>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO ECS Season 5

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP

Data: 8-10 czerwca 2018
Miejsce: Londyn (Wielka Brytania)
Pula nagród: 660 000 $
Liczba drużyn: 8
Grupy:

Przed nami światowe finały ligi ECS z dość pokaźną pulą nagród. Będzie to świetna okazja dla nowych graczy ponieważ ostatnio w europejskich drużynach doszło do kilku zmian w składach.
Najnowsza informacja jest taka, że z Lekr0 odszedł z fnatic do NIP&#39;u. Oznacza to, że w składzie fnatic zobaczymy Xizt&#39;a. Następny news, to brak olofmaistera w FaZe, zamiast niego w roli standina zagra 23-letni Jorgen &quot;cromen&quot; Robertsen. Zatem w związku z tym faktem, FaZe będzie miało utrudnione zadanie obronić tytuł z poprzedniej edycji tego turnieju. Na koniec również ważna informacja ponieważ w G2 też doszło do zmiany i skład francuskiej ekipy na chwile obecną wygląda następująco: kennyS, bodyy, SmithZz, Ex6Tenz, shox.

Jednym zdaniem: będzie ciekawie ????
Według bukmacherów to Astralis jest zdecydowanym faworytem do pierwszego miejsca. Czy jednak nadal będą w stanie utrzymać tak wysoką formę?
Zapraszam do merytorycznej dyskusji, podawania swoich przemyśleń i pisania analiz
Startujemy w piątek od meczu Astalis - Cloud9
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 0

nanana

Użytkownik
G2 w tym skladzie to jedna wielka niewiadoma, ale nie nalezy sie spodziewaz cudow, bo nie cwicza ze soba zbyt dlugo. Faze z olofem, czy bez zawsze jest mocne. Z xiztem ktorego uwazam za slabego gracza wygrali ESL Sydney i to z Astralis, chociaz uwazam ze mieli duzo szczescia. Fnatic no coz, team ktory rowniez zawsze moze zaskoczyc, nie wiadomo czego sie po nich spodziewac, ale xizta uwazam za oslabienie ???? C9 i Luminosity pewnie szybko odpadna. Liquid i NRG, jesli zaprezentuja najwyzsza mozliwa forme, tez moga zaskoczyc, takie bardzo mocne sredniaki. Wg mnie murowanym faworytem do wygranej jest Astralis, obecnie najlepszy na swiecie team. Ich gra to poezja. Wychodzi im wszystko, taktyka, zgranie, aim, doskonaly timing, wszystko gra jak w doskonale naoliwionej maszynie. Pierwsze mecze pokaza, czy dalej sa, w takiej dyspozycji, jak w ostatnich 2 miesiacach. Jesli tak, nikt im nie podskoczy i malo kto wygra chociaz 1 mape.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Z mojego punktu widzenia grupa A wydaje się byc zdecydowanie mocniejsza. Wcale się nie zdziwie jeśli Astralis nie wyjdzie z pierszego miejsca z prostego powodu - format BO1. Zakładamy oczywiscie, że wygraja z C9 to zmierzą się później ze zwycięzcą Fnatic/Liquid co już nie będzie łatwym zadaniem. Później już mecze będę BO3.
Co moge jeszcze stwierdzić o Cloud9? Bardzo nie podobają mi się po odejściu stewiego i przyjściu FNS&#39;a. Ich gra zaliczyła mega regres więc spisuje ich na ostatnie miejsce. Szkoda nawet komentować ich ostatnich dwóch LANów na początku i w polowie maja, gdzie zaliczali fatalne wystepy i tracili mapy z dużo niżej notowanymi zespołami. Jedynie co mi się nasuwa na pierwszy dzień w miarę bezpiecznego i z jakimś tam kursem to zakład w LVBet: Cloud9 rozegra więcej map niż Team Liquid - NIE @1.72
✅✅

c9 nie wychodzi z grupy po dwoch porazkach z rzedu. Ewidetnie cos nie gra w tej ekipie, wyczuwam jakies zmiany

W drugiej grupie do odstrzału idzie pewnie Luminosity a jak potoczą się losy Fazę, NRG i G2 to naprawdę trudno przewidzieć. Wydaje się, że ekipa karrigana mimo że z cromenem to powinna tą grupę przejść ale czy tak faktycznie będzie?
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
G2 - Luminosity; LG win @ 2.7 ⛔ 1xbet
Domy to może nie, ale samochody zastawiać to trzeba. G2 w tym składzie funkcjonują dosłownie od kilku dni. Po operacji wrócił shox, po 1.5 roku przerwy od gry (!) wrócił trener Smithzz, który nigdy nie był jakoś bardzo dobry, do tego po kilku miesięcznej przerwie wrócił Existenz. 2 nowych zawodników, trzeci wrócił jak mówiłem po operacji. Na podstawie dzisiejszego dnia było to widoczne w 100% że nie mają przygotowane nic a nic. I szczerze mówiąc w moim odczuciu nie ma drużyny z którą mogliby na tym turnieju wygrać. Grany był cały czas standard, nieudolna próba przejęcia mida nie wychodziła nigdy, a jak już myśleli że przejęli mida, to wyciągnęli ich z connectora jak chcieli. Potem grali już jedynie smoki na A jak my z kolegami na mixach XD Skillowo jak mówię też nie jest to jakoś mega na tę chwilę, bodyy zawsze był najsłabszym zawodnikiem tej drużyny imo, a to on właśnie został, kenny który owszem kocur, ale w tym roku bez formy jakieś znacznej. Po wystawionym kursie trzeba grać Luminosity, nie ma innej opcji, i to jeszcze handicap ujemny najlepiej jak ktoś ma możliwość.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Cloud9- Fnatic
Będzie krótko bo za chwilę zaczynamy. Obie drużyny zdecydowanie spuściły z tonu. Jak pisałem wyżej w amerykańskim składzie widać brak stewiego. Natomiast u Fnatic odejście Lekro też mimo wszystko niczego dobrego nie dało. Xizt jest słabszy skillowo i to było widać chociażby wczoraj. W CT przegrywał pojedynki 1 vs 1 co pewnie troche się przyczynilo do tego wyniju 12:3 na pierwszej połowie. Spodziewam się zatem minimum dwóch map
Typ: over 2.5 map @1.85 unibet
✅✅

Do tego dokładam mapę LG i gram takie oto AKO
C9 - Fnatic
Over 2.5
LG - G2
Handi 1,5+ LG
@2.59 Unibet
⛔
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Cloud9- Fnatic
Będzie krótko bo za chwilę zaczynamy. Obie drużyny zdecydowanie spuściły z tonu. Jak pisałem wyżej w amerykańskim składzie widać brak stewiego. Natomiast u Fnatic odejście Lekro też mimo wszystko niczego dobrego nie dało. Xizt jest słabszy skillowo i to było widać chociażby wczoraj. W CT przegrywał pojedynki 1 vs 1 co pewnie troche się przyczynilo do tego wyniju 12:3 na pierwszej połowie. Spodziewam się zatem minimum dwóch map
Typ: over 2.5 map @1.85 unibet

Do tego dokładam mapę LG i gram takie oto AKO
C9 - Fnatic
Over 2.5
LG - G2
Handi 1,5+ LG
@2.59 Unibet
A widziales strone tt? Zews mówił ze był w szoku to co fnatic grało po tt, ze gdyby nie taco w ostatniej rundzie to oni by dzis grali z c9. Także to ze moze gorzej strzela to nie znaczy ze drużyna na tym ucierpiała. IGL z niego jest bardzo dobry, zwłaszcza ze przez okres gry w faze oduczył sie grania akcji na 20 sekund przed końcem rundy z czego NIP był znany.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A widziales strone tt? Zews mówił ze był w szoku to co fnatic grało po tt, ze gdyby nie taco w ostatniej rundzie to oni by dzis grali z c9. Także to ze moze gorzej strzela to nie znaczy ze drużyna na tym ucierpiała. IGL z niego jest bardzo dobry, zwłaszcza ze przez okres gry w faze oduczył sie grania akcji na 20 sekund przed końcem rundy z czego NIP był znany.
Tak widziałem, oglądałem. Piękna próba comebacku z 14:4 bodajże. Jako IGL na pewno się świetnie spisuje ale czy czasami we Fnatic nadal nie prowadzi Golden? Tak samo jak Xizt grał w Faze, to IGLem był karrigan
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Czytałem ze w Faze na niektórych mapach i momentach IGLem był Xizt, i ta funkcja była wtedy wymienna. Z kolei w Fnatic IGLem został od razu po przyjściu, było w wywiadzie.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Nie wydaje Wam się, że kurs na NRG to spora przesada? Są w mega formie, pokonali tutaj już FaZe do 8 i G2 do 4. Z Liquid grali niecały tydzień temu i pokonali ich 2-1, przegrali pierwsze inferno do 10, ale później sie pozbierali i zaorali nuke i traina dwa razy do 6. Liquid tutaj zagrało 3 mecze - pierwszy wygrali do 14 po zaciętej gierce z fnatic, kolejny mecz to baty od Astralis i wczoraj znowu zmierzyli się z fnatic, gdzie udało im się wygrać 2-0. Po takim kursie trzeba brać póki dają, bo według mnie bukmacher trochę poleciał z tymi kursami.
NRG WIN ⛔
@2.37 bet563
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom