>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I runda - Grand Prix Polski w Warszawie (12.05)

Status
Zamknięty.
szczepaniak 40

szczepaniak

Użytkownik
Ako: awansuje do 8-mki.
Zmarzlik @1.35 + Pedersen @1.40 + Doyle @1.55 = @2.93 3/10j (STS)
Miejsc tylko 8, a chętnych co najmniej 10-ciu. To może być najbardziej wyrównany cykl od kilku lat. Czemu powyższa trójka? Bo:
a) Zmarzlik jest silny, nie boi się pojechać tam, gdzie innym się to nawet nie śniło. Sprzętowo na najwyższym poziomie, psychicznie też. Nie powinien się spalić, bo presję narzuca sobie sam, ale to powinno go tylko zmobilizować.
b) Pedersen, bo wszedł w sezon tak, jakby myślał tylko o mistrzostwo świata. Mimo kontuzji ręki, jest niezwykle mocny na starcie rozgrywek. Przypomina mi swoją mobilizacją do mistrzowskiego sezonu Golloba.
c) Doyle - typ o tyle kontrowersyjny, co... bezpieczny. Mistrz świata, wczorajszy triumfator IM Wielkiej Brytanii. Wszyscy pamiętamy jak jeździł Doyle w lidze, gdy zdobywał IMŚ, a co robił w cyklu GP. Gość wskakuje na wyższe obroty, a kurs @1.55 na awans do 8mki trzeba łapać już dziś.
Kto moim zdaniem do 8mki nie dotrze?
Zagar - problemy sprzętowe.
Cook - nieporozumienie w GP.
Kasprzak - za słaby na to towarzystwo.
Pawlicki - słabnie w porównaniu z początkiem sezonu.
Iversen - zagubiony.
Holder - jeszcze nie teraz.
Niewiadome: Laguta, Hancock, Woffinden.
H2H
Lindgren - Zmarzlik typ 2 @2.85 1/10j (Forbet)
Lindgren owszem jest w kosmicznej formie, ale widać, że jest do pokonania. Hampel, Pawlicki i Pedersen pokonywali go w naszej lidze. Dwukrotnie przegrał też w Szwecji. Kurs na Zmarzlika jest tak samo nieziemski jak forma Fredrika. Sądzę, że obaj mogą dojść do finału, a tam wygrać może każdy. Bartek jest mocny, mistrz ataków &quot;piką&quot;, co na jednodniowych torach jest ogromnym handicapem. Kursy są mocno przeszacowane i warto pobrać Zmarzlika za @2.85.

Pedersen - Pawlicki typ 1 @1.37 3/10j (STS)

Nie wyobrażam sobie, żeby Nicki w obecnej formie musiał oglądać plecy Pawlickiego w klasyfikacji końcowej. Duńczyk odpoczywa cały tydzień od ligowego ścigania i będzie bardzo mocny podczas SGP w Warszawie. Przemek zbierze frycowe, ciężko mu będzie dostać się do półfinałów w tych zawodach. Czego się obawiam? Upadku Pedersena i ewentualnego wycofania się z zawodów. Wiemy jak ciasno potrafi być w Grand Prix, a tu nikt nie odpuszcza, dlatego spokojnie ze stawką.
Janowski - Zagar @1.25 5/10j (STS).
Janowski świetnie prezentuje się na sztucznych torach i jest po prostu lepszy u progu sezonu. Zagar miota się ze sprzętem i nie wróżę mu sukcesu w Warszawie.
Laguta - Zagar typ 1 @1.62 3/10j (Forbet)
Laguta dogadal się już z maszynami. W lidze polskiej świetny wynik, podobnie w Szwecji. O Zagarze napisałem już wszystko.
Pawlicki - Cook typ 1 @1.30 5/10j (Forbet)
Cook będzie bronił się przed olimpiadą moim zdaniem. To nie jest zawodnik na Grand Prix. Anglik ma problem w 1 lidze polskiej, a co dopiero w stawce z najlepszymi zawodnikami na świecie.

Iversen - Cook typ 1 @1.40 (STS) 4/10j
Mimo, że Iversen jeździ jak jeździ, to widać w nim wolę walki. W Szwecji pojechał już poprawnie, w Polsce też coś drgnęło w dobrym kierunku. Dobry kurs w stosunku do ryzyka.
Zwycięzca zawodów:
Każdy typ za 1j.
Lindgren @4.0 (STS)
Zmarzlik @8.0 (Forbet)
Pedersen @10.0 (STS)
Doyle @12.0 (STS)
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Mimo wszystko z Zagarem bym uważał. Fakt, Słoweniec w tym sezonie jedzie bardzo przeciętnie, ale klub mu ściągnął silniki od Graversena, które na pewno gorzej od Jonhsa nie pojadą. Miał cały tydzień, aby je przetestować i pojedzie na tych silnikach. Zresztą kilku żużlowców korzysta z usług Duńczyka i wykręca bardzo dobre wyniki. m.in. Fredka Lindgren ????
Edit:
Do tego dochodzi korzystny numer startowy.
 
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Dokładnie rowniez nie przekreslalbym jutro Zagara . Ode mnie narazie tylko 3 typy na jutrzejsze zawody , jak cos pozniej jeszcze wyczaje to podam .
Hancock - Pawlicki 1 @1,47✅ fortuna
Wydaje sie ze typ powinien wejsc bez problemu . Greg jezdzi na codzien w 2 lidze nie sciga sie z najlepszymi , zostaje mu tylko Szwecja i GP.Hancock to stary wyjadacz , fakt ze rok temu byl dopiero 14 a Pawlicki 15 ale to byl wypadek przy pracy . 2 lata temu zajal 2 miejsce w Warszawie. Jutro oczekuje na spokojny wjazd do 8.
Pawlickiego wydaje mi sie ze zje presja i ogolnie moze placic frycowe w tym roku . W lidze niby zbiera te dwojki, ale liga a GP to nie to samo , tam nikt nie jest kolega, kazdy walczy jak lew . Bedzie mu ciezko zeby jechac w polfinale.
Pedersen w polfinale @1,52⛔ forbet
Nicki jest bardzo mocny w tym sezonie , wrocil po kontuzji , ma szybkie silniki co potwierdza w zawodach ligowych . Jutro przyjdzie tak naprawde sprawdzenie jego sil w potyczce z najlepszymi . Martwi troche ze mial wypadek w Gorzowie i jest nadal poobijany i dzisiaj zrezygnowal z drugiego wyjazdu na treningu. Jutro lekarze mu pewnie pomoga w ulzeniu w bólu. Jesli reka nie bedzie bardzo przeszkadzac to widze go nawet w finale ,wylosowal nienajgorzej 2 razy pole A chociaz jutro pola nie powinny miec az takiego znaczenia.

Zmarzlik - Janowski 1 @1,62 ⛔ STS. W forbet @1,92, w forbet na Zmarzlika
Zmarzlik to moj faworyt jutro do finalu , Jest szybki w lidze i jutro to potwierdzic powinien wjezdzajac poraz pierwszy w karierze do finalu w Warszawie . Wybieralem go w parze z Janowskim uwazam ze Maciek nie powtorzy wyniku z tamtego roku gdzie byl drugi. Bartek zawsze nienajleiej rozpoczynal sezon w GP i pozniej musial gonic , licze ze jutro zrobi piekny wynik dla Bialo Czerwonych. Wylosowal lepiej od Janowskiego . W biegu gdzie jada razem , Zmarzlik jedzie z pola A wiec powinien miec rowniez maly handicap
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Ja bym uważał z typami na Nickiego. Fakt, że początek w polskiej lidze ma piorunujący i zaczyna przypominać dzika z najlepszych lat ale mam dwa ale. Po pierwsze on nigdy dobrze nie jechał w Wawie, ja wiem, że ostatnie dwa lata miał słabe ale jego wyniki jednak są mega słabe na tym torze. Druga sprawa to kontuzja ręki, ja wiem, że to jest twardziel i pojedzie nawet z wielkim bólem, jechał na świeżo po upadku w Tarnowie i wykręcił 13 oczek. Ale liga a GP to dwie różne bajki, po pierwsze w lidze jest wielkie siano a po drugie jednak łatwiej robić punkty i zarabiać. Na GP się nie zarabia, a ja mam wątpliwości czy Nicki jeszcze celuje w IMŚ...
Ja przygotowałem taki dubelek:
Fredka - Dudek 1
Zmarzlik - Laguta 1
Lindgren mega forma i co ważne, lubi tu jeździć, rok temu win, dwa lata temu 5. Duduś póki co szarpana forma, nigdy tutaj nie jechał super, myślę, ze spoko Szwed się zakręci na podium a Duduś po za. Bartek liczę że się nie spali, forma jest, sprzęt jest, wszystko gotowe na doskonały występ. Artiom to taki dobry ligowiec ale szału bym się po nim nie spodziewał w GP, do tego na sztucznym torze.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Ja bym uważał z typami na Nickiego. Fakt, że początek w polskiej lidze ma piorunujący i zaczyna przypominać dzika z najlepszych lat ale mam dwa ale. Po pierwsze on nigdy dobrze nie jechał w Wawie, ja wiem, że ostatnie dwa lata miał słabe ale jego wyniki jednak są mega słabe na tym torze. Druga sprawa to kontuzja ręki, ja wiem, że to jest twardziel i pojedzie nawet z wielkim bólem, jechał na świeżo po upadku w Tarnowie i wykręcił 13 oczek. Ale liga a GP to dwie różne bajki, po pierwsze w lidze jest wielkie siano a po drugie jednak łatwiej robić punkty i zarabiać. Na GP się nie zarabia, a ja mam wątpliwości czy Nicki jeszcze celuje w IMŚ...
Ja przygotowałem taki dubelek:
Fredka - Dudek 1
Zmarzlik - Laguta 1
Lindgren mega forma i co ważne, lubi tu jeździć, rok temu win, dwa lata temu 5. Duduś póki co szarpana forma, nigdy tutaj nie jechał super, myślę, ze spoko Szwed się zakręci na podium a Duduś po za. Bartek liczę że się nie spali, forma jest, sprzęt jest, wszystko gotowe na doskonały występ. Artiom to taki dobry ligowiec ale szału bym się po nim nie spodziewał w GP, do tego na sztucznym torze.
Gdzie jakie kursy ?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Ja bym uważał z typami na Nickiego. Fakt, że początek w polskiej lidze ma piorunujący i zaczyna przypominać dzika z najlepszych lat ale mam dwa ale. Po pierwsze on nigdy dobrze nie jechał w Wawie, ja wiem, że ostatnie dwa lata miał słabe ale jego wyniki jednak są mega słabe na tym torze. Druga sprawa to kontuzja ręki, ja wiem, że to jest twardziel i pojedzie nawet z wielkim bólem, jechał na świeżo po upadku w Tarnowie i wykręcił 13 oczek. Ale liga a GP to dwie różne bajki, po pierwsze w lidze jest wielkie siano a po drugie jednak łatwiej robić punkty i zarabiać. Na GP się nie zarabia, a ja mam wątpliwości czy Nicki jeszcze celuje w IMŚ...
Ogólnie żużlowcy mają ambicje, aby zostać IMŚ. Dość często jechali w zawodach w GP, by potem odpuścić rozgrywki ligowe. Takim żużlowcem był m.in. Pedersen, stąd nie wiem skąd taka teza, iż nie zależy mu na tytule, zwłaszcza że ostatni wywalczył dekadę temu. Gdyby miał wywalone na tytuł, to by po prostu odpuścił dzisiejsze zawody, a tak nie jest ????
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Kto wie jakie zasady są na becie jeśli chodzi o żużel i liczbę pkt ? Liczą się tylko pierwsze 5 biegów czy półfinały też ?
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Iversen - Cook 2 kurs 3.00 STS ⛔
Obaj panowie raczej nic nie zwojują w GP i główni kandydaci do spadku z turnieju. Jednak Cook świeżynka, będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Ma biegi i mecze gdzie całkiem nieźle mu idzie i mam nadzieję, że gdzieś tam te punkciki będzie ciułał. Iversen na wszystkich frontach poniżej poziomu do tego upadek na treningu. Szanse na typ oceniam jako 50-50 a kurs bardzo zachęca.
Pedersen - Janowski 2 2.00 STS ✅
Tutaj mam kilka przemyśleń. Po pierwsze, Janowskiemu pasuje tor w Warszawie,wszak rok temu świetne drugie miejsce. Wiem że Pedersen był w słabej formie w tamtym sezonie ale mimo wszystko na PGE tylko 5 punktów. Do tego kontuzja ręki, nie forsował się na treningu ale jeśli gdziekolwiek zacznie go boleć to mimo, że to wielki walczak myślę, że odpuści dalsze wyścigi.
Lingdren - Woffinden 1 1.50 STS ⛔
Tylko czekać aż skończy się kosmiczna jazda Fredki ale na pierwsze GP w sezonie to jeszcze pewnie pojeździ. Główny faworyt buków do zwycięstwa, świetna jazda, świetne mijanki i szybkość. Taj w lidze nie zawodzi ale też nie osiąga jakiś kosmicznych rezultatów, wielu już go pokonało i dzisiaj myślę. że sporo mu zabraknie do Fredrika, który powinien zameldować się w finale.
Dudek - Hancock 1 1.50 STS ✅
Jeden z faworytów do zwycięstwa czyli Duzzers vs Nieśmiertelny Greg. Jak dla Mnie Hancock zakręci się coś koło 7-8 punktów, będzie mu ciężko o półfinały. GP to nie jest druga liga polska, tutaj trzeba zawsze na wysokim poziomie jechać i myślę, że zwyczajnie zabraknie mu obycia z najlepszymi. To tak jakby Cristiano Ronaldo grał przez pół roku w rezerwach a potem z dnia na dzień miałby zagrać w finale ligi mistrzów. Niby poziom jest ale czy nadąży za najlepszymi ? Patryka widzę nawet w finale o ile nie zaliczy jakiegoś falstartu.
Oby było show ;) Pozdrawiam.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Na GP się nie zarabia, a ja mam wątpliwości czy Nicki jeszcze celuje w IMŚ...
I pewnie dlatego w zeszłym sezonie Nicki przez dobry miesiąc latał za panami z BSI, żeby załatwili mu dziką kartę. ????
Pedersen wygra @10 STS ⛔ Może gdyby wcześniej wsiadł na drugi motocykl...

Jak wyżej, nie po to Nicki wręcz wybłagał tę dziką kartę, dochodził do wielkiej formy, a teraz odpoczywał tydzień, żeby nagle odpuścić. Forma się zgadza, sprzęt się zgadza, a rywale z różnymi problemami. Ja tu widzę Dzika w finale, razem z Fredką, Zmarzlikiem i kimś czwartym do brydża (Tajski? Janoś? Dudek? Doyle?). A wiadomo - tam wszystko może się zdarzyć, a biorąc pod uwagę obecną formę Duńczyka, wcale niewykluczone, że to wygra. Oczywiście typ pod znakiem zapytania stawia kontuzja, najlżejszy upadek może spowodować jego wykluczenie z dalszych zawodów, a też w miarę ich trwania z ręką może być coraz gorzej. Jednak liczę, że odpowiednia dawka adrenaliny załatwi sprawę i ręka będzie bolała Nickiego dopiero na drugi dzień. Kurs moim zdaniem nieadekwatny do potencjału Nickiego.
Łaguta powyżej 6,5 @1,92 iForbet ✅ Izi, rozliczone po 3 seriach

Dziwne, że nikt tu nie poruszył jeszcze tematu Artioma. Sprzęt już spasowany, co prawda tor w Warszawie jest krótki, więc miejsca na wyprzedzanie może nie być dużo (choć wszyscy pamiętają kapitalny wyścig z zeszłego sezonu), ale biorąc pod uwagę fakt, że Rosjanin znowu ma torpedę pod tyłkiem, to moim zdaniem cała &quot;średnia&quot; stawka GP jest spokojnie w jego zasięgu (czyli powiedzmy poza Nickim, Fredką, Zmarzlikiem, Doylem, Tajskim), a przecież im też punkty może urwać i nikt się nie zdziwi. Linia o punkt za nisko (co udowadnia chociażby STS).
Pawlicki poniżej 6,5 @1,65 Fortuna ✅ Zgodnie z planem, punkty tylko na trupach

A tu w drugą stronę - ewidentnie przesadziła Fortuna, gdzie linie u innych to nawet 5 (Forbet). Jak ktoś wyżej napisał: Przemek będzie płacił frycowe, nie jest tak przebojowym zawodnikiem jak jego brat i nawet jego pomoc tu może nie wystarczyć do zrobienia dobrego wyniku.
Cook poniżej 3,5 @1,8 STS ✅ Nerwy przez dramatycznego Iversena i równie słabego Pedersena oraz bezmózgiego Pawlickiego

Co tu dużo mówić, Cook podzieli los Harrisa z roku 2014, Łaguty 2011 czy Chrzanowskiego 2005. Jednym słowem - nieporozumienie. STS wystawił naprawdę przyjemny kurs, a ja naprawdę nie widzę, gdzie Cook miałby zrobić chociaż jeden punkt. Jeśli dobrze wystartuje to może z Iversenem w swoim drugim biegu, albo jeśli Zagar dalej ma problemy to może na nim w ostatnim, ale to zapas dalej jest duży. W przeciwieństwie do innych zawodów nie ratuje go też taśma - z Drabikiem czy Smektałą też może mieć ciężko. A na przywiezienie 4 punktów na &quot;trupach&quot; prawdopodobieństwo jest raczej mniejsze, niż 50%.
Może dorzucę coś jeszcze z h2h, ale tam sprawa jest zwykle o wiele cięższa, bo zawsze ktoś może niespodziewanie wyskoczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Dzisiejszych zawodów raczej nie ruszam, bo zbyt wielu chętnych na co najmniej półfinały, natomiast małe słówko komentarza odnośnie Cooka - Smolinskiemu w Australii też nie wróżono sukcesów. To tak tylko słowem dygresji i do przemyślenia stawki na dzisiejsze zawody ;-) Oczywiście trzymam kciuki za powodzenie typów.
Pozdrawiam
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Dzisiejszych zawodów raczej nie ruszam, bo zbyt wielu chętnych na co najmniej półfinały, natomiast małe słówko komentarza odnośnie Cooka - Smolinskiemu w Australii też nie wróżono sukcesów. To tak tylko słowem dygresji i do przemyślenia stawki na dzisiejsze zawody ;-) Oczywiście trzymam kciuki za powodzenie typów.
Pozdrawiam
Nikt nie wróżył ale Smolinski miał tam zabawkę &quot;przełącznik zapłonu&quot; którą od razu po tym gp BSI zakazało. I to by było na tyle z wygranej Smolinskiego
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 185

jkj

Użytkownik
Drabik zdobedzie chociaz 1 pkt Tak @3,2 sts✅
Ja sprobuje takiego o to typu trzeba miec szczescie w tym typie wiadomo, jednak upatruje w nim szanse nie do konca mi sie wydaje zeby nie było jakies małej kraksy lub cos w tym stylu i zeby Drabik nie dostal w tym momencie swojej szansy.Licze przynajmniej na jego 1,2 starty i ten punkt .
Pawlicki Zagar 2 @2,33 sts✅
Zachęcił mnie do tego kurs jaki i informacje ze Zagar jedzie w Gp z nowym sprzętem .Pawlicki dla mnie zawsze był zawodnikiem zagadka nigdy nie lubiłem na niego stawiać, ale przeciwko jak najbardziej dla mnie rozczarowuje i po dzisiejszym dniu sie to nie zmieni.
Łatwo i przyjemnie:cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom