>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Cavs -3.5 pts @2.15 sts
Stevens full składem miałby wg mnie szanse,jednak uważam ze Boston i tak ugral juz swoje w tym sezonie. 3-1 dla Cavs w Rs,gdzie mieli do dyspozycji irvinga(nie pamiętam czy we wszystkich grach). Według mnie w takich seriach jak ta Boston odczuje brak Rondo czy Ollynyka, swego rodzaju obrońców będących w stanie zagrać nieczysto czy nawet wyłączyć jakiegos zawodnika faulem. LBJ będzie nabuzowany,przez to ze zbyt wcześnie musiał walczyć o życie, będzie szedł nie tylko na umiejętnościach,ale też na niesamowitym gazie psychicznie. Zwłaszcza że trafia niemalże wszystko jak ciężkie to były rzuty i to też na pewno ma wpływ na resztę drużyny,która może czuć ze nieważne jak źle nie będzie zawsze jeszcze jest Król gotów odpalić Boga. Dodatkowo tacy gracze jak Jaylen Brown itd. Grają bardzo dobrze,ale u Browna juz było widać spadki przeciwko Sixers i gra z urazem,a Rosier z Tatumem,nie oszukujmy się, nie są w stanie zoutscorowac Lebrona i Lova. Dodatkowo zwłaszcza gra na catch&amp;shoot z Korverem czy Jr Smithem będzie szczególnie boleć Boston,bo nie mają bez Irvinga zawodników z tak szybkim releasem.
Cavs win 2 kwarta @1.75 STS
Uważam,ze każdy team ma swoje powiedzmy kwarty na gazie i u Cavs jest to niemalże zawsze 2ga kwarta,stąd taki typ.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mam jeszcze kilka przemyslen co do jutrzejszego spotkania i znalazlem alternatywe dla swojego wczesniejszego typu na polowe i koniec spotkania . W meczach Cavs w tym sezonie były częste lamaki w jedna i druga strone. Mysle , ze nawet jesli Cavs beda prowadzic po pierwszej polowie za sprawą LJ to pozniej zabraknie im paliwa , za to Boston tak jak pisałem wczesniej &quot; nic nie musi&quot; i to jest właśnie ich psychologiczna przewaga w tej serii bo jesli nie uda sie w tym roku to w przyszłym będzie juz Hayward i Irving i wtedy beda jeszcze silniejsi . Jesli chodzi o trójki to przewaga jest po stronie Celtow ale ich największym atutem w tej serii jest ich Coach i jestem pewien , ze przygotuje cos specjalnego na jutrzejszy mecz . Clevland jesli chce cos ugrac w tej serii to musza szukac zbiorek ofensywnych dzieki którym beda mogli ponawiac akcje wiec spodziewam sie Thompsona na srodku a Love&#39;a na skrzydle, jednak uwazam , ze to jest za malo aby zagrozic Celtom w ich twierdzy , gdzie sa nie pokonani w tegorocznych play off. Jutro procz wczesniej podanego typu Boston Ht/Ft @2,80 Fortuna ✅✅✅ gram tez czysty win Bostonu @ 2,10 Fortuna ✅✅✅ i łamaka Cavs HT /Boston FT @6,10 Fortuna ⛔⛔ no i over punktowy Lebrona ,jakakolwiek bylaby to linia mniejsza niz 34 pkt to ją pobieram . (Edit : nie pogralem tego bo przestraszyla mnie wypowiedz Morrisa , ktory stwierdził , ze wie jak kryc Lebrona .. no i sie nie pomylil) ale zeby nie bylo ,rozlicze jako ⛔⛔ ale nawet nie wiem jaka byla linia .
Ps : tak jak myslalem , Cavs nie beda mieli za duzo do powiedzenia w tej serii ???? wiem , ze to dopiero pierwszy mecz ale wlasnie ten mecz odpowiedzial na wiele pytan , ktore nurtowaly nas przed rozpoczeciem tej serii. Mam nadzieje , ze ktos mnie posluchal a nie chemika i przytulil troche :cash::cash::cash:.
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Kyle Korver over 2.5 3-ki @1.75 Unibet
Jeszcze taka ciekawa linia, zwłaszcza że Brad Stevens powiedział, że cała drużyna będzie kryć Lebrona, więc taki rozwój sytuacji otwiera możliwość wide-open dla Korvera, zwłaszcza że nawet przy ewentualnym potrojeniu Lebron może nie być wzruszony sytuacją i wystawić kogoś z drużyny na otwartą pozycję. Z resztą tak jak pisałem wcześniej, stawiałbym że 3-ki Smitha,Korvera czy Lova uderzą tam gdzie boli, a nie właśnie jakieś wymyślne rzuty Jamesa, bo w jego gestii właśnie będzie uruchomić ekipę zza łuku.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Marcus Smart over 18,5 (Punkty, zbiórki i asysty), kurs: 1,85 (Unibet) ⛔ ⛔ ⛔
No cóż zaczynamy finały konferencji. Pierwszy pojedynek na wschodzie odbędzie się w Bostonie, gdzie miejscowa drużyna jest niepokonana w tych Play Off. Ku zaskoczeniu dosyć łatwo obie drużyny się rozprawiły w półfinałach. Boston 4:1 z Philla, a Clevland 4:0 z Toronto. Teraz ta rywalizacja wydaje się będzie bardziej zacięta. Ja w swoim typie idę w kierunku Marcusa Smarta. Wrócił w pierwszej rundzie w Play Off i trochę odmienił rywalizację z Bucks. Gość jest nieustępliwy, zadziorny i nie odpuści żadnej piłki. On czeka na takie mecze jak ten finał przeciwko Lebronowi. W ostatnim roku dostali mocne bęcki, skład był całkiem inny, ale też trapiły ich kontuzje i nie było szans powalczyć. Teraz ten niedoceniany Boston osiągnął i tak już wynik ponad stan, więc co teraz ugrają to ich. Smart to taki gracz - lider, nie boi się trudnych pojedynków. Będzie pewnie wchodził z ławki, ale swoje ponad 30min dostanie, o ile nie wyłapie fauli za szybko. Kluczem w tej rywalizacji będzie jego dyspozycja, bo ktoś tych punktów z ławki musi dostarczyć. Rzut ma słaby, ale nie boi się ryzykować. Sporo zbiera i asystuje, a z tych trójek które rzuci coś tam wpadnie. W rywalizacji z Philla tylko raz nie osiągnął takiej zsumowanej linijki, czyli powyżej 18,5. Jego ostatnie linijki to odpowiednio 26 (z ławki), 22 (podstawa), 14 (podstawa), 27 (podstawa), 21 (podstawa) Liczę na jego wszechstronność i nieustępliwość. On się nie zraża niepowodzeniami i prze do przodu jak pitbull. Powodzenia!

Jaylen Brown więcej pkt niż Kevin Love, kurs: 2,2 (Unibet) ✅ ✅ ✅

Kluczem do pokonania Clevland nie jest zatrzymanie Lebrona, bo jak wiemy tego się nie da zrobić, ale zatrzymanie jego bulterierów. Przede wszystkim Korver i Love muszą zostać zastopowani, żeby Boston mógł tutaj powalczyć. Korver bardzo słabo w obronie i jak nie pozwolą mu rzucać to będzie mało przydatny. Love z kolei gra w kratkę, trochę się może podbudował w starciach z Toronto, ale obrona Boston to inna półka. Baynes z Horfordem powinni go dobrze przystopować. Reszta powinna się skupić na bronieniu rzutów dystansowych. Nie wiem może się mylę, ale Clevland raczej sobie nie porzuca z dystansu, a raczej nie będzie zbyt często trafiało. Boston dobrze odcinają dalekie rzuty, także zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Ja tutaj idę w stronę Browna, który gra coraz lepiej. Ta trójka mu fajnie siedzi i ostatnio już wskoczył do podstawy, więc ze zdrowiem coraz lepiej. Love jest miękki, więc można go znautralizować. Powodzenia!
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
No to wyczekujemy chyba najlepszego starcia w tej serii play off , czyli rakiety z Teksasu podejma u siebie w wojowników z Oakland .. znalazlem ciekawa linie na asysty Stepha over 4,5 @1,80 Sts ✅✅✅ Wszyscy dobrze wiemy , ze Curry potrafi robic cuda z pilka i obsluzyc kolegow w jak najlepiej tylko sie da.. a jesli rakiety beda odcinac go od trójek to napewno bedzie sie staral wypracowac kolegą pozycje rzutowa dlatego uwazam , ze tak niska linia jest jak najbardziej do pogrania .
Edit : kurs spadl juz do 1,57 ..
Piekny mecz , warriors pokazali wielka moc:punch:
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie: Houston-Golden
Typ: Houston -5.5
Kurs: 2.75
Godz: 03:00
Bukmacher: Fortuna
analiza: Pierwsze spotkanie w którym ekipa Houston Rockets we własnej hali podejmowała będzie ekipę Golden state. Gospodarze w pierwszym spotkaniu sa stawiani w roli delikatnego faworyta do zwycięstwa. Houston w poprzednim spotkaniu wyeliminowali Utah Jazz 4:1 i na pewno w spotkaniu z Golden state nie pójdzie im już tak łatwo, bowiem rywal jest znacznie bardziej wymagający.Golden w poprzedniej rundzie pewnie wyeliminował również wynikiem 4:1 ekipę Pelicansów. Gospodarze w ostatnich spotkania z ekipą Goldenów nie mieli za wiele szczęscia i zazwyczaj z nimi przegrywali, dziś też myślę że łatwo im ni będzie, pomimo tego że są stawiani w roli faworytów do zwycięstwa. Ja jednak poszedłbym tutaj w under punktowy, bowiem spotkania w fazie play off w obu przypadkach bardzo często kończyły się underami, myślę że biorać pod uwagę rangę tego widowiska, obie ekipy bardziej skoncentrują się na obronie żeby nie tracić głupio punktów, które później będą mieli problem odrobić. Obie drużyną są mocne i klasowe więc sądzę że żadna tutaj się nie zdecyduję na mocną wymianę. Ja pogram na wygraną gospodarzy oraz na under 220.5 punktu.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
GSW i under 225,5 pkt, kurs: 3,85 (Unibet) ✅ ✅ ✅
Pierwszy mecz i GSW musu wyrwac jedno zwyciestwo na wyjezdzie. Jak dla mnie Warriors to zdecydowany faworyt tej rywalizacji. Houston ze 2 mecz może wyrwie, zależy na co im pozwolą. Harden i Paul powinni zostać spacyfikowani a Durant zabawi się w killera. W tym meczu również przewiduje under. GSW pokaże im jak się broni trójki oraz krótko trzyma wszystkie pozycje. Nazbyt wiele nie porzucają, nie wierzę że nagle Houston odpali trójki, skoro do tej pory im nie siedziały. Zwycięstwo Warriors i under, trzeba próbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Marcus Morris over 6,5 zbiórki, kurs: 2,1 (Etoto)
Marcus Morris ostatnio pierwszy raz w podstawowym składzie, naprzeciwko najlepszemu koszykarzowi w NBA dawał radę. Ba nawet można powiedzieć że spisał się bardzo dobrze. Zdobył 21 pkt i zanotował 10 zbiórek. Dobrze bronił i ograniczył Jamesa nawet, chociaż to bardziej on sam się ograniczał. Znowu w 2 meczu tej serii wystąpi w podstawowym składzie i dostanie spore minuty. Mam nadzieję, że nie będzie miał zbyt szybko problemów z faulami. Tutaj zdaje się że nie będzie już tak dobrze rzucał, wiec ja idę w stronę zbiórek. Swoje gabaryty ma i deska to jest ważny element w tym spotkaniu. Boston musi mieć przewagę w zbiórkach, tak więc liczę że utrzyma się ta tendencja i Morris dorzuci przynajmniej te 7 zbiórek. Powodzenia!
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Over 202.5 pts @1.75⛔
Edit
Dzisiaj być może Boston nie podejdzie po 110, ale na pewno Cavs nie będą poniżej 90 i liczę, ze w obozie Cavaliers będzie 100proc motywacja, żeby walczyć o zwycięstwo w trasie. Zwłaszcza, że Lbj raczej co najmniej podwoi punkty z poprzedniego meczu.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
&quot;Być może&quot;, &quot;Na pewno&quot;, &quot;Raczej&quot;. Mnie nie przekonuje taka analiza. Szczególnie ostatnie zdanie. Widać, że argumentujesz na siłę swój typ na &quot;czujkę&quot;. Jak masz suchy typ, to lepiej wrzucić do swojego tematu niż zaśmiecać temat takimi &quot;analizami&quot; bo argumentów tutaj zero. Co najmniej podwoi, a może potroi? Bez odbioru.
 
A 11

almaster

Użytkownik
&quot;Być może&quot;, &quot;Na pewno&quot;, &quot;Raczej&quot;. Mnie nie przekonuje taka analiza. Szczególnie ostatnie zdanie. Widać, że argumentujesz na siłę swój typ na &quot;czujkę&quot;. Jak masz suchy typ, to lepiej wrzucić do swojego tematu niż zaśmiecać temat takimi &quot;analizami&quot; bo argumentów tutaj zero. Co najmniej podwoi, a może potroi? Bez odbioru.
Panie Moderator , odniosłem wrażenie , że zhejtowałeś gościa dla zaakcentowania swojego &quot;ego&quot; . Napisał to , co sobie wymyślił , nad ranem dowiemy się czy miał rację ...
edit by Gucci - Nie jestem typem człowieka, który ma wybujałe ego i jest znawcą każdego tematu. Jestem moderatorem tego działu i mam pilnować porządku. A przyjąłem strategię podnoszenia poziomu tego działu. I tak jak jeszcze niedawno pełno było postów typu &quot;co dziś gramy?&quot; &quot;myślicie, że warto do dubelka&quot; i inne jednozdaniowe bzdury zaśmiecające ten dział, tak teraz jest już lepiej i jest dużo merytoryki i dużo ciekawych spostrzeżeń. A takie typowanie overa i podpieranie go argumentami, że Lebron co najmniej podwoi liczbę punktów - no chyba nie jest to analiza najwyższych lotów?
Typu nie neguję, ostrzeżenia nie dałem. Po prostu zwracam uwagę, że to jest temat na analizy, a na suchary i pytania, opinie jest osobny temat, który w końcu zaczął żyć. Jak wcześniej powiedziałem, dostałem ten dział do opieki i chcę żeby prezentował wysoki poziom. Tobie może nie przeszkadzają jednozdaniowe posty, pytania, czy rozmywanie tematu - mi przeszkadza bo przez to spada poziom działu i z typowania rezygnują dobrzy typerzy. A niestety straciliśmy ich sporo, właśnie przez taką samowolkę w tym temacie w stylu &quot;co myślicie o Miami do dubelka&quot; itd.
Z ego nie mam problemów i nie muszę się tu dowartościowywać, zresztą co mi może dać zwrócenie uwagi na post kolegi, w którym zabrakło argumentów. Oczywiście powodzenia dla wszystkich dzisiaj, a ja kontynuuje swoją misję, która może nie spodoba się &quot;leserom&quot;, ale za to przyciągnie do działu osoby, które zobaczą, że warto się tu udzielać bo jest o czym pogadać. Tyle w temacie.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Over w tym meczu jest zdecydowanie do grania. Cavs w pierwszym meczu nie grali źle. Po prostu mieli beznadziejną skuteczność i pudłowali dosłownie wszystko. A i tak wyszło sporo punktów. Jeśli Boston nie zagra dla odmiany fatalnego meczu, a nie ma podstaw by sądzić, że bedzie piach, to w sumie można spodziewać się sporo ponad 200 punktów. Granie linii 210.5 po kursach około 2.50 jest jak najbardziej do gry.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Boston Celtics - Cleveland Cavaliers
typ: Cleveland Cavaliers powyżej 102,5 pkt. ⛔⛔
kurs: 1.93 (unibet)
Wiadomo Boston świetnie gra w obronie, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że w game 1 Cavsi grali ze słabą skutecznością zza łuku, trafili tylko 4 trójki na 26 prób. Lebron zaledwie 15 pkt. a każdy wie na co go stać i sądzę, że dzisiaj zarówno Król jak i jego koledzy z parkietu będą mocno zmotywowani aby wyszarpać rywalom zwycięstwo, bo później może być ciężko wrócić do gry ze stanu rywalizacji 0-2. Uważam, że drugi raz z rzędu nie zdaży im się tak słabo rzucać trójek, bo mają zawodników którzy potrafią to robić, do tego jak Lebron się odpali to powinni przekroczyć linię 102 pkt.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
&quot;Być może&quot;, &quot;Na pewno&quot;, &quot;Raczej&quot;. Mnie nie przekonuje taka analiza. Szczególnie ostatnie zdanie. Widać, że argumentujesz na siłę swój typ na &quot;czujkę&quot;. Jak masz suchy typ, to lepiej wrzucić do swojego tematu niż zaśmiecać temat takimi &quot;analizami&quot; bo argumentów tutaj zero. Co najmniej podwoi, a może potroi? Bez odbioru.
Nie będę się wypowiadał na temat typu, nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem.
Chciałbym skomentować Twój post Gucci Mane, a raczej swego rodzaju zarzuty do kolegi.
Dawno temu w czasach studenckich, wykładowca przedstawiał Nam pewien schemat działania w ramach działalności biznesowej czy coś takiego. Na zakończenie dodał:
&quot;Powiedziałem Wam co miałem powiedzieć, a teraz powiem co myślę: nauczcie się tego, fajnie znać te szablony, schematy, ale jeśli chcecie osiągnąc sukces i wybić ponad wszystkich, nie stosujcie się do nich, bo będziecie przeciętniakami, musicie mieć własną niepowtarzalną wizję.&quot;
Po kolejnym już sezonie NBA. Moje spostrzeżenia:
Gdy kierowałem się:
1 intuicją, trochę taktyką, &quot;na przełamanie&quot;, choć może być zdradliwa, takim właśnie czujem, przeciw kursom, trochę pod prąd, valuebety z czasem jak na giełdzie, na zmianę trendu, kurs przesadzony np. 3, moja percepcja, wizja mówi , że czuć smród, że może wejść to gram.
Często nie miałem wielu argumentów,bo gdy grasz kurs 2.70 w NBA to siłą rzeczy argumentów nie będziesz miał wiele, bo gdybyś miał wiele kurs na zdażenie przestaje być atrakcyjny. Gdy grasz wyższy kurs to nie możesz się oprzeć na statystykach w swojej analizie.Musisz grać na swoje odczucia związane z meczem, bo staty są przeciwko Tobie. A te odczucia nie będą dla Ciebie argumentem, tylko gdybaniem, laniem wody.
Wtedy mój budżet stopniowo rósł.
2. Gdy miałem sporo agumentów rzeczowych, kursy były skromniejsze,a czasem częsciej wtapiały niż te wariaty. Wychodziłem gorzej finansowo. Miałem dużo argumentów, piękne analizy ale pieniędzy znacznie mniej.
WNIOSEK który wyciągnąłem:
Prognoza na podstawie przeszłości może nam powiedzieć jaka przyszłość może być, ale nie powie jaka ta przyszłość będzie.
Dlatego premię pieniężną otrzymuje się za wyczucie, kiedy trend, się odmieni, kiedy kurs przeszacowany.
A sport jest taki, że dziś gracz zagra parę dobrych meczów, a w następnym padaka, musisz wyczuć kiedy wejsć do gry. Musisz być trochę wizjonerem. Kreować przyszłość bym powiedział, na podstawie odczuć, które czasem ciężko przelać na papier.
Dlatego pozwólmy ludziom czasem opakować typ, troche pofantazjować, polać wodę bo być może ich fantazje, ich jasnowidztwo będzie skuteczne.
Gucci Mane: Wymagając rzeczowych argumentów za wszelką cenę- wymagasz przeciętności.
PS: Oczywiście o tak trochę pofilozofowałem, zero offense do Ciebie Gucci Mane. Pozdrawiam
edit Gucci Mane - Ja nie wymagam jakichś wyliczeń, przepisywania tabeli, bo takich cwaniaczków co przepiszą ostatnie wyniki i przywołają wyniki drużyny z 10 lat wstecz też było tu sporo. Wiem ile znaczy &quot;czucie typu&quot; bo znajdziesz takie w moich tematach, ale odróżniajmy to od typów na siłę ze śmiesznymi argumentami. To nie jest temat na wizje tylko na typy i analizy jak wskazuje nazwa tematu. Ja mam swoje zdanie, Ty inne i od tego jest forum żeby dyskutować. Z mojej strony już koniec, ewentualnie możemy pogadać w temacie do luźnych dyskusji.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja osobiście dalej uwazam , ze Boston przejedzie sie po Kawalerii bo zmysl taktyczny Stevensa jest nie do pojęcia dla ceglastych Cavs (oczywiście procz LJ) i nie mają oni czego szukac tej serii. Jesli szanowny Pan moderator gucci-mane uszanuje moj typ z malo wnikliwa analiza, to będę bardzo wdzięczny, poniewaz to spotkanie opisalem kilka dni wczesniej w kilku postach i raczej nic więcej nie mam do dodania z tego względu iz wątpie , ze przebieg meczu bedzie inny , moze wynik nie będzie aż tak wysoki na korzyść Celtow ale nie widzę innej opcji niż ich zwycięstwo i podtrzymanie swietnej passy w swojej twierdzy . Nawet jesli Cavs poprawią się w rzutach zza łuku czy LJ &quot;podwoi swoja zdobycz punktową&quot; to i tak Boston Stevensa bedzie o krok do przodu.

Boston - Clevland
Typ 1 @ 2,00 Fortuna ✅✅✅
Handi -4,5 @ 2,45 Fortuna ✅✅✅

edit by Gucci Mane - po co ta ironia? Nie komentowałem innych typów niż ten na górze kolegi od overa, więc co do mnie masz? I nie ciągnę już tego dalej. Jak coś to priv albo temat na luźne dyskusje w tym dziale.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
K.Love over 16.5 pkt @ 1.86 etoto 22 pkt ✅
K. Love over 10 zbiórek @ 1.83 betsson 15 zb ✅
Love w poprzednim meczu tylko 30 minut i marne 5-14 z gry oraz 8 zbiórek. Jeżeli Cavs chce w tej serii się utrzymać na powierzchni musi ktoś odciążyć Lebrona, który może mieć ciężko z Morrisem. Love obudził się z Raptors i notował świetne liczby. Z Celtami nie będzie tak łatwo, ale te linie są niskie, szczególnie że Love powinien zagrać tak jak ostatnio - na centrze , gdzie łatwiej o zbiórki. Na tej pozycji może okazać się ciężki do krycia dla Horforda przez swoj dobry, urozmaicowny warsztat w ofensywie. Potrafi w zasadzie wszystko z każdego miejsca i trzymanie go w pomalowanym czy wypychanie z dala od kosza nie będzie miało sensu. Trzeba go kryć blisko , od razu gdy tylko dostanie piłkę, a Horford czy Baynes tej szybkości nie mają. Gdy wychodzi wysoko na obwód jest przejmowany przez Browna/Smarta i tu znaczna przewaga wzrostu w grze 1-1. O punkty jestem spokojny, kurs na double double mniejszy więc atakuję zbiórki i liczę, że zagra twardo na tablicach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Wracam na to forum po ponad roku i od razu odpalamy fajerwery na ostro. Typ ryzykowny, ale wg mnie warty postawienia paru groszy.
Warriors @2,06 unibet
⛔⛔ Rozliczam w trakcie meczu, Warriors nie dojechali tak samo jak w jedynym przegranym meczu ze Spurs.
Rakiety w pierwszym meczu zagrały całkiem dobry mecz, a i tak nie mieli podjazdu do Warriors. D&#39;Antoni nie potrafi zrobić tego, co potrafi Stevens. Nie potrafi zminimalizować akcji rywali, które dostarczają najwięcej punktów. Prawda, Warriors mają dużo większy potencjał ofensywny niż Cavs i grają dużo bardziej kombinacyjnie. Ball movement na najwyższym poziomie. Ale przede wszystkim Warriors grają akcje, które rozbijają obronę rywala, a w tej serii grają tym, czego uczą się dzieci w szkołach podstawowych. Pick&amp;roll Steph-KD, to jest to, co daje mnóstwo punktów Wojownikom. Wiadomo, że Durant jest nie do pokrycia. Gość ponad 2m wzrostu, ale płynność ruchów, szybkość i pułap rzutowy, na którym bazuje pozwala mu ranić każdego z rywali. Czy jest to wjazd pod kosz, czy półdystans, czy pałowanie zza łuku. Facet praktycznie zawsze trafia na mismatch, w sumie chyba tylko Ariza może go jako tako próbować kryć. Swoje z pewnością zrobi. Nie mam takiej pewności co do Hardena, po takim genialnym meczu jaki rozegrał i tak przegrał, co z pewnością nie wpłynie dobrze na morale Rakiet. Moim zdaniem spore value w tym becie i z pewnością pogram za jakieś zapałki.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
D.Green over 9.5 reb @ 1.85 etoto 6 reb ⛔nie idzie pozbierać, jak rywalowi wszystko wpada i do tego blowout
K. Durant over 28.5 pkt @ 1.75 sts 38 pkt ✅
S. Curry over 5.5 as @ 1.85 etoto 7 as ✅
Green jest w stanie zbierać po 15 piłek na mecz, a ostatnio tylko 9 , szybko złapał faule i zagrał parę minut mniej, do tego już nie grał tak agresywnie na tablicach, plus kilka piłek wypuszczonych z rąk i zaliczone jako team rebound, a i tak było na styk.
Durant nie do zatrzymania. Z takim zasięgiem szybkoscią i techniką, po prostu musi swoje nawrzucać. Klucz do zwyciestwa Rockets to odcięcie od rzutów Stefka i Thompsona, bo na Kevina jak i Lebrona jeszcze nie ma obrońcy w tej lidze. Linia w stsie mniejsza o 1-2 pkt niż w innych bukach.
Paul potrafi uprzykrzać życie każemu PG. Będzie mocno naciskał Currego i ten powinien kilka asyst więcej rozdać, kosztem swoich prób z dystansu No chyba , że będzie siepał z ręką na czole co jest realne, ale bardziej logiczne w tej sytuacji jest jednak obsługiwanie kolegów. W Ostatnich meczach notował po 7-8 , więc nie widzę problemu by to powtórzył.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
filipczak_ 22

filipczak_

Użytkownik
Na sobotnią noc wg. mnie &quot;pewniaczkiem&quot; będzie zwycięstwo Cavs, ale przy takim kursie nie ma co tego grać, dlatego też dzisiaj zdecyduje się zagrać over punktowy kolejno na:
LeBron James over 32.5 pkt @ 1.65 unibet
Kevin Love over 18.5 pkt @ 1.85 unibet
+
Kto więcej punktów? Kevin Love vs Jayson Tatum - Kevin Love @ 1.72 unibet
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Zastanawiam się jak tu &quot;ustrzelić&quot; dogrywkę...
Fajny kurs i fajna kasa. Nawet jak nie wejdzie 3 czy 4 razy to za którymś w końcu się uda. Nie będzie wiecznie zwycięstw kilkoma punktami. Boston w zasadniczej fazie lubiał grać extra time i wydaje mi się, że tak może być w sobotnią noc.
A może też być tak w HOU - GSW ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom