>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Siatkarska Liga Narodów kobiet

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Taka cisza a od jutra zaczynamy wielki turniej z udziałem 16 najlepszych drużyn na Świecie w tym Polki ????






ZAPRASZAM DO ANALIZOWANIA !!! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Belgia - Korea 3:0
Korea -1,5 seta 1,52 Fortuna
Mecz już za chwilkę więc mało czasu. Stawiam pewne zwycięstwo Koreanek, Belgijki z roku na rok słabsze, w dodatku bez H. Rousseaux i C. Leys. Myślę, że Belgijki zakończą podobnie do poprzedniego turniej WGP gdzie zajęły ostatnie miejsce, no może nie ostatnie ale zajmą niską lokatę. Koreanki z Wielką Kim i dość solidnymi Koreankami...
Zaryzykował bym nawet 3:0 po kursie 2,61 dla Koreanek za lekką stawkę.
// No to sie przejechałem na Koreankach, brawo dla kolegi niżej, który mnie zacytował i pograł na Belgijki. No nic dopiero 1 dzień...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chiny - Dominikana 3:0 32 punktów przewagi...
Chiny -19,5
1,76 Fortuna

Między obiema drużynami dzieli przepaść w dodatku Chinki u siebie grają, handi punktowe może wydaje się duże ale moim zdaniem jest ona do gry. 1 set powinny odskoczyć bardzo wyraźnie jak to bywa w siatkówce kobiet... Łącznie Chinki powinny wygrać pewnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Belgia - Korea
Korea -1,5 seta 1,52 Fortuna
Mecz już za chwilkę więc mało czasu. Stawiam pewne zwycięstwo Koreanek, Belgijki z roku na rok słabsze, w dodatku bez H. Rousseaux i C. Leys. Myślę, że Belgijki zakończą podobnie do poprzedniego turniej WGP gdzie zajęły ostatnie miejsce, no może nie ostatnie ale zajmą niską lokatę. Koreanki z Wielką Kim i dość solidnymi Koreankami...
Zaryzykował bym nawet 3:0 po kursie 2,61 dla Koreanek za lekką stawkę.
Tylko że oprócz Kim to tam nie ma kto punktów zdobywać. Belgijki za to młody waleczny skład i myśle że spokojnie tam powalczą o co najmniej dwa sety. Co do Chinek inny wynik niż 3:0 nie wchodzi w grę. Dominikanki beż swoich najlepszych zawodniczek i tyle w temacie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Turcja - Włochy 3:0
Turcja
1,85 Fortuna

Stawiam lekko na Turczynki z racji tego, że jest to pierwsza kolejka nie ma co szaleć... Włoszki skład lekko rezerwowy a siatkarki z Turcji zawsze groźne. Ostatnie mecze to Włoszki zawsze wygrywała z Turcją dziś pora to zmienić. We Włoszech brakuje kilku podstawowych siatkarek myślę, że Turcja to wykorzysta.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Rosja - Argentyna
Rosja under 75.5 pkt 1.35 Fortuna
Ktoś wie na jakiej zasadzie została utworzona ta Liga Narodów? Bo tutaj to mamy różnicę 2 albo i 3 klas. Argentyna w poprzednim roku dzielnie walczyła z Kazachstanem i Chorwacją o ostatnie miejsca w 2 grupie World Grand Prix. Nie znam się za bardzo w składach kobiecej siatkówki, ale ten dzisiejszy niewiele się różni od tego z przed roku. Dodatkowo mecz w Rosji. Obie drużyny grały ze sobą 2 razy w 2015 i 2016 w jednym meczu Argentynki ugrały 36 w drugim 39 punktów więc o czym tu mówimy jak tutaj wystarczą nawet 3 sety do 23. Ewentualnie trochę bardziej ryzykowne Argentyna under 52.5 pkt 1.82 Fortuna gdzie starczą sety do 17.
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Turcja - Włochy
Turcja 1,85 Fortuna

Stawiam lekko na Turczynki z racji tego, że jest to pierwsza kolejka nie ma co szaleć... Włoszki skład lekko rezerwowy a siatkarki z Turcji zawsze groźne. Ostatnie mecze to Włoszki zawsze wygrywała z Turcją dziś pora to zmienić. We Włoszech brakuje kilku podstawowych siatkarek myślę, że Turcja to wykorzysta.
Turczynki tez sklad bardzo młody.
 
R 25

request3

Użytkownik
Chiny - Dominikańska Republika
Chiny under 75,5 pkt 1.61 1xbet ✅✅✅

Po primo Chinki u siebie a tam walczą 110% taka mentalność kitajców.
Dominikana jak kolega wyżej napisał bez najlepszych zawodniczek.
Chiny to ścisła czołówka top3 na świecie.
Powinien być przejazd walcem.
Stawka średnia bo to początek turnieju. Powodzenia.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Chiny - Dominikańska Republika
Chiny under 75,5 pkt 1.61 1xbet

Po primo Chinki u siebie a tam walczą 110% taka mentalność kitajców.
Dominikana jak kolega wyżej napisał bez najlepszych zawodniczek.
Chiny to ścisła czołówka top3 na świecie.
Powinien być przejazd walcem.
Stawka średnia bo to początek turnieju. Powodzenia.
Również to Pograłem. Ale dodaj również że Chinki też w okrojonyn składzie. Tak jak i dominikana
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Chinki w jakimś komicznym składzie a Janusze tu polecają jakieś -19.5 XD już widzę, że pomarzyć można żeby to weszło. Kto tu zapodał info, że Dominikana rezerwowa? a Chiny jakie? gdzie Zhu jest bo nie widzę coś XD
ludzie takim obstawianiem to dużo tutaj nie ugracie, a jeszcze pewnie pare osób sie wpierdzieli nie weryfikując info w te typy wasze komiczne
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chinki w jakimś komicznym składzie a Janusze tu polecają jakieś -19.5 XD już widzę, że pomarzyć można żeby to weszło. Kto tu zapodał info, że Dominikana rezerwowa? a Chiny jakie? gdzie Zhu jest bo nie widzę coś XD
ludzie takim obstawianiem to dużo tutaj nie ugracie, a jeszcze pewnie pare osób sie wpierdzieli nie weryfikując info w te typy wasze komiczne
Może zamiast tylko negować to podaj swoje typy ? Bo Twój wpis nie przynosi nic...
Edit.
Jednak Marzenia czasem się spełniają ...
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Chinki w jakimś komicznym składzie a Janusze tu polecają jakieś -19.5 XD już widzę, że pomarzyć można żeby to weszło. Kto tu zapodał info, że Dominikana rezerwowa? a Chiny jakie? gdzie Zhu jest bo nie widzę coś XD
ludzie takim obstawianiem to dużo tutaj nie ugracie, a jeszcze pewnie pare osób sie wpierdzieli nie weryfikując info w te typy wasze komiczne
Po 2 setach -18 tak więc gościowi dziękujemy
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 984

prolog

Użytkownik
Na przyszłość nie opłaca się grać Under 75.5 pkt, jeden set na przewagi i siema. Już lepiej 3:0 grać, ja złapałem po 1.78 w LVBet.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Na przyszłość nie opłaca się grać Under 75.5 pkt, jeden set na przewagi i siema. Już lepiej 3:0 grać, ja złapałem po 1.78 w LVBet.
Złapałes Chiny 3-0 po 1.78? Ciekawe bo dziś wszedzie dawali ok 1.40 a na under 75.5 1.61.
Nie wspominając że jeśli jakimś cudem Złapałes taki kurs to netto po odliczeniu podatku ma on wartość 1.57
Pozdro
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dominikana - Korea 2:3 jednak...
Korea 1,40 Fortuna
Korea -1,5 seta 1,78 Fortuna
Już teraz pobieram te kursy bo do jutra lekko spadną. Oglądałem oba mecze Korea - Belgia i Chiny - Dominikana i powiem tak... Tak źle Kim to nie zagrała już dawno, nawet Ona była zmieniana przez trenera i nie było szansy bez niej z dość niespodziewanie dobrą grą Belgijek ale ... Gdzie Belgijki a gdzie drugi skład Dominikanek... W starciu z Chinkami były po prostu bez szans.Może nie przegrają 35 punktami jak z Chinkami ale daje im max 1 seta a Koreankom daje szanse na rehabilitacje za dziś ... ????
/ Ehh coś ta Korea mi nie siedzi... miejmy nadzieję, że wyciągną jeszcze mecz. 2 set 23:31 i Kim 3 ataki .... 0 punktów.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Po tym co widzialem w dniu dzisiejszym pobieram taki oto dubel:
Rosja - Tajlandia
Typ: DW: 3:0. Kurs: 1.75 ⛔
Tym razem Rosjanki nie powinny zlekcewazyc rywalek. Pierwsze kpty za ploty i w tym mevzu powinny spokojnie pokazac wyzszosc nad rywalkami. Juz strata seta z Argentyna byla niespodziewana tym razem licze na skupienie od poczatku meczu i wypunktowanie rywalek.
Wynik: 3:1
Argentyna - Holandia
Typ: Holandia under 75.5 pkt. Kurs: 1.55 ⛔
Argentyna zaskoczyla zdobywajac seta z Rosja. Tum razem Holandia ktora na spokojnie wypunktowala Tajki i na to samo licze w tym spotkaniu. Po ogarnieciu sie Rosji siatkarki z Ameryki Poludniowej nie bardzo mialo cos do powiedzenia. Jesli &quot;pomaranczowe&quot; zagraja na podobnym skupieniu to zapowiada nam sie szybkie 0:3
Wynik:
e: identycznie jak z Rosją. 1 set Argentyna,a później miazga.Ach te .....
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Zainspirowany analiza zibiego probuje jeszcze cos takiego
Dominikana - Korea
Typ: 0:2 po 2 setach. Kurs: 2.10 ⛔
Skoro tak sprawe opisuje zibi to szukam ciut wyzszego kursu i wbijam w taki oto zaklad. Jesli liderka zagra na swoim poziomie to moze uda sie ogarnac taki zaklad. Licze na pelne skupienie od poczatku meczu.
Wynik: 1:1
e: Korea jednak slabiutko
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom