>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[FINAŁ] Real Madryt - Liverpool [26.05.2018 20:45] - Stadion Olimpijski Kijów

Status
Zamknięty.
G 446

gringo4x

Użytkownik
Jako wieloletni kibic Liverpoolu obserwujący wszystkie mecze na początku byłem nastawiony optymistycznie, ale im więcej myślę o tym meczu tym bardziej jestem pewny, że Real to weźmie.
Real w jakiej by nie był formie, to nie ma słabych punktów, za to Liverpool ma wiele powiedzmy znaków zapytania.
Po pierwsze nie jestem przekonany co Kariusa. Dla mnie to nie jest bramkarz na finał ligi mistrzów. Ostatnio zagrał kilka dobrych spotkań i wiele osób zapomniało, że dotychczas jak grał to był ręcznikiem w bramce a co więcej robił mnóstwo niezrozumiałych decyzji, które stwarzały zagrożenie.
Po drugie Lovren, który albo gra kapitalny mecz, wszystko mu wychodzi, na mase wygranych pojedynków, albo robi koszmarne błędy. Rywale pewnie będą naciskać, więc trudno o błąd nie będzie
Po trzecie prawa obrona z młodym Arnoldem. Ogromny talent ale zagra na Ronaldo. Cały czas zdarzają się błędy z racji wieku. Mając na stronie Ronaldo + Marcelo będzie miał chyba zadanie najtrudniejsze z możliwych. Nie wierzę, żeby zagrał Clyne po takiej przerwie
Po czwarte to środek pola, gdzie bez Oxa zagrają sami biegacze. Can raczej nie zdąży być na 100% sprawny więc zostaje Hendo, Milner i Wijnaldum i wiadomo, że presing będzie fukncjonował ale przeciwko nim zagraja Kroos i Modric. Różnica kolosalna.
Jedyna rzecz, co do której nie mam obaw to atak bo są genialni ale ile oni mogą strzelić mając na przeciwko Ramosa, Varana, Marcelo i prawdopodobnie Carvajala.
Serce sercem ale stawiam mocno w Real zdobędzie trofeum @1,70 jakos. A jak przegrają, to kij z kasą. Będzie wielka radość

Edit: Zapomniałem dodać, o braku ławki rezerwowych. W przypadku złego wyniku lub dogrywki Real ma Bale, Asensio, Isco, Lucasa, Kovacicia a Liverpool ma Ingsa, Solanke, Woodburna, którzy minut mają dramatycznie mało, o środku nie wspomne bo tam rezerwy nie będzie, chyba, że Can dojdzie do siebie
Jako analize cytuje mój post z luźnych rozmów, gdzie wytknąłem wszystkie słabości Liverpoolu przed tym finałem.
Real zdobędzie trofeum @1,69 1xbet
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Alexander Trent Arnold kartka TAK
3.50
STS
Zagrał on w 32 meczach w tym sezonie w notesie arbitra lądował 5 razy: Watfrod, City, Tottenham w lidze. W LM przeciwko City i Romie. Ten mecz to dla niego, kibiców i klubu mecz o wszystko na przestrzeni ostatnich lat. Liverpool jest głodny trofeów ale moim zdaniem nic nie wyjdzie bo Real jest drużyną kompletna i dobrze ułożoną. 19-latki może nie wytrzymać głowa i na to liczę. Kurs zachęca.
Typowanie na Real póki co odpuszczam, liczę,że pogram na nich na live po lepszym kursie kiedy stracą bramkę ;)
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Marcelo kartka @ 5.00 WH baran Ramos ustawil spotkanie . . .
Jak finał to z grubej rury ????
Główny powód to Salah-to własnie jemu będzie musiał przeszkadzać Marcelo
Brazylijczyk gra dość czysto,2kartki w ostatnich 21 spotkaniach,ale owe kartki przeciw JUve i Barcelonie,czyli w ważniejszych meczach gra bardziej ostro.A tu mamy finał LM !
Real traci wiele bramek własnie od prawej strony boiska,Klopp dobrze o tym wie,a ma na ta pozycje Salaha
Kurs zacny,godny finału ! !
2/10
Pzdr
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Podobają mi się pomysły z szukaniem kartek w tym meczu. Oba ostatnie finały z udziałem Realu to 8 kartek. Sporo. Patrząc na styl gry finalistów możemy spodziewać się otwartego spotkania z dużą ilością sytuacji podbramkowych, z dużą ilością spięć, z dużą ilością kontrataków. W połączeniu z brakiem możliwości kalkulacji w finałowym spotkaniu tworzy to idealne warunki pod kartkowy over.
Najbardziej sensowna wydaje mi się opcja punktów kartkowych w iforbet. Pobieram tam powyżej 75 punktów kartkowych za 5,25. Mam nadzieję na co najmniej jedną drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną oraz tradycyjne przedłużanie przez zwycięzców w końcówce meczu i oczywiście sporo fauli taktycznych blokujących kontry rywali.
 
K 620

karawan225

Użytkownik
Witam. Proponuję w tym meczu ciekawy typ na kartkę dla C. Ronaldo - kurs około 4.20.
Dlaczego ?
A to dlatego że czytałem jego wypowiedź na temat swojej &quot;cieszynki&quot; polegającej na zdjęciu koszulki po strzelaniu gola. Powiedział że dziewczyny za tym szaleją - mając oczywiście na myśli nagi tors.
Nikomu nie trzeba oczywiście mówić ile milionów osób obejrzy jutrzejsze widowisko, o czym CR7 doskonale zdaje sobie sprawę... To czy strzeli gola - to dla mnie szansa 50/50. Jeśli do tego dojdzie - zakładam że z radosci koszulka będzie święta- resztę natomiast zrobi sędzia
Co o tym myślicie
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Witam. Proponuję w tym meczu ciekawy typ na kartkę dla C. Ronaldo - kurs około 4.20.
Dlaczego ?
A to dlatego że czytałem jego wypowiedź na temat swojej &quot;cieszynki&quot; polegającej na zdjęciu koszulki po strzelaniu gola. Powiedział że dziewczyny za tym szaleją - mając oczywiście na myśli nagi tors.
Nikomu nie trzeba oczywiście mówić ile milionów osób obejrzy jutrzejsze widowisko, o czym CR7 doskonale zdaje sobie sprawę... To czy strzeli gola - to dla mnie szansa 50/50. Jeśli do tego dojdzie - zakładam że z radosci koszulka będzie święta- resztę natomiast zrobi sędzia
Co o tym myślicie
Idąc tym tokiem to już lepiej pograć że strzeli i dostanie kartkę @ 10+ np unibet ????
Można wyrwać 2-3krotnie wyższy kurs, chociaż nie jest powiedziane że nie
złapie żółtka za nurkowanie,heh lato się zbliża, kto wie . . .
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM Finał
Spotkanie: Real -Liverpool
Typ: 1/1
Kurs: 3.50
Bukmacher: Fortuna
Godz: 20:45
Ewentualna analiza: Finałowe spotkanie, które zostanie rozegrane na stadionie w Kijowie. Real Madryt ma okazję po raz 3 z rzędu zdobyć puchar mistrzów, po zmianie formuły oraz nawy rozgrywek jeszcze nikomu się to nie udało, ekipa z Madrytu w poprzednim sezonie ustanowiła rekord zdobywając puchar drugi raz pod rząd, teraz mogą polepszyć swoje osągnięcie. Liverpool dosyć niespodziewanie, aczkolwiek bardzo zasłużenie zjawił sie w tym finale, nikt przed pierwszymi meczami pewnie się tego nie spodziewał, bowiem The Reds w lidze radzili sobie raczej z różnym skutkiem i dobre spotkania przeplatali bardzo słabymi, nie potrafili złapać przede wszystkim równego poziomu, to udało się w lidze mistrzów i po wyeliminowaniu takich ekipa jak: Porto, Manchester City oraz Roma są w wielkim finale, na pewno dla nich będzie to arcyważne spotkanie w którym zagraja na 200% swoich możliwości, obawiam się tylko iż może im zabraknąć doświadczenia w starciu z zespołem z Madrytu , który jak już wspominałem ma 2 kolejne finały za sobą, ekipa Realu jest w tym meczu moim zdaniem zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, ale wiadomo to jest jedno spotkania, do tego spotkanie finałowe, w którym może się zdarzyć praktycznie wszystko i każdy może tutaj wygrać, ja jak zwykle stawiam na bramki, znaczy na to iż kilka ich tutaj ujrzymy, bowiem obie kipy grają raczej piłkę do przodu i żadna nie będzie się tutaj broniła z takimi zawodnikami z przodu. Moj typ po 90 minutach spotkania to wynik 2:1 , liczę iż Real po raz 3 zdobędzie Ligę Mistrzów, ale Liverpool łatwo nie odpuści tego spotkania.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Finał i wszystko w temacie. Przy stykowym wyniku, i prowadzeniu którejś z drużyn liczę mocno na opóźnianie gry przez któregoś z bramkarzy. Navas w całej swojej karierze uzbierał 20 żółtych kartoników, Karius jest sporo młodszy i jakby nie było ma na swoim koncie dużo mniej rozegranych spotkań (złapał 4 żółte kartki). Kursy z forbeta.
L. Karius żółta kartka 9.0
K. Navas żółta kartka 8.0
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Faworytem na papierze wydaje się Real,zgadzam się że wszystkimi którzy stawiają na królewskich. Nie wiem czy ktoś to wspominał ale Real po drodze wyeliminował PSG,Juventus I Bayern czyli same topowe zespoły a Liverpool,no cóż,City to było coś ale Roma I Porto to nie ta półka co rywale Realu. Real jeśli to wygra to po raz kolejny przejdzie historii. Będą mówić o tych zawodnikach w następnych dekadach. Jak ktoś wspominał już, Real ma tyle doświadczonych zawodników że Liverpool może to wygrać tylko wtedy jeśli Królewscy im na to pozwolą.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Real win @ 2.18
Real + over 2.5 gola w meczu @ 2.70
Ronaldo gol @ 1.80
Ronaldo dwa gole lub więcej @ 4.40
Fortuna

&#39;&#39;W dzień nie szukaj gwiazd, one nocą są&#39;&#39;, tak to dzisiejszego wieczora gwiazdy obu drużyn muszą zabłysnąć. Myślę, że przed nami świetnie zapowiadający się spektakl, który mam nadzieje przejdzie do historii finałów Ligi Mistrzów i przebije ten z 2005 roku. Jak widzicie po typach wszystko jest skierowane w kierunku Realu Madryt. Królewscy uwielbiają te rozgrywki udowodniając nam to z roku na rok. Pamiętam jak na początku tego roku większość z nas pisała &#39;&#39;Jeszcze wpierd** od PSG i wakacje&#39;&#39;, lecz Real pokazał swoją moc z PSG, Juventusem oraz Bayernem. Ich droga do finału była naprawdę ciężka i trudna, lecz za każdym razem odprawiali pretendenta do zdobycia Ligi Mistrzów z kwitkiem. Real na pewno musi opanować środek pola jeśli dziś chce osiągnąć dobry rezultat. Tu za to odpowiedzialni będą Kroos, Modrić i Casemiro. Real musi zmusić Liverpool do biegania w pierwszej połowie. Jestem ciekaw na kogo postawi Zidane z dwójki Bale/Isco. Kto zagra w ataku z duetu Benzema/Lucas. Nie zapominajmy jeszcze o Asensio, który również ma swoje przebłyski. Myślę, że Zidane na pewno nas czymś dzisiaj zaskoczy. Nie będę zdziwiony jak Casemiro będzie grał trochę wyżej nad obroną, gdyż Liverpool pokazał, że jego siła drzemie w kontratakach. Mane-Firmino-Salaha to ta trójka ma być dzisiaj odpowiedzialna za zdobywanie bramek w Kijowie, a pomóc im w tym mają Henderson-Wijnaldum-Millner. Szkoda, że kontuzji doznał Alex Oxlade-Chamberlain, który ostatnio miał za sobą świetne tygodnie. Ekipa Kloppa musi być zabójczo skuteczna jeśli myśli o wygraniu Ligi Mistrzów, bowiem Niemiec dobrze wie, że niewykorzystane sytuacje potrafią się szybko zemścić, a Real takich nie marnuje. Pomimo, że jestem kibicem Barcelony, to doświadczenie Realu pomoże im dzisiaj sięgnąć trzeci raz z rzędu Puchar Ligi Mistrzów. Na dodatek linia obrony i pomocy wygląda zdecydowanie lepiej niż z Liverpoolu - może się ktoś ze mną nie zgodzi, ale takie jest moje zdanie. Liverpool bardzo słabo wygląda w drugich połowach kondycyjnie, a wpuszczenie na nią szybkiego Bale na pewno dała by sporą przewagę Realowi. Mam nadzieje, że na wynik nie wpłynie żadna głupia decyzja sędziów, a pierwszoplanową rolę będą odgrywać tutaj zawodnicy. Niech po prostu wygra lepszy, a my siedząc w barach, klubach, domach delektujmy się tym widowiskiem.
Kolejnymi typami są gole Ronaldo. Portugalczyk ostatnio walczył z drobnym urazem, ale w spotkaniu z Villarreal pokazał, że już jest wszystko ok. Dlaczego Ronaldo?. Wystarczy spojrzeć na jego statystyki w Lidze Mistrzów. Gość jest niesamowity i nie trzeba go nikomu przedstawiać. W obecnych rozgrywkach ma już 15 goli i jest zdecydowanym liderem rozgrywek. Na finał mobilizuje się podwójnie, a okazji do zdobycia goli na pewno mu nie zabraknie. Kursy również są przyzwoite i aż grzechem było by ich nie zagrać.

Przewidywane składy:
Real Madryt: Keylor; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos; Isco; Benzema, Cristiano.
Pozostali powołani: Casilla, Luca, Vallejo, Nacho, Theo, Achraf, Lucas, Llorente, Asensio, Kovačić, Ceballos, Bale i Mayoral.
Liverpool: Karius; Alexander-Arnold, Lovre, Van Dijk, Robertson; Milner, Henderson, Wijnaldum, Mané, Firmino, Salah.
Pozostali powołani: Mignolet, Ward, Clyne, Klavan, Moreno, Phillips, Lallana, Can, Jones, Camacho, Ings, Solanke i Woodburn.

Ladies and gentlemen, let&#39;s get ready to rumble!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Propozycje ode mnie na dziś:
Ronaldo jak to Ronaldo. Liga a Liga Mistrzów to dwie odmienne jego wersje. Niezawodna skuteczność w LM, myślę, ze i dziś ustrzeli. Dodatkowo, kto wie czy jak to w mediach pisza &quot;będzie chciał pokazać swoją muskulature po bramce&quot; czy nie zanurkuje bądź dostanie łatę za dyskusje z Mazicem. Kursik zachęcający.
Marcelo vs Salah na skrzydle. Tutaj musi sie skonczyć kartką + młodość Trenta i waga spotkania również może sie przyczynić do kartki młodego obrońcy.
Gol VVD to value jak dla mnie. Dużo okazji w polu karnym przy stałych fragmentach. Może akurat ????
Ronaldo gol + kartka @8
VVD gol głową @19
Marcelo kartka @3.7
Trent Arnold kartka @2.55
wszystko u Etoto
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Wygrana Realu po kursie 2,20 w Expekt.
http://prntscr.com/jmvugc
Real to Real. To są ich rozgrywki. Zdominowali Ligę Mistrzów przez ostatnie lata. Posiadają lepszych piłkarzy w każdej formacji i przede wszystkim, bardziej doświadczonych. Każdy piłkarz dostępny, każdy w formie. Myślę, że Real narzuci swoje tempo, tak jak w ubiegłym finale, a później będzie tylko dobijał Liverpool kolejnymi bramkami.
Liverpool? MOIM zdaniem, mimo tego jak się prezentują i ile strzelają goli, jest to najsłabszy ich przeciwnik w finałach w ciągu ostatnich lat oraz najłatwiejszy przeciwnik, jeśli chodzi o tegoroczną fazę pucharową.
Owszem, atak mają nieziemski, Salah, Mane, Firmino. Ale im bliżej swojej bramki, tym gorzej to wygląda.
Real ma zdecydowanie więcej jakości w środku pola i to Modrić, Kroos i Casemiro zadecydują o zwycięstwie Realu.

Statystyk żadnych nie podają bo były już kilka razy przytaczane czy to w tym temacie czy w luźnych rozmowach.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Real Madryt - FC Liverpool
Już za niespełna 3 godziny najważniejszy mecz dla obu klubów w tym sezonie.
Mecz zostanie rozegrany na Ukrainie w Kijowie...
Faworytem bukmacherów jest ekipa &quot;Królewskich&quot; i raczej słusznie bo to Oni są drużyną kompletną, dużo bardziej doświadczoną w finałach.
Z takich ciekawostek dziś zostanie przełamana jedna z pass - Albo Zidane przegra pierwszy mecz w fazie pucharowej albo Liverpool przegra po raz pierwszy w historii z Realem w fazie pucharowej...
W Real co najważniejsze wszyscy są gotowy do gry i jest to dla nich naprawdę świetna wiadomość bo w tym sezonie Real akurat miał z tym wielki problem, jak nie jeden kontuzjowany był to drugi.. Zaś w Liverpoolu nie zobaczymy A. Oxlade-Chamberlain największy pechowiec, który nie wystąpi także w MŚ, J. Matip, J. Gomez. Nie wiadomo co z E. Can, pojechał z drużyną ale czy wystąpi? Przekonamy się pewnie w ostatniej chwili.
Obie ekipy cechują się tym, że ofensywę mają kapitalną ale za to obrona jest lekko mówiąc nie najlepsza czyli rzeczą naturalną powinny być gole... BTTS (1,39) ✅✅✅ - Fortuna
Środek pola moim zdaniem zadecyduje kto wygra a ten dużo lepszy mają Real... Milner, Henderson, Wijnaldum są dużo słabsi od Kroosa, Casemiro, Modrica.
Na pewno Liverpool da rozgrywać piłkę Realowi więc dobrym typem jest powyżej 54,5 % posiadania piłki przez Real (1,65) ✅✅✅✅ - forBet
Oczywiście jest to finał - 1 mecz ... Walki na pewno nie zabraknie a więc i kartek też nie powinno braknąć. Przeanalizowałem ostatnie finały Realu i tak - z Juventusem było aż 8 żółtych kartek, z Atletico Madryt było 6 żółtych kartek + 2 w dogrywce = 8 także, ponownie z Atletico było aż 7 żółtych kartek + 5 w dogrywce = 12 żółtych kartek. Więc typ na powyżej 5,5 żółtych kartek także można wejść (2,06) ⛔ - Fortuna
Jedyną niewiadomą dla mnie jest to czy G. Bale wystąpi w finale czy jednak zagrają Isco i Benzema... Ja widzę Bale w pierwszym składzie.
Dodatkowo gram takie typy:
Real 2,25 ✅✅✅
Real i obie strzelą 3,40 ✅✅✅
Real (zwycięstwo) 1,64 ✅✅✅
powyżej 2,5 i obie strzelą 1,65 ✅✅✅
Real strz. +1,5 1,69 ✅✅✅
i taki specjał myślę, że warty pogrania
powyżej 2,5 bramek, powyżej 3,5 żółtej kartki i powyżej 10,5 rzutów rożnych 3,10 ⛔ (forBet)

Szkoda tylko kartek... Tak to wszystko zgodnie z planem
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Europa ( Champions League )
Spotkanie: Real Madrid C.F. - Liverpool F.C.
Typ: Ilość bramek w meczu - Over 3.5✅3:1
Kurs: 2.28
Data: 26.05.2018
Godzina: 20:45
Bukmacher: Unibet

Zapraszam na finał rozgrywek tegorocznej Champions League w którym na stadionie Olimpijskim w Kijowie zmierzą się ze sobą Real Madrid Club de Fútbol a przeciwnikiem będzie Liverpool Football Club.
Jak wiadomo jest tylko jedno spotkanie finałowe którego zwycięzca wygra trofeum i jest pojedynek rozgrywany na neutralnym gruncie.
Patrząc z jakimi rywalami oba zespoły się w tegorocznej Champions League musiały zmierzyć to jestem przekonany że Real Madrid C.F. sięgnie po kolejny tytuł gdyż już od fazy grupowej nie oszukujmy się mieli cięższych rywali dostając do grupy Tottenham, Borussię Dortmund i APOEL zaś Liverpool F.C. trafił na Seville, Spartaka Moskwa oraz Maribor.
W fazie pucharowej to też Real miał cięższych rywali w postaci PSG, Juventusu i Bayernu Monachium gdzie Liverpool dostał Porto, Manchester City oraz Romę.
Według mnie Real obecnie dysponuję większą siłą rażenia niż drużyna z Anglii która przyjedzie osłabiona i myślę że w tym spotkanku Over 3.5 wejdzie gdyż zawodnicy tacy jak Christiano Ronaldo, Benzema, Bale, Isco czy inni z Madrytu jak i również w Liverpoolu Salah czy Firmino mogą zagwarantować że te cztery gole żeby Over 3.5 siadł jednak miał miejsce do tego zawsze obrona może się zapomnieć wrócić z ataku co się czasami zdarza że nie zabezpieczą się sprzed taką ewentualnością i potem bramki padają gdyż każdy błędy popełnia nawet jak jest gwiazdą światowego futbolu i moim zdaniem ten typ troszkę ryzykowny jednak jak najbardziej warty spróbowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom