>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
To co wyprawia sedzia w meczu Liverpoolu to kryminał. W 18 min nie odgwizdał 3 ewidentnych karnych dla liverpoolu
Dobra perugia z 6:6 Na 9:16. Wielka ekipa ????
Ale Mane też dziad, przecież jakby podał to byłaby bramka, a jak dobrze pamiętam to już nie pierwszy raz się tak pochamił.
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na wieczór
Zenit -11,5 pkt @1,85
Schio- ragusa u132,5 @1,82
Lublin - gran Canaria u47,5 @1,85
Gyor- vardar u48,5 @1,82 lub gyor win @2,07
Lvbet
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Oglądam Man Utd i muszę powiedzieć, że są ultra nudni. Nie wiem co się z nimi porobiło na koniec sezonu. Jest dla mnie nie do pomyślenia, że Watford klepie cokolwiek na ich połowie. Nie będzie drugiego takiego jak Sir Alex. Taki klub powinien w tym momencie prowadzić z 1:0 a Watford grzecznie czekać na wymierzenie kary. Zamiast pokazać coś tym kibicom na koniec to grają bez pomysłu. Za co te potężne pieniądze? Za to co dostaje Sanchez można by mieć takiego Perisica chociażby i drugiego topowego gracza. Polityka nastawiona tylko na potężne nazwisko na koszulce i sprzedaż. Ech.
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
jaka ta F1 to gówno nie sport po co to puszczać jak tam nic nigdy sie nie dzieje już więcej emocji chyba w pinpongu. Jeszcze to komenować. Szkoda czasu i pieniędzy.
Oglądałeś gp chin bodajże które wygrał Ricciardo po znakomitym pościgu? To co się działo na ostatnich 25 okrazeniach to była bajka jeżeli chodzi o emocje. Sam f1 nie oglądam ale ten wyścig akurat się skusilem i nie zalowalem
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja dzis zagralem wedlug madrych rad kolegow z dzialu F1, ze ktorys williams nie bedzie sklasyfikowany. No to peawie kazdy inny team wypadl, a williams jedzie sztywno i rowno bez zadnych bledow.... za za lipa
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Nie rozumiem tej mentalności Włochów. 2-2 Crotone - Lazio i obie remis nie za bardzo satysfakcjonuje, ale nie zaryzykują nawet, by wygrać. Lazio mogli mieć LM, Crotone utrzymanie, a za tydzień mam nadzieję, że będą płakać razem jak Inter ugra z Lazio.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Nie rozumiem tej mentalności Włochów. 2-2 Crotone - Lazio i obie remis nie za bardzo satysfakcjonuje, ale nie zaryzykują nawet, by wygrać. Lazio mogli mieć LM, Crotone utrzymanie, a za tydzień mam nadzieję, że będą płakać razem jak Inter ugra z Lazio.
Lazio juz ma LM , musiało by z Interem dostać duże bęcki co jest niemożliwe. Stykał im remis
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Ja dzis zagralem wedlug madrych rad kolegow z dzialu F1, ze ktorys williams nie bedzie sklasyfikowany. No to peawie kazdy inny team wypadl, a williams jedzie sztywno i rowno bez zadnych bledow.... za za lipa
Ja to samo pograłem,ale pretensje mogę mieć tylko do siebie ????
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
spokojnie niedługo ludzie będą ścigać się statkami kosmicznymi, rundka wokół księżyca i powrót, to będą emocje :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom