz po kursie 3 i dokładając 1,01 i 1,01 przeszloby to? ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dzięki koleżko.
W takim razie trzeba wymyślić jakąś pewną tasiemkę na MŚ w stylu brak awansu Panamy etc.
I wszystko jasne. Dzisiaj chciałem zagrać na IV Ligę i właśnie to samo pisało &quot;MAX 100 PLN, MIN AKO 3&quot;, co oznaczało że za stówkę mogłem zagrać to, ale tylko w przypadku dobrania trzech spotkań? A np. mając mecz po kursie 3 i dokładając 1,01 i 1,01 przeszloby to? ????
nie wiem, czy czasem nie muszą być kursy minimum 1,1, ale ja stosunkowo rzadko w Fortunie gram, więc aż tak się nie orientuję ;)
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
20.
Spotkanie: Santos - International
Typ: International over 1.5 gola (0:0 14min)
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365

Tutaj delikatniej...
Różnie może być... Ale warto próbować...
W stronę gości...

Powodzenia

Edit.
✅
9/11
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
20.
Spotkanie:
Santos - International
Typ: International over 1.5 gola (0:0 14min)
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Tutaj delikatniej...
Różnie może być... Ale warto próbować...
W stronę gości...

Powodzenia
Boom!
Idealnie!
Mam nadzieję że ktoś skorzystał :cash::cash::cash:
9/11
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
DZISIAJ MOJA PROPOZYCJA TO TAKIE AKO:
ROBIN HAASE (+1.5 SETA) + DENIS SHAPOVALOV + FLORIAN MAYER + THOMAS FABBIANO = @3.90
GRAM TO ZA 250 ZŁOTYCH
CO MYŚLICIE O TAKICH TYPACH?
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Panowie spokojnie z tymi taśmami na atp żeby później płaczu nie było ;)
Dopiero wkraczamy w sezon trawiasty, pierwsze spotkania, gdzie ostatnie tygodnie to mnóstwo gry na cegle a to dwa różne światy, wielu będzie się dopiero oswajało a tym bardziej iż te turnieje nie są zbytnio obsadzone nie tylko finansowo.
Czyli mówisz, że taśma nie bardzo? Tak mi się wydaje, że to tak bardzo bezpiecznie w sumie ???? Wiadomo, że to początek i wszystko się może zdarzyć, no ale myślę, że to akurat siedzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom