>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 2.06.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 2. Czerwca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Polska
Godzina: 12:30
Spotkaniie :Anwil Włoclawek - Stal Ostrow Wielkopolsk handicap [0-5,5 ]
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:W tym spotkaniu niema zdecydowanego faworyta i tak naprawde to każdy wynik jest możliwy.Są to mecze finałowe i narazie jest rezultat 2-2.Poprzednie spotkania miały bardzo wyrównany przebieg i ostateczny wynik ważył się do końca meczu i wynik rostrzygał się dosłownie w ostatnich sekundach.Myśle że tym razem będzsie podobnie i goście wcale niestoją na straconej pozycji i mogą pokusi się nawet o zwycięstwo.Bardzo mocną stroną Stali Ostrów są rzuty za 3 punkty.Gospodarze tego pojedynkuAnwil Włocławek w sezonie zasadniczym zajęli oni 1 miejsce w vtabeli z 24 zwycięstwami i 8 meczy przegrali.Ich rywale Stal Ostrów w sezonie regularnym uplasowali się bezpoośrednio za swoim przeciwnikiem i mieli 1 zwycięstwo mniej.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 02:10
Spotkanie: Houston Astros - Boston Red Sox
Typ: Boston Red Sox
Kurs: 2
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Zdecydowanie najciekawiej zapowiadająca się rywalizacja dzisiejszej nocy. Obecnie panujący mistrzowie z Houston (36-22) gościć będą najlepiej spisującą się drużynę w lidze - Boston (39-18). W &quot;Czerwonych skarpetkach&quot; miotaczem będzie Chris Sale, którego przedstawiać nie trzeba. Ostatni start miał fatalny jak na jego standardy, dlatego dzisiaj będzie miał podwójną motywację by wymazać z pamięci fanów ten blamaż. Liczę, też na powrót do składu Mookiego Betts&#39;a po 5 dniowej przerwie. &quot;Jeśli mielibyśmy Wrzesień, to Betts by grał&quot; - takie słowa mogliśmy usłyszeć z ust managera gości Alexa Cory przed wczorajszym meczem. Dziś na rozgrzewce dwukrotny uczestnik meczu gwiazd ma pojawić się na swojej nominalnej pozycji, także jeśli nic złego nie wydarzy się powinniśmy go zobaczyć w wyjściowej dziewiątce. Jeśli chodzi o Houston, to na górce zobaczymy Gerrita Cole&#39;a, który obecnie notuje najlepszy sezon w karierze. ERA 2.05, WHIP 0.83, 109 SO&#39;s w 11 startach, takie liczby mówią same za siebie. Ja jednak dostrzegam tutaj tendencję rosnącą, albowiem na początku maja jego cyferki prezentowały się o niebo lepiej, ERA 1.42, WHIP 0.69. Reasumując nie spodziewam się dziś Slugfestu i mam nadzieję, że Boston wyrówna stan serii zdobywając przynajmniej 1 run więcej od swoich przeciwników.
⛔100
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros 2018
Godzina: 11:00
Spotkanie:
Marin Cilic - Steve Johnson
Typ: Tie-break w meczu - TAK
Kurs: 1.83
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kursik bardzo przyjemny jak na taki bet i spotkanie dwoch serwismenow. Obaj panowie cala gre opieraja na piekielnie mocnym serwisie. Mecz grany jest do 3 wygranych setow wiec okazji do przynajmniej jednego tie-breaka nie powinno zabraknac. W tej edycji French Open w kazdym z meczow jakie grali obaj Panowie zawsze mielismy przyjemnosc ogladania przynajmniej 13 gemow w jednym secie. Do tego na ostatnie 3 spotkania miedzy Ciliciem a Johnsonem sytuacja byla taka sama i za kazdym razem padal w ich meczu TIE. Kurs na bank poleci w dol bo jest za wysoki i dla porownania w Unibet stoi ten bet po 1.60.
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA French Open
Godzina: 12:30

Spotkanie: Sharapova - Pliskova
Typ: Sharapova win
Kurs: 1.89
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pliskova broni punktów za półfinał, aczkolwiek myślę, że Ruska ma to gdzieś. Maria już brała Rolanda i generalnie leżą jej te korty. Czeszka ciężko powiedzieć na jakim etapie stoi z formą, generalnie jest w słabszej dyspozycji niż rok temu, na tym turnieju. Rosjanka natomiast z turnieju na turniej jest groźniejsza. W zeszłym sezonie nie otrzymała dzikiej karty, jednak w tym sezonie już jej to powiewa. Co prawda w Rzymie najpierw dostała w prezencie 1/4 od Ostapenko, potem w 1/2 nie wzięła prezentu od Halep i na tym zakończyła imprezę, ale tutaj Pliskova jest dla niej idealną przeciwniczką - podobne warunki fizyczne, więc wreszcie ktoś kto nie lata jak głupi po korcie, Pliskova ma podobny styl, jednak jest bardziej zależna od dobrego serwisu, a przy czym technicznie jest można powiedzieć &#39;&#39;słabszą wersją Sharapovej&#39;&#39;. Co prawda raz grały między sobą, ale dawno i na hardzie, w każdym razie Sharapova wygrała tamto spotkanie. Myślę, że tak jak Serena bez specjalnie dużej formy i przygotowania fizycznego będzie sobie tutaj radziła, tak z racji prestiżu imprezy, pooglądamy Ruską co najmniej do ćwierćfinałowych spotkań. Powodzenia
✅ 89
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Dyscyplina: WTA French Open
Godzina: 11:00

Spotkanie: S.Williams - J.Georges
Typ: S.Williams
Kurs: 1.7
Bukmacher: fortuna
Analiza
Nie ma nic ciekawego to trzeba grzebać w tenisie. Przejrzałem sobotnią ofertę i wypatrzyłem po ciekawym kursie (myślę wartym zagrania) młodszą siostrę Williams. Wielki powrót ... Wielka niewiadoma ... Owszem może i do pierwszego meczy w FO.... ale już nie na tym etapie. Widać,że Serena nie przyjechała podpisać tylko listy i CHCE BARDZO wrócić do czołówki rozdających karty. Oglądałem jej mecze na tyle co pozwoliła telewizja (a pozwoliła na dużo,bo znalazła się w rozkładówkach programowych) i widać,że będzie walczyć i nie odpuszcza... Co prawda ma wahania formy i nie jest to dawna Serenka...ale nadal trzeba się z nią liczyć .... Co do Julii.. miałem ją na kuponie i niestety zmusiłem się do zerkania na jej mecz i nie prezentuje nic specjalnego..zwłaszcza po męczarniach z belgijką Van Uytvanck... Myślę,że jest do ogrania Niemka przez Amerykankę.. Na dodatek po dzisiejszej porażce Switoliny ,na którą liczyłem to już wszystko się może zdarzyć (nie ujmując dobrej gry Rumunki). Kurs 1.7 na Serenę Williams warty ugryzienia.
✅ 70
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie: Austria-Niemcy
Typ: x/2
Kurs 3.95
Buk Fortuna
Godz: 18:00
Analiza: Austria w tych mistrzostwach nie zagra bowiem w grupie zajęła dopiero 4 pozycję w tym meczu na pewno też faworytem do zwycięstwa nie będą, pomimo tego iż ostatnio wygrali wszystkie 6 spotkań w których zagrali , dwa to były mecze w kwalifikacjach do Mś, a 4 były sparingami i choć wygranych z takimi ekipami jak : Mołdawia i Luksemburg nie można uznawać za sukces bo to raczej słabsze ekipy to zwycięstwa z Serbią , Urugwajem, Słowenią oraz Rosją już nie zawsze się trafiają, dlatego tez moim zdaniem Austria będzie dobrym sparing partnerem dla zespołu Niemiec, który po kapitalnych kwalifikacjach i wygraniu wszystkim 10 spotkań w grupie spuścił z tonu i teraz nie wygrał ani jednego z ostatnich 4 spotkań , co prawda rywale byli znacznie silniejsi bowiem zagrali z Brazylią, Anglią, Hiszpanią oraz Francją . Patrząc na spotkania pomiędzy tymi dwoma ekipami na pewno Austria nie ma korzystnego bilansu, obie ekipy grały ze sobą do tej pory 19 razy, aż 16 razy zespołem lepszym okazali się Niemcy. Austria wygrała tylko 2 razy i jeden raz padł podział punktów . W tym meczu moim zdaniem zobaczymy kilka bramek bo ostatnio w spotkaniach pomiędzy tymi ekipami bramki oglądaliśmy. Stawiam na wygraną gości 1:3 po końcowym gwizdku sędziego.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie B
Godzina: 01:30
Spotkanie: Vila Nova - CSA
Typ: CSA
Kurs: 4.7
Bukmacher: unibet
Analiza:
Mecz w drugiej lidze brazylijskiej, gdzie spotkają się zespoły z miejsc 6. czyli gospodarze Vila Nova i z 2. CSA. Bardzo dobry sezon trwa w najlepsze dla gości i mysle ze warto na nich zagrac tym bardziej ze dostajemy tak duzy kurs (4.7). Vila Nova u siebie jeszcze nie przegrała, więc podchodzi do tego meczu jako faworyt, tym bardziej ze goscie to raczej nowa druzyna wiec takie kursy nie beda dziwic. Natomiast goscie na wyjazdach 2-0-1. Ostatnio przegrali az 1-4 u siebie z Figueirense czyli spadkowiczem. Teraz bedzie chciala ich ograc Vila Nova ,ktora jest w tabeli pod Figueirense ale mysle ze to sie nie powiedzie. Vila Nova jutro zostanie zaskoczona przez beniaminka i zejdzie z boiska pokonana.
✅370
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
A 498

addam44

Użytkownik
Dyscyplina;Pilka nozna.Japonia.Division 2
Godzina;8.00
Spotkanie;Gifu-Mito
Typ;1
Kurs;2.46
Bukmacher;1xBet
Analiza;
Ciasno w tej lidze.Gifu w tabeli 9te ma 22pkt i tylko 4pkt przewagi nad Mito ktore jest...19te.Jednak forma ostatnio odmienna.Gospodarze 4z5 ostatnich meczy wygrali a goscie 4z5 przegrali.W ub.sezonie oba mecze wygralo Gifu po 2;1.Dodatkowo Mito w biezacym sezonie wygralo tylko 1z7 spotkan wyjazdowych z ostatnim w tabeli Kamatamare.
Stad typ na Gifu.
✅ 146
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: WTA French Open
Godzina: 11:00

Spotkanie: S.Williams - J.Georges
Typ: S.Williams - 1,5 seta
Kurs: 2,85
Bukmacher: LVBet

Analiza: Kolega wyżej mnie uprzedził, więc muszę grać odważniej. Oglądałem równolegle mecze obu tenisistek w poprzedniej rundzie. Serena grała piach w 1 secie z Barty, ale w 2 i 3 secie to już byla stara dobra Williams. Trafiła, przewidywalna, grała mocne piłki. Mało tenisistek by sobie wczoraj z nią poradziło. Momentami Barty była bezsilna, a to nie jest jakiś pionek tylko zawodniczka nr 17 na świecie. Po drugiej stronie Georges, której atutem jest serwis. Również kolega wyżej zauważył, że mimo wygranej 2 0 z Van Uytvank, nie przekonał mnie tenis Niemki. Ostatnie jej spotkania to rózne oblicza tenisa, myślę że Serena wygra spokojnie jutrzejszy mecz i odważnie stawiam na 2:0
✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: WTA French Open
Godzina: 16:30

Spotkanie: A. Kerber- K. Bertens
Typ: K. Bertens
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Wydaje się, że jest to mecz równorzędnych rywalek. Jednak Kerber jest zawodniczką, której pozycja w kobiecym tenisie pikuje w dół. Nieco inaczej jest z Bertens, która lubi grać w Paryżu. Ostatnio jej dyspozycja jest OK. W Madrycie pokazała kawał fajnego tenisa. Ograła Szarapową i powalczyła z Kvitovą. Później nieco odpuściła Rzym i w Norymberdze pograła do 3 rundy. Kerber ogólnie ogrywa rywalki, które są w jej zasięgu. Ot niemiecka solidność. Jednak, jeśli pojawi się zawodniczka mocniejsza, zwłaszcza na tej nawierzchni Kerber raczej wtedy nie wygrywa. Myślę, iż dziś będzie podobnie. Bertens jest w formie i raczej spokojnie poradzi sobie z Kerber, która już w Paryżu w przeszłości przegrywała z Holenderką.
⛔ 100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: piłka reczna , kwalifikacje me kobiet
Godzina: 19:15
Spotkanie: Norwegia - Szwajcaria
Typ: Norwegia -14,5 handi
Kurs: 2,10

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ostatnia kolejka tej fazy eliminacji. Obie drużyny juz pewne swojego statusu. Norwegia konczy na pierwszym miejscu, jak narazie bilans 5:0, w bramkach +48. Dzis ostatni mecz u siebie, tak wiec pewnie mecz pod publike i latwy win ze slabymi Szwajcarkami. Te sa na trzecim miejscu, niespodziewanie wyprzedziły Ukrainki. Nie mają już szans na awans z trzeciego miejsca, no chyba że Norwegie rozbija różnicą 30 bramek;-). W pierwsxym meczu tych drużyn Norweżki wygrały na wyjeździe 29:12. Na ostatni turniej trener Norwezek powołał dość mocny skład z Mork, Kurtovic i Jacobsen na czele. Szwajcarki w ostatnim meczu u siebie zostały rozbite przez średnie Chorwatki 16:33. Dzis nawet przy luźnym podejściu gospodyń licze na podobny wynik.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Towarzyskie
Godzina : 18:00
Spotkanie : Austria : Niemcy
Typ : Liczba kartek / over 2.5
Kurs : 2.90
Bukmacher : Unibet
Pomimo że to mecz towarzyski to jednak liczę na sporo walki i starć pomiędzy zawodnikami , &quot; baku193 &quot; opisał już to spotkanie i dał na win Niemców bo ci są wymieniani jako faworyt tego meczu i trudno się nie zgodzić z taką opinią , spotkania pomiędzy Austriakami a Niemcami zawsze wzbudzają sporo emocji a mecze pomiędzy nimi to taka mała wojna , sięgając do statystyk to fauli i nieczystych starć nigdy nie brakowało choćby np ich ostatnie mecze Niemcy Austria 3:0 i 7 żółtek czy Austria Niemcy 1:2 i 4 żółtka dlatego pomimo że to mecz o przysłowiową pietruszkę a zobaczyłem że Uni daje możliwość zagrania na kartki w tym meczu a za zaledwie 3 kurs niewiarygodnie wysoki to to biorę !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: ATP French Open
Godzina: 16:30
Spotkanie: Nadal - Gasquet
Typ: (Handicap gemowy +9.5 Gasquet)
Kurs: 1.86
Bukmacher: fortuna

Analiza:

Patrząc na 4 ostatnie lata Gasquet rozegrał 3 mecze z Rafa. Ostatnio w styczniu zrobił miłą niespodziankę pokonując Rafę w dwóch setach. W pózniejszych latach przegrał oba spotkania w dwóch setach ,ale zawsze te mecze były zaciętę i handicapy na plus. Rafa lokomotywa rozpędzająca się nadal. Zatrzymał go jedynie Thiem ,który zagrał kapitalny mecz w Madrycie. Na siedem ostatnich spotkać Rafa wygrał wszystkie i stracił zaledwie dwa sety. Jeśli chodzi o Gasqueta gra na własnej ziemi, wygrał ostatnio z Jazirim w czterech setach. Gładka wygrana z doświadczonym Seppim. Bardzo dobrze gra tutaj Gasquet i liczę że spokojnie ugra w każdym secie po trzy gemy ,a może uda się więcej. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna La Liga 2
Godzina: 20:30
Spotkanie : Valladolid - Osasuna
Typ : Podwójna szansa (1 poł lub koniec meczu) - Remis
Kurs : 1.65
Bukmacher : fortuna
Mecz o pozwolenie do gry w barażach do najwyższej klasy rozgrywek w kraju. Szans na bezpośredni awans już nie mają ani gospodarze, ani przyjezdni. Nie będzie w tym meczu odpuszczania nogi, bo stawka jest nad wyraz wysoka. Valladolid bardzo dobrze gra u siebie (13-3-4), natomiast Osasuna to jedna z najlepszych ekip w tym sezonie w meczach wyjazdowych, stracili tylko 10 bramek w 20 wyjazdowych spotkaniach!
Mecz moim zdaniem będzie bardzo wyrównany, ze sporą ilością kartek (chciałem dać zakład na kartki, ale nigdzie nie mogłem znaleźć), jak również niedużą ilością bramek. Jak dla mnie bezbramkowy remis do połowy jest tutaj wielce prawdopodobny, ale wsparłem się również możliwym końcowym remisem, jednakże po niższym kursie.
⛔ 100
 
dampy 107

dampy

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Godzina : 19:00
Spotkanie: Niemcy - Francja
Typ: over 174,5
Kurs: 1.64
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam
Kolejny mecz Ligi Narodów przed nami.
Dziś reprezentacja Niemiec zmierzy sie z reprezentacją Francji.
Francuzi na ten weekend z Ligą Naródów wybrali się w nie najlepszym składzie - widać tu poważny brak
Ngapetha czy Grebennikova .Zmiennicy wczoraj nie dawali rade z meczu z Polską.
Dziś Francuzi trafiają na Niemcy którzy wczoraj zagrali na prawdę fajny mecz z Chinami który wygrali 1:3.
Faworytem bukmacherów jest dziś Francja ja sie z tym zgodzic nie mogę ???? Kazdy typ dziś w stronę Niemców według mnie bedzie dobry.
Niemcy w kazdym spotkaniu walczą na 100% i to widac po wynikach.
Widać było wczoraj grę Francózów na tle z Polska.Bez swoich gwiazd wyglada to tak nijako.
Dlatego dziś ide w stronę overu który mozna pokryc spokojnie w 4 setach.
A 4 sety są dziś jak najbardziej mozliwę.Patrząc na poziom obydwu druzyn spodziewam się dziś wyrównanego spotkania.
⛔ 100
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Dyscyplina: ATP French Open - Tenis
Godzina: 11:00
Spotkanie: Fognini - Edmund
Typ: Edmund
Kurs: 1.86
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Z czym kojarzy się większości osób obserwujących tenisa Fabio Fognini? 90 procent odpowiedzi będzie oscylowało wokół hasła „niezrównoważenie psychiczne” i „czajnik”. No cóż, faktów nie przemilczymy. Włoch w ostatnio naprawdę dobrej formie, pokazał klasę w Rzymie, ale... W końcu musi nadejść dzień słabszej dyspozycji - fizycznej jak i przede wszystkim tej mentalnej. I właśnie w starciu z Edmundem, który będzie trzymał serwis mega solidnie, upatruje tej szansy. Kyle, jak wspomniałem, bardzo solidny i chyba w tym sezonie gra swój tenis życia. W Madrycie pokonani Goffin i Djokovic, w Rzymie wygrał 2 mecze i przysporzył naprawdę wielu kłopotów Zverevowi, który był wtedy w totalnym God Mode. Gramy best of 5, a na dłuższym dystansie pewniejszym rozwiązaniem jest dla mnie zwycięstwo Edmunda.
⛔ 100
 
A 167

abes1

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Narodów
Godzina: 13:35
Spotkanie: Brazylia - Japonia
Typ: 3-ci set, under 44,5 pkt
Kurs: 2.39
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Niewątpliwym faworytem dzisiejszego spotkania jest Brazylia, bukmacherzy spodziewają się tu wyniku 3:0 i ja również podzielam ich opinię. Osobiście idę tu w scenariusz, gdzie Japonia będzie w stanie nawiązać jakąś walkę jedynie na początku spotkania, w pewnym momencie ich opór &#39;pęknie&#39; i Brazylia będzie starała się szybko i bezboleśnie zamknąć mecz w 3 setach bez niepotrzebnego wysiłku w postaci kolejnych partii. Co prawda Japonia potrafiła urwać seta Francji, czy nawet 2 USA, ale to też wszystko odbywało się na przestrzeni dwóch pierwszych setów. Od trzeciej partii w górę raczej były to pewne wygrane faworytów, a Brazylia jest takim zespołem który myślę zdaje sobie sprawę, że podstawową kwestią to nie dać się rozegrać Azjatom. Kurs w Fortunie wygląda bardzo zachęcająco, w Marathonie ta linia jest szacowana blisko 50/50 (~1.86 vs ~1.94), więc nawet po odliczeniu podatku wygląda na valuebet. Ostrożniejsi mogą jeszcze rozważyć linię o oczko niższą.
⛔ 100
 
typybytypy 1,2K

typybytypy

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Towarzyskie
Godzina : 20:45
Spotkanie : Belgia - Portugalia
Typ : powyżej 2.5 bramek
Kurs : 2.08
Bukmacher : Fortuna
Zapowiada sie świetny mecz. Belgowie po ostatnich turniejach gdzie mieli być czarnym koniem teraz przyszedł czas żeby coś zdobyć na wielkiej imprezie. Pierwszym sprawdzianem będzie mecz z mistrzami europy którzy nie popisali sie w ostatnim spotkaniu gdzie zremisowali z Tunezją 2:2. Mecz będzie sie obywał w Brukseli więc gospodarze bedą chcieli sie jak najlepiej spisać. Dwa lata temu obie ekipy spotkały sie ze sobą także przed wielką imprezą jaką byla mistrzostwa europy i wpadł wynik 2:1 dla Portugali. Goście w ostatnich czterech spotkaniach puszczali bramke w każdym spotkaniu, a biorąc wielką ofensywe Belgów gdzie mają kilku piłkarzy światowej klasy w ataku spodziewam się minimum dwóch bramek, a Portugalia też ma kim straszyć w ataku mimo iż prawdopodobnie w ataku nie zagra najwieksza ich gwiazda Ronaldo lecz z drugiej strony może im to pomóc i bedą chcieli pokazać że bez niego też potrafią strzelać bramki.
⛔ 100
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Godzina : 19:00
Spotkanie: Niemcy - Francja
Typ: Grancja
Kurs: 1.42
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Francja bez bardzo ważnych liderów to nie to samo co z nimi i bez nich na pewno jest trudniej co wczoraj było widać. Dzis będzie kolejny ciężki mecz dla nich, może być długi, ale ja tu Francję widzę jako ostatecznego zwycięzce. Jednak to nie kompletnie drugi skład, a Francja nie od wczoraj jest w absolutnym topie siatkówki na świecie. Oni nadal mają kim grać. Tillie to dalej klasowy przyjmujący na ataku mają dwóch dobrych graczy Boyera i Patry. To nie są anonimowe nazwiska. Jeśli nie wystąpi Lyneel jest jeszcze Rossard, Clevenot, który się jeszcze tu nie pojawiał. To jest bardzo mocna ekipa, którą obecnie w tym składzie widzę ponad ekipę Niemiec. Niemcy się ogrywali z najlepszymi w poprzednim tygodniu, wczoraj pokonali Chiny, ale nadal popełniają spore ilości błędów. Są tam indywidualności typu Fromm, ale dużo więcej graczy takiego kalibru tam nie ma. Są inni bardzo solidni siatkarze typu Kampa, Bohme i ogólnie fajny środek, ale jest wielu niezbyt ogranych na najwyższym poziomie siatkarzy zwłaszcza skrzydłowych. Są ok ale na mecze międzynarodowe na najwyższym poziomie to nie są zawodnicy największego kalibru. Atakujący Hirsch na razie szału nie robi. Wczoraj ledwo ponad 30% w ataku, punkty zdobywa ale skuteczność tych ataków nie powala raz osiągnął 40% i to był jego maks. Francuzi są lepsi według mnie, mają lepszy skład. Stawiam na nich.
✅ 42
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom