>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Memoriał Jancarza + mecz towarzyski Polska - Szwecja

Status
Zamknięty.
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Witam , dzisiaj 2 fajne zawody jeden w Gorzowie drugi w Poznaniu. Jeśli ktoś nie wie to ja się z wami podzielę informacja że iforbet przyjmuje zakłady na te 2 imprezy ;) zapraszam do dyskusji
 
H 13

harper

Użytkownik
Witam , dzisiaj 2 fajne zawody jeden w Gorzowie drugi w Poznaniu. Jeśli ktoś nie wie to ja się z wami podzielę informacja że iforbet przyjmuje zakłady na te 2 imprezy ;) zapraszam do dyskusji
To podaj proszę jakiś typ na te zawody skoro zaczynasz dyskusję ;) Chyba że płacą tylko za reklamę ;)
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
To podaj proszę jakiś typ na te zawody skoro zaczynasz dyskusję ;) Chyba że płacą tylko za reklamę ;)
Słucham za jaką reklamę ? Mi nikt niczego nie płacić, napisałem z zyczliwosci żeby ktokolwiek chciał to zagrać nie musiał zadawać pytań ... Masakra co za ludziska
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Memoriał się odbędzie ;) jestem z GW co prawda na finale nie będę bo zdrowie nie pozwala, ale spokojnie się odbędzie. Cieplutko słońce swieci w Gorzowie
 
B 44,1K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Polska (-9,5 pkt) @1,57 fortuna . W Toto mix 1,80 nawet ✅
W forbet dla przykladu mamy handi 12,5 , 10 pkt mysle spokojnie wygramy , mimo ze nie wystepujemy w najmocniejszym skladzie , mam tu na mysli brak Dudka Zmarzlika i ewentualnie Kasprzaka ktorzy startuja w Memoriale . U Szwedow wydaje sie 2 dosc pewnych zawodnikow Fredka i AJ. Antek bez formy . Z zawodnikami jak Sundstroem czy Ljung nasi powinni sobie radzic . Mecz odbedzie sie w Poznaniu a to byly domowy tor Janowskiego i Drabika , ktorzy powinni tam rzadzic ???? Zengota Kolodziej beda chcieli sie pokazac gdyz w kadrze nie ma dla nich miejsca na swiatowe turnieje . Obstawiam 53-37 dla Polakow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Taki mały strzał w STS na dzisiejsze zawody.
Walasek-Protasiewicz ✅
Woźniak-Milik ✅
Kasprzak-Przemek Pawlicki ✅
AKO 3,41✅✅✅
Bez zbędnego rozpisywania się. Dwie pierwsze pary to bardziej gra przeciwko zawodnikom. Milik i Protas to cienie zawodników jakich oglądaliśmy w zeszłym roku. Walasek świetny ostatni mecz, Szymek zawsze na Jancarzu dobrze się czuje.
KK zjadł już zęby na gorzowskim owalu i powinien także sobie poradzić z przeciwnikiem z pary.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom