>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NPB - Japan Baseball

Status
Zamknięty.
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Nie otwieram nowego tematu bo według mnie nie ma to najmniejszego sensu.
Po prostu w tym temacie rozpoczniemy
SEZON 2018 JAPAN BASEBALL LEAGUE
Na dziś proponuje coś takiego:
Chiba Lotte Marines((Futaki K.) - Seibu Lions(Castillo F.)
Typ: 2(-1.5) Kurs: 2.04 ⛔
1xbet
Spotykają się 2 najlepsze ekipy Pacific Division. Historycznie patrząc w ostatnim czasie to Chiba była przeważnie górą również wczoraj wyszli zwycięsko.Dziś liczę na zdecydowany win gości.
Po pierwsze w tym sezonie to oni póki co w lepszej formie.W dodatku ich Castillo już ma udany start sezonu za sobą więc i dziś powinien pociągnąć Seibu do dobrej gry.
Rywal póki co słabiej i oby dziś tak pozostało.
Mecz o 11 tak więc gramy
Wynik: 6:3
e: nie tym razem
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Próbujemy odczarować Japonie
Chunichi Dragons(Garcia O,) - Hiroszima Carps(Ohsera D.)
Typ: 2 Kurs: 1.66 ⛔
Typowo na przełamanie.Dotychczas 2:0 dla gospodarzy,a że rywale wyżej w tabeli więc próbujemy pograć na nich.
Miotacze w sumie w tym sezonie póki co na jednym poziomie tak więc tym razem licze na typowe ratowanie honoru.Wygranie jednego spotkania to must win.
Wynik: 3:2
e: Japonia nadal zaczarowana
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Jedziemy dalej
Orix Buffaloes(Kaneko C.) - Saitama Seibu Lions(Togame K.)
Typ: 2 Kurs: 1.60 ✅
Typ: 2(-1.5) Kurs: 2.03 ✅

1xbet
A więc sprawa wygląda tak. Seibu Lions to póki co najlepsza ekipa ligi,a tu niespodzianka i 2 porażki.Wieęc standardowo jedziemy na przełamanie zwłaszcza,że kto jak kto ale Seinu niezwykło przegrywać wszystkich spotkań. Oba mecze dosyć wyrównane i jutro licze na pokazanie mocy. Byłbym w stanie pokusić się o stwierdzenie,że i -2.5 ✅ powinno wejść ale powyższe kursy sa jak dla mnie najpewniejsze(poza tym tam gdzie gram nie ma takiego handi)
Mecz jutro o 6 rano więc mam nadzieje,że humor będzie mi dopisywał od samego rana.
Wynik: 0:8
e: w koncu
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Na jutrzejszy poranek taki oto dubelek:
Orix Buffaloes(Tajima D.) - Rakuten Gold.Eagles(Fujihira S)
Typ: 1 Kurs: 1.94 ⛔
Seibu Lions(Enokida D) - Chiba Lotte Marines(Olmos E.)
Typ: 1 Kurs: 1.54 ✅
1xbet
W obu seriach póki co 0:2 dla gości tak więc standardowo gramy na przełamanie. W składach gospodarzy &quot;na górce&quot; o wiele lepsi zawodnicy niż po przeciwnej stronie tak więc licze na spokojne zwycięstwa.
Wynik: 1:9
Wynik: 6:0
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Wracamy do Japonii.Na jutrzejszy poranek taki oto dubelek
Chiba Lotte Marines(Dohi S.) - Fukuoka S.Hawks(Takeda S.)
Typ: 2 Kurs: 1.58 ⛔
1xbet
No cóż Fukuoka 3 porażki z rzędu w tym 2 z jutrzejszym rywalem,a więc czas się ogarnąć. Jutro licze na o wiele lepszy występ.Są wyżej w tabeli od rywali w dodatku 2 tygodnie temu wywieźli z tego terenu komplet zwycięstw tak więc czas aby tym razem pokazać wyższość nad rywalami.
Wynik: 8:4
Nippon Ham Fighters(Kato T.) - Rakuten Gold.Eagles(Shiomi T.)
Typ: 1 Kurs: 1.69 ✅
1xbet
Cóż sytuacja podobna jak wyżej. 2 drużyna dywizji z ostatnią i póki co Ci &quot;gorsi&quot; są 2 mecze do przodu.Na własnych śmieciach sytuacja nie do pomyślenia.Jutro Nippon musi się spiąć i pokazać wszystko co najlepsze.Czas zmazać blamaż ostatnich 2 spotkań z ekipą Rakuten.
Wynik: 7:1
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
temat martwy a że nie przypadł mi do gustu nowy wyglad forum + jakiś czas nic nie dodawalem, postanowilem dzis przeanalizowac dwa mecze z Japan (i troche tu ozywić), wedleg mnie warte uwagi i zagrane przeze mnie za realna $$$ i za max.

Hiroshima Carp - Chiba Lotte Marines typ 1 7:6      
kurs 1.80
buk dafabet
$tawka 10/10
OPIS: Carpie ostatnio spuscili z tonu, dodatkowo dziś 3ci mecz z nie wygodnym dla siebie rywalem(3:6;2:6) pobralem jednak na nich z paru powodow: dzisiaj na starterze u Mariners Taneichi, ten sezon poki co dobrze ale obstawiam że dziś naprzeciw postawionej pod sciana Hiroszimie do tego na Mazda Stadium, jego dobra passa sie skonczy..po drugiej stronie mamy Tokode, widzialem pare jego gier i zaufam mu tutaj..zaklad ryzykowny, typowy na przelamanie..buki wariuja z kursami gdy tymczaem bandyci z premium caly czas 1.65..myślę że nie przypadkowo..to wszystko + po konsultacjach z moimi Ludzmi z Japan zdecydowalem to brać to all in 10/10 2j????

Yakult Swallows - Fukuoka S. Hawks typ handi -1 Hawks 5:6 ZWROT
kurs 1.63
buk marathonbet
$tawka 10/10
OPIS: ogladalem wczorajszy mecz, Yakult to wyszarpal dzisiaj jednak Fukuoka wystawia Otake, Kotaro nie zawiodl mnie jeszcze, licze ze i dzis naprzeciw kasztenerii z Tokio(nieprawdopodobna seria porazek  w trakcie sezonu, teraz troche sie ruszyli ale kasztan będzie kasztanem) nie zawiedzie..????



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
To i spróbuje szczęścia w Japoni

Hiroshima Carp(Johnson K) - Orix Buffaloes(Tajima D)

Typ: 1     Kurs: 1.64    fortuna   

Kurs bez szału jak ktoś powie ale co tam ja gram.
Hiroshima coś ostatnio wpadła w dołek i pasuje się powoli z niego wygrzebywać.Tym razem trzeba to wygrać zwłaszcza,że grają na własnych śmieciach.Miotacz gospodarzy lepsze staty tak więc zaufam i próbujemmy

Wynik: 3:9

e: szaleństwo w dogrywce 
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Tohoku Rakuten Golden Eagles [Takahiro Shiomi] vs Chiba Lotte Marines [Kota Futaki]
typ Rakuten ML      5:6
[edit] wczoraj SK w Korei oddaje 0:2 wygrany 3:0 1szy, decydujacy w tym meczu  inning(potem juz nie dali rady), teraz tutaj partaczą w ostatnim koncertowo..pauza do 01/07/19????
kurs 1.75
buk Dafabet (OW Sports)
$tawka 3/10 0.5j
 
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Hiroshima Carp (A Kuri) vs Yakult Swallows (Y Ogawa)      1:3
typ Carp handicap -1
kurs 1.93
buk Marathonbet
$tawka 3/10 0.5j
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Dzisiaj Azjatyckie odpuszczam (Meksyk na noc będzie grany) ale jak ktos cos chce z Japonii:

Chiba Lotte Marines????Nippon Ham Fighters under 9.5 wynik 6:1     

i jesli to brać to TYLKO za minimalną $tawkę(u mnie to 3/10, 0.5j)
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Trochę odpoczelismy od baseballa i dziś próbujemy atakować.  Na początek dnia Japonia

Hiroszima(Kuri A) - Yomiuri(Sakurai T)

Typ: 2    kurs: 1.9    STS   

 Kursy na gości rosną cały czas ale się tym nie zrazamy i korzystamy. Poki co w serii 2:0 dla gospodarzy dlatego dziś zaufam ekipie Yomiuri która powinna ten.1 win zgarnąć. Oba mecze dosyć wyrównane jak przystało na tego typu ekipy oby dziś ze wskazaniem na Yomiuri  miotacze zdecydowanie lepszybciej o gospodarza co powinno ułatwić sprawę zwycięstwa.  

Wynik: 2:1
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Hokkaido Nippon Ham Fighters (K. Arihara)????Tohoku Rakuten Golden Eagles (S. Sugahara) 6:1
a)typ Nippon WIN @1.70      
b)typ under 8.5 @1.71      
buk lbsbet
????oba po 3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Fukuoka SoftBank Hawks (T. Wada)????Orix Buffaloes (Yaku Cho) 5:1
typ over 7.5      
kurs 1.78
buk lbsbet
????1/10

OPIS: pierwsza drużyna Pacific Division kontra ostatnia, Orix seria 5 wygranych z rzędu, wczoraj rozwalili lidera 14:4(11:1 w drugiej połowie!!!e 12:0 bylo) dzisiaj ciekawe zestawienie starterów, wystawiają nieobliczalnego, 13 lat młodszego od Wady Yaku Cho, na innych bukach kursy 1.66-1.75 na ta linie, London Betting Shop wystawia 1.78, próbuję zatem????

{edit} pare słow a'propo tego meczu, który mialem przyjemność obejrzec w 3/4..zawiodla ofensywa Bawołów a zwłaszcza obcokrajowcy..kolejny raz premium wiedziało co robi wystawiając linie 8.5 [email protected], chwilę nad tym myslałem nawet...ale gdybym mial okazje zagrać ten zakład 2gi raz..obstawiłbym dokladnie tak samo! to jest⚾ KRÓL SPORTU???? który, na przykład, taką piłke nożna, taktycznie bije o miliard długości ❤⚾????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Yomiuri Giants (T. Sugano)????Hiroshima Toyo Carp (Y. Nomura) 6:2
typ Giants handi -1      
kurs 1.96
buk lbsbet
????1/10

OPIS:na 90% ostatni zakład w sierpniu(zależy czy będzie transmisja dziś wieczorem z Kuby, Las Tunas vs Guantanamo) miałem ten mecz odpuścić ale będę go oglądał i po sprawdzeniu paru rzeczy postanowiłem zagrać..znowu Sugano kontra Nomura, do tego na ostatnie 4 mecze Giants w domu, 3 bardzo słabe jeśli chodzi o ofensywę, obstawiam że dzisiaj powalczą i że Sugano powstrzyma pałkarzy Hiroszimy, do tego london betting shop wystawił nieosiągalny gdzie indziej kurs????
jak kończyłem to pisać lbs wycofal handicapy zostawiajac tylko -1.5 przy kursie 2.32 na Giants, oby dobra prognoza tym bardziej że na premium wisi od wczoraj -1.5 po 2.25 gdzie na innych bukach kursy wariują.
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Chiba Lotte Marines (S. Dohi)????Orix Buffaloes (K. Suzuki) 2:2
typ Chiba WIN ZWROT
kurs 1.85
buk lbsbet
????3/10 0.5j

OPIS: korzystając z przerwy na Sardynii leci pierwszy na jutro, Chiba dzisiaj w końcu przerwała serie 6 porażek z Buffaloes, ci jutro wystawiają zazwyczaj rezerwowego Kohei Suzuki, premium czeka z kursami, leci masówka na Orix ale ja obstawiam naprzeciw ????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Orix Buffaloes (Y. Cho)????Seibu Lions (D. Enokida) 2:3
typ 1sza połowa poniżej 5.5      
kurs 1.82
buk Dafabet
????1/10 0.16j

OPIS: urodzony na Tajwanie  Yaku Cho wystawiony dzisiaj naprzeciw Saitamy, z nim jest tak że jak idzie to idzie a jak nie idzie to trzeba go natychmiast ściągać bo wiadomo że będzie już tylko gorzej, dzisiaj obstawiam że w 1szej połowie będzie trzymał poziom, mam nadzieje że dłużej ale to jak ruletka, dlatego idę w połówkę, na pinku i jeszcze paru bukach lepsze kursy ale zagrane za $$$ na dafa z paru powodów????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Saitama Seibu Lions (Z. Neal)????Fukuoka SoftBank Hawks (R. Takahashi) 4:1
typ Seibu WIN      
kurs 1.90
buk Dafabet
????1/10 0.16j

OPIS: na premium skandaliczny kurs na Lions, 1.50 ‼ tutaj nie ma miejsca na pomyłkę, może być też że taki kurs to zwykła podpucha ale pobrałem poniżej minimalnej, nie wiem czy to wygrają ale nie można przejść obojętnie, Zachary Neal po stronie Saitamy, a teraz to się już tylko modlić zostało????
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Orix Buffaloes????Nippon Ham Fighters 1:3(0:3)
typ:
a)Nippon AH -0.5 1 połowa kurs 2.00      
b)Nippon ah -1 kurs 1.88      
buk lbsbet

Rakuten Gold. Eagles????Fukuoka S. Hawks 4:2
typ poniżej 8.5      
kurs 1.71
buk lbsbet
????1/10 wszystkie 3

OPIS: wszystkie 3 zaklady to typowe śmierdziuchy, które w oczekiwaniu na finał w Meksyku powinienem sobie darować, tym bardziej że yield poki co na wrzesniu ogólnie fenomenalny(+36%) a śmierdziele mogą tylko zaszkodzić..zdecydowałem się wejść w to jednak z paru powodów..Po stronie Orix znowu Yaku Cho, chłopak ewidentnie jeszcze nie nadaję się na tą ligę, poziom lig uniwersyteckich albo i lokalnych, co nie znaczy że akurat ten mecz na pewno mu nie wyjdzie ale ja, poniżej min. obstawiam że mu jednak nie wyjdzie...drugi mecz to pojedynek Manabu Mima vs Kodai Senga, ten 2gi miał pewne problemy ale już wydaję się że za nim, dzisiaj typuję underowy mecz chociaż każdy wynik możliwym to obstawiam dobry mecz Sengi i że Manabu Mima zatrzyma ofensywe Hawks w tym Kubańczyka Alfredo Despaigne(o ile ten zagra) a bez niego Fukuoka traci połowę siły????
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Tym razem zahaczamy o Japonię

Hiroszima Carp - Yakult Swallows

Typ: 2 Kurs: 1.95 STS

Typ znów tak jak wczoraj w Korei powierza w ręce miotacza ekipy gości.
Ogawa dotychczas rozpoczynał w 3 meczach i wszystko zakończył z korzyścią dla swojego zespołu. Do tej pory nikt nie znalazł na niego sposobu i liczę, że nadal się to utrzyma zwłaszcza, że rywal gra w kratke.

Wynik: 4:9
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Lecim dalej z tym koksem

Rakuten Gold. Eagles - Orix Buffaloes

Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.80 STS

Szczerze mówiąc pierwszym pomysłem była gra na handi (-4.5) po 3.6 ale jednak pogram minimalne handi bo jednak w tej serii spotkań dzieją się cuda.
Gospodarze szczerze mówiąc zawodzą i poprostu licze na taką typową złość całej drużyny. W sumie mają 2 porażki i remis i w każdym ze spotkań rozpoczynali dobrze,a wraz z biegiem casu coś się załamywało.
Dzis do gry wchodzi Norimoto który to napawa mnie wielkim optymizmem.W porównaniu do rywala gra conajmniej klase wyżej i mam nadzieje,że poprowadzi Rakuten do efektownego zwycięstwa nad outsiderem ligi

Wynik: 2:6
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom