>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

$$$ Z bukmacherki da się żyć $$$ #2

B 2K

borek149

Użytkownik
Witam, wracam ponownie wracam na forum do udostępniania moich przemyśleń. Mój poprzedni temat możecie sobie prześledzić w poniższym linku:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/z-bukmacherki-da-sie-zyc.65470/page-19
Minęły 4 lata, większe doświadczenie oraz wiedza więc mam nadzieję, że nowy temat będzie dużo lepszy niż poprzedni, który myślę wyszedł przyzwoicie 10 miesięcy z czego 9 na plus:
Yield ✅ 17,80%
Zysk ✅ 16 086,05 zł.
Zapraszam do obserwacji. Proszę o nie zaśmiecania tematu. Z fartem!

31. Cracovia - Pogoń 1 @ 2.22 1xbet 5j
32. Cracovia - Pogoń ah-1 @ 3.26 3j
Ostatnie spotkanie niby mecz o pietruchę aczkolwiek Cracovia będzie chciała się w godny sposób pożegnać się że swoimi kibicami. Kibice Portowców nie będą mieli możliwości obejrzenia swoich piłkarzy na żywo bo jak się można było spodziewać sektor gości na to spotkanie będzie zamknięty.
Cracovia u siebie w tym roku 5 zwycięstw 3 remisy.
Pogoń w tym roku na wyjeździe 1 zwyciestwo 3 remisy 3 porażki.
W tym sezonie rozegrali że sobą 2 spotkania:
Cracovia - Pogoń 3:0
Pogoń- Cracovia 0:3.
Zespół Pogoni zapewnił sobie utrzymanie i postanowił odpuścić spotkanie w Krakowie.
W kadrze zespołu że Szczecina bardzo wiele zmian. Średnia wieku całej kasy meczowej nieco ponad 23 lata w tym 7 młodzieżowców.
Trener Kosta Runjanic zezwolił Delevovi na szybsze wakacje i powrót do kraju. Rapa w związku z zawarciem związku małżeńskiego również wcześniej wrócił do swojego rodzimego kraju. Nie bedzie również Murawskiego, który już zakończył karierę w Szczecinie i miał oficjalne pożegnanie z kibicami w ostatnim spotkaniu z Lechią. Piotrowski odchodzi do Genk i również nie ma co w kadrze. Blanik i Piątkowski powołani do kadry U21 i również nie ma ich w kadrze. Dodatkowo brak wcześniej kontuzjowanych Fojuta i Załuski (1bramkarz) oraz pauza za kartki Budzilka (2bramkarz) między słupkami zatem dopiero 3 bramkarz Pogoni. Na koniec aby dodać kolorytu również zabraknie trenera Portowców Kosty Runjanica, który doznał kontuzji na gierce podczas treningu ????
Chyba wystarczające argumenty do grania na Cracovię. Z fartem !
3. UC Dublin - Athlone UC Dublin ah-3 1.83 4j pinek
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Bentleigh Greens - Port Melbourne Sharks 1 1.45
Green Gully - Hume City 1 1.59
AKO 2.31 1xbet
5. TPS - HJK 2 1.55
Horsens - Brondby 2 1.39
Ako 2.15 1xbet 4j
Wcześniejszy kupon również 4j. Przepraszam za przejrzystość postów ale z tel pisze laptop kaput.
 
P 102

para00

Użytkownik
Witam, wracam ponownie wracam na forum do udostępniania moich przemyśleń. Mój poprzedni temat możecie sobie prześledzić w poniższym linku:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/z-bukmacherki-da-sie-zyc.65470/page-19
Minęły 4 lata, większe doświadczenie oraz wiedza więc mam nadzieję, że nowy temat będzie dużo lepszy niż poprzedni, który myślę wyszedł przyzwoicie 10 miesięcy z czego 9 na plus:
Yield ✅ 17,80%
Zysk ✅ 16 086,05 zł.
Zapraszam do obserwacji. Proszę o nie zaśmiecania tematu. Z fartem!

31. Cracovia - Pogoń 1 @ 2.22 1xbet 5j
32. Cracovia - Pogoń ah-1 @ 3.26 3j
Ostatnie spotkanie niby mecz o pietruchę aczkolwiek Cracovia będzie chciała się w godny sposób pożegnać się że swoimi kibicami. Kibice Portowców nie będą mieli możliwości obejrzenia swoich piłkarzy na żywo bo jak się można było spodziewać sektor gości na to spotkanie będzie zamknięty.
Cracovia u siebie w tym roku 5 zwycięstw 3 remisy.
Pogoń w tym roku na wyjeździe 1 zwyciestwo 3 remisy 3 porażki.
W tym sezonie rozegrali że sobą 2 spotkania:
Cracovia - Pogoń 3:0
Pogoń- Cracovia 0:3.
Zespół Pogoni zapewnił sobie utrzymanie i postanowił odpuścić spotkanie w Krakowie.
W kadrze zespołu że Szczecina bardzo wiele zmian. Średnia wieku całej kasy meczowej nieco ponad 23 lata w tym 7 młodzieżowców.
Trener Kosta Runjanic zezwolił Delevovi na szybsze wakacje i powrót do kraju. Rapa w związku z zawarciem związku małżeńskiego również wcześniej wrócił do swojego rodzimego kraju. Nie bedzie również Murawskiego, który już zakończył karierę w Szczecinie i miał oficjalne pożegnanie z kibicami w ostatnim spotkaniu z Lechią. Piotrowski odchodzi do Genk i również nie ma co w kadrze. Blanik i Piątkowski powołani do kadry U21 i również nie ma ich w kadrze. Dodatkowo brak wcześniej kontuzjowanych Fojuta i Załuski (1bramkarz) oraz pauza za kartki Budzilka (2bramkarz) między słupkami zatem dopiero 3 bramkarz Pogoni. Na koniec aby dodać kolorytu również zabraknie trenera Portowców Kosty Runjanica, który doznał kontuzji na gierce podczas treningu ????
Chyba wystarczające argumenty do grania na Cracovię. Z fartem !
3. UC Dublin - Athlone UC Dublin ah-3 1.83 4j pinek
Witam.Słabe wyniki na płatnym?
Cracovia mi się nie do końca podoba bo to mecz bez ciśnienia to po 1 po 2 Nie jednokrotnie w tym sezonie grali
,,okręgòwke,, ja bym ba nich nie pistawil złotówki nawet znając składy co nie znaczy ze nie wygrają.Pozdro
 
Do góry Bottom