>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Spotkanie Donald Trump - Kim Jong Un

P 0

player83

Użytkownik
Witam
U bookmachera PaddyPower było wydarzenie polityczne - Miejsce spotkania Trumpa z Kim Jong Unem.
Do wyboru było kilka miejsc:
&gt;Korea Południowa
&gt;USA
&gt;Chiny
&gt;Japonia
&gt;Wielka Brytania
&gt;Korea Północna
&gt;Szwajcaria
&gt;Australia
&gt;Kanada
&gt;Szwecja
&gt;Irlandia
&gt;Jakiekolwiek inne państwo

Przez ostatni miesiąc czasu analizowałem sytuację i byłem pewien że miejsce spotkania odbędzie się w Mongolii, dlatego postawiłem wszystkie oszczędności na opcję &gt;Jakiekolwiek inne państwo.
Kilka dni temu anonimowe źródła doniosły że dwa kraje brane są pod uwagę na miejsce spotkania - Mongolia i Singapur. Więc wziąłem kredyt i postawiłem jeszcze więcej na &gt;Jakiekolwiek inne państwo.
Jednakże okazało się kilka godzin temu, że Trump postanowił iż chce by historyczne spotkanie odbyło się w
zdemilitaryzowanej strefie na granicy Korei Północnej i Południowej, która to jest strefą nie należącą do żadnej ze stron konfliktu.
Tak więc obecnie zastanawiam się czy da radę z tego jakoś wybrnąć, odpowiednimi argumentami. Czy jest szansa że zakład ten może zostać unieważniony? Czy jeśli wynik wydarzenia jest inny niż możliwe opcje jakie były do wyboru, to czy na tej podstawie uznane to zostaje jako moja przegrana, czy jest szansa na unieważnienie zakładu ponieważ strefa zdemilitaryzowana na granicy Korei Płn. i Płd. nie należy w prawie międzynarodowym do żadnej ze stron.
Z góry dzięki za odpowiedzi
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Witam
U bookmachera PaddyPower było wydarzenie polityczne - Miejsce spotkania Trumpa z Kim Jong Unem.
Do wyboru było kilka miejsc:
&gt;Korea Południowa
&gt;USA
&gt;Chiny
&gt;Japonia
&gt;Wielka Brytania
&gt;Korea Północna
&gt;Szwajcaria
&gt;Australia
&gt;Kanada
&gt;Szwecja
&gt;Irlandia
&gt;Jakiekolwiek inne państwo
Przez ostatni miesiąc czasu analizowałem sytuację i byłem pewien że miejsce spotkania odbędzie się w Mongolii, dlatego postawiłem wszystkie oszczędności na opcję &gt;Jakiekolwiek inne państwo.
Kilka dni temu anonimowe źródła doniosły że dwa kraje brane są pod uwagę na miejsce spotkania - Mongolia i Singapur. Więc wziąłem kredyt i postawiłem jeszcze więcej na &gt;Jakiekolwiek inne państwo.
Jednakże okazało się kilka godzin temu, że Trump postanowił iż chce by historyczne spotkanie odbyło się w
zdemilitaryzowanej strefie na granicy Korei Północnej i Południowej, która to jest strefą nie należącą do żadnej ze stron konfliktu.
Tak więc obecnie zastanawiam się czy da radę z tego jakoś wybrnąć, odpowiednimi argumentami. Czy jest szansa że zakład ten może zostać unieważniony? Czy jeśli wynik wydarzenia jest inny niż możliwe opcje jakie były do wyboru, to czy na tej podstawie uznane to zostaje jako moja przegrana, czy jest szansa na unieważnienie zakładu ponieważ strefa zdemilitaryzowana na granicy Korei Płn. i Płd. nie należy w prawie międzynarodowym do żadnej ze stron.
Z góry dzięki za odpowiedzi
Wróbelki ćwierkają, że możliwe jest nawet spotkanie w Korei Północnej wtedy jak Kim chce zamknąć swoją pracownię badań nuklearnych, zaprosił już naukowców i dziennikarzy z Korei Płd i USA i próbuje też ściągnąć Trumpa. Chyba, że potwierdzi się spotkanie w strefie zdemilitaryzowanej to wtedy powinieneś dostać słuszny zwrot, bo jest to strefa bezpaństwowa, a takiego typu nie było.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Zależy jak potraktuje Cie Bukmacher. Bo równie dobrze mogą pomyśleć, że zwrotu nie dadzą a Ty z tym nic nie zrobisz.. A jeśli rzeczywiście postawiłes na to duże pieniądze to Będziesz musiał jeszcze raz sięgnac głębiej do portfela i porozmawiać najlepiej z radca prawnym bo co do samego zakładu to masz rację i powinieneś dostać zwrot ale dobrze wiemy jak to wszystko funkcjonuje i jeśli ich nie postraszysz sądem to będą Cie zlewac.
 
P 0

player83

Użytkownik
Dzięki panowie za porady.
Przeglądnąłem sieć i nie znalazłem odpowiedzi nigdzie indziej w kwestii czy jeśli wynik jest inny niż możliwe do wyboru typy, to czy jest to uznawane za zakład unieważniony. Mogą próbować podciągnąć to pod non-runner, ale non-runner jest zdaje się kiedy np. jest koń który jest na liście a następnie zostanie wycofany z wyścigu, więc to raczej inna sytuacja niż powyższa, bo to jest tak jakby wbiegł jakiś dziki koń na bieżnię i wygrał zawody.
Z tego co się doszukałem to w umowie tworzącej Strefę Zdemilitaryzowaną pomiędzy Koreą płn. a ONZem z 1953r. jest ta strefa określona jako &quot;strefa buforowa&quot; (&quot;A demilitarized zone shall be established as a buffer zone&quot;), natomiast w anglojęzycznym słowniku Collinsa pisze, że strefa buforowa nie należy do żadnej ze stron (&quot;A buffer zone is an area created to separate opposing forces or groups which belongs to neither of them.&quot;)
Tak więc na tej podstawię planuję moją linię obrony.
 
Do góry Bottom