>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

"Chemtrails" (trujące opryski) w Polsce, jak i w Świecie

Status
Zamknięty.
ragz0 11

ragz0

Użytkownik
Dziś dostrzegłem takie &quot;naturalne&quot; wzorki na niebie (fotki z sieci, bo nie miałem możliwości fotografować), dziwne te chmury, a może to te naturalne smugi kondensacyjne z samolotu robią samoistnie takie &quot;potworki&quot;. Ta niby naturalna smuga, ma po 100-200 km długości, rozciąga sie około 4h i opada tworząc płaszcz, powłoke &quot;mleczną&quot; i izoluje nas od Słońca dzień w dzień, tworząc chermetyczną powłokę. Ponadto oni tam także tą &quot;parą&quot; rysują ciekawe i sprośne wzory ( na Ukrainie zrobili &quot;chemicznego hu...). Co myślisz na ten temat ragz0 ?! A zapomniałem, czy naturalne smugi potrafią odbijać, aż w takim stopniu promienie słoneczne, bo to jest niemożliwe i czy w ogóle mają takie predyspozycje, co ? (może zakłamana Wikipedia podpowie, albo &quot;super wiarygodny pilot).
tak, to helikopter bodzio lata w kolko i rozpyla te trucizne
btw nadal nie dostalem twoich dokumentow z kongresow, parlamentow i sadow, potwierdzajacych chemtrails i pewnie sie nie doczekam, wiec fajnie by bylo gdybys przestal mnie tagowac, bo nie mam zamiaru juz tutaj odpowiadac na te wiadomosci
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
No niestety ty rozumujesz na innych falach ...
Propaganda ze te smugi to kondensacja została &quot;zabita&quot; już dawno (oficjalnie zaprzestano tego) i ja to zrobiłem tu takze na dziesięć sposobów pisząc to samo, więc już odbij na jakiś serial w TV &quot;malutki&quot;. Jesteś przykladem współczesnego, idealnego niewolnika (nieświadomego swojej roli). Jakie dokumenty papierowe ? chodziło o wystąpienie, dogłębne poruszenie tematu tam i złożenie tego oficjalnie na papierze, a temat &quot;spi&quot;, jak Ty ... (ile razy to samo pisać). Idź jutro o 6:00 na parking i zdrap sobie to żółte do herbatki, napewno IQ Ci juz nie spadnie!
Popelnilem błąd, odpowiedzialem gimbazowi na każde zapytanie, a gimbaz nawet nie zrozumiał prostego tekstu i doszedl do wniosku, że to naturalna kondesacyjna smuga. Pilot mu tak powiedzial, politycy też tak mówią na całym świecie, ONZ tez tak mówilo kiedyś !
Nic Ci nie bede szukał, a jest to na Youtube. W Australii mówila kobieta, w Kanadzie facet (to było tlumaczone), reszta po angielsku. Ja sprawdzalem każdy materiał i drugi raz nie mam ochoty przeglądać tego jeszcze raz, bo to wpadlo samo w oko (cos moglo być na kanale Killuminati). Ponadto aktualny minister w PIS, w tedy jak byl tylko posłem, też skladal &quot;pismo&quot; do Sejmu, aby to RUSZYĆ
, tj. zjawisko &quot;Chemtrails&quot;, ale temat zamrożono (jak to w Polsce), a Pan jako nowy minister już &quot;zapomniał&quot;.
papa
PS
Helikoptery nie mogą na tej wysokości tego zrobić. Nanoczasteczki metali ciężkich itp. muszą byc rozpylane w ten sposób w jaki są, bo nie przykryją takiego obszaru, albo efekt bedzie taki jak tutaj


Amerykanie jak &quot;pomagali&quot; Ukraińcom po tej &quot;rewolucji&quot;, to z helikopterów rozpylili jakiś syf na miasto, wywołując małą epidemie &quot;gorączki śmierci&quot;. Z powodu krwotoku zmarło około 100 osób w ciągu 24-48h i wszystko ustało. Cos tam &quot;testowali&quot;, ależ oni mają dobre serca. Ze światowym terroryzmem walczą podobnie. A Ty teraz szybciutko biegnij na jakis amerykański film o życiu ...
Podsumowując Twoje dokonania. Nie odniosles się nawet do jednego faktu jaki ja tu przedstawilem, a wszystko sie nie liczy i tak dla Ciebie, bo nie ma filmu z Youtube, który jest pewnie &quot;decydujący&quot;.
Twoja &quot;robota&quot;: regulka smugi kondensacyjnej dla Ciebie świadczy o tym, ze to nie &quot;Chemtrails&quot;, a jest to nieprawda i nawet ONZ (oficjalny organizator trucia Naszej Ziemi w imie walki z globalnym ociepleniem, a i ta propaganda także dawno upadła, ze względu na nierealne argumenty) juz tak nie mówi, a jedynie nie widzi, nie podejmuje tematu, zamiast wykazać dobre zamiary.
Jakiś &quot;Super Pilot&quot; tak mówi, no to super. Pewnie też by chciał tam robic za 10x większy kwit, albo zrobił badania na wode, witaminy i dal dowody ? A zapomniałem, on juz skłamał na samym starcie nazywając ten &quot;oprysk&quot; zwykłą kondensacją (bo to zwykly szczur).
Może ragz0 przyjdziesz na protest do Warszawy, co ?
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
ragz0 ostatni post do Ciebie, bo pisanie z Tobą jak widac nie ma najmniejszego sensu, nic dobrego w temat nie wniosles, nie wiem czy sam siebie mogłeś chociaż oszukać ...
Dopiero dokładnie sprawdzilem nagranie tego Pilota, co tam jest wartościowe dla Ciebie ? on tam tylko napisal jedno zdanie, cyt: &quot;to są smugi kondensacyjne&quot; i tyle. Zadnego za, ani przeciw. Obiecał nagrać dłuższy material i na tym się skonczylo. On tyle zrobil w temacie co Ty, czyli nic ...
Rozumiem, ze można mieć odmienne zdanie, a nawet tego oczekiwałem, ale żeby chociaż jedno wartościowe zdanie za tym szło, a nie tylko &quot;pusty łeb&quot; ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom