>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

c-o-w.eu przestroga przed blogiem i innymi blogami z typami

kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Buta byłaby tu chyba bardziej odpowiednim słowem. Co do zarzutów o posty i reputacje, to cóż...Szakal sam pisze swoje posty a pkt reputacji dostaje od innych userow, wiec co administracja ma z tym niby wspólnego?
Analogicznie gdy Wasz sąsiad z bloku,który mieszka dwa piętra nad wami przekręci was na dajmy na to 550 zł to czy lecicie do administracji waszego osiedla, żeby w spisie mieszkańców waszej klatki przy jego nazwisku zostało dodane słowo &quot;oszust&quot;? Temat został przypięty żeby nie zaginął, nie ma w nim cenzury, to czego jeszcze chcecie? Jeśli ktoś jest naiwny, to nie tylko szakal go naciągnie, w necie są setki jeśli nie tysiące takich jak on. Po prostu zacznijcie używać mózgu bo to nie boli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Nie wiem jak ten zerowiec szakal mógł kogoś naciągnąć jak na forum to on łapie od 5-10 nietrafionych betów z rzędu ???? Taki z niego typer, już nie jedna osoba pisała, ze zarobila jak grała odwrotnie to co wrzuca w dziale tenisowym. Typer i człowiek marny ale zlodziej i oszust dobry z tego co widać ????
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
hazard to choroba. co za roznica czy sami przegraliscie te pieniadze czy zrobil to za was shakal?
Dodam jeszcze od siebie, że być może Shakal przyczynił się do tego, że kilka osób zrezygnowało z grania, po tym jak się zraziło, że straciło kasę: raz płacąc za abonament a dwa, obstawiając zaproponowane przez niego mecze.
Wychodzi na to, że Shakal mógł uratować kilka istnień ludzkich. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Upłynął &quot;okres ważności&quot; jego przyklejenia.
Chcemy wrzucić w przyklejonych ważniejsze tematy związane m.in z graniem po 1 kwietnia np. brokerzy czy opisy bukmacherów zagranicznych.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Są to moje słowa z 2010 roku z początków bukmacherskich i tyle, stało się i tyle. Później nigdy już takich rzeczy nie robiłem. Wpis z przed 8 lat:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/przygoda-z-bukmacherka.20905/page-4#post-1723777
Tych &quot;wiele osób&quot; o których piszesz po prostu nie istnieją, bo gdyby byli to już dawno by sprawa wyszła na jaw, a ja przypomnę prowadzę swojego bloga od 2012 roku. Po 5 latach, rok temu miałem 2 tygodnie wpisy w kopiach roboczych poprzez zmianę w ustawieniach i później je dodałem. Tak oto Krzysiek vel szachnista, wysnuł durne wnioski o matactwie w archiwum, pomijając, że udzielam się również na Oddsportal czy Blogabet.
Ty zapewne jesteś zbanowanym kolejnym kontem Ł. G.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Wiecie ze jest takie przysłowie &#39;ważne sa tylko te dni których jeszcze nie znamy&#39;?
Nawet jeśli chlop cos krecil to zasługi chyba przewazaja negatywne uczynki? Będziecie go scigac ze pojechal na gape autobusem jeszcze?
Ja ten temat widze i tlumacze tak:
1. Hej
2. Jestem sierota
3. Dalem się wydymać
4. Tyle się słyszy o oszustach i tyle czyta a ja nie sluchalem myslalem ze mam genialne dojście o którym nikt nie wiedział
5. Buuu mamo boli

Po prostu trzeba być ostrożnym, z myslenia nikt was nie zwalnia. Jak nie umiecie typować to korzystajcie z typow innych. Albo grajcie na odwrot jak uważacie ze sa ciency.
Na logike koles prowadzi cos latami i będzie się papral w jakies oszustwa za 2 zlote? Nie wierze w to.
Inna sprawa ze odpowiedzi tez sa takie nie do końca przekonujące, no ale jeśli tak to po prostu zignorujcie go jeśli oszust i już. Jaa tam o nim zlego słowa nie powiem, ot chłopak czasem lubi przemilczeć pewne sprawy ale jego prawo
Nie możecie od administratorow wymagac tez akcji, oni sa od prowadzenia forum a nie jakichś rozliczen prywatnych
Ale mogliby tu albo oni albo on powiedzieć jaka maja relacje i stosunek wobec AKA SHAKAL. Bo niby mu nakladaja restrykcje na konto, a z drugiej strony ma specjalne traktowanie
No slucham
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Tacy ludzie jak Shakal sie juz nie zmienia. Byl, jest i bedzie oszuszustem. Szkoda tylko, ze administracja forum ma nas wszystkich w dupie i nic z tym nie robi. A przecierz to forum tetni zyciem dzieki nam, szarym myszką ktore moga zostac oszukane przez Shakala. Szkoda.
Edit.
Rozumiem, ze post kolegi (nie pamietam nica) był chamski i obraźliwy ( chociarz jak padł ofiarą Shakala to wcale sie mu nie dziwie, ze tak napisał) ale zawieral link do stron gdzie każdy mógł zobaczyc dyskusje i sam ocenic ile jest prawdy w tym co mowi teraz Shakal. Że juz tak nie robi itp. Droga Administracjo, jeżeli chcecie byc bezstronnini w tej sprawie i uczciwi w stosunku do nas to przywroćcie ten link i dajcie koledze (nie pamietam nica) wrzucic screeny o których mówił. Z zastrzerzeniem, ze jezeli wulgaryzmy sie powtorza to bedzie ban.
A tak troche ot. Sam kiedys zostalem przez was osądzony i zbanowany bez możliwości jakiejkolwiek obrony, wytłumaczenia czy nawet zapytania za co?
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
R 367

romeo12345

Użytkownik
romeo zainwestuj w słownik, serio
Wiem wiem. Zawsze byłem baran z ortografii i juz raczej tego nie zmienie. Mysle, ze duzo osób jest podobnych do mnie tyle, ze wyreczaja ich slowniki w kompach. Ja niestety i w konputerach nie jestem obeznany i nie potrafie tego ogarnąc. Przepraszam jak bardzo to kłuje w oczy.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Coraz bardziej dziwne. Niby mówicie, ze sprzedaje typy, a tu pisze ze nawet nie ma telefonu, skype, facebooka żeby pogadać przez chwile bo mialbym pytanie.
To o co chodzi.
Czyzby się czegos/kogos bal?
Ja to nie mam nic do ukrycia, ze mna można szczerze, o każdej chwili, nie boje się powiedzieć jak się nazywam, pokazac.
On bardzo tak.
Czyzby miał powody?
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Ma znajomsci podobno z niektórymi administratorami. Wic to jest tak z na pokaz go banuja i jak sprawa ucichnie to po cichu go przywracają.
Ja mowie gadałem z nim i nie mowie ze jest złodziejem - oszustem itp. Wiedze chlop ma. Ale bardzo bardzo dziwnie się zachowuje. Nie ma chwili pogadać mimo ze jakbym był jakims klientem na płatne typy to peanie inaczej by się to odbywalo.
Jak może poważny biznesmen nie mieć komórki, czata, nawet na maila można czatować. A on nie
Wiec musi mieć cos do ukrycia
Jak ktoś chce się bawic podbijcie ze szukajcie płatnych ekspertow itp. będziecie mieć czarno na białym ja tam wole Azjatki-blondynki niż w takie głupoty się bawic
Pozdrawiam
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Teorie spiskowe fajnie się czyta i upraszczają sprawę, ale w tym przypadku za bardzo się rozjeżdżacie z rzeczywistością.
Ban został dany za złamanie regulaminu - sprawa niezwiązana o oszukiwaniem innych osób, bo nie mam informacji, by coś takiego miało miejsce na forum. Nie ma to związku z dyskusją w tym temacie, po prostu terminy sie nałożyły na siebie przypadkowo, chociaz zdaje sobie sprawę, że w przypadki możecie nie wierzyć.
Ma znajomsci podobno z niektórymi administratorami. Wic to jest tak z na pokaz go banuja i jak sprawa ucichnie to po cichu go przywracają.
Gdybym nie znał Twojej twórczości na forum, to bym zapytał skąd masz takie informacje.
Jeśli wroci to tylko świadczy o poziomie tego forum jak i osób odpowiedzialnych za to. Bo nie trzeba przebywać tu nie wiadomo ile aby zobaczyć ze administracją po prostu użytkowników ma głęboko w dupie i taka niestety jest prawda. Jak szybko przybyłem, tak szybko sie pozegnam jeśli to zero powróci bo ja w jednej piaskownicy z oszustem i nie tylko bawił sie nie będę
Jeśli masz jakieś konkretne uwagi, co do działania administracji, to zapraszam na PW. Mam nadzieję, że będziesz w stanie podać jakieś przykłady.
E/żeby nie pisać kolejnych postów, bo w tej sprawie nie mam już nic więcej do dodania odpowiedź dla kolegi bawiącego się w prokuratora: Nie
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Kto to jest admin sumo? Może on się tutaj wypowie?
Mysle ze ktoś wazny tutaj.
Przegladam sobie stopke i widze jest tylko &#39;sumada&#39; a zatem
Panie Sumada pytam tutaj publicznie. Czy ma Pan jakies niformalne związki z AKA SHAKALEM jest reprezentantem jego interesow/adwokatem?
Wystarczy tak/nie.
Pominam stosunek prywatny sumada do mnie, bo wiesz dobrze ze ja mam go gdzies, tutaj wypełniasz tylko swoje onbowiazjki i od tego jesteś, za to Ci placa (zgaduje)
tutaj choszi o ewentualna znajomość z Shakalem
Slucham
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Przecież to kpina. Już dawno dużo ludzi wysyłało dowody na oszusta Szakala, ale forumowe władze puszczały to bokiem. I tak, Szakal był pod ochroną, mimo że odkryto jego oszustwa i tylko znajomość z adminami go ratowała. Spokojnie, jeszcze trochę i przez takie właśnie decyzje forum umrze śmiercią naturalną.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jestem administratorem od marca 2018 i za ten okres biorę odpowiedzialność. Czemu Shakal nie był wcześniej zbanowany - to pytanie do byłej administracji, a nie do mnie. Nie dostałem informacji, żeby w okresie od marca do dziś Shakal działając na forum kogoś oszukał. O tym pisałem wyżej. Gdybym miał taką informację, to bym działał. To, co było wcześniej było oceniane przez osoby decyzyjne w tamtym czasie, a ja szanując ich działalność nie wracałem do spraw, które wtedy się zdarzyły i nie podważam tamtych decyzji, bo nie znam wszystkich argumentów, jakimi się kierowali. O powodach pisał w tym temacie swego czasu wspomniany wyżej Ramzesa - ocenić to każdy może sam. Wystarczy przejść na początek tematu.
 
Do góry Bottom