>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Dobry mecz. Aczkolwiek w tym secie Anderson popełnił też proste błędy, a powinien dobić Szwarca. Ciekaw jestem jak sobie poradzi Szwarc, bo biegają obaj panowie lewo prawo non stop ????
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Puchnie Anderson. W dalszej fazie meczu bedzie mial jeszcze trudniej z wybieganym Schwartzmanem. Serwis tez juz tak dobrze nie bedzie siedzial co juz widac po nim. Mozna sprobowac Diego po 3.00.
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
No i robi się ciekawie. Anderson w końcówce sporo błędów. Na własne życzenie przegrywa 3 seta i kto wie jak dalej potoczy się ten mecz.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Marterer wyrzucił już Shapovalova, a dzisiaj czas na wyrzucenie Nadala? ????
Oglądałem wczoraj na YT sentymentalnie mecz z Soderlingiem z 2009 roku ???? Nie oszukujmy się, powtórki nie będzie, ale wtedy to nawet Nadal nie grał źle, tylko Soderling miał taki dzień, że wszystko siedziało mu ????
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
2.
Spotkanie:
Armandale - ECU Joondalup
Typ: ECU Joondalup over 1.5 gola (0:0 7min)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

3.
Spotkanie:
Armandale - ECU Joondalup
Typ: over 10 rzutów rożnych (0:0 7min)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
0/1
Powodzenia
:cash::cash::cash:
2.
✅
3.
✅
2/1

Mam nadzieję że ktoś skorzystał
:cash::cash::cash:
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Oglądałem wczoraj na YT sentymentalnie mecz z Soderlingiem z 2009 roku ???? Nie oszukujmy się, powtórki nie będzie, ale wtedy to nawet Nadal nie grał źle, tylko Soderling miał taki dzień, że wszystko siedziało mu ????
Jest na yt caly mecz czy skrot? Bo jak kiedys szukalem to wszystko usuniete.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jest na yt caly mecz czy skrot? Bo jak kiedys szukalem to wszystko usuniete.
I jedno i drugie ;) Wiem, że usunięte kiedyś było, bo sam szukałem jakiś czas temu i potem przez przypadek widziałem, że kanał, który subskrybowałem (grandslam highlights III, czy jakoś tak) dodał skrót tego meczu, a i cały mecz też znalazłem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom