>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 130: Thompson vs. Till

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Night 130: Thompson vs. Till

Data: niedziela, 27 maja 2018
Miejsce: Echo Arena - Liverpool, Wielka Brytania
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC FightPass (cała gala)
Walka wieczoru
170 lbs: Darren Till (16-0-1) vs. Stephen Thompson (14-2-1)
5 rund
Co-main event
170 lbs: Neil Magny (20-6) vs. Craig White (14-7)
Karta główna (od 19:00 polskiego czasu)
145 lbs: Arnold Allen (12-1) vs. Mads Burnell (9-2)
145 lbs: Jason Knight (20-4) vs. Makwan Amirkhani (13-3)
135 lbs: Davey Grant (8-3) vs. Manny Bermudez (12-0)
185 lbs: Eric Spicely (10-3) vs. Darren Stewart (7-3)
Karta wstępna (od 17:00 polskiego czasu)
170 lbs: Claudio Silva (11-1) vs. Nordine Taleb (14-4)
185 lbs: Daniel Kelly (13-3) vs. Tom Breese (10-1)
170 lbs: Brad Scott (11-5) vs. Carlo Pedersoli (10-1)
125 lbs: Gilian Robertson (4-2) vs. Molly McCann (7-1)
Karta przedwstępna (od 16:00 polskiego czasu)
185 lbs: Elias Theodorou (14-2) vs. Trevor Smith (15-7)
135 lbs: Gina Mazany (5-1) vs. Lina Lansberg (7-3)
źródło: ufc.com, lowking.pl
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
walka wieczoru szykuje sie....palce lizać- mega fajt....i kursiwo na angola przednie....no i fajna pora do oglądania
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
zgadzam się mega main event
Angole zrobią dodatkowo piekło w Echo, kursiwo spadło miałem po 2,3 w unibecie teraz 1,9
Idą bety w stronę Tilla, którego miałem przyjemność gościć w Gda i zrobił piorunujące wrażenie
 
michu97 78

michu97

Użytkownik
Darren Till nie zrobił wagi, teraz czekamy na decyzję od organizacji czy walka się w ogóle odbędzie. :/
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Czuje, że Till jest za cienki na Thompsona. Cerrone jak widać nie jest już żadnym wyznacznikiem, a poza nim nie ma w karierze Anlika większych nazwisk. Moim zdaniem walka potrwa poniżej 2 rund. Zwycięży doświadczenie.
Thompson @1.80 STS
 
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
Ten Thompson daje tak nudne walki, że powinni gościa w końcu wyrzucić z UFC. Wiedzial, że przegrywa, nawet bal się zaryzykować i tak w każdym spotkaniu, tylko skacze jak jakaś postać z mortal kombat
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Walka była remisowa, napewno bardziej niż Woodley - Thompson (pierwsza walka). A przynajmniej większość rund była remisowa, 2 pierwsze na pewno, i 4 też raczej. Dwie pozostałe po jednej dla każdego. Dlatego nigdy nie zrozumiem czemu sędziowie każdą rundę muszą komuś przyznać zamiast dać po prostu remis. W tym kontekście punktacja 49-46 to jakaś kpina. Widać w dwóch najważniejszych kategoriach oceny kto wygrywa walkę, czyli &quot;kontrola oktagonu&quot; i &quot;znaczące uderzenia&quot;, wazniejsza jednak kontrola, plus oczywiście publika bo tego też bym nie wykluczał jako czynnika wpływu na decyzję. Spotkało się dwóch kontruderzaczy którzy chcieli sprowokować jeden drugiego, ale nie bardzo się to udawało. I stąd tak ta walka wyglądała.
Smutne tylko że znowu wygrywa zawodnik który nie zrobił wagi. Nie sugeruję że niektórzy robią to specjalnie, Till to raczej prostolinijny chłopak, z czystym sportowym duchem, więc trudno go oskarżać o jakąś premedytację, ale już w innych przypadkach nie byłbym taki pewien, przecież takie rzeczy są niepoważne, a niestety coraz częstsze. A kara 30% gaży na rzecz rywala to chyba jednak za mało. Przecież to jest jednak duża przewaga, raz czysto kilogramowa już podczas walki bo przecież dzien po jest jeszcze cięższy o parę kilo. A dwa że nie musi do końca ciąć wagi, co jest przecież dużym obciążeniem dla organizmu, zwłaszcza dla takiego dużego 185funtowca jak Till.
1000834317680103424
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Niby wiekszość dziennikarzy punktowała walke dla Thompsona. Ja osobicie w 4 rundzie zagrałem live na niego, w piatej bah i myśle &quot;remis&quot;. Czy wynik kontrowersyjny? Walka bliska, więc raczej bym tego tak nie nazwał.
Co do przestrzelania z wagą, to UFC rzeczywiście będzie musiało zaostrzyć kary albo stworzyć nowe kategorie wagowe, bo to co np. Dern odwaliła ostatnio i że walka sie odbyła woła o pomstę... już pomijając wynik końcowy, tam ktoś komuś zrobi w końcu krzywdę (np. taki Romero ze swoim i tak już cieżkim ciosem kogoś doprowadzi do kalectwa).
Co do samej gali to średnio to wypadło. Jeszcze Burnell się sfrajerzył przez co spalił mi kupon (a miałem wrzucić tu typ na niego, że zamęczy zapaśniczo Allena...).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom