>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mecze towarzyskie - Międzynarodowe

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 21:15
Spotkanie: Portugalia - Algieria
Typ: Portugalia wygra i Ronaldo strzeli bramkę
Kurs: 2.25
Bukmacher: forBET
Analiza: Towarzyskie spotkanie, gospodarze,którzy przygotowujący się do wyjazdu do Rosji zagrają z Agierią, która nie awasowała na tegoroczny Mundial. Portugalia jak do tej pory nie zachwyca, nie wygrała już od 3 spotkań, mimo, że są to tylko mecze sparingowe i do wyników nie ma co przywiązywać większej uwagi. W tym roku rozegrała 4 gry kontrolne najpierw wygrała 2:1 z Egiptem, następnie przegrała 0:3 z drużyną Holandii, po czym zremisowała 2 mecze, najpierw 2:2 z Tunezją, mimo, że prowadziła już 2:0, a ostatnio bezbrakowo z innych uczestnikiem Mundialu Belgią. Dzisiaj do składu wraca największa gwiazda gospodarzy, czyli Cristiano Ronaldo, wiadomo jak on profesjonalnie i ambitnie podchodzi do wszystkich swoich występów, dzisiaj za pewne będzie chciał po raz kolejny udowodnić swoją wielkość i strzelić co najmniej jednego gola i poprowadzić swoją drużynę do wygranej, a i sama Portugalia na pewno będzie chciała wygrać wreszcie spotkanie, żeby poprawić nastroje przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata. Drużyna Algierii również nie zachwyca, w tym roku także rozegrała 4 gry kontrolne i zanotowała w nich 1 wygraną oraz 3 porażki, najpierw wygrała 4:1 z Tanzanią, a następnie przegrała 2:1 z Iranem, 2:0 z Arabią Saudyjską oraz 2:3 z Wyspami Zielonego Przylądka, więc z co najmniej przeciwnikami o klasę jak nie więcej słabszymi od dzisiejszego rywala. Podsumowując, liczę dzisiaj na wygraną gospodarzy oraz, że minimum jednego gola zdobędzie CR7, jedyny mankament tego typu jest taki, że to...mecz towarzyski, liczę jednak, że nie będzie tu żadnej niespodzianki.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie: Niemcy-Arabia Saudyjska
Typ: over 4.5
Kurs: 2.50
Godz: 19:30
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Niemcy , jeden z faworytów do zdobycia tytułu mistrza świata w obecnym sezonie zagra spotkanie towarzyskie z jedną ze słabszych ekip która wystąpi na tym turnieju czyli z ekipą Arabii Saudyjskiej. Gospodarze naturalnie są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa i raczej nikt tutaj nie zadaje sobie pytania czy Niemcy zdołają pokonać ekipę Arabii a ile zdołają strzelić bramek znacznie niżej notowanemu rywalowi. Gospodarze nie wygrali 5 kolejnych spotkań , zanotowali w tym czasie 3 podziały punktów oraz 2 porażki, na pewno nie można się dziwić remisami z takimi ekipami jak Francja, Anglia czy Hiszpania, czy porażką z Brazylią bo to rywal klasy światowej, natomiast porażka z zespołem Austrii na pewno była mocnym zaskoczeniem. Teraz Niemcy mają okazję do strzelenia kilka bramek i na pewno to wykorzystają, nie zagrają zachowawczo i pewnie będą chcieli wygrać wysoko żeby poprawić swoje morale przez turniejem, który za chwilę się zaczyna. Arabia natomiast jak wspomniałem wcześniej jest jednym z najgorszych zespołów w tych rozgrywkach i moim zdaniem w tym spotkaniu nie strzeli nawet bramki, goście zagrają raczej tylko i wyłącznie defensywnie , może jakieś kontry wyprowadzą, ale potencjał obu zespołów nie ma nawet porównania. Mój typ na ten mecz to wygrana gospodarzy 4 może 5:0.
 
abraham 1,8K

abraham

Użytkownik
Arabia saudyjska i kraje islamskie mają obecnie ramadan który nie pozwala jeść i pić wyznawcom
od świtu do zachodu słońca wiec odbija sie to na piłkarzach na stówę, taka mala ciekawostka
 
C 272

cowboy

Użytkownik
Arabia saudyjska i kraje islamskie mają obecnie ramadan który nie pozwala jeść i pić wyznawcom
od świtu do zachodu słońca wiec odbija sie to na piłkarzach na stówę, taka mala ciekawostka
kolego mamy 2018 rok, pilka jest tak popularna na calym globie ze takie rzeczy jak ramadan to nie jest najmniejszy problem dla pilkarzy, nie martw sie o to. diety maja dopiete na ostatni guzik i ci ktorzy &#39;praktykuja&#39; ramadan i zawodowo graja w pilke nie robia tego od wczoraj, szukanie w tym jakiegos handicapu jest naiwne.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Arabia saudyjska i kraje islamskie mają obecnie ramadan który nie pozwala jeść i pić wyznawcom
od świtu do zachodu słońca wiec odbija sie to na piłkarzach na stówę, taka mala ciekawostka
Jak czytam takie bzdury to normalnie mnie krew zalewa. Chłopie oni mają wyjątek bo to jest ich praca, mają ramadan i przystąpią do meczu bez jedzenia i picia po kilku dniach / tygodniach. Co ty piszesz za bzdury ale łeb
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie: Francja-USA
Typ: over 3.5
Kurs: 2.40
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kolejny sprawdzian trójkolorowych, w którym podejmowali będą ekipę USA, gospodarze z pierwszej pozycji zdobywając 23 oczka zapewnili sobie awans do tegorocznych finałów mistrzostw świata , chociaż przez chwilę po porażce ze Szwecją , która później zajęła 2 miejsce i grała w barażach mogli mieć stracha bowiem Szwedzi spisywali się w tych eliminacjach bardzo dobrze i grali równo. Francja moim zdaniem jest jednym z faworytów do zdobycia tytułu mistrza świata, bowiem ich skład jest niezwykle mocny, mają po kilku światowej klasy zawodników na praktycznie każdej z pozycji więc trzeba ich brać pod uwagę, ostatnie spotkania sparingowe to 4 wygrane remis oraz porażka, znaczy wpadka przy pracy bo przegrali z Kolumbią 2:3 mając spotkanie już praktycznie wygrane. Goście natomiast w tych finałach nie zagrają , niespodziewanie lepsze okazały się Panama, Kostaryka , Meksyk i Honduras. Na pewno jest to spore zaskoczenie bowiem są to zespoły , które powinny być znacznie niżej notowane, sparingi usa w ostatnim czasie to 2 wygrana 2 podziały punktów oraz tylko 1 porażka, Myślę że w tym spotkaniu zobaczymy bramki , po obu stronach , USA bramkę strzelić powinno , bowiem Francja w obronie czasem popełnia błędy, a że jest to spotkanie towarzyskie to trener może manewrować składem. Mój typ to wynik 3:1 po końcowym gwizdku sędziego. Myślę że Francja po raz kolejny nie zawiedzie i pewnie wygra.
 
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecz Towarzyski
Godzina: 19:00
Spotkanie: Szwajcaria - Japonia
Typ: Szwajcaria strzeli powyżej 1.5 bramki
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet

Bezwzględnym faworytem jest bez dwóch zdań reprezentacja Helwetów która trafiła dogrupy E z której moim zdaniem ma spore szanse na wyjście razem z Brazylią.
Obydwa zespoły na ostatniej prostej przed pierwszymi meczami w Rosji. Dla &quot;zegarków&quot; dziś ostatni sprawdzian, kolejne spotkanie to mecz grupowy z Brazylią już za 10 dni! Właśnie dlatego wydaje mi się że dzisiaj wyjdą w optymalnym zestawieniu a także zmobilizowani w 100% pewnie to wygrają...
W meczach kontrolnych to Szwajcarzy wyglądali lepiej od naszych egzotycznych rywali z którymi przyjdzie nam się mierzyć jako ostatnimi z grupy. Personalnie ekipa z zachodniej części Europy prezentuje się lepiej i zapewe posiada bardziej ogranych oraz doświadczonych grajków jak chociazby Behrami, Dzemaili, Lichsteiner czy Shaqiri.
Japończycy poza tym meczem grają jeszcze towarzyski mecz z Paragwajem 12.06 ...
Nasi grupowi rywale w swoich szeregach mają przede wszystkim dwójkę graczy którzy się wyróżniają na boisku, a są nim Okazaki oraz Kagawa. Niestety większość graczy jest mało ograna w Europie a mierząc się z Koreą
Chinami czy Mali ciężko wyciągnąć wnioski na temat ich formy przed MŚ. Przecież ostatnia ich wygrana była z Chinami pół roku temu więc i naprawdę słabo ich dziś widzę.
Jak zapewne większość z Nas zdaję sobie sprawę że Japonia to wybiegany rywal do tego niewygodny, lecz niewydaje mi się aby byli dziś w stanie zagrozić rywalom.
Podsumowując gram dziś over 1.5 bramki Szwajcarów po niezłym kursie, bo osobiście uważam to za bardzo prawdopodobne.;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cala 37

cala

Użytkownik
Jak czytam takie bzdury to normalnie mnie krew zalewa. Chłopie oni mają wyjątek bo to jest ich praca, mają ramadan i przystąpią do meczu bez jedzenia i picia po kilku dniach / tygodniach. Co ty piszesz za bzdury ale łeb
Maja wyjatek od ramadanu bo pilka nozna to ich praca ?? ty wiesz co ty wogole piszesz ??? Arabia to chyba najbardziej radykalny kraj jesli chodzi o islam, a za zlamanie zakazu dostaniesz paroma kamieniami az przestaniesz sie ruszać ???? Nie masz pojecia o czyms, to nie pisz bo akurat kolega ma racje ????
A i jeszcze jedno,nigdzie nie napisal ze nie jedzą dniami czy tygodniami,nie potrafisz czytac ze zrozumieniem ??
Nie jestem pewny ale od kilku lat w okresie ramadanu w pilke nie grali ????
Co do samego meczu to niecaly tydzien temu peru bez problemow ograło ich 3-0 ,dlatego azjan 4 w tym spotkaniu jak najbardziej do gry
 
E 3

expertbets

Użytkownik
Maja wyjatek od ramadanu bo pilka nozna to ich praca ?? ty wiesz co ty wogole piszesz ??? Arabia to chyba najbardziej radykalny kraj jesli chodzi o islam, a za zlamanie zakazu dostaniesz paroma kamieniami az przestaniesz sie ruszać ???? Nie masz pojecia o czyms, to nie pisz bo akurat kolega ma racje ????
A i jeszcze jedno,nigdzie nie napisal ze nie jedzą dniami czy tygodniami,nie potrafisz czytac ze zrozumieniem ??
Nie jestem pewny ale od kilku lat w okresie ramadanu w pilke nie grali ????
Co do samego meczu to niecaly tydzien temu peru bez problemow ograło ich 3-0 ,dlatego azjan 4 w tym spotkaniu jak najbardziej do gry
To w takim razie takiego Salaha już ukamienowali...? Przecież przed finałem LM oficjalnie przerwał post i sportowcy mają na to przyzwolenie... więc sam na początek upewnij się lepiej, bo piłkarz czy sportowiec to nie przeciętny Mohamed który musi tego idealnie od świtu, to zmroku przestrzegać...
Bzdurę owszem wcześniej kolega napisał i koledzy mądrze zwrócili uwagę... jeśli ten argument ma mieć wpływ na wynik, to na pewne bardzo mały. Owszem mogą nie jeść i nie pić w ciągu dnia, ale mają tak zbilansowaną dietę i suplementację, że w dzisiejszych czasach to nie musi być żadnym problemem...
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Arabia saudyjska i kraje islamskie mają obecnie ramadan który nie pozwala jeść i pić wyznawcom
od świtu do zachodu słońca wiec odbija sie to na piłkarzach na stówę, taka mala ciekawostka
Był o tym artykuł zamieszczony w innym dziale ale ogolnie zawodnicy maja &quot;dyspenze&quot;
...Arabia to chyba najbardziej radykalny kraj jesli chodzi o islam, a za zlamanie zakazu dostaniesz paroma kamieniami az przestaniesz sie ruszać ???? ...
I nikt w nich nie będzie rzucał kamieniami ;)
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Towarzyskie
Spotkanie: Austria-Brazylia
Typ: x/2
Kurs: 3.95
Bukmacher: Fortuna
Godz: 16:00
analiza: Kolejny z faworytów do zdobycia tytułu mistrza świata czyli ekipa Brazylii spotka się w jednym z ostatnich swoich sprawdzianów przed rozpoczęciem mundialu z ekipę Austrii. Brazylia naturalnie jest tutaj stawiana w roli faworytów do zwycięstwa z niżej notowanym rywalem, którego nie zobaczymy na tej wielkiej imprezie, bowiem zajęła dopiero 4 pozycję w grupie z dorobkiem zaledwie 15 oczek na swoim koncie, jednak ostatni ich spotkania były niezłe, 7 zwycięstw z rzedu na pewno może cieszyć kibiców jak i trenera, nie były to wygrane z jakimiś bardzo słabymi rywalami, bowiem z Serbią, Niemcami, Rosją , Urugwajem, przecież wszystkie te drużyny zobaczymy w tegorocznym mundialu . Brazylia natomiast w poprzednich 10 spotkaniach nie zaznała porażki, wygrała 7 spotkań i zanotowała 3 podziały punktów, ogólnie miała rownież dosyć mocnych przeciwników , bowiem mierzyła się przecież z takimi ekipami jak: Anglia,Chorwacja,Niemcy. Tak więc to spotkanie zapowiada nam się niezwykle ciekawie, gospodarze w dobrej formie i na pewno przed Brazylią się nie położą, będą chcieli tutaj sprawić niespodziankę tak jak w poprzednim sparingu z Niemcami gdzie wygrali 2:1. Mój typ na ten mecz to wygrana Brazylii, dokładnie 1 golem oraz dokładny wynik 1:2 , myślę że gospodarze strzelą tutaj co najmniej jedną bramkę. Myślę że można tez pograć na remis do połowy oraz Brazylię na koniec spotkania.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Maja wyjatek od ramadanu bo pilka nozna to ich praca ?? ty wiesz co ty wogole piszesz ??? Arabia to chyba najbardziej radykalny kraj jesli chodzi o islam, a za zlamanie zakazu dostaniesz paroma kamieniami az przestaniesz sie ruszać ???? Nie masz pojecia o czyms, to nie pisz bo akurat kolega ma racje ????
A i jeszcze jedno,nigdzie nie napisal ze nie jedzą dniami czy tygodniami,nie potrafisz czytac ze zrozumieniem ??
Nie jestem pewny ale od kilku lat w okresie ramadanu w pilke nie grali ????
Co do samego meczu to niecaly tydzien temu peru bez problemow ograło ich 3-0 ,dlatego azjan 4 w tym spotkaniu jak najbardziej do gry
Człowieku Ty zejdź na ziemię , mają ramadan owszem ale w kontraktach mają też swoje zapisy. kolejny co się naczytał za dużo na ten temat. ty nie porównuje mi normalnego człowieka do gościa który się przygotowuje do mundialu bo w takim razie 100% składu nie powinna być dopuszczona do turnieju że że wzgledu na tragiczne wyniki chociażby krwi i stan agonalny powiedziałbym wykończeniowy . Oni przed takim turniejem mają w tylku religie , są nakazy przede wszystkim z klubów . Ogarnij się i zejdź na Ziemię
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To w takim razie takiego Salaha już ukamienowali...?
... nie musieli bo Salah przecież przestrzegał ???? Był na tyle słaby, że na dziesiątki meczy, które rozegrał w lidze, w LM, reprezentacji i innych wydarzeniach, akurat na ostatnim meczu LM NIE POTRAFIŁ ODEPCHNĄĆ Ramosa ! Zawodowy piłkarz ma na tyle siły żeby nie dać się... ???? Pobiegał przez 30 min i nie miał siły... Nawet jeśli przyjmiemy, że mogą robić wyjątki na czas podróży, nawet jak przyjmiemy, że mają specjalną dietę to i tak to nie będzie to co by miało być w optymalnej formie !
Człowieku Ty zejdź na ziemię , mają ramadan owszem ale w kontraktach mają też swoje zapisy. kolejny co się naczytał za dużo na ten temat. ty nie porównuje mi normalnego człowieka do gościa który się przygotowuje do mundialu bo w takim razie 100% składu nie powinna być dopuszczona do turnieju że że wzgledu na tragiczne wyniki chociażby krwi i stan agonalny powiedziałbym wykończeniowy . Oni przed takim turniejem mają w tylku religie , są nakazy przede wszystkim z klubów . Ogarnij się i zejdź na Ziemię
Dla pobożnego muzułmanina nie ma nic ważniejszego niż religia, a Salah jak i gracze z tych krajów są pobożni... ???? Co Ty piszesz o jakiś kontraktach ? Tym bardziej, że żadnemu klubowi nie wolno ingerować w praktyki religijne. Piszesz agresywnie, atakujesz kogoś kto ma inne zdanie, a sam możesz być w błędzie.
 
E 3

expertbets

Użytkownik
... nie musieli bo Salah przecież przestrzegał ???? Był na tyle słaby, że na dziesiątki meczy, które rozegrał w lidze, w LM, reprezentacji i innych wydarzeniach, akurat na ostatnim meczu LM NIE POTRAFIŁ ODEPCHNĄĆ Ramosa ! Zawodowy piłkarz ma na tyle siły żeby nie dać się... ???? Pobiegał przez 30 min i nie miał siły... Nawet jeśli przyjmiemy, że mogą robić wyjątki na czas podróży, nawet jak przyjmiemy, że mają specjalną dietę to i tak to nie będzie to co by miało być w optymalnej formie !
&quot;– Z tego, co widziałem, podczas zgrupowania w Marbelli, Mohamed stosował się do reguł Ramadanu. Ale w czwartek, piątek i sobotę nie będzie tego robić, dlatego też nie będzie to miało wpływu na jego występ w finale Ligi Mistrzów. Po starciu z Realem Salah wróci do diety – powiedział Ruben Pons, fizjoterapeuta Liverpoolu, w rozmowie z rozgłośnią radiową Onda Cero.&quot;
Komu mam bardziej wierzyć, z całym szacunkiem Tobie czy klubowemu fizjoterapeucie? Jestem w stanie się zgodzić, że jego post mógł trochę wpłynąć na jego przygotowanie do meczu itp. ale ludzie - to jest sport zawodowy, gdzie są ogromne pieniądze, a gdzie są pieniądze są też i inne rzeczy...
Sportowcy wyznający islam w czasie ramadanu mają specjalną dietę oraz suplementacje, aby po zmroku wszelkie braki uzupełnić w jak największym stopniu...
A ocenianie &quot;formy&quot; Salaha po tym, że nie potrafił odepchnąć Ramosa to zostawie bez komentarza...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
&quot;– Z tego, co widziałem, podczas zgrupowania w Marbelli, Mohamed stosował się do reguł Ramadanu. Ale w czwartek, piątek i sobotę nie będzie tego robić, dlatego też nie będzie to miało wpływu na jego występ w finale Ligi Mistrzów. Po starciu z Realem Salah wróci do diety – powiedział Ruben Pons, fizjoterapeuta Liverpoolu, w rozmowie z rozgłośnią radiową Onda Cero.&quot;
Komu mam bardziej wierzyć, z całym szacunkiem Tobie czy klubowemu fizjoterapeucie? Jestem w stanie się zgodzić, że jego post mógł trochę wpłynąć na jego przygotowanie do meczu itp. ale ludzie - to jest sport zawodowy, gdzie są ogromne pieniądze, a gdzie są pieniądze są też i inne rzeczy...
Sportowcy wyznający islam w czasie ramadanu mają specjalną dietę oraz suplementacje, aby po zmroku wszelkie braki uzupełnić w jak największym stopniu...
A ocenianie &quot;formy&quot; Salaha po tym, że nie potrafił odepchnąć Ramosa to zostawie bez komentarza...
Ale ja nie nie neguję tego, że oni mogą być ulgowo traktowani jak np. to, że wtedy od czwartku już nie musiał pościć tylko na tym najwyższym poziomie piłkarskim gdzie jest wymagana ogromna wytrzymałość fizyczna to miesięczny post nawet ze specjalną dietą może być zabójczy... Jak mi nie wierzysz zapytaj Lewego, a właściwie Anię, która przygotowuje mężowi od lat specjalne posiłki w wyznaczonych porach i jak często Robert sam pisał jak to jest ważne... Pewnie, że jak Liverpool by grał w lidze z Southampton to by mogło nie mieć dużego znaczenia, jak by Arabia grała z Sudanem też pewno nie, ale jak trafią na klasowe drużyny grające na najwyższych obrotach to może już zrobić różnicę.
A co do mojego pytania o Salaha i to, że nie odepchnął Ramosa to się nie dziwię, że pozostawiasz bez komentarza bo każdy tylko pisze jaki to był &quot;zły&quot; Ramos (no może nie każdy bo zdaje się nasz sędzia Marciniak powiedział, że to normalna walka), a nikt się nie zastanawia, że takie &quot;walki&quot; toczą się codziennie na setkach boisk. Piłka to także sport siłowy i trzeba mieć siłę. Dla mnie zresztą dywagacje na temat Arabii czy Egiptu w kontekście ramadanu są i tak bezsensowne bo te drużyny czy z ramadanem czy bez i tak są słabe ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Człowieku Ty zejdź na ziemię , mają ramadan owszem ale w kontraktach mają też swoje zapisy. kolejny co się naczytał za dużo na ten temat. ty nie porównuje mi normalnego człowieka do gościa który się przygotowuje do mundialu bo w takim razie 100% składu nie powinna być dopuszczona do turnieju że że wzgledu na tragiczne wyniki chociażby krwi i stan agonalny powiedziałbym wykończeniowy . Oni przed takim turniejem mają w tylku religie , są nakazy przede wszystkim z klubów . Ogarnij się i zejdź na Ziemię
Ty jesteś poważny ? co mają do tego kluby ? to mistrzostwa klubowe ?, lepiej Ty się nie wypowiadaj ja nie wiesz o czym piszesz, tragiczne wyniki przez Ramadan ? haha najpierw człowieku poczytaj sobie co to jest ramadan bo podejrzewam że i o tym nie masz pojęcia, dlaczego ktoś miałby mieć jakieś gorsze wyniki badań jeśli nawet stosując się do postu można tak zbilansować dietę że nie zmieni to kondycji i stanu zdrowia, chyba że nie wiesz co to jest ramadan i wydaje ci się że podczas ramadanu nic nie jedzą, nie będę ci tłumaczył bo szkoda klawiatury, i tak za dużo czasu straciłem na odpisywanie na te idiotyzmy, jeszcze to nie porównuj mi normalnego człowieka do gościa który się przygotowuje do mundialu, to już w ogóle pojechałeś, niby w czym ten piłkarz Arabii różni się od normalnego człowieka, te narody mają inną mentalność i ktoś kto jest głęboko więrzący będzie się stosował do Ramadanu więc nie ma wielkiej różnicy kto to jest, co nie zmienia faktu że przez lata dostosowali się i nie jest dla nich problemem dostarczyć wszystkie niezbędne elementy do diety w nocy, zwykłe przestawienie się u osób które są do tego przyzwyczajone, są różne metody, można stosować się do ramadanu i nie ma to dużego wpływu na stan zdrowia, poczytaj i nie pleć bzdur.
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Co za nieudacznicy z tych Francuzów... Takie piekne AKO zjeb** na 1300 zl z kopaczami pol amatorskiej ligi ML$ (over2,5)
mls półamatorska ? nie świruj,ta liga jest 2x lepsza od ekstraklasy,a co do francji to cielaki jakich mało ,chyba specjalnie wszyscy słabo graja przed mś aby pokazać, że niby bez formy,hiszpania tez nie zachwycila
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna towarzyskie
Godz: 20:45
Spotkanie: Belgia-Kostaryka
Typ: Belgia -2.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jeden z ostatnich sprawdzianów obu ekip przed mistrzostwami , które zostaną rozegrane na stadionach rosyjskich. Belgia zmierzy się z reprezentacją Kostaryki, która w kwalifikacjach zajęła 2 miejsce z dorobkiem 16 punktów , zaraz za zespołem Meksyku. Gospodarze naturalnie są w tym spotkaniu stawiani w roli faworyta do zwycięstwa , bowiem ostatnie swoje spotkania grali na bardzo wysokim poziomie , nie przegrali meczu od 01.09.2016 roku czyli juz praktycznie 2 lata, od tamtej pory zagrali 18 spotkań wliczam do kwalifikacje do MŚ, jak i spotkania towarzyskie , wygrali aż 13 z nich a 5 zakończyli podziałami punktów. Ostatnie 10 meczy to 8 wygranych oraz 2 podziały punktów. Goście natomiast już w kwalifikacjach grali w kratkę, natomiast w poprzednich 6 spotkaniach towarzyskich zanotowali 4 porażki i 2 zwycięstwa, według mojej oceny w tym meczu bedzie im ciężko o ugranie chociażby remisu, Belgia bowiem już pokazała swoją siłę mierząc się kilka dni temu z innym finalistom mś , Egiptem gdzie pewnie wygrała 3:0 , tu stawiałbym na podobny scenariusz, nie sądzę żeby goście byli w stanie w jakikolwiek sposób zagrozić popularnym czerwonym diabłom. Warto według mnie spróbować pograć na przedziały bramek ponieważ Belgia jest zespołem raczej ofensywnym. Mój typ to wygrana gospodarzy 3:0 po 90 minutach tego spotkania.
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dlaczego mecz Korea - Senegal nagle 30min przed meczem sobie stwierdzili, że nie będzie live ani widzów? W każdym buku było, że będzie ten mecz na live, a po meczu podali tylko wynik 2-0 ,ani publiczności ani nic. Można to traktować jako wiarygodne źródło ? Można domagać się anulowania zakładu jak ktoś np. miał wygraną korei?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Dlaczego mecz Korea - Senegal nagle 30min przed meczem sobie stwierdzili, że nie będzie live ani widzów? W każdym buku było, że będzie ten mecz na live, a po meczu podali tylko wynik 2-0 ,ani publiczności ani nic. Można to traktować jako wiarygodne źródło ? Można domagać się anulowania zakładu jak ktoś np. miał wygraną korei?
Niby na jakiej podstawie? Na oficjalnej stronie FIFA masz wynik meczu 2:0 dla Senegalu
 
Do góry Bottom