>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata Elity 2018 ( Dania - Kopenhaga, Herning ) 04.05.18 - 20.05.18

Status
Zamknięty.
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
mark1973 wszystko mi wchodzi ahahahah ???? i austra czysta z ranća pięknie ???? ) +++
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
mark1973 wszystko mi wchodzi ahahahah ???? i austra czysta z ranća pięknie ???? ) +++
Widze własnie i gratuluje zaraz reputke Ci wysle. Bo zagrałem Rosje i over 4,5 w dublu z Finlandia z x. Później dałem dubla Kanada, Rosja i dobrze ze wczesniej pograłem Twoj typ bo bym miał lipe dzis a tak poszło dobrze
To co myslisz na jutro?
Bo ja mysle, Szwecja i Finlandia minus 1,5 .
Szwedzi sobie odbija ten remis ze Słowacja ( dojechał Hornqvist) a Finowie pójdą za ciosem bo Niemcy grają o pietruszę.
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
A co myślisz o Szwecji +4.5 oraz 1 tercja Niemcy z podpora ? ;),słaba oferta z tego hokeja dziś daj znać co sadzisz to razem coś fajnego skleimy
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wczoraj mozna bylo piekny kurs ustrzelic na bramke Rantanena.. w sts zlapalem kurs @4 a na fortunie na 2+ bylo lekko ponad 6 ale tego juz nie pogralem. Powiem szczerze , ze mozna tutaj dobre kursy wylapac na strzelcow no bo Rantanen do tej pory mial 1 bramke tylko ale musial wkoncu zaczac strzelac bo gosc , ktory zdobyl 85 pkt w kanadyjce w RS w nhl, nie moze poprzestać na jednym golu.. szukam na dzis czegos ciekawego ale narazie sts nie raczyl wystAwić oferty na strzelców.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
A co myślisz o Szwecji +4.5 oraz 1 tercja Niemcy z podpora ? ;),słaba oferta z tego hokeja dziś daj znać co sadzisz to razem coś fajnego skleimy
Ze Szwecja jak najbardziej typ dobry ale Niemcy no tu juz bym uważał. Finowie odzyskali wigor i morale wzroslo. Nie neguje typu ale nie zagram.
Ja natomiast ide w dubla
Finlandia i Szwecja minus 1.5 kurs okolo 2.2
Moze jeszcze pomysle
I FIN i Szwecja i over 4.5 kurs okolo 2.5.
Tyle na dzisiaj przepraszam ze bez analizy ale kompletnie nie mam czasu w weekand.
Wczoraj mozna bylo piekny kurs ustrzelic na bramke Rantanena.. w sts zlapalem kurs @4 a na fortunie na 2+ bylo lekko ponad 6 ale tego juz nie pogralem. Powiem szczerze , ze mozna tutaj dobre kursy wylapac na strzelcow no bo Rantanen do tej pory mial 1 bramke tylko ale musial wkoncu zaczac strzelac bo gosc , ktory zdobyl 85 pkt w kanadyjce w RS w nhl, nie moze poprzestać na jednym golu.. szukam na dzis czegos ciekawego ale narazie sts nie raczyl wystAwić oferty na strzelców.
Dobrze kombinować. Dzis jakiegos Szweda trzeba poszukac bo wczoraj wpadke zaliczyli. Po 1 tercji pomysleli ze mecz juz wygrany
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jak na złość nie pogralem dzis strzelców a strzelają i Kane, i Larkin, Atkinson i nawet Martinez
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Słabo widzę tą Finlandię w walce o medale . Oni mają podobny charakter do Rosjan . Jak idzie to przemielą kogoś ósemką, a jak nie wychodzi to bezradność. Pamiętam jak z tego powodu zawsze ich Szwedzi wyśmiewali , że jak przychodziły ważne mecze to pękali zanim jeszcze na tafle wyjechali.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Hokej dla mnie laika to dziwna dyscyplina, przez pryzmat bukmacherki - wręcz przeklęta. Kilka razy w roku pewnie cos zagrałem, &quot;po kursach&quot; i chyba z 75% kończyło się porażkami zdecydowanych faworytów. Finowi pokonują 5:1 Kanadę, zaraz potem przegrywając z dużo niżej notowanymi Niemcami, czy wczesniej Danią. Usa z Łotwą, co tam jeszcze było? Czy może formuła tych rozgrywek jest dziwna i pozwala sobie wybierać mecze?
Nie odbierajcie czasem moich słów jako atak na Was, sympatykow hokeja. Szanuję Wasz wkład i wiedzę w temacie.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Kilka spostrzeżeń przed ostatnimi meczami fazy grupowej:
Co wiemy na pewno :
W grupie A
Szwecja, Rosja, Czech już maja zapewniony udział w ćwierćfinale, pozostaje tylko kwestia tego z jakich miejsc przystąpia do dalszych gier. Lider Szwecja ma 17 pkt i mecz do rozegrania z Rosją, która ma 13 pkt i mecz ze Słowacja i Szwecją. Czechy mają 12 pkt i mecz z Austrią.
Wg mnie Szwecja nie da sobie odebrać pierwszego miejsca w grupie, co do drugiego to wiele wskazuje na Rosje ale, no własnie. Jezeli przegra ze Szwecja w reg i ze Słowacja straci punkt ( co wcale nie jest wykluczone) to spadnie na trzecie miejsce bo nie sadze by Czesi nie uporali sie z Austria, ktora zrealizowała swój plan minimum. Do obsadzenia jest kwesia czawrtego miejsc w grupie i tutaj robi sie ciekawie. Póki co to miejsce ma Szwajcaria, majac punkt przewagi na Słowacją i trzy na Francja z która gra ostatni mecz, jeżeli przegra i a Słowacja przegra z Rosją i jakims cudem z Białorusia(w co jest mi trudno uwierzyc, ale nie takie cuda w sporcie były) to czwarte miejsca ma Francja. Póki co wszystko w swoich rekach maja Słowacy , dzisiaj stana na głowie by wyszarpać win Rosji(Czechom sie udało(choc posiłki z NHL zrobiły swoje) ale jezeli zagraja tak jak ze Szwecja to dlaczego by miało sie nie udac. Nie jest to na sile szukanie niespodzianki ( bo czy takimi nie były zwyciestawo Niemiec nad Finlandia i mimo wszystko Finlandi nad Kanada czy remis Słowacji ze Szwecja) ale dosc realny scenariusz.
Bardzo ciekawy bedzie mecz Słowacji z Rosją i wazny dla wszystkich rozstrzygniec.
Jak zdaze to o grupie B tez napisze bo tam jeszcze ciekawiej bo Finlandia ma wszystko w swoich rekach i moze wygrac grupe albo spaść na czwarte miejsce.
Co do typów na mecz Słowaków nie lubie grac bramek ale mysle o underze 3,5 i 4,5. kursy 5,4 i 2,9
oraz remis w 1 tercji
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Wyniku nie przyznaje sie za zasługi, zaangażowanie, dobrą gre i postawę ale to jeden z niewielu meczy ktore ostatnio widzialem i wynik jego jest bardzo niesprawiedliwy ale co ważniejsze nie oddaje przebiegu meczu. Druga tercja ze wskazaniem na Słowaków a trzecia wyrownana. I dwie bramki do pustej. Rozumiem 2-1 ale 4-0 . szkoda . ale taki sport niestety.
Jest plus tego rozstrzygniecia. Rosja wygrała i jutro Szwecja bedzie grala o 1 miejsce z nimi.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
No i kolejna niespodzianka. Chyba nikt się nie spodziewał, że Kanada po wysokiej porażce z Finami straci punkty z Łotwą. Przewagę niewątpliwie mieli, ale nie zawsze to wystarcza.
Ja patrząc na to co się działo dotychczas w grupie pogram, że Szwedzi zdobędą złoto. Oni jak na razie chyba najsolidniej wyglądają na tym turnieju i są zaraz po Kanadzie faworytem. Tyle, że tak jak pisałem ostatnio słaby punkt Kanadyjczyków to obsada bramki co właśnie było widać przeciwko mocnym rywalom czyli USA oraz Finlandii. Wiadomo, że trzeba brać pod uwagę, że jest to turniej i w grupie można wygrać wszystko by potem odpaść w ćwierćfinale, ale ja zaryzykuję już dziś po fajnym kursie. Na pewno nie opłaca się grać Kanady po 2.90.
Szwecja @4.85 fortuna
Na dziś leci taki kupon:
Szwajcaria - Francja over 4.5 @ 1.46
Finlandia - USA over 4.5 @ 1.49
McDavid strzeli @1.95
Szwecja OT @ 1.65
ako 7@ fortuna
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Kilka spostrzeżeń odnośnie sytuacji w grupie B, bo tutaj jest mega ciekawa sytuacja
Pewne awansu do ćwiartki śa druzyny USA, Finlandii i Kanady, zostało do obsadzenia czwarte miejsce o które zawalczą dzis wieczorem Dania i Łotwa. Po wczorajszym punkcie Łotwy na Kanadzie Duńczykow remis juz nie urzadza, muszą grać o 2pkt przynajmniej, przegrana sprawii ze trafia na zwyciezce grupy A(, Rosja , Szwecja)
Wg mnie bedzie to Szwecja ale o tym w innym poscie(widze kolega mnie uprzedzil ale typy ,mamy zbierzne co do Szwecji. Takie info z szatni zespółow grupy B to, to ze nikt nie chce wpaść na Szwecje w ćwiartce, wiec amerykanom wystarczy punkt by zając pierwsze miejsce i zepchnąć Finów nawet na czwarte, wiec dziś Finowie będą gryźli lód by wyszarpać 2 pkt i przeskoczyć Danie wg mnie która będzie mieć 14 pkt. I co to jej może dać. Ano jeżeli Kanada nie zacznie dziś grać tego na co ją stać to dziś z Niemcami może być róznie( nawet porazka) a to sprawi , że to Kanada będzie ostatnia.
Typy na dziś
Rosja-Szwecja
Szwecja praktycznie cały skład maja z NHL ( dojechali jeszcze dobrzy gracze w osobach Arvidssona i Hornqvista) widać już zgranie i jest chemia. Rosjanie niewielki zaciąg z najlepszej ligi świata i jeszcze nie z górnej półki. W Szwecji widze więcej potencjału i samo ogranie większości w NHL zrobi swoje . Na pewno Rosjanie się postawią bo ambitny to naród, jednak więcej jakości i talentu jak dla mnie jest u Szwedów.
Szwecja na mecz kurs 2,11
Szwecja win 1,65
Jak dla mnie Szwecja tez jest faworytem turnieju , Kanadzie obsada bramki moze połozyc wszystko( wczoraj babol z Łotwą sprawił,że mogą spaść na czwarte miejsce i grać ze Szwedami
Wszystko Fortuna
Później krótka analiza do meczu Danii
W pozostałych meczach tez może być ciekawie bo i Szwajcaria i Kanada mogą się trochę pomeczyć i jakies hadni na Niemcy i Francje były by dobre.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jak dzisiaj Finlandia-USA?
W sumie to mark1973 daj dzisiaj z każdego meczu po jakimś typie od siebie
USA-Fin
Podobnie jak Alpha poszedł bym w bramki i nie zdziwi mnie remis bo fajnie było by wpakowac Kanade na Szwecje juz w ćwiartce
Szwajcaria-Francja
Nie gram ale fajne handi na Francje bo pogromu sie nie spodziewam a Francja ma jeszcze teoretyczne szane na czwórke handli plus 2,5 kurs 1,96
Rok temu francja wygrała po karnych ale mieli lepszy skład a z kolei szwajcarzy grali w europejskim garniturze.
Kanada - Niemcy
kusi mnie remis kurs 19 i realny jest bo klonowe lisci wczoraj meczyły sie z Łotyszami
a juz handi plus 2,5 i 3,5 do gry kurs 3,8 i 2,1
Tutaj mozna tez sie pokuic o takie typy
Kanada bramki under 3,5 i under 4,5 kursy 4,3 i 2,5 oraz under 5,5 kurs 1,72.
Jezeli wyjda na prowadzenie to czy beda cisnąc majac przed soba ciag dalszy turnieju
Białoruś-Słowacja
Duzo zalezy od wczesniejszego wyniku meczu Szwajcarów , bo jezeli jakims cudem wtopia to Słowacja win, jezeli bedzie pozamiatane to mozna isc w strone Białorusi bo moga zawalczyc o honor
Szwecja-Rosja
masz wyzej
Dania-Łotwa
napisze krotka analize
To tyle ode mnie na koniec fazy grupowej
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom