>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EUROWIZJA 2018 (8-12.05.2018) Lizbona

vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Mi się niezwykle podobał występ Ukrainy i dziwią mnie kursy na top10 @3.50. Ta piosenka i wykonanie miało klimat.
Nie zdziwiłoby mnie gdyby się okazało, że wygrał 2 półfinał.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
To co ugrałem na 1 półfinale wczoraj wtopiłem na Rumunii. Nie zrozumiem tego konkursu. Dla mnie to co pokazały Węgry to kpina. Lubie mocne granie, ale co to miało być? O ile kompozycja piosenki spoko, to ten fałsz rudego był niemiłosierny. Całą piosenke biegał i darł sie mega nieczysto aż uszy bolały. I coś takiego wchodzi kosztem chociażby fajnej ballady rockowej Rumunii.
Na szczęście na żywo złapałem awans Australii po 1.44 i trochę się odrobiło.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
To co ugrałem na 1 półfinale wczoraj wtopiłem na Rumunii. Nie zrozumiem tego konkursu. Dla mnie to co pokazały Węgry to kpina. Lubie mocne granie, ale co to miało być? O ile kompozycja piosenki spoko, to ten fałsz rudego był niemiłosierny. Całą piosenke biegał i darł sie mega nieczysto aż uszy bolały. I coś takiego wchodzi kosztem chociażby fajnej ballady rockowej Rumunii.
Na szczęście na żywo złapałem awans Australii po 1.44 i trochę się odrobiło.
Również liczyłem po cichu na awans Rumuni kosztem choćby słabych Węgier
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Irlandia notuje w tej chwili mocne spadki, w becie, ruskim czy na giełdzie nie przekracza @10
Niektóre nasze ziemniory zostały jeszcze z ponad 30,00
ogólnie jedna z ciekawszych edycji, dwójka faworytów spokojnie do wykolejenia. Na pewno większe sensacje i niespodzzianki były rok temu z Włochami czy dwa lata temu z Rosją niż jak teraz.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja zagram na swojego prywatnego faworyta.
Austria - nie jest to moze spektakularny wystep i zadne show ale gosc spiewa z duza energia i moca a wykonanie brzmi niczym studyjne.
Wygrana za symboliczne 5zl @125
Top10 mocniej @3.25
STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
W Cypr nie wierzę, że wygra. Prędzej Izrael, choć piosenka wybitnie głupia, to charakterystyczna i zapada w pamięć i babka ma niezły głos.
Obserwuję trochę wskaźniki na yt w liczbie wyświetleń i statystyki lajków i dislajków.
Cypr ma najwięcej wyświetleń, ale widać, że dużo osobom się ten występ nie podobał 60k lajków i 30k dislajków.
Cały czas wierzę w Ukrainę i top10 u nich. Melovin widać się podobał publice, bo ma 2 miejsce w wyświetleniach jeśli chodzi o 2 półfinał, a przed nimi Rosja ze słabą piosenką, która nie weszła do finału. Statystyka Ukraińca to 48k na plus przy 2k na minus. Trzeba też wziąć poprawkę, że 2 dni później śpiewał niż wspomniane Cypr i Izrael i ma mniej ocen/wyświetleń.
Jestem niemalże przekonany, że Ukrainiec powędruje wysoko [min top10], to dla zabawy pograłem nawet zwycięstwo za 101.
Fakt, że stawka jest wyrównana i może wyjść z tego wszystko. Faworytem IMO Izrael, ale też Irlandia może namieszać. Cypr nie będzie mam nadzieję nawet w top3/5.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Jak dla mnie 1 półfinał wygrał Cypr więc na niego trzeba postawić w finale ze znakomitym miejscem startowym na końcu stawki 25. Cypr @2.1 Bettson
2 półfinał (dużo słabszy) wygrały IMO Węgry. Też mają bardzo dobry nr startowy 21. Mnóstwo pirotechniki, węgierski język piosenki, gdzie rok temu wygrała Portugalia w swoim ojczystym języku.
Węgry @60 Bettson
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
W Cypr nie wierzę, że wygra. Prędzej Izrael, choć piosenka wybitnie głupia, to charakterystyczna i zapada w pamięć i babka ma niezły głos.
Obserwuję trochę wskaźniki na yt w liczbie wyświetleń i statystyki lajków i dislajków.
Cypr ma najwięcej wyświetleń, ale widać, że dużo osobom się ten występ nie podobał 60k lajków i 30k dislajków.
Cały czas wierzę w Ukrainę i top10 u nich. Melovin widać się podobał publice, bo ma 2 miejsce w wyświetleniach jeśli chodzi o 2 półfinał, a przed nimi Rosja ze słabą piosenką, która nie weszła do finału. Statystyka Ukraińca to 48k na plus przy 2k na minus. Trzeba też wziąć poprawkę, że 2 dni później śpiewał niż wspomniane Cypr i Izrael i ma mniej ocen/wyświetleń.
Jestem niemalże przekonany, że Ukrainiec powędruje wysoko [min top10], to dla zabawy pograłem nawet zwycięstwo za 101.
Fakt, że stawka jest wyrównana i może wyjść z tego wszystko. Faworytem IMO Izrael, ale też Irlandia może namieszać. Cypr nie będzie mam nadzieję nawet w top3/5.
Przecież te lajki i dislajki to nie maja zadnego znaczenia ???? fani eurowizji lubią dislajkować te piosenki na które jest hajp i mają duże szanse na wina, obczaj sobie np. portugalie i ukraine z ubieglych lat które wygrały, tam może większość wpadła po wygranej ale przed też było ich sporo.
Cypr jak dla mnie to spory magnes na głosy telewidzów i na 90% będą mieli najwięcej punktów od nich. Do tego bardzo dobra pozycja startowa. Pytanie tak na prawdę jak potraktuje jury tą piosenkę w każdym bądź razie dla mnie Cypr słusznie faworytem, chodź osobiście z 1 półfinału minimalnie lepsze wrażenie zrobił Izrael.
Dla mnie ciekawym betem może być top 5 Szwecji po 2.25 efortuna. Szwecja moim zdaniem trochę niedoceniania i trochę pomijana jeśli chodzi o contenderów to wina. Jeden z najlepszych stagingów tej edycji piosenka też bardzo spoko, i sam Benjamin charyzmatyczny gość. U jury na pewno będzie wysoko może nawet top 3, jakby ktoś nie wiedział w Szweckich preselekcjach wybiera zagraniczne Jury z kilkunastu krajów a tam wyraźnie miał przewagę punktową, a od widzów zawsze Szwecja sporo dostaje.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jak czytam te wasze komentarze że Cypr bądź Izrael wygrają to krew mnie zalewa. A jeszcze jak ktoś dodaje że Węgry....
Przecież granie Cypru po kursie 2.10 to Samobójstwo. Tak samo Izraela po 3.0
Nie wyciągacie żadnych wniosków jeśli chodzi o poprzednie lata
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Jak czytam te wasze komentarze że Cypr bądź Izrael wygrają to krew mnie zalewa. A jeszcze jak ktoś dodaje że Węgry....
Przecież granie Cypru po kursie 2.10 to Samobójstwo. Tak samo Izraela po 3.0
Nie wyciągacie żadnych wniosków jeśli chodzi o poprzednie lata
Jeśli wyciągnąłeś wnioski to czekamy na typy i zweryfikujemy już dziś w nocy ????
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jeśli wyciągnąłeś wnioski to czekamy na typy i zweryfikujemy już dziś w nocy ????
Już podałem swoje typy. Przegladnij temat.
Dziś dołożyłem że. Cypr nie uzyska więcej niż 8.5 12pkt ocen od jury 2.10 1xbet
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Bułgaria to moim zdaniem najlepsza propozycja (piosenka , nie typ :)) , dla mnie osobiście będzie kompletnym absurdem jeśli nie wejdzie chociaż do top 10 @ 1,85 UNI
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Oj jestem mega ciekawy co się wydarzy z Irlandią. Zaczynali z @250 jak jeden z największych dogów w całej stawce wszystkich przedstawicieli. Po półfinale poszli na 40 a teraz przed samym grand finalem koło ósemki się kręcą. To jeszcze ciekawsza historia jak Cypr i ich @60 przed od 2 z kawałkiem przed półfinałem.
A wiadomo kto najmocniej zbija takie kursy po &quot;zamkniętych&quot; wynikach półfinałów.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Zakład LIVE
Najgorsza pozycja końcowa - Wielka Piątka
Wielka Brytania @ 2,40 Unibet ✅

Bardzo mały ruch w dziale, ale forum z dnia na dzień coraz niżej. No nie ważne, biorę ten kurs bo jak zobaczyłem coś tak apetycznego nie mogłem przejść obojętnie obok tego. Hiszpania miała złą pozycję to fakt, ale UK jak co roku tragicznie. Wykonanie zdecydowanie gorsze u SuRie, chociaż to jak wybór między dżumą a cholerą. Niemniej nie zdziwi mnie ostatnia pozycja blondynki, natomiast para z Hiszpanii powinna być w TOP20. W moim mniemaniu super value i polecam spróbować live, bo próżno było szukać tak dobrego kursu przed konkursem.
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Ufff dobrze , że ten Izrael wygrał , a nie Szwecja czy Austria ???? Chciałem Cypr no ale trudno. Powinni zlikwidować te głosowanie jury bo to śmiech na sali jak oni głosuja. Co roku to samo... Dobrze, że televoting jest świetny i jedyny sprawiedliwy. Brawo dla PL bo nie daliśmy żadnych pkt. dla Austrii i Szwecji. Cieszy, że widzowie dali najmniej pkt dla Australii ???? w koncu sprawiedliwość.
 
Do góry Bottom