>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Serbia 2017/18

vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zapraszam do dyskusji, oraz analizy meczów wszystkich lig serbskich w sezonie 17/18.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Partizan-Crvena zvezda TYP 2
2,60 Forbet

W środowy wieczór będziemy świadkami jednych z najgorętszych derbów w tej części Europy, w których to Partizan zmierzy się z popularną &quot;Czerwoną gwiazdą&quot;. Kibicowsko to na pewno mecz porównywalny pod względem atmosfery chociażby do Naszej rodzimej &quot;świętej wojny&quot;, a więc spotkań Wisły z Cracovią o których więcej w odpowiednim temacie. Przechodząc do rzeczy, Crvena to bezsprzeczny lider serbskiej ekstraklasy, który nad swoim jutrzejszym rywalem ma aż 9 pkt przewagi. Obydwie ekipy z sukcesem zakończyły rozgrywki grupowe LE, awansując do fazy pucharowej z drugich miejsc w swoich grupach. Czas więc teraz skupić się na lidze. Partizan w ostatniej kolejce niespodziewanie uległ Napredakowi 2-1, co z pewnością skomplikowało gospodarzom jutrzejszego meczu pogoń za liderującą Crveną. Jeśli chodzi o gości, to kontynuują oni swoją serię meczów bez przegranej. Ostatnia ich porażka miała miejsce 1 października. Co ciekawe sposób na nich w tamtym meczu znalazł również wspomniany wcześniej Napredak. Jak wiemy każde derby rządzą się swoimi prawami, lecz biorąc pod uwagę obecną formę obydwu drużyn stawiam na skromną wygraną gości.
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Serbia, Super Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Crvena Zvezda - Napredak
Typ: 2 (+2,5)
Kurs: 1,80
Bukmacher: 1xBet

27 kolejka w serbskiej Super Lidze. Gospodarze z dużą przewagą liderują w lidze. Mają zdobyte 69 punktów w 26 meczach. Goście na 7 miejscu dającym awans do grupy mistrzowskiej ze zdobytymi 40 punktami i 6 punktami zapasu. Crvena Zwezda u siebie w 13 meczach z bilansem 37:4 co daje blisko trzy bramki różnicy w meczu. Ja jednak wybieram dodatki handi na gości gównie ze względu na ostatnie mecze Gwiazdy i historię H2H. Ostatnie mecze gospodarze, czy ty ligowe, pucharowe, czy towarzyskie to niewysokie wygrane lub remisy. Trzybramkowe ligowe wygrane zdarzyły się w meczach z Jaworem, Boracem i Radnikiem czyli ekipami z miejsc 10, 14 i 15 w 16-zespołowej lidze. Napredak z kolei w ostatnich 10 meczach 5-3-2, co prawda w 2018 ostatnio zaliczyli dwie ligowe wyjazdowe porażki ale obie tylko 1 bramką. Liczę, że goście nie położą się przed utytułowanym rywalem i wzorem poprzednich meczów niewysoko przegrają. Warto wspomnieć, że ostatnio u siebie pokonali Zwezdę 1:0, wcześniej dwie jednobramkowe porażki i remis. Mam nadzieję, że +2,5 handi wystarczy.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna Serbia, Super Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Radnik - Backa
Typ: Radnik
Kurs: 2.3✅
Typ głównie na podstawie formy wyjazdowej gości, którzy na 5 ostatnich spotkań w delegacji przegrali wszystkie, oraz h2h które wskazuje na wygraną gospodarzy.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna Serbia, Super Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Macva - Radnik
Typ: Macva
Kurs: 1.6 ✅ 2-1
Widzę że liga serbska słabo się buja na forum, a szkoda bo w końcówkach sezonu w tych ligach czasami idzie fajnie ugrać. Tak jak ostatnio pisałem żeby grać w stronę Radnika, tak teraz lepiej zagrać przeciwko, czyli w strone gospodarzy. Macva u siebie jest mocnym zespołem, z kolei goście przegrali 4 ostatnie spotkania wyjazdowe. H2H również wskazuje na wygraną Macvy i moim zdaniem 3 pkt. zostaną w domu.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna Serbia, Super Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rad - Backa
Typ: Backa
Kurs: 3.7 ⛔ 2-0
Nie przejdę obojętnie obok takiego kursu na gości. Zbyt duża różnica w kursach, a poziom obu drużyn jest dla mnie podobny, dodatkowo w stronę gości pcha mnie ostatni mecz gospodarzy gdzie dostali 2 czerwone kartki i cudem dowiezli ten remis, mam nadzieje że w tym meczu już nie będą mieli tyle szczęścia, liga serbska rządzi się swoimi prawami i w meczu drużyn które walczą o utrzymanie zawsze każdy wynik jest możliwy, dlatego idę w stronę gości, a może znów listonosz rzuci 2 czerwa dla gospodarzy? Oby.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna Serbia, Super Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Borac - Rad
Typ: Rad
Kurs: 1.5✅
Dla mnie Borac nie ma już żadnych szans na utrzymanie się w lidze, problemy w zespole spowodowane kontuzjami i zawieszeniami spowodowało ,że trzeba było wspomóc zespół rezerwami. Dla mnie goście są dużo lepszym zespołem i powinni wygrać to spotkanie.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna Serbia, Super Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Napredak - Cukaricki
Typ: Cukaricki
Kurs: 1.8
Typowa Serbia, wystarczy spojrzeć na tabele, gospodarze myślami są już na wakacjach, z kolei goście muszą wygrać ten mecz by mieć szanse na europejskie puchary. Dla mnie faworytem są goście, i kurs do meczu zostanie zbity.
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Serbia - grupa spadkowa
Godzina: 17:00
Spotkanie: Zemum - Macva

Co myślicie o tym spotkaniu? Kurs na remis ustawiony jest na 1.60. Czyżby mecz ustawiony? Zdarzały się już takie przypadki w lidze serbskiej?
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka Nożna Serbia - grupa spadkowa
Godzina: 17:00
Spotkanie: Zemum - Macva

Co myślicie o tym spotkaniu? Kurs na remis ustawiony jest na 1.60. Czyżby mecz ustawiony? Zdarzały się już takie przypadki w lidze serbskiej?
Oczywiście że mecz może być ustawiony, jak całą serbska liga ???? dla mnie w miarę czystymi drużynami w tamtej lidze są Cukaricki i Napredak. Jeśli chodzi o ten mecz to dla mnie remis po kursie 1.6 nie ma wartości i nie warto iść w jego stronę, w Serbii często głośno o ustawkach dla tego buki biją kursy zaraz po ich wystawieniu, jest to czysta manipulacja. Ostatnio było głośno o meczu Mladost - Macva, i wszyscy się przejechali. Moim zdaniem największą wartością jest zagranie że nie będzie remisu po kursie 2.1
 
H 0

hpawel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Serbia - grupa spadkowa
Godzina: 17:00
Spotkanie: Zemum - Macva

Co myślicie o tym spotkaniu? Kurs na remis ustawiony jest na 1.60. Czyżby mecz ustawiony? Zdarzały się już takie przypadki w lidze serbskiej?
Gospodrze to biorą ???? Niestety nie bardzo jest już gdzie to postawić
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
co sie w serbi liczy przy tej samej ilosci punktów szukałem na angielskich stronach i nie ma
Liczy się miejsce w tabeli przed rozpoczęciem playoff, także obie drużyny są już bezpieczne ????
Dyscyplina: Piłka nożna Serbia, Super Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Zemun - Macva
Typy: Zemun lub Macva , Macva
Kursy: 2.1, 13
Gram tak ponieważ są tu największe moim zdaniem wartości. Są to drużyny zaprzyjaźnione i możliwe że jest to ustawka ale tak naprawde nie wiadomo w która stronę, dlatego atakuję tutaj gdzie jest większy kurs. Z fartem!
 
Do góry Bottom