>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

"Chemtrails" (trujące opryski) w Polsce, jak i w Świecie

Status
Zamknięty.
D 0

dogo

Użytkownik
Witam
Nie wiedziałem, gdzie początkowo zamieścić ten temat, czy &quot;Wydarzenia/Polityka&quot;, czy &quot;Nauka&quot;. Wybór jednak padł na &quot;Polityka&quot;, a odpowiednie miejsce, nazwa tego tematu powinna brzmieć &quot;Współczesny Nazizm&quot;.

Zjawisko &quot;Chemtrails&quot; jest praktycznie nie poruszane na tym forum i dość skuteczne zagluszane w Polsce i na calym świecie. Mimo publicznych protestów, niezależnych badań, potwierdzonych działań w USA (Kongres), w Parlamencie Kanady, Szwecji, Francji, Australii, po cichu w Polsce, ten temat nie jest podejmowany przez tych ludzi, którzy oficjalnie za to odpowiadają, przez tkzw &quot;rządzących&quot;. Aktualnie trwa zmowa milczenia, brak reakcji zamiast reagowania (nie bronią się aktualnie nawet oszustwami, propagandą). Za chemicznymi smugami stoją realni władcy tego świata, którzy sterują rządem USA, Europy itp od lat, jak marionetkami. Jak działają i kim są, to żadna tajemnica i obywatele USA są tego w coraz większym stopniu świadomi. Chodzi tu o Bank Światowy, który ma oddział w każdym kraju, jak i realnie steruje każdym państwem. Za tym stoi jeden właściciel, jeden ród bankierów (raczej światowych, bezwzględnych lichwiarzy).
Nie chcę dogłębnie sam opisywać tego &quot;zjawiska&quot;, bo w takich sytuacjach osoba postronna sama musi sie dowiedzieć, zagłębić w temat, bo inaczej będzie wielki SZOK, niedowierzanie i delikatne ubliżanie, wyśmiewanie etc.
Taka reakcja jest zauważalna w sieci, a powód jest prosty, głupota, zaślepienie życiem codziennym i całkowicie niedowierzanie, iż ktoś moze świadomie w takim stopniu i na taką skale robić krzywde ludzkości.
Ten temat ma na celu przede wszystkim przekazać, uzmysłowić innym, co się dzieje na polskim i globalnym niebie. Zachęcam za poznać sie z takimi zagadnieniami, jak &quot;Chemtrails&quot; , &quot;smugi chemiczne&quot; , &quot;trujące opryski nieba&quot; itp.
Mam nadzieję że tu zyska tylko i wyłącznie świadomość każdego z Was.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Natknąłem się na temat już jakiś czas temu. Szczerze to w każdym kłamstewku jakieś ziarenko prawdy tam jest. Jest to jedna z wielu teorii spiskowych jakich jest na pęczki. Tak szczerze to dzisiaj produkuje się samochody, sprzęt RTV/AGD i tak naprawdę wszystko jako BADZIEW, bo BADZIEW który się szybko psuje napędza produkcję i to jest zamknięte koło. Odchodzi się to przede wszystkim do długowieczności zwykłej żarówki.
Takich &quot;spisków&quot; na temat masowej hodowli ryb, używaniu sterydów i antybiotyków w hodowli zwierząt, pestycydów w roślinach itd. Czytając to człowiek może tylko zgłupieć. Ja zajawkę chwilową na teorie spiskowe miałem jakieś około 10 lat temu, gdy miałem &quot;naście&quot; lat. Bank Światowy, Replitanie, NWO, UFO, Strefa 51, Iluminaci, Masoneria, Lądowanie na księżycu itd.
Osobiście uważam, że nie ma za bardzo sensu tracić swojego czasu na coś na co tak naprawdę realnie nie mamy wpływu by coś zmienić, tutaj musiałoby dojść do jakiejś globalnej rewolucji, a szanse na to są mniejsze niż na to, że Polska wygra Mundial w Rosji i Katarze łącznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 0

dogo

Użytkownik
Twój post jest taki, jakby go nie było i w zasadzie nie wiem po co go napisałes (brak umiejętności realnej oceny, bez względu na poziom wiedzy). To co sie dzieje, ma jakiś cel, a Ty logicznie nie potrafisz uporządkować prostych rzeczy.
Ja nie pisze o teoriach spiskowych, a o składzie chemicznym tkzw zjawiska &quot;Chemtrails&quot; ktore jest na naszym niebie juz prawie od dekady. Owe substancje mają konkretny cel i zastosowanie. Wszystko dzieje się pod flagą ONZ, które zostało stworzone i jest kontrolowane przez mocodawców Banków. Altualnie jest realizowana &quot;Agenda 21&quot; tj porozumienie z 1992 roku, które zostało podpisane w Brazylii. Tyle, ze ten dokument nie ma dobrych zamiarów i pozwala na dosłownie wszystko organizatorom i wykonawcom tych założeń. Oni sami siebie kontrolują ...
Twierdzisz że Bank Swiatowy, FED, Narodowy Bank Polski itp to teoria spiskowa ? Nie znasz nawet &quot;historii pieniądza&quot; i samej lichwy, a chcesz być jakiś opiniotwórczy ...
Czytales kiedys cos o Chemtrails ?! Podnies główkę do góry i jak chodziles do szkoły, to powinienes wiedzieć że rozpylone metale ciężkie zawsze spadną na ziemie (wiatr tu nic nie da) i wpadną Ci do buźki. Ponadto są to nanocząsteczki (szkodliwość jest ogromna). Jak się douczysz wróć ... Tylko jak nie wiesz co napisać, to najlepiej milcz. Nie odniosles się do tego co ja tu przedstawilem, nawet do zdjęcia. Nie wykazales sie nawet minimalnym zaangażowaniem, czy wiedzą na ten temat, a poczęstowałes mnie/nas samymi bzdurami. To co zamieściłem w tym poście mial ktoś inny napisać, ale chociaż do tego mnie sprowokowałes. Podkreśle, temat &quot;Chemitrials&quot; byl/jest uznawany za teorie spiskowe tylko i wyłącznie przez osoby kompletnie oderwane od rzeczywistości. &quot;Wielcy&quot; tego świata potwierdzili owe opryski (na różne sposoby) i dalej jest to traktowane jak temat tabu, jak cos nieuniknionego, a wręcz chronionego jak &quot;najważniejsze rozporządzenie&quot; w historii Świata.
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
W internecie jest dużo sygnałow, wpisów, filmów o Chemtrails w kazdym języku świata. Wpiszcie na Youtube sobie kraj &amp; Chemtrails np Brazil Chemtrials, czy Portugal Chemtrials itp. Będą takie filmy na 100% z dnia dzisiejszego do minimum 10 lat wstecz, a w USA do minimum 15 lat wstecz.
Patrzcie na Facebook i &quot;Chemtrails Polska&quot;. Dnia 14 maja 2018 w Warszawie będzie protest i bede tam ja, a może i Ty ?!
A tu jak to wygląda z góry, jest duzo takich filmików w sieci, zdjęcia z wnętrza kokpitu, samolotu, piloci sami się nagrywają i to nawet oficjalnie potwierdzają, więc szukajcie, czytajcie póki nie ma jeszcze globalnego cenzora, a ma być nie długo dopuszczony SUPER KOMPUTER do totalnej inwigilacji. Prezydent USA nadał mu nawet obywatelstwo, imię będąc u Szejków w Arabii.






A ten film musi zobaczyć każdy Człowiek na tej Cudownej Planecie.

 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Podpowiem Wam jak najlepiej samemu po kolei zdobywać wiedzę o tej tkzw &quot;Geoinzynerii&quot;, jak ja to zrobiłem ..
Niczego świadom zacząłem sie interesować twórczością największego wynalazcy pochodzącego z Serbii, tj Nikoli Tesli. On stworzył pierwszy fale i mógł dać calemu światu darmową energię, juz w tedy twierdził że wie jak przeciąć w pół Ziemię i potrafił zmieniać pogodę, zniekształcać jonosfere. Mówil głośno, iż jego wynalazek w dobrych rekach zmieni świat na dobre, bądź go zrujnuje. Niestety przejeli to wszystko Amerykanie (farbowani Żydzi), a Tesla skończył sam w biedzie i samotności.
Później kontynuowalem zagadnienie fal Tesli. Amerykanie na podstawie tego stworzyli zabójczą technologie H.A.A.R.P gdzie bomby nuklearne przy tym to piaskownica i poszły one do lamusa. Anteny, stacje tego są także w Polsce !!! A efekty, możliwości dostępne w sieci. Myślałem, że to juz koniec, ze owy H.A.A.R.P to już ich maks... ale sie mylilem.
To spowodowalo, ze doszedlem prawie do samego końca, a tam tkzw Geoinzyneria i opryskiwanie nieba trucizną, czyli Chemitrials. Te opryski to nie tylko podtruwanie, te cząsteczki są w Nas, w środowisku i to sie łączy z tym systemem HAARP (mogą podkręcic efekt dzialania).
Po czym podniosłem głowe do góry, zacząłem obserwować niebo, kierować sie logiką ... i pisze tutaj !
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
No i jak myślisz, po co to jest? Logika wskazywałaby na wyprodukowanie w nas jakiejś nowej choroby, po to aby kupować leki i koncerny farmaceutyczne mogłyby zacząć zarabiać więcej (tym samym rząd USA) lub totalna inwigilacja ludzkości? (!)
A tak w ogóle, to nie jest tak, że po prostu każdy samolot zostawia takie smugi?
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Masz rację, przemysł zbrojeniowy i farmaceutyczny to dwie główne gałęzie na świecie. Za tym stoją Ci sami ludzie, którzy wszystko i tak planują 100-200 lat do przodu. Skoro &quot;USA&quot; obalila juz prawie wszyskie rządy dyktatorów na świecie, a naprawdę przejęła władzę nad światem, to nikt im już praktycznie nie przeszkodzi. Nie ma sztucznych wojen, wiec zbrojeniowka upada, zostaje zarabianie &quot;na zdrowiu&quot;.
Oni jedym przyciskiem mogą zrobic wszystko na planecie, mogą wręcz podnieść i opuścić kontynent itp (aby przedstawić możliwości tego to dnia za malo). Świat stał sie ich zabawką, a więc i także ludzie. Zysk to jedno, a teraz chodzi o totalną kontrolę życia ludzkiego, współczesne niewolnictwo zostało juz osiągnięte gospodarczo pod względem gospodarczym w latach 90-tych, zlikwidowali rządy reżimowe, aby wprowadzić swój reżim, a nie realnie pomagać. Tak jak pomagają nam, czy obywatelom USA. Więc przyszedl czas na kontrolę umysłów i pełne zniewolenie ludzkości. Już to robili niegdyś (wyciek z CIA - małe testy) i w stosunku do żołnierzy irackich (poddali sie po wywołaniu emocji strachu). Poczytaj o tym póki jeszcze można! Widać wszystko im działa i się sprawdzilo. Zauważ że test oprysków zaczęli już w USA okolo 99 roku, a za kilka lat szło to już na cały świat. Aktualnie zwiekszyli intensywność, śpieszą się, chcą już efektów, pryskają więcej w nocy na niższych wysokościach (nie widać ich i lepszy efekt). Jak się budzimy, to już smugi są zainstalowane niżej w postaci pseudo chmur, ktore się utrzymują około 20 h i opadają naturalnie ze względu na grawitacje, badz z deszczem. To są same metale ciężkie, wirusy, bakterie (na to działa grawitacja).
A tak w ogóle, to nie jest tak, że po prostu każdy samolot zostawia takie smugi?
NIE, zresztą jak Ci odpowiem, to sam nie będziesz myślał.
Czy smuga naturalna kondesacyjna jest opryskiem samolotów które latają tylko i wyłącznie dla samych oprysków pod flagą NATO i wracają do bazy (oficjalne Info). To opada niżej i robi się szeroki plaszcz, pokrywa itd, a reszte juz znasz.
Po co ja zamieściłem to co powyżej, abyś tak pytał ? Jestes totalnym niewolnikiem bez tego ;) Tam masz zadane te pytanie i odpowiedź ...
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
A zapomniałem, skoro temat &quot;Chemtrails&quot; czyli chemicznych smug jest potwierdzony, to po co w tym momencie próbować oszukać siebie samego naturalnymi smugami kondesacyjnymi. Ta propaganda była stosowana przez nich, ale dlugo nie przetrwała. Dzis ludzie tak reagują tylko ze strachu, nie wierzą że są zabawkami w obcych rękach. Przecież ta bezwzględność była w Polsce juz widoczna w trakcie przemian gospodarczych po 89 roku (tkzw kapitalizm, demokracja itp). Dziś wiele osób ciągle myśli, że Wałęsa obalił komunizm, a realnie tylko zatrzymał Solidarność pełniąc rolę słupa/agenta. Jakby tego nie zrobili, to ruch Solidarności zajął by całą Europe i poznalibysmy prawdziwą Wolność i Demokracje, a nie nowoczesny wyzysk pod szyldem równouprawnień itd.
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Możecie robić fotki &quot;Chemtrails&quot; nad swoimi głowami (moment oprysku z samolotu, czy już gotową chemiczną smugę) i tu zamieszczać. Wiecej osób zrozumie, uwierzy, to tym lepiej dla Nas Wszystkich, dla Całej Ludzkości.
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
To nie jest temat o smugach kondensacyjnych, a to co najważniejsze masz na górze. Oszolomy intelektualne już przestały być modne w temacie Chemtrails. Temat smug chemicznych został potwierdzony w USA (Kongres i Sąd), w Parlamencie Niemiec, Anglii, Francji, Australii, Kanady itp, ale bez reakcji &quot;rządzących&quot; ...
PS
Wikipedia nie jest niezależna (to mit, że każdy może ją tworzyć, mięć na to realny wplyw). Ponadto służy ona do niszczenia delikatnie mówiąc &quot;przeciwników i krytyków&quot; tego procederu i nie tylko (zapoznaj sie chociaż z tym i pomysl samodzielnie). Czym jest Wikipedia wiedzą już chociażby Niemcy, którzy stworzyli dwa nowe i jak narazie niezależne portale będące odwzorowaniem tej niegdyś z pozoru prawdziwej Wikipedii.



Aha (się powtórze) powyżej masz obraz i przedstawienie tylko i wyłącznie &quot;zwyklego&quot; oprysku chemią naszego nieba i tam nie ma nigdzie smug kondensacyjnych. Tak trudno cos przeczytać i samodzielnie po myśleć ... Chyba za duzo danych ?! Pewnie zacząłeś od jakiejś książki o Tesli ... ;) Ale dzięki za tak wielkie zaangażowanie i poświęcenie cennego czasu, czy mega analize (wklejenie linku z &quot;super&quot; portalu). Poniżej masz &quot;coś&quot; na ten temat, resztę poszukaj sobie sam, jak umiesz pisać i czytać, to powinieneś dać sobie radę.

 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
W Niemczech kiedyś (2004) mówili w trakcie Wiadomości - Pogody, że dziś na niebie mamy &quot;Chemtrails&quot; ????





 
ragz0 11

ragz0

Użytkownik
W Niemczech kiedyś (2004) mówili w trakcie Wiadomości - Pogody, że dziś na niebie mamy &quot;Chemtrails&quot; ????
Temat smug chemicznych został potwierdzony w USA (Kongres i Sąd), w Parlamencie Niemiec, Anglii, Francji, Australii, Kanady itp, ale bez reakcji &quot;rządzących&quot; ...
Pokaz mi te dokumenty z kongresow, parlamentow i sadow, potwierdzajace chemtrails XD
I ciesze sie, ze wyslales mi filmik z rady jakiegos miasteczka w usa, na ktorej kazdy obywatel (foliarz) ma prawo zabrac glos XD


tutaj krotko polski pilot o twoich &quot;chemtrails&quot; w opisie
tak, lata on sobie po niebie i truje wlasne dzieci za piniondze XDDDD

koncze rozmowe bo kazdy 15 latek po fizyce w gimnazjum moglby wytlumaczyc to zjawisko
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik


Dziennikarskie Biuro Śledcze w Polsce ujawnia konferencję prasową przeprowadzoną w Polskiej Agencji Prasowej (w skrócie PAP) w roku 2012-tym, odnoszącą się do Ustawy o nasiennictwie - wprowadzającej tzw. furtkę, czyli obejścia do realnego rozprzestrzeniania zatrutej genetycznej żywności GMO w Polsce. Materiał prezentowany jest istotnym dowodem w sprawie zbrodniczej Ustawy, bowiem wynika z niego jasno, że za zagrożeniem zdrowia i życia stoją te same grupy interesów, co w przypadku zrzutów chemicznych z nieba - zwanych Chemtrails. Kto jest autorem USTAWY Antypolskiej - ludobójczej ? To jest dobre pytanie ! kolejnym bardzo trafnym spostrzeżeniem jest lista posłów, którzy głosowali za jej przyjęciem, czyli wprowadzeniem jej w życie w Polsce. Czy tego Polacy nie widzą i nie rozumieją ? Z racji tej polecamy Państwu przeczytać artykuł pt. Prezydent Komorowski podpisał ustawę wprowadzającą do Polski żywność GMO http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pre... Kolejny artykuł pt. Wiele państw UE chce być wolnymi od GMO: Tymczasem Prezydent Komorowski właśnie wprowadził do Polski taką żywność http://wgospodarce.pl/informacje/1867... Jak głosowali posłowie i senatorowie w zakresie Ustawy o nasiennictwie ? http://icppc.pl/stanowiska/glosowanie... Z list parlamentarzystów niższej izby i wyższej jasno wynika, kto jest za interesami Polski i Polaków, kto zaś jest przeciwko ! Więcej cennych informacji na temat zatrutej żywności GMO - znajduje się w filmach: Świat genetycznie modyfikowanej żywności GMO - według Monsanto. Prawda, która prowadzi do wolności https://www.youtube.com/watch?v=o2KEH... O GMO: Wywiad z prof. dr hab. Ewą Rembiałkowską z SGGW w Warszawie, rok 2009. DBŚ Polska https://www.youtube.com/watch?v=VCvjk... GMO żywność modyfikowana genetycznie. Telewizja Ełk, 25.08.2007 - Prawda, która prowadzi do wolności https://www.youtube.com/watch?v=TFmrH...
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik

Fotki robione w ciągu ostatnich dwóch dni, najlepsza &quot;akcja&quot; w nocy ... To zapewne dla &quot;świeżego powietrza&quot; z rana. Kiedyś zaczynali o 04:30, a dziś jest 24h na dobę ????
PS
W nocy robią &quot;to&quot; na mniejszej wysokości
tutaj krotko polski pilot o twoich &quot;chemtrails&quot; w opisie
A co zrobil/zlecil badania na których wyszły ze to para wodna i witaminy, że stal sie twoim idolem ?
Aha
Nawet jakby nie było Chemitrials, to świat jest i tak pod kloszem &quot;jednego Pana&quot;. Póki tego nie zrozumiesz, to niczego nie zrozumiesz, a ty dalej myślisz ze na świecie obowiązuje prawo, sprawiedliwość oraz tkzw &quot;American Dream&quot;. Ten wlasnie &quot;Pan&quot; stworzył Chemtrails.
Jak to pojmiesz, to zrozumiesz czemu Uczeni, medycy, naukowcy tkzw &quot;państwowi&quot;, NSA, FBI, prezydent USA, ONZ, wszystkie organizacje &quot;państwowe&quot; W Europie i na świecie itp itd nie podejmują tematu mimo udowodnienia skladu chemicznego na różne sposoby (w powietrzu i organizmach) oraz tego, że to co utrzymuje się na niebie 20h po zrzucie samolotu, to nie para wodna po naturalnej smudze kondensacyjnej, a chemiczny i nie tylko SYF (nanoczasteczki metali ciężkich, wirusy, grzyby itd.). Właśnie wróciłem z &quot;wolnego powietrza&quot;, a tam na bezchmurnym niebie ???? sztuczne twory, duże okręgi, paski, coś w lewo, coś w prawo i coraz niżej, więcej, intensywniej i wcześniej ...
rozmowe bo kazdy 15 latek po fizyce w gimnazjum moglby wytlumaczyc to zjawisko
A ktos tu z Tobą rozmawiał ? Jak ty twierdzisz że udowodniles ze smuga kondesacyjna ... (rasowy dzień świstaka z takim ...)
Pokaz mi te dokumenty z kongresow, parlamentow i sadow, potwierdzajace chemtrails XD
Te marionetkowe instytucje nie podejmowaly tematu, bo one mają to realizować/bronic/wyciszyć/nie reagować, ale zapiski wideo z występu odwaznych polityków i nie tylko, są dostępne, jak i wyniki badań tam przedstawionych (skład Chemtrials i skutki uboczne). Gdzie mają się poskarżyć, jak USA, UE, ONZ, NATO, NSA, FBI, CIA itp itd to organizują i realizują, a są sterowane przez tą samą &quot;korporacje&quot; od dnia ich istnienia. Rządy krajów, prawo i to co powyżej tworzą, bądź stworzyli od podstaw Rotschild/Rockefeller.
Nie zamierzam się już odnośic do Twoich postów, bo myslales &quot;żeś mundry&quot;, a nawet niewiesz, że 50-70% tego co wypracujesz, miesiąc w miesiąc trafia do Banku Światowego, nie wiesz nawet w jaki sposób i kto jest właścicielem tej instytucji.
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
To co jest na niebie, to nie jest smuga kondesacyjna, ponadto masz sklad tego podany. Może Twoj &quot;pilot&quot; pomija fakty, bo lubi, jest glupi, nie ma czasu ... (bez względu kim on jest), bo byli i są lepsi fachowcy co także tak uważają. Może pogadaj z naukowcem z NSA, bądz innym z &quot;rządowego garnuszka&quot;, tyle że nikt z nich nie przebada skladu smugi chemicznej i tego nie pokaże publicznie, ba oni nawet z Tobą nie pogadają za darmo. Oni nie dyskutują, bo wiedzą że z faktami nie wygrają. Tacy &quot;niezależni fachowcy&quot; zajmują się realizacją tego zadania. Skład, badania przeprowadzono niezależnie, czyli tam gdzie nie ma szpiegów i nie informowano także danego instytutu że chodzi o &quot;Chemtrails&quot; aby nie zaszkodzić rzetelnym wynikom ...
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
tak, lata on sobie po niebie i truje wlasne dzieci za piniondze XDDDD
Nie odniosłem się jeszcze do tego ...
A co w tym dziwnego i zaskakującego, Twój móżdżek nie jest w stanie tego pojąć i zrozumieć ... ( czemu tak się dzieje ?! ).
Co lepiej, Chemtrails realizuje ONZ przy wsparciu NATO, firm prywatnych ... a wszystko podpisane w 1992 roku w Brazylii. Owe porozumienie zwie się &quot;Agenda 21&quot; i podpisał je &quot;cały niezależny świat&quot; w imię walki z globalnym ociepleniem, a Geoinzyneria powstała niby w tym celu, a po prostu jest to nowy rodzaj broni i walki gospodarczej. Geoinzyneria i broń pogodowa jest oficjalnie zakazana, ale sami siebie nie będą łapać ...
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Wniki polskich badań opadającego pyłu z &quot;Chemtrails&quot; prosto dla gimbazy, ragz0 teraz Ty sprawdź opis filmu ... ;)




PS
To i tak są uproszone badania, &quot;Chemtrails&quot; to nowoczesna technologia wyniszczania wszelakiego życia na Ziemi (w tym ludzi) i w żaden sposób nie da się z tym wygrać. To oni tworzą nanotechnologie w pełnej tajemnicy, wszystko za nasze podatki i ciężką pracę, po czym większość z Was im za to dziękuję ...
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik

Dziś dostrzegłem takie &quot;naturalne&quot; wzorki na niebie (fotki z sieci, bo nie miałem możliwości fotografować), dziwne te chmury, a może to te naturalne smugi kondensacyjne z samolotu robią samoistnie takie &quot;potworki&quot;. Ta niby naturalna smuga, ma po 100-200 km długości, rozciąga sie około 4h i opada tworząc płaszcz, powłoke &quot;mleczną&quot; i izoluje nas od Słońca dzień w dzień, tworząc chermetyczną powłokę. Ponadto oni tam także tą &quot;parą&quot; rysują ciekawe i sprośne wzory ( na Ukrainie zrobili &quot;chemicznego hu...). Co myślisz na ten temat ragz0 ?! A zapomniałem, czy naturalne smugi potrafią odbijać, aż w takim stopniu promienie słoneczne, bo to jest niemożliwe i czy w ogóle mają takie predyspozycje, co ? (może zakłamana Wikipedia podpowie, albo &quot;super wiarygodny pilot).
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Oglądajcie, a przede wszystkim czytajcie napisy tego filmu ... Od tej pory będę w tym temacie sporadycznym gościem, a jak to sie potoczy dalej, to zależy tylko od Was ! Pamiętajcie, jak będziecie czyścić pył/piasek z Sahara&#39;y z samochodów, okien, parapetów, to należy później umyć rączki ...





 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom