>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Trafiłem na taki zakład i nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że chodzi w nim o to, że w każdym meczu będzie przynajmniej 1 spalony. Jeśli tak wg mnie będzie zaznaczyć opcję +, tak?
A pozycja wyżej i linia 11.5?? To liczba na cały turniej??
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
czyli zaproponowany przeze mnie zakład dotyczy właśnie tego, czy w jakimkolwiek meczu mistrzostw będzie 0 spalonych. Jestem zdania, że nie. Czyli powinno zostać zaznaczone + czy - bo już zgłupiałem ????
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Jeśli zaznaczysz minus to znaczy,że poniżej 0,5 będzie w którymś meczu czyli 0 spalonych. Zaznaczając + typujesz,że w każdym z 64 meczy będzie choć jeden spalony.
 
aress155 617

aress155

Użytkownik
Trafiłem na taki zakład i nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że chodzi w nim o to, że w każdym meczu będzie przynajmniej 1 spalony. Jeśli tak wg mnie będzie zaznaczyć opcję +, tak?
Na 1xbet kurs na to zdarzenie o wiele lepszy
Najmniejsza liczba spalonych w pojedynczym meczu powyżej 0.5 3,2
Najmniejsza liczba spalonych w pojedynczym meczu poniżej 0.5 1,3
Na ostatnich mistrzostwach w meczu Korea- Rosja padło 0 spalonych
A pozycja wyżej i linia 11.5?? To liczba na cały turniej??
tak, tylko trzeba pamiętać że takie mecze się zdarzają, przykład z ostatnich mistrzostw, gdzie Włosi w spotkaniu z Kostaryką sami nabili 11 spalonych, a łącznie było ich 14. Drugi taki mecz to mecz Holandii z Kostaryką gdzie padło 15 spalonych. U ruskich wyższa linia(12,5), a taki sam kurs
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
a ja pograłem delikatnie coś takiego (obydwa zdarzenia z betfair):
Iran, Panama, Australia &amp; Saudi Arabia each to score under 2.5 goals @7.00
Australia, Tunisia, Saudi Arabia &amp; Panama all to get under 3.5 points each @5.00
Kolego ten drugi zakład polecam zagrać grubiej po takim kursie, moim zdaniem duże value na takie rozstrzygnięcie. Moim zdaniem powinno być max 3.00 a to czemu? Bo moim zdaniem tylko Tunezja może sprawić tutaj niespodziankę. Nie biorę w ogóle pod uwagę Arabii i Panamy a Australia to moim zdaniem nic nie zdziała w tak mega wyrównanej grupie. Peru to nie byle chłystki tym bardziej Duńczycy czy Francuzi.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Na 1xbet kurs na to zdarzenie o wiele lepszy
Najmniejsza liczba spalonych w pojedynczym meczu powyżej 0.5 3,2
Najmniejsza liczba spalonych w pojedynczym meczu poniżej 0.5 1,3

tak, tylko trzeba pamiętać że takie mecze się zdarzają, przykład z ostatnich mistrzostw, gdzie Włosi w spotkaniu z Kostaryką sami nabili 11 spalonych, a łącznie było ich 14. U ruskich wyższa linia(12,5), a taki sam kurs
linia 11,5 czy 12,5 dosyc ryzykowna jednak -pamietajcie, ze na turnieju bedzie VAR wiec rozne rzeczy moga sie dziac
 
aress155 617

aress155

Użytkownik
Total Matches Ending With Score 2:2 In Regular Time TO 1.5 1,50 1xbet
Mistrzostwa Świata 2014 -2 mecze z wynikiem 2:2(Niemcy-Ghana i Stany Zjednoczone- Portugalia)
Mistrzostwa Świata 2010 -2 mecze z wynikiem 2:2(Nigeria-Korea Południowa i Słowenia-Stany Zjednoczone)
Mistrzostwa Świata 2006 -3 mecze z wynikiem 2:2(Szwecja-Anglia, Chorwacja-Australia, Tunezja-Arabia Saudyjska)
Mistrzostwa Świata 2002 -2 mecze z wynikiem 2:2(Paragwaj-RPA, Japonia-Belgia)
Mistrzostwa Świata 1998 -6 meczy z wynikiem 2:2(Maroko-Norwegia, Włochy-Chile, RPA-Arabia Saudyjska, Belgia-Meksyk, Holandia-Meksyk, Niemcy-Jugosławia)*

Wynik 2:2 nie jest chyba jakimś rzadkim wynikiem, a kilka wyrównanych spotkań może się na tych mistrzostwach zdarzyć, choć kurs jakoś nie zachęca za bardzo. Jakieś opinie?

*poprzednie mistrzostwa dodane w celach poglądowych
 
K 13

kamilos24

Użytkownik
Total Matches Ending With Score 2:2 In Regular Time TO 1.5 1,50 1xbet
Mistrzostwa Świata 2014 -2 mecze z wynikiem 2:2(Niemcy-Ghana i Stany Zjednoczone- Portugalia)
Mistrzostwa Świata 2010 -2 mecze z wynikiem 2:2(Nigeria-Korea Południowa i Słowenia-Stany Zjednoczone)
Mistrzostwa Świata 2006 -3 mecze z wynikiem 2:2(Szwecja-Anglia, Chorwacja-Australia, Tunezja-Arabia Saudyjska)
Mistrzostwa Świata 2002 -2 mecze z wynikiem 2:2(Paragwaj-RPA, Japonia-Belgia)
Mistrzostwa Świata 1998 -6 meczy z wynikiem 2:2(Maroko-Norwegia, Włochy-Chile, RPA-Arabia Saudyjska, Belgia-Meksyk, Holandia-Meksyk, Niemcy-Jugosławia)*

Wynik 2:2 nie jest chyba jakimś rzadkim wynikiem, a kilka wyrównanych spotkań może się na tych mistrzostwach zdarzyć, choć kurs jakoś nie zachęca za bardzo. Jakieś opinie?

*poprzednie mistrzostwa dodane w celach poglądowych
A to nie chodzi że mniej niż 1,5 meczów 2:2?
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Kolejny ciekawy zakład z super beta. Czy w każdym z 64 meczów będzie przynajmniej 1 żółta kartka. Kurs 2,2 na TAK to całkiem sporo. Znalazł ktoś taki bet z wyższym kursem w innym buku? Z góry dzięki ????
 
aress155 617

aress155

Użytkownik
Kolejny ciekawy zakład z super beta. Czy w każdym z 64 meczów będzie przynajmniej 1 żółta kartka. Kurs 2,2 na TAK to całkiem sporo. Znalazł ktoś taki bet z wyższym kursem w innym buku? Z góry dzięki ????
w 1xbet 3,20 na over 0,5
Na poprzednich mistrzostwach w każdym meczu została pokazana co najmniej 1 żółta kartka, ale było wiele meczy gdzie była tylko jedna, w dodatku 2 mecze gdzie żółta została pokazana dopiero w doliczonym czasie
Typ moim zdaniem bardzo ryzykowny. Dostępność varu może spowodować że piłkarze będą grać ostrożniej. Może ktoś posiada statystyki poszczególnych sędziów którzy jadą na mistrzostwa?
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
a ja pograłem delikatnie coś takiego (obydwa zdarzenia z betfair):
Iran, Panama, Australia &amp; Saudi Arabia each to score under 2.5 goals @7.00
Australia, Tunisia, Saudi Arabia &amp; Panama all to get under 3.5 points each @5.00
Z bramkami różnie bywa, chociaż patrząc na to kogo mają w grupach to jakoś trudno mi sobie wyobrazić jakieś kanonady w ich wykonaniu.
Co do zakładu na punkty to nie widzę z kim mieli by te 4 punkty zdobyć -Australia może coś urwie Peru, Tunezja i Panama co najwyżej sobie punkty zabiorą, Arabia jak jakiś remis ugra to będzie dużo.
Witam.gdzie kolega znalazł te zakłady w betfair bo szukam i nie mogę znależć.bo przyznam ten drugi zachęcająco wygląda.
 
aress155 617

aress155

Użytkownik
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_Świata_w_Piłce_Nożnej_2018#Sędziowie Tutaj masz wszystkich sędziów z asystentami z podziałem na federacje
Chodziło mi o statystyki sędziów, jak często poszczególny sędzia daje kartki, dyktuje karne itp.

Najwięcej rzutów karnych trafionych w serii rzutów karnych w meczu poniżej 10.5 2,2
W jednym meczu ma być 11 trafionych karnych? Rzadko się zdarza więcej niż 5 serii, a bramkarze spać nie będą. Na pewno kurs wyższy ze względu na ostatnie ME gdzie w jednym z meczu zostało strzelonych 11 karnych, ale moim zdaniem kurs na tyle wysoki, że wart ryzyka
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Kolejny ciekawy zakład z super beta. Czy w każdym z 64 meczów będzie przynajmniej 1 żółta kartka. Kurs 2,2 na TAK to całkiem sporo. Znalazł ktoś taki bet z wyższym kursem w innym buku? Z góry dzięki ????
W Fortunie masz na to zdarzenie kurs 3.15, a na opcję, że jeden taki mecz bez kartki może się zdarzyć kurs 1.80.
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
a ja pograłem delikatnie coś takiego (obydwa zdarzenia z betfair):
Iran, Panama, Australia &amp; Saudi Arabia each to score under 2.5 goals @7.00
Australia, Tunisia, Saudi Arabia &amp; Panama all to get under 3.5 points each @5.00
Z bramkami różnie bywa, chociaż patrząc na to kogo mają w grupach to jakoś trudno mi sobie wyobrazić jakieś kanonady w ich wykonaniu.
Co do zakładu na punkty to nie widzę z kim mieli by te 4 punkty zdobyć -Australia może coś urwie Peru, Tunezja i Panama co najwyżej sobie punkty zabiorą, Arabia jak jakiś remis ugra to będzie dużo.
Jak dla mnie ewentualnie to pierwsze z bramkami może wejść,ale Australia może zaskoczyc a patrząc na towarzyskie mecze to dużo strzelają,więc nie zdziwie,że Aussie pokryje linię,bo taki Iran rzeczywiscie mało strzela i mało traci,mocno defensywna drużyna,Arabia też max 2 gole strzeli.
Natomiast co do drugiego..piszesz,że urwią sobie pkt wzajemnie Tunezja i Panama,a takiej pewnosci nie ma przecież,według mnie niektórzy Panamę lekceważą mocno a zawodników mają doświadczonych,więc powiedzmy wygraja z rzeczywiscie słabą Tunezją i nie zdziwie się jak ten remis jeden wywalczą z przereklamowaną Anglia która zremisowała 4 lata temu z Kostaryka która ma bardzo podobny profil co Panama,dobre defensywy i twarda gra,więc te 0-0 nie zaskoczy mnie nic a nic,a kilka dni temu straszne męki Anglii z Kostaryka w towarzyskim mimo,że wygrali 2-0.
Powodzenia.
 
Do góry Bottom