>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Siatkarska Liga Narodów mężczyzn 2018

Status
Zamknięty.
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Od jutra rusza 1. edycja międzynarodowego turnieju siatkarskiego zorganizowanego przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej (FIVB) dla 16 narodowych reprezentacji. Rywalizacja składała się z dwóch faz: fazy grupowej oraz turnieju finałowego. Turniej finałowy rozegrany został w dniach 4-8 lipca na Stade Pierre-Mauroy w Villeneuve-d&#39;Ascq we Francji niedaleko Lille.

Link do składów: http://www.volleyball.world/en/vnl/men/teams
ZAPRASZAM DO UDZIELANIA SIĘ W TEMACIE !
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Kursy na jutrzejsze spotkania oraz skład reprezentacji Polski na I tydzień turnieju:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 10

michael29

Użytkownik
Mysle ze W pierwszym dniu wygraja Bulgarzy, Rosjanie i Francuzi oraz Wlosi. W meczach Serbi z Brazylia typowac mozna wiecej niz 3 sety. Zastanawia mecz Australii z Japonia tutaj moze okazac sie , ze znowu Japonia to wygra. Polska raczej Gladko z Korea. Francuzi tez 3-0 z Iranem.
 
K 25

kammad85

Użytkownik
Di seguito le scelte del CT azzurro
Palleggiatori: Michele Baranowicz, Simone Giannelli
Centrali: Simone Anzani, Enrico Cester, Enrico Diamantini, Daniele Mazzone
Schiacciatori: Oleg Antonov, Osmany Juantorena, Simone Parodi, Gabriele Nelli, Luigi Randazzo, Ivan Zaytsev
Liberi: Massimo Colaci, Salvatore Rossini
Brasile
1.Bruno (palleggiatore), 2.Isac (centrale), 3.Eder (centrale), 4.Leonardo (schiacciatore), 7.William (palleggiatore), 8.Wallace (opposto), 9.Thales (libero), 12.Lipe (schiacciatore), 13.Mauricio Souza (centrale), 14.Douglas (schiacciatore), 15.Murilo (libero), 16.Lucas (centrale), 17.Evandro (opposto), 19.Mauricio(schiacciatore)
Allenatore: Renan Dal Zotto
Precedenti contro il Brasile: 35 V, 54 S, 89 Tot
Germania
1.Fromm (schiacciatore), 2. Krick (centrale), 3. Schott (schiacciatore), 5.Reichert (schiacciatore), 7. Sossenheimer (schiacciatore), 8.Bohme (centrale), 10.Zenger (libero), 11.Kampa (schiacciatore), 13.Hirsch (opposto), 15.Baxpohler (centrale), 17.Zimmermann (schiacciatore), 18.Gunthor (centrale), 19.Malescha (opposto), 22.Bogachev (libero).
Allenatore: Andrea Giani
Precedenti contro la Germania: 28 V, 10 S, 38 Tot
Serbia
1.Okolic (centrale), 2.Kovacevic (schiacciatore), 3.Katic (schiacciatore), 7.Krsmanovic (centrale), 8.Ivovic (schiacciatore), 9.Jovovic (palleggiatore), 12.Mijailovic (schiacciatore), 14.Atanasijevic (opposto), 16.Luburic (opposto), 17.Majstorovic (libero), 18.Podrascanin (centrale), 19.Rosic (libero), 20.Lisinac (centrale), 21.Kostic (palleggiatore).
Allenatore: Nikola Grbic
Precedenti contro la Serbia: 17 V, 14 S, 31 Tot
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - USA 2:3
Ależ mecz na rozpoczęcie nam się trafiło.. Argentyna zaskoczenie in plus... grają świetnie bez De Cecco i Conte

powyżej 3,5 seta 1,52
Argentyna przede wszystkim bez F. Conte, L. De Cecco, S. Sole, C. Poglajen, G. Quiroga a Amerykanie bez M. Andersona, A. Russell, M. Christenson.
Reszta składu Argentyny to praktycznie zawodnicy z 3 klubów Argentyńskich więc będą bardziej zgrani niż Amerykanie to może być lekkim plusem dla Argentyny plus oczywiście to, że jest to pierwszy mecz... Argentyna pewnie będzie chciała pokonać potentata. Myślę, że Amerykanie 3:0 nie wygrają chociaż nigdy nic nie wiadomo.
Chiny - Bułgaria 2:3
powyżej 3,5 seta
1,54
powyżej 182,5 2,04
Bułgaria bez C. Sokolova więc jest to już spora strata a ostatnie lata widać, że Bułgaria to już nie ta sama drużyny co parę lat temu. Chiny u siebie na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony a i ostatnio grają zdecydowanie lepiej. Na seta myślę, że starczyć śmiało powinno a może i coś więcej...
Chiny to już nie jest ta słaba drużyna, która dostaje od każdego baty 0:3, walczą już w każdym meczu. Oglądałem ich w poprzedniej Lidze Światowej i oczywiście... grali tam ze słabszymi drużynami niż Bułgaria ale warto odnotować tylko w 1 meczu nie wygrali seta 0:3 z Austrlią a tak to pokonali chociażby Japonię 3:2, Australię 3:1, Turcję 3:0 czy Holandię 3:1.
Australia - Japonia 1:3 Australia słabiutka...
powyżej 176,5
1,50
Japonia 2,24
W tamtym roku były bardzo podobne kursy, także spadały na Australię a wynik był 1:3 i wcale się nie zdziwię jeśli wynik będzie podobny dlatego wchodzę w over meczowy. Australia już bez swojego najlepszego atakującego T. Edgara a zawodnicy pokroju T. Carrola już mają swój wiek i nie będą grać na najwyższym poziomie cały czas. Czas na zmiany w Australii a czy wyjdzie im to na lepsze? Przekonamy się. Japonia wiadomo gra techniczna, jest najlepszy siatkarz Japonii Ishikawa i ja wcale ich nie skreślam a nawet pójdę w ich stronę. Wiadomo te pierwsze mecze wszystkie drużyny wypoczęte . Japonia praktycznie 3/4 składu pochodzi z drużyn Japońskich więc zgranie po ich stronie. Australijczycy są bardzo nierówni potrafią zagrać świetny mecz ale jak im coś nie wychodzi to potrafią przegrać w sposób żenujący a Japonia to taki zespół który będzie męczył męczył aż w końcu wymęczy tą Australię.
Niemcy - Włochy 1:3
Włochy
1,40
Włochy -1,5 seta 1,80
Niemcy bez swoich gwiazd G. Grozer, D. Kaliberda i jakiś ten skład moim zdaniem niewyraźny jest... a Włosi widać mocno podchodzą bo mocny skład z Juantoreną, Zaytsevem, Antonovem, Giannellim czy Anzanim na czele. Myślę, że Włosi wygrają to spotkanie może to być jedyne zwycięstwo w tej grupie bo mają bardzo silną grupę. Włosi mają coś do udowodnienia... Nie potrafią ostatnio grać z Niemcami.. przegrali aż 6 meczów z rzędu co nie przystoi na ekipę Włoch. Obie ekipy nie rozgrywały meczów towarzyskich przed turniejem więc nie wiadomo w jakiej są formie jednak ja zaryzykuję i postawię, że to jednak Włosi będą zdecydowanie lepsi od Niemców chociaż ich nie lubię... To muszę przyznać, że patrząc po składzie podchodzą dość poważnie do turnieju.
Rosja - Kanada 3:0
powyżej 3,5 seta
1,55
Kanada +1,5 seta 2,43
Rosjanie w rezerwowym składzie więc szansa dla Kanady, Kanada dobrze zagrała z Polską w meczach towarzyskich myślę, że nawet to wystarczy do wygrania seta a może nawet i dwóch. Nie zdziwię się jeśli Kanada wygra to spotkanie. Kanada jedynie bez g. Schmitt, który leczy uraz oraz J. Perrin i J,. Duff a Rosjanie z zawodnikami, których nie bardzo znam więc nie wiele mogę powiedzieć na temat tych zawodników. Stawiam jednak ryzykownie na Kanadę, która przygotowywuje się już od dłuższego czasu do Ligi Narodów, rozegrali z Polską już 3 sparingi więc na pewno będą bardziej zgrani ze sobą niż Rosjanie.
Serbia - Brazylia 0:3
powyżej 176,5 1,51
powyżej 186,5 2,04
No i na sam koniec mamy wielki hit. Serbia podejmuje u siebie Brazylię i na pewno będzie to wyrównane spotkanie. Minimum 4 sety tak to widzę. Obie ekipy w mocnych składach więc odpuszcza nie będzie na pewno w tym spotkaniu. Widać, że podchodzą poważnie, w Serbii m. in. Atanasijevic, U. Kovacevic, Ivovic, Lisinac, Podrascanin a Brazylia z Bruno Rezende, Wallace, William, Evandro, Eder, Lucas... Nie zdziwił bym nie nawet tie break w tym pierwszy meczu. Naprawdę szykują się mega ciekawe mecze w tej grupie gdzie jest Serbia, Brazylia, Wlochy i Niemcy. Serbowie ostatnio mocno podchodzą do Ligi Światowej, ostatnio final four 2 lata temu zwycięstwo.
Kursy z Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
M 220

mm25

Użytkownik
Argentyna - USA
powyżej 3,5 seta 1,52
Argentyna przede wszystkim bez F. Conte, L. De Cecco, S. Sole, C. Poglajen, G. Quiroga a Amerykanie bez M. Andersona, A. Russell, M. Christenson.
Reszta składu Argentyny to praktycznie zawodnicy z 3 klubów Argentyńskich więc będą bardziej zgrani niż Amerykanie to może być lekkim plusem dla Argentyny plus oczywiście to, że jest to pierwszy mecz... Argentyna pewnie będzie chciała pokonać potentata. Myślę, że Amerykanie 3:0 nie wygrają chociaż nigdy nic nie wiadomo.
Chiny - Bułgaria
powyżej 3,5 seta 1,54
Bułgaria bez C. Sokolova więc jest to już spora strata a ostatnie lata widać, że Bułgaria to już nie ta sama drużyny co parę lat temu. Chiny u siebie na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony a i ostatnio grają zdecydowanie lepiej. Na seta myślę, że starczyć śmiało powinno a może i coś więcej...
Australia - Japonia
powyżej 176,5 1,50
W tamtym roku były bardzo podobne kursy, także spadały na Australię a wynik był 1:3 i wcale się nie zdziwię jeśli wynik będzie podobny dlatego wchodzę w over meczowy. Australia już bez swojego najlepszego atakującego T. Edgara.
Niemcy - Włochy
Włochy 1,40
Niemcy bez swoich gwiazd G. Grozer, D. Kaliberda a Włosi widać mocno podchodzą bo mocny skład. Myślę, że Włosi wygrają to spotkanie może to być jedyne zwycięstwo w tej grupie bo mają bardzo silną grupę.
Rosja - Kanada
powyżej 3,5 seta 1,55
Kanada +1,5 seta 2,43
Rosjanie w rezerwowym składzie więc szansa dla Kanady, Kanada dobrze zagrała z Polską w meczach towarzyskich myślę, że nawet to wystarczy do wygrania seta a może nawet i dwóch. Nie zdziwię się jeśli Kanada wygra to spotkanie.
Serbia - Brazylia
powyżej 176,5 1,51
No i na sam koniec mamy wielki hit. Serbia podejmuje u siebie Brazylię i na pewno będzie to wyrównane spotkanie. Minimum 4 sety tak to widzę. Obie ekipy w mocnych składach więc odpuszcza nie będzie na pewno w tym spotkaniu.
Kursy z Fortuna
skąd masz info ze Rosja rezerwy?? A na Rosję ciągle spada kurs.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
skąd masz info ze Rosja rezerwy?? A na Rosję ciągle spada kurs.
Rosja:
Rozgrywający: Igor Kobzar, Paweł Pankow
Atakujący: Romanas Szkuljawiczus, Konstantin Bakun
Środkowi: Dmitrij Muserski, Ilja Własow, Igor Filippow, Inal Tawasiew
Przyjmujący: Roman Karpuchow, Dmitrij Wołkow, Jegor Kljuka, Aleksander Markin
Libero: Aleksander Sokołow, Roman Martyniuk
Może źle się wyraziłem rezerwy... Ale nie zagrają chociażby M. Mikchajlov, S. Grankin, S. Savin, A. Volvich, S. Antipkin czy M. Zhigalov...
 
M 220

mm25

Użytkownik
Rosja:
Rozgrywający: Igor Kobzar, Paweł Pankow
Atakujący: Romanas Szkuljawiczus, Konstantin Bakun
Środkowi: Dmitrij Muserski, Ilja Własow, Igor Filippow, Inal Tawasiew
Przyjmujący: Roman Karpuchow, Dmitrij Wołkow, Jegor Kljuka, Aleksander Markin
Libero: Aleksander Sokołow, Roman Martyniuk
Może źle się wyraziłem rezerwy... Ale nie zagrają chociażby M. Mikchajlov, S. Grankin, S. Savin, A. Volvich, S. Antipkin czy M. Zhigalov...
o to faktycznie jest szansa dla Kanady, ale ja dalem over punktowy ???? Argentyna też idzie juz 2-0 a Na USA byl kurs 1.24 i spadal.. Ale tu tez ma over punktowy i liczę na USA
 
C 18

crisardo

Użytkownik
Rosja:
Rozgrywający: Igor Kobzar, Paweł Pankow
Atakujący: Romanas Szkuljawiczus, Konstantin Bakun
Środkowi: Dmitrij Muserski, Ilja Własow, Igor Filippow, Inal Tawasiew
Przyjmujący: Roman Karpuchow, Dmitrij Wołkow, Jegor Kljuka, Aleksander Markin
Libero: Aleksander Sokołow, Roman Martyniuk
Może źle się wyraziłem rezerwy... Ale nie zagrają chociażby M. Mikchajlov, S. Grankin, S. Savin, A. Volvich, S. Antipkin czy M. Zhigalov...
Mihajłow i Kurkaev grają!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ta Korea to bardzo słabi są ? Dadzą radę ugrać w każdym secie 15 pkt ?
A niby gdzie Ci dali taką linię, że 15 punktów mają zdobyć w secie...??? Przecież to wychodzi 120 punktów a około 140 stało po 1,85
 
alex-cross 76

alex-cross

Użytkownik
Rosjanie z zawodnikami, których nie bardzo znam więc nie wiele mogę powiedzieć na temat tych zawodników
Serio nie znasz takich zawodników jak Własow, Wołkow, Kljuka czy Bakun? I nie znając ich stawiasz twardo przeciwko Rosji?
Inna sprawa, że Kanada z zupełnie nową parą atakujących, bo nie ma również Vernona z Warszawy, więc punktować tam mają Gunter, który nie powąchał parkietu przy Schulzu oraz Sclater, czyli zawodnik średniaka ligi niemieckiej.
 
J 0

jarkota

Użytkownik
Nie mówiąc juz o tym kto w Rosyjskiej druzynie gra to mimo wszystko over punktowy jak najbardziej bo watpie ze bedzie 3:0 lub 0:3
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Serio nie znasz takich zawodników jak Własow, Wołkow, Kljuka czy Bakun? I nie znając ich stawiasz twardo przeciwko Rosji?
Inna sprawa, że Kanada z zupełnie nową parą atakujących, bo nie ma również Vernona z Warszawy, więc punktować tam mają Gunter, który nie powąchał parkietu przy Schulzu oraz Sclater, czyli zawodnik średniaka ligi niemieckiej.
A czy ja stawiam, że Rosja przegra mecz? Stawiam na +3,5 seta i na ryzyko Kanada +1,5 seta....Więc to jest różnica.... A po drugie... Może nie to, że nie znam...ale serio uważasz ich za graczy światowej klasy? Bo ja nie... i Uważam, że Kanada ma szanse z takimi Ruskimi. Chcesz to graj na Ruskich po kursie 1,25 nie widze problemu.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Serio nie znasz takich zawodników jak Własow, Wołkow, Kljuka czy Bakun? I nie znając ich stawiasz twardo przeciwko Rosji?
Inna sprawa, że Kanada z zupełnie nową parą atakujących, bo nie ma również Vernona z Warszawy, więc punktować tam mają Gunter, który nie powąchał parkietu przy Schulzu oraz Sclater, czyli zawodnik średniaka ligi niemieckiej.
Kanada ma super sypacza i to może przesądzić sprawę. jestem pewien, że kanada mocno się postawi i być może nawet to wygra tak jak wygrała sparing z Polską.
 
M 0

mati1989

Użytkownik
Myślę że Amerykanie dość pewni z Bugarami tak samo jak Argentyńczycy z Chinami. Co do Polaków to dla mnie to Rosjanie są zdecydowanymi faworytami aczykokolwiek wszystko zdarzyć się może. Brazylia powinna wygrać z Włochami a Serbowie powinni ograć Niemcow W tym meczu stawiam handicap 1.5 seta na Serbow
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bułgaria - USA 1:3
USA -6,5
1,62
Bułgaria wczoraj beznadziejny mecz z Chinami, masa własnych błędów, praktycznie 2 sety oddali Chinom z własnych błędów i jeżeli dziś tak zagrają to nie mają czego szukać na parkiecie. USA po bardzo zaciętym meczu z Argentyną gdzie przegrywali już 0:2 potrafili wyciągnąć 3:2 ale ten mecz oglądało się zupełnie inaczej... była walka, były piękne akcje oczywiście.. błędy także się zdarzały ale nie tak często. Nie porównuję obu zespołów bo to USA jest zdecydowanie lepszą drużyną ale ... to są początki dlatego lekko stawiam w stronę USA.
Chiny - Argentyna 3:0
Argentyna -1,5 seta
1,6
Argentyna -7,5 1,85
Tak jak pisałem wczoraj mocno mnie zaskoczyła Argentyna pozytywnie oczywiście. Zagrali bardzo dobry mecz a pamiętajmy, że grają bez swoich gwiazd. Chiny niby 5 setów z Bułgarią ale czy to Chiny zagrały dobrze czy Bułgaria tak kiepsko? No właśnie ja stawiam to drugie. Chiny skład nie taki sam jak rok temu w Lidze Światowej grają niedoświadczeni gracze i myślę, że Argentyna to dużo lepiej wykorzysta niż Bułgarzy. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Argentyny.
Włochy - Brazylia 3:2
powyżej 183,5
1,84
Wczoraj lekko rozczarowujący mecz Serbów po wyniku 0:3 lecz tam każdy set na styku... Włosi wczoraj dwa pierwsze sety z Niemcami pięknie, potem przyszła lekka zadyszka ale zamknęli w 4 setach ten mecz wygrywając 3:1. Włosi z Zaytsevem i Juantorena na przyjęciu więc mocno obsadzone przyjęcie. Myślę, że dziś nieco dłuższe spotkanie obejrzymy niż wczoraj Serbów z Brazylią. Overek śmiało do gry.
Polska - Rosja 3:0 Gładko, łatwo i przyjemnie...
Polska
2,44

Wczoraj Polacy łatwo i szybko wygrali z Korea 3:0 a Rosja o dziwo dla mnie łatwo pokonała Kanadę 3:0. Nie od dziś wiadomo jak podchodzimy do meczów z Rosją, pełna mobilizacja i nawet wtedy kiedy nie idzie to na ten mec wychodzimy zmobilizowani podwójnie. Dziś pewnie zobaczymy M. Kubiaka na przyjęciu czy M. Bienka na środku, zobaczymy.. Myślę, że Polacy u siebie powinni powalczyć z Rosją, która także nie jest najmocniejszym składem tutaj i to trzeba powiedzieć a kurs bardzo zachęcający. Oczywiście w over meczowy także można wchodzić...
Kursy z Fortuna oraz Totolotek (handi -7,5 na Arg)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 984

prolog

Użytkownik
Bułgaria - USA
USA -6,5 1,62
Bułgaria wczoraj beznadziejny mecz z Chinami, masa własnych błędów, praktycznie 2 sety oddali Chinom z własnych błędów i jeżeli dziś tak zagrają to nie mają czego szukać na parkiecie. USA po bardzo zaciętym meczu z Argentyną gdzie przegrywali już 0:2 potrafili wyciągnąć 3:2 ale ten mecz oglądało się zupełnie inaczej... była walka, były piękne akcje oczywiście.. błędy także się zdarzały ale nie tak często. Nie porównuję obu zespołów bo to USA jest zdecydowanie lepszą drużyną ale ... to są początki dlatego lekko stawiam w stronę USA.
Chiny - Argentyna
Argentyna -1,5 seta 1,6
Argentyna -7,5 1,85
Tak jak pisałem wczoraj mocno mnie zaskoczyła Argentyna pozytywnie oczywiście. Zagrali bardzo dobry mecz a pamiętajmy, że grają bez swoich gwiazd. Chiny niby 5 setów z Bułgarią ale czy to Chiny zagrały dobrze czy Bułgaria tak kiepsko? No właśnie ja stawiam to drugie. Chiny skład nie taki sam jak rok temu w Lidze Światowej grają niedoświadczeni gracze i myślę, że Argentyna to dużo lepiej wykorzysta niż Bułgarzy. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Argentyny.
Włochy - Brazylia
powyżej 183,5 1,84
Wczoraj lekko rozczarowujący mecz Serbów po wyniku 0:3 lecz tam każdy set na styku... Włosi wczoraj dwa pierwsze sety z Niemcami pięknie, potem przyszła lekka zadyszka ale zamknęli w 4 setach ten mecz wygrywając 3:1. Włosi z Zaytsevem i Juantorena na przyjęciu więc mocno obsadzone przyjęcie. Myślę, że dziś nieco dłuższe spotkanie obejrzymy niż wczoraj Serbów z Brazylią. Overek śmiało do gry.
Polska - Rosja
Polska 2,44

Wczoraj Polacy łatwo i szybko wygrali z Korea 3:0 a Rosja o dziwo dla mnie łatwo pokonała Kanadę 3:0. Nie od dziś wiadomo jak podchodzimy do meczów z Rosją, pełna mobilizacja i nawet wtedy kiedy nie idzie to na ten mec wychodzimy zmobilizowani podwójnie. Dziś pewnie zobaczymy M. Kubiaka na przyjęciu czy M. Bienka na środku, zobaczymy.. Myślę, że Polacy u siebie powinni powalczyć z Rosją, która także nie jest najmocniejszym składem tutaj i to trzeba powiedzieć a kurs bardzo zachęcający. Oczywiście w over meczowy także można wchodzić...
Kursy z Fortuna oraz Totolotek (handi -7,5 na Arg)
Co do meczu Polski to o ile Kubiak jest w składzie na pierwszy turniej, to Bieńka w nim nie ma. Druga sprawa Korea nie jest wyznacznikiem poziomu siatkarskiego. Zgodzę się że z Ruskimi zawsze gramy lepiej, ale to oni wczoraj gładko wygrali z Kanada a my męczyliśmy się z nimi w sparingach.
 
J 0

jarkota

Użytkownik
Ale wez też pod uwagę że to mecze towarzyskie w ktorych nie gra się na 100% tylko gra się po to żeby przetestować pewne warianty, zawodników także nie ma co porównywać meczy towarzyskich naszej kadry z Kanada do wczorajszego meczu Rosjanow z Kanada
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom