>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

35. kolejka LOTTO Ekstraklasy (08.05-09.05.2018)

Status
Zamknięty.
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
LEGIA WARSZAWA-WISLA PLOCK typ 1 kurs 1.62 fortuna .Legia w Białymstoku nie wykorzystała szansy na odskoczenie w tabeli. Mistrzowie Polski podzielili się z gospodarzami punktami.
Cały czas nie jest pewne, czy będzie mógł zagrać Niezgoda. W ostatnim spotkaniu napastnik zszedł z boiska po pierwszej połowie z powodu kontuzji pleców. Trener będzie musiał się zastanowić kim ewentualnie zastąpić Niezgodę. Na środku ataku mogą zagrać Kasper Hamalainen, Miroslav Radović, Eduardo oraz Michał Kucharczyk, który wystąpił w drugiej połowie starcia z Jagiellonią. Zastanawiające też, jak Klafurić zdecyduje się ustawić środkową linię pomocy, która w niedzielę zupełnie zawiodła. William Remy notował bardzo wiele strat, a wprowadzony później Chris Philipps radził sobie dużo lepiej. Wisła Płock cały czas walczy o udział w europejskich pucharach. Jeżeli po mistrzostwo sięgną legioniści, to wystarczy zająć w tabeli czwarte miejsce. Jak na razie bój o tę lokatę toczą Wisła Płock i Górnik Zabrze. Najbliższy rywal Legii w ostatnich trzech spotkaniach zanotował tylko jedną wygraną, więc powoli szansa na wyprzedzenie śląskiego klubu wymyka im się z rąk. Przed kilkoma dniami gracze Jerzego Brzęczka bezbramkowo zremisowali u siebie z Lechem .Tym razem do stolicy wiślacy przyjadą osłabieni kadrowo. W Wiśle powodu kontuzji nie zagrają Igor Łasicki, Giorgi Merebaszwili, Patryk Stępiński oraz Kamil Sylwestrzak. Ponadto nie zagra wypożyczony Konrad Michalak, za którego występ przeciwko Legii drużyna z Płocka musiałaby, zgodnie z zawartą klauzulą, zapłacić milion złotych.Legia pewne zwycięstwo.
 
S 28

shalir

Użytkownik
Małe info: nie wiem jak ze stadionem przy Reymonta, ale do Krakowa zbliża się dosyć mocna burza. Pomimo, że jeszcze świeci słońce, to leje gradem. Mecz za 2 godziny, ale myślę, że warto mieć to na uwadze.
 
S 28

shalir

Użytkownik
Nie mówię o piłeczkach do pingponga, jednak nie był to zwykły deszcz. ;) Deszcz przestaje padać, więc o ile stadion Wisły nie ma problemów z odprowadzaniem wody, to śladów po zlewie nie będzie, ale o taką informację, to fachowców proszę.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 09.05.2018. godz. 20:30 ⛔
Typ: over 2.5 bramki / Kurs: 2.17 / Buk: 1xbet


Obie ekipy już bardzo dawno swój margines błędu wykorzystały. Remis = mistrz Polski dla Legii, by pozostać w grze trzeba to wygrać i koniec kropka. Oczywiście oglądając naszą Ekstraklasę zdaję sobie sprawę że kolejny hit może wyglądać tak jak to było w weekend ale trochę inaczej widzę podejście tych ekip do tego spotkania i to wydaje mi się że da bramki. Zacznijmy od tego Lech na wyjazdach cały sezon nie zachwyca, męczą się z pojedynczym przebłyskami, nie idzie im to tworzenie ataku pozycyjnego chociaż ostatnio bardziej bym narzekał na skuteczność. Powrót do domu mimo to że ostatnio dwie porażki jest czymś pozytywnym bo jak gdzie szukać dobrego, skutecznego Lecha to w Poznaniu bo przecież te domowe statystyki mają świetna. Wiadomo jak muszą w tym meczu zagrać na pełnym ryzyku od razu ruszając do ataku a robi im się to łatwiej tutaj i myślę że ta skuteczność powróci. Druga strona tej ich gry ostatnio jest taka że właśnie muszą i ta presja zaczęła ich chyba paraliżować no i fakt że w tej sytuacji ta ich gra musi być otwarta też robi swoje i taki Górnik punktuje ich w czterech sytuacja a uważam że Jaga w aspekcie gry z kontry na pewno nie jest gorszą ekipą a właśnie tak przyjadą dziś grać, na nich tak naprawdę taka presja nie ciąży. Sam się zastanawiam czy oni chcą tego mistrza, jedno dla mnie jest pewne będą mieli mniej piłki ale będą mieli więcej kontr i w tym aspekcie czyli atak będą zdecydowanie groźniejsi niż w meczu z Legią. Jednak te ostatnie wyniki pokazują spadek formy przecież bardzo solidna defensywa zaczęła seryjnie popełniać błędy a wszystko zaczęło się właśnie od meczu w Poznaniu gdzie dostali piątaka. Może to banalne ale będzie to taki kit jak ostatnie starcie na szczycie albo hit w którym bramek nie zabraknie, ja ryzykuje z tą drugą wersją.
Polska, Ekstraklasa: Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 09.05.2018. godz. 20:30 ✅
Typ: over 2.5 bramki / Kurs: 1.98 / Buk: 1xbet

Wisła znowu zagrała świetny mecz ale ta nierówność przez cały sezon sprawiła że nic więcej z tego sezonu już nie wyciągać. Te pojedyncze mecze pokazują jednak ile w tej ekipie jest potencjału w ataku, no i ten Carlitos to naprawdę perełka w naszej lidze, gość potrafi się bawić momentami z naszymi defensorami. Jego gra tak naprawdę nakręca pozostałych graczy ale ich trudno mimo wszystko wyczaić bo przyznam że wcale nie wiem jak to dziś będzie wyglądało. Rozsądnie myśląc luz który już mają, bardzo dobry mecz w Kielcach bo przecież tam nie wygrali od dawna a tu takie pewne 0:3 powinno jeszcze ich natchnąć do lepszej gry tym bardziej u siebie. Na pewno będą chcieli i chcą zagrać dla kibiców no i stawiam na ofensywna Wisłę, która myślę że tej jakości nie zatraci w ataku za dobry graczy ma technicznie a ten spokój i brak presji widać że i pomaga, dla mnie tez nie dostają rywala który jakoś mocno taktycznie wygląda by ich zatrzymywać przez 90 minut, zresztą Wisła ma dwie porażki z rzędu w domu, to też ich natchnie do tego by atakować. Zagłębie też dla mnie tak ekipa która nie do końca wiadomo co gra, jest stabilna w swoje grze, chociaż ostatnio mocna stabilizacja gry na wyjeździe gdzie nie przegrali od sześciu spotkań – pokonali min Legie 0:1, wiedza jak atakować być w tym aspekcie groźnym i skutecznym. Nie ukrywajmy też sytuacja w tabeli jest taka że można a nawet trzeba ryzykować i sięgać po trzy punkty – remis pozostawi ich w miejscu tak więc liczę że zagrają otwarty mecz jedni i drudzy a stać ich na babole i to sporego kalibru w defensywie.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Lech lub remis i powyżej 2,5 @ 2,5 LVBET⛔⛔⛔
Za parę chwil Legia dopisze 3 punkty do ligowej tabeli bowiem prowadzi już 2:0 z Wisłą Płock, więc przegrany z tego meczu prawdopodobnie pożegna się z Mistrzostw em Polski. Dlatego wydaje mi się że obie drużyny zagrają tu o komplet punktów co sprawi że będziemy świadkami otwartego meczu z dużą ilością sytuacji bramkowych co może dać nam kilka bramek. Lech u siebie jest bardzo mocny i dodatkowo będzie chciał zmazac plamę jaka zrobił na swoim honorze kiedy przegrał przy Bułgarskiej 2:4 z Górnikiem
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
powyżej 28,5 fauli @ 1,83 ✅
Totolotek
Krótka analiza na ten mecz. Po wygranej Legii obie ekipy pod ścianą, muszą zagrać o zwycięstwo, remis najgorszy z możliwych wyników dla obu ekip. Że tak powiem będzie się działo, nikt nogi nie odstawi no chyba, że którejś z ekip nie zależy na mistrzostwie to wtedy będzie odpuszczanie rywalowi i z typu nici.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom