>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 1.05.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata, ćwierćfinał
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Ding Junhui - Barry Hawkins (wznowienie 3:5)
Typ: Ding Junhui
Kurs: 2
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Mecz, który zaczął się już o 11:00 i w dobrym tempie rozgrywany ma jak na razie lekko zaskakujący wynik. Mianowicie 5:3 dla Hawkinsa, który nie był faworytem w tym meczu. Ding wygrał trzy frejmy, a miał szansę wyrównać na 4:4, ale wyszło jak wyszło - ogólnie uważam, że Chińczyk nie zagrał na swoim normalnym poziomie, a Anglik to wykorzystał też nie grając wielkiego Snookera. Wieczorem w drugiej sesji może wiele się pozmieniać, ponieważ do rozegrania jest kolejnych 8 partii. Ding Junhui potrafi się zmobilizować i wystarczy mu jedna dobra wygrywająca partia, aby postraszyć &quot;The Hawk&#39;a&quot; i po prostu go nawet rozgromić. Barry dwa pierwsze mecze w tych Mistrzostwach bez szału, wielkie męczarnie w tym z dużo słabszymi rywalami - Lyu Haotianem i Stuartem Carringtonem. Kończąca sesja jutro o 11:00 i uważam, że to Ding będzie w półfinale MŚ oraz po cichutku liczę na jego końcowy triumf w całych zawodach. Powodzenia!
⛔100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Real Madryt – Bayern Monachium
Typ: Bayern -1.5 rzuty rożne
Kurs: 2.70
Unibet

Dla mnie mega value. Real już na Santiago Bernabeu z Juve pokazał, pasywność + obronę która nie do końca spisuje się tak jak powinna. Nie często zdarza mi się typować nożną z ideologicznych powodów ale dziś value tutaj jest ogromne. Bayern musi gonić, Bayern wg mnie jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Rok temu w Lidze Mistrzów gdy przegrywali w Hiszpanii wygrali rożne 7:10. Solidne skrzydła w postaciach Riberyego i Robbena na pewno będą pomagać. Bayern musi zaatakować i to zrobi podobnie jak ostatnio Juve, Real nawet przy porażce 1:0 jest w dalszej fazie więc solidna obrona na własnej połowie i kontry Zizou wystarczą. Przecież liczy się cel. Kto oglądał 1 spotkanie obu ekip przyzna, że Real wcale nie był lepszym zespołem, tutaj presja jest ogromna a doświadczenia Niemcom nie brakuje .
✅170
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Savannah (USA), ziemna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Reilly Opelka - Strong Kirchheimer
Typ: 2
Kurs: 5,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie dwóch Amerykanów w 1 rundzie turnieju challengerowego w Savannah. Opelka jest tutaj faworytem ale po takich kursach wolę spróbować pograć tutaj na niespodziankę i zwycięstwo Kirchheimera. Mimo, że Opelka jest o 3 lata młodszym zawodnikiem to posiada większy talent i możliwości. W rankingu ATP zajmuje 192 miejsce natomiast jego rywal jest na 645 pozycji. Strong gra w turniejach o zdecydowanie mniejszej randze, głównie w turniejach z cyklu ITF. Co za tym może tutaj przemawiać nad zagraniem na Kirchheimera ? Z pewnością to, że w ostatnim turnieju challengerowym w Sarasocie Opelka w półfinale w meczu z Argentyńczykiem Bagnisem doznał kontuzji stopy i skreczował. Do tego od pewnego czasu narzeka na plecy. Nie dziwi to, bo gracz ten mierzy aż 211 cm i to normalna sprawa, że może mieć problem z plecami. Od meczu z Bagnisem minęło 10 dni i wątpię, że będzie tutaj w 100% wyleczony. W normalnych okolicznościach, gdybym miał pewność, że jest zdrowy to nie grałbym na zwycięstwo Stronga ale przy tych okolicznościach spróbuję w tym spotkaniu niespodzianki. Typ ryzykowny ale myślę, że jeśli Reilly nadal ma problem z plecami i nie wiadomo jak jego stopa się zregenerowała, to niespodzianka jest realna.
⛔100
 
edsoncanoe 329

edsoncanoe

Użytkownik
Dyscyplina : Snooker
Godzina: 15:30
Spotkanie: Higgins-Trump
Typ: Higgins -3,5 frames
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W mojej ocenie jest to najciekawiej zapowiadające się starcie 1/4 finału Mistrzowstw Świata.John Higgins w dwóch sesjach zamknął pojedynek z Lisowskim gromiąc go aż 13:1.Warto zauważyć ze Higgins uzyskał najwyższego brejka turnieju wynoszącego obecnie 146 pkt.Ogladając ten mecz mialem wrażenie że Szkot chciał pokonać przeciwnika 13:0 co wcześniej nie udało sie nikomu w historii Mistrzostw świata.
Trump natomiast w poprzednich rundach bardzo sie meczył,widać że nie jest w optymalnej formie i nie sądze żeby w pojedynku z Higginsem wyszedł zwycięsko.
⛔100
 
typybytypy 1,2K

typybytypy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Real Madryt – Bayern Monachium
Typ: powyżęj 11.5 celnych strzałów (z ew. dogrywką)
Kurs: 2.10
Totolotek
Bardzo fajny kurs na to zdarzenie. Sędziuje Cüneyt Çakır w tym trzeci raz w tym sezonie w lidzie mistrzów mecz Realu Madryt. Mecz zapowiada bardzo interesująco obie drużyny w ligach już o nic nie grają najważniejszy mecz dla obu ekip. Typ popieram tym że goście za wszelką cene bedą chcieli atakować, można liczyć na wiele kontr ze strony gospodarzy i w obu drużynach jest wielu graczy ktorzy potrafią świetnie uderzyć. Szykuje się ofensywny mecz każde ze stron chce awansować i czym szybciej padnie pierwsza bramka tym zwiekszą sie szanse na powodzenie tego typu. Dodam jeszcze ze w ostatnich trzech meczach w lidze mistrzów Realu u siebie w każdym z tych spotkań padało minimum 12 celnych strzałów. Pozdrawiam.
⛔100
 
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Monachium
Godzina: 17:00
Spotkanie: Fognini F. - Cecchinato M.
Typ:
Cecchinato M.
Kurs:
2,85 (Etoto)
Nie rozumiem, dlaczego dziś wszyscy taką masówka ładują w Fogniniego... Ccechinato jest w super formie, wygrał ATP na Węgrzech i myślę, że pokaże i udowodni swoją forme dzisiaj na korcie a @2,85 wejdzie jak masełko. Oglądałem ostatnio Fogniniego z Iwaszką w Monako, męczył się niemiłosiernie, jakiś taki ociężały, zagrania nie miały tempa.. To tylko moja sugestia, ale ja dziś pobieram kursik @2,85 na etoto
Pozdrawiam i życzę udanej majówki ????
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Champions Legue
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: Corners 3-Way Handicap STARTS 2-0 - Bayern Munchen
Kurs: 3,00
Bukmacher: unibet
Analiza: Chyba wszystko zostało już powiedziane o rzutach rożnych w tym spotkaniu. Bayern jeżeli chce awansować rzuci się do ataku natomiast Real będzie szukał gry z kontry. Im dłużej mecz będzie trwał przy 0-0 tym lepiej dla naszego betu. Real raczej będzie starał się kończyć ataki szybko i zdecydowanie, natomiast Bayern będzie szukał gry skrzydłami gdzie Kimmich i Ribery powinni wrzucać co chwilę piłkę na Lewandowskiego. Myślę, że w rzutach rożnych będzie zdecydowana przewaga dzisiaj Bayernu, dlatego stawiam na ten bet. Powodzenia
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy
Spotkanie: Lube Civitanova - Perugia
Typ: powyżej 206.5
Kurs: 3.60
Godz: 18:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nowy miesiąc, nowe szanse na sukces :siata: Przenoszę się dzisiaj do siatkówki do ważnego meczu pomiędzy Lube Civitanova - Perugia. Gdy większość dzisiaj skupia się na Lidze Mistrzów, ja spróbuję postawić dzisiaj na włoską ligę i finałowy mecz najlepszych drużyn z Serie A. Według mnie to Perugia jest obecnie minimalnie ponad innymi drużynami włoskimi, ale zobaczymy jak to dzisiaj będzie, bo Lube gra u siebie i muszą zrobić wszystko by w tej fazie finałowej play-off doprowadzić do remisu. Jak ktoś już tu wspomniał jak na razie jest 2:1 dla dzisiejszych gości. Perugia u siebie łatwo wygrywała tracąc tylko po jednym secie w meczu, natomiast Lube u siebie przeprowadziło arcytrudne pięciosetowe spotkanie wygrywając 3:2. Stawiam, że dzisiaj będzie podobnie i będzie to mega zacięte spotkanie pięciosetowe :sun:
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: powyżej 26,5 fauli (z ew. dogrywką)
Kurs: 1,9
Bukmacher: Totolotek
W zasadzie na to spotkanie podano już prawie wszystkie możliwe typy, na bramki, rożne, kartki, kto strzeli, kto wygra itp. to i ja pozwolę sobie dorzucić swój typ.
Jaka jest sytuacja wszyscy wiedzą, Bayern nie jest na straconej pozycji i stać go na wygranie identycznie jak w zeszłym roku 2-1 i tym samym doprowadzić do dogrywki.
Zakładam, że obrońcy obu drużyn będą dzisiaj mieli sporo roboty zarówno z Ronaldo jak i Lewandowskim. Obaj nie błysnęli w pierwszym spotkaniu i dzisiaj dadzą z siebie wszystko aby przyczynić się do zwycięstwa swojej drużyny. Robert będzie jeszcze podwójnie zmotywowany tą całą negatywną nagonką na jego osobę po tym pierwszym spotkaniu. Dużo walki zapewne zobaczymy również w środku pola gdzie powinno się rozstrzygnąć kto będzie miał większą kontrolę nad meczem. Nawet jak Real pierwszy strzeli bramkę to dla gości nie będzie to jeszcze jakaś wielka katastrofa i nadal powinni dążyć do strzelenia bramek. Jak pokazał Juventus można nawet 3 bramki strzelić w Madrycie.
Rok temu w dwumeczu tych drużyn w Monachium (1-2) było 18 fauli, w rewanżu 29 właśnie dzięki temu, że Bayern pomimo niekorzystnego rezultatu doprowadził do dogrywki.
Teraz sytuacja jest podobna, znowu w Monachium przegrywa Bayern 1-2, fauli było 22 i dzisiaj liczę na podobny scenariusz a nawet, że wystawiona linia zostanie pokryta już w 90min. Ewentualna dogrywka daje 100% pewności na trafienie typu.
⛔100
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBL Czechy
Godzina: 18.00
Spotkanie: Nymburk - Svitavy
Typ: Nymburk - 25,5pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Drugi mecz półfinału fazy play off w czeskiej NBL pomiędzy drużyną Nymburk a ekipą Svitavy. Pierwszy mecz zakończył się wygraną Nymburka 79-70 - na tym etapie gra się do czterech wygranych. Nymburk w rundzie zasadniczej (runda główna i zwycięzców) zajął pierwsze miejsce z bilansem 31-1, ćwierćfinał play off to 4-0 z Kolinem, Svitavy zmagania w rundzie zasadniczej zakończyli na piątej pozycji i bilans 15-17, w ćwierćfinale play off pokonali Decin 4-2. Tutaj mocnym faworytem, jak co sezon zresztą, pozostaje drużyna Nymburka, która jest poza zasięgiem pozostałych zespołów w kraju, jeżeli tylko grają swoje, bardzo ciężko nawiązać jakąkolwiek wyrównaną walkę z tak mocną kadrowo drużyną. Jednak wbrew temu, pierwszy mecz w tej parze był w miarę wyrównany - z tym tylko, że to bardziej &quot;zasługa&quot; trochę słabszej dyspozycji gospodarzy, oczywiście też trzeba docenić mocniejsze postawienie się rywali, ale dla mnie bardziej tutaj zadecydowała postawa gospodarzy. Nymburk przystępował do tego meczu po ponad dwutygodniowej przerwie po szybkim ćwierćfinale, więc też nie można było raczej spodziewać się po nich jakiejś mocniejszej dyspozycji, gdy ten rytm meczowy zostaje tak mocno zachwiany. Wydaje się, że ten pierwszy mecz posłużył trochę jako takie swoiste przetarcie, złapanie rytmu gry, bo jednak, nie wymyślę tutaj nic nowego, ale żaden trening nie da tyle co zmagania o stawkę i już kolejne spotkania mogą, a przynajmniej powinny, być lepsze w wykonaniu dzisiejszych gospodarzy. Z drugiej strony Svitavy maja też trochę problemów z pełną dyspozycją graczy po zmaganiach ćwierćfinałowych z Decinem, na urazy narzekają Petway, Roseboro czy Kerr, wszyscy zagrali, ale dwóch pierwszych dostało tych minut mniej niż zazwyczaj, a Kerr nie za bardzo pokazał swoją dobrą dyspozycję (tylko 4pkt). Tutaj Jelinek ze Slezakiem, wzięli duży ciężar gry na siebie. Opierania całej gry na tylko kilku graczach, może być odczuwalne w kolejnych starciach z drużyną, która jednak ma zdecydowanie szerszą i mocniejszą kadrę.
⛔100
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - wyscigi psow
Godzina: 21:48 czas PL, 20:48 czas UK
Spotkanie: Tralee, A5 - 480m
Typ: Aughacasla Abbey wygra
Kurs: 4.00
Bukmacher: Totolotek *(totoracing)
Analiza: Bedzie to moj debiut w irlandzkich wyscigach, wiec prosilbym brac ten typ z przymruzeniem oka. Tor ten polecil mi moj znajomy, sugerujac wowczas, ze jest bardzo stabilny dla psow i zawsze dobrze przygotowany niezaleznie od warunkow pogodowych. Jako, ze Totolotek ma go w ofercie pokusze sie na obszerna analize. Prognoza kursowa wg bukmacherow 1-3-5, wiec skupie sie glownie na tych trzech psach i po krotce je opisze. Pierwszym z nich z toru 1. Knock Sive wg mnie jest wystawiona jako faworytka ze wzgledu na najszybsze starty. W nieco ponad 3 sekundy swietnie sie wybija na pierwszym odcinku i prawdopodobnie tutaj moze byc zagrozeniem. Jest to najlzejszy pies w stawce dlatego tez czesto wpada w klopoty na luku. Konczac z czasami 29.77, 29.89 oraz 29.56 odbiega od swego najlepszego czasu 29.30. Podobnie do Aughacasla Abbey z tym samym rekordem zyciowym. Jest to all-arounder, czyli potrafi sie odnalezc w kazdej sytuacji. Nie jest ciezko wagowo, wiec nawet po spalonym starcie nabiega do ostatniej prostej dobrze odnajdujac sie na finiszu. Jest w stabilnej formie, przez co licze na to iz nie spali biegu, a powalczy o lokate lidera. U zagranicznych bukow oferta wywyzszona, klasujac tego psa jako under dog. Ja sie z tym nie zgadzam i wg mnie ma dzis duza szanse oddac czysty bieg. Ostatnie czasy 29.35, 29.30 oraz 29.42. Forma 51322. Na torze 5. Spirit Ecplise, ktory jest najciezszym psem w tej stawce. Biegnie po zewnetrznej z dobrymi wyjsciami z klatki zarowno dobrze finiszujac i utrzymujac pozycje w czolowce. Ogolnie z mojej predykcji wynika, iz bedzie gesto na starcie przy wyjsciu z klatek, a moja faworytka ma szanse to wykorzystac, gdyz bedzie nabiegala na finiszu z koncowych pozycji. Statystycznie w tej gradacji jest najlepsza na 7 biegow wygrajac 3 z nich, nastepny jest Sprint Eclipse, ktory na 8 biegow wygral 3. Reszta odstaje, lecz czy dzis? Ciezko cos wiecej napisac gdyz nie znam tych psow. Jest to kompletnie nowy tor dla mnie, lecz wg mnie warty ryzyka. Kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - Bayern
Typ: Powyżej 11,5 różnych
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich, w dniu dzisiejszym przygotowałem bardzo interesującą propozycje z Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu na Allianz Arena padł bardzo niekorzystny wynik dla gospodarzy 1:2, który praktycznie przekreśla ich jakiekolwiek marzenia o zagraniu w finale. Taki wynik jest na rękę Królewskim, którzy praktycznie są jedną nogą w finale, ale jak pokazują wcześniejsze mecze LM innych drużyn, nikogo nie można lekceważyć, a najlepszym przykładem będą tutaj Rzymianie, którzy dokonali rzeczy niemożliwych i wyeliminowali u siebie Barcelonę, która po pierwszym meczu miała zaliczkę 1:4 i wydawałoby się, że rewanż będzie spacerkiem dla Katalończyków. Kolejnym przykładem będzie Juventus, który na Santiago Bernabeu rozegrał fenomenalne spotkanie, ale w ostateczności został wyeliminowany. To wszystko sprawia, że dzisiejszy mecz rewanżowy będzie niezwykle satysfakcjonujący, tym bardziej, że bawarczycy na pewno nie będą przykładać uwagi do defensywy i będą mocno się odkrywać, jeżeli chcą zagrać w finale. Królewscy są mistrzami w przeprowadzaniu szybkich kontr ataków, dlatego w dzisiejszym meczu będą mieli zapewne sporo okazji bramkowych, a co za tym idzie rzutów różnych. Na pewno mecz będzie otwarty, gdyż nie przypominam sobie meczu z udziałem Realu Madryt gdzie królewscy byli ustawieni defensywnie i bronili wyniku. Kolejnym czynnikiem jest to, że Real średnio na swoim stadionie wykonuje 5-6 różnych, a Bayern na pewno swoje trzy groszę dorzuci, gdyż bramki są im potrzebne jak powietrze. W pierwszym meczu łączna suma rzutów różnych wyniosła trzynaście, a w dniu dzisiejszym spodziewam się ich znacznie więcej.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Puerto Vallarta (Meksyk), twarda - 1/16-finału
Godzina: 19:00

Spotkanie: Gonzalez A. - Cid R.
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam! Dziś fajny meczyk mi wpadł w oko. Challenger w Meksyku, gdzie padają czasem dziwne wyniki. Ja dziś idę w stronę Kolumbijczyka. Który potrafi grać. Kiedyś w pierwszej setce. Dziś już nie. Ale umie grać ten zawodnik. Nie bije mocno gra bardzo technicznie. Cid też nie jest zawodnikiem mocno uderzającym dlatego stawiam na Gonzaleza. Potrafi on grać z przebijakami, ale zdecydowanie trudniej mu się gra z zawodnikami, którzy potrafią uderzyć i mają winnery. Kurs zachęca. Jak będzie zobaczymy. Powodzenia !
⛔100
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - Bayern
Typ: Real więcej celnych strzałów
Kurs: 1,864
Bukmacher 1xbet
Chłopaki juz chyba wszystko na temat tego meczu napisali bądź prawie -to ja wrzucę bety swoje sugestie przemyślenia-Myślę ze nie powtórzy sie sytuacja z rewanżu z Juve bo tam chyba królewscy lekko odpuści a potem było bardzo ciężko wrócić. Nie pisze mowie ze bawarczyków nie stać na wygrana w tym meczu moze i awans ale Real to taki wyrafinowany bokser wagi ciężkiej potrafi poczekać na rywala skontrować go i wypunktować.Gra bezlitośnie czasem wręcz brutalnie i szczęśliwie jak w ostatniej akcji meczu z Juventusem....Troszkę inaczej sędziowie spoglądają na takie kluby napewno nie zabraknie walki emocji i rzutów rożnych Realu u siebie nawet jak nastawi sie na kontrę a robi to wybornie to zrobi te 5-6 rogów nie powtórzy sie sytuacja z Monachium gdzie dali sie całkowicie zdominować i odpuści swoja gre tylko i wyłącznie czekają na błędy rywala. Zizu mówił o cierpieniu ze trzeba być cierpliwym i Real taki będzie(byl w Niemczech) ale statystycznie patrząc Bayernowi gra sie w hiszp ani bardzo ciężko maja kłopoty z taka piłka pamiętam jak kiedyś męczyli sie strasznie z Getafe.....Bayern musi cos zrobić musi dać sobie szanse wykreować jakieś sytuacje dla Lewego...obie ekipy bardzo dobrze wyglądają na skrzydłach Real bajeczny w kontrze gdzie fajnie gra do skrzydła potrafi strzelać z każdej pozycji Ronaldo pazerny na wszystko jak zawsze piłkarsko Zizu ma lepszy zespól ma więcej możliwości Real moim zdaniem stawia kropkę na i wygrywają pewnie widzi mi sie 3-1 .Bayern będzie miał piłkę przy nodze prowadził gre i będzie raz po raz dostawał kontry.Kartki wydaja sie być dobra opcja ale patrząc na 1 mecz jak sędzia reagował to...czasem warto odpuścić mecz w którym buki mocno zaniżają na linie rożnych bramek i kartek a czasem pograć inne bety typu strzały spalone itp.
⛔100
 
C 53

chaoswszambie

Użytkownik
Dyscyplina: Pika nozna, Liga mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real-Bayern
Typ: T.Müller strzeli gola
Kurs: 3.30
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Dzis rewanzowe spotkanie miedzy realem a bayernem, szykuje sie niesamowite widowisko. Szczerze mowiac niespodziewalem sie tak dobrej gry Bayernu. Real wykorzystał dwie sytuacje ktòre miał i wygrał mecz. Bayern stworzył sobie wiele okazji, ale to nie był ich dzień. Mam nadzieje ze dzisiaj pokaza co potrafia i postaraja sie awansowac. Typ na to ze muller strzeli mysle jest wielce prawdopodobny. Jest to bardzo wazny element w układance trenera Bayernu. Odgrywa w zespole bardzo wazna role. Sądze ze bedzie mial dzis pole do popisu bo obrona Realu bedzie skupiona na Lewandowskim, ktòry postara sie odciągnąc ich uwage co zrobi miejsce Müllerowi. Robert bedzie mial dzis ciezko, dlatego sadze ze bedzie grał na Müllera. Kurs 3.30 na to zdarzenie mysle warty ryzyka, sadze ze Bayern dzisiaj tanio skory nie sprzeda, polecam rowniez typ na rzuty rozne, sadze ze padnie ich tu w okolicach 15. Zycze powodzenia i dobrego widowiska
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia 3 liga (league one)
Godzina: 20:45
Spotkanie: Scunthorpe - Plymouth
Typ: Scunthorpe wygra i poniżej 3.5 bramki
Kurs: 2.45
Bukmacher: forbet
Analiza:
Super , że to mi się udało zahaczyć ten mecz po dłuższej przerwie .. moim zdaniem faworyt jest jeden - Scunthorpe! Najważniejszy argument to bezpośrednie pojedynki obu zespołów na terenie gospodarza - otóż ostatnie 5 meczy u siebie wygrywało - Scunthorpe i myślę , że passa będzie nadal trwać a świadczyć mogą o tym ostatnie mecze drużyny gospodarzy ... są w gazie a strefa o grę o Championship - coraz bliżej... dzisiaj jest ich najważniejszy mecz w sezonie bo co ciekawe Plymouth jest zaraz za nimi w tabeli i dzieli ich raptem 2 pkt różnicy! Aktualnie to Scunthorpie jest w strefie barażowej o Champioship a gdy dzisiaj zgarnie pełną pulę to praktycznie zadanie sezonu zostało wykonane... To będzie mecz walki raczej wątpię żeby padło więcej bramek jak to 3.5... dzisiaj o meczu zadecyduje myślę jedna akcja.. Wejdzie? Zostaw reputkę !
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: Awans Bayern
Kurs: 3.55
Bukmacher: lvbet

Analiza:
Pierwszy mecz na dobrą sprawę mógł zakończyć innym wynikiem. Szkoda niewykorzystanych sytuacji przez Bawarczyków oraz tego, że sędzia nie odgwizdał przewinienia na Lewandowskim w polu karnym.
Oczywiście, że Real jest bliżej finału w Kijowie, ale nie grają z żadnymi ogórkami. Tegoroczna edycja LM pokazała, że może wydarzyć się wszystko. Byliśmy świadkami jak odpadała Barcelona w meczu z Romą, a i Stara Dama była bardzo blisko wyeliminowania Realu. Po pierwszym meczu Juve - Real i wyniku 0:3, mało kto wierzył że Juventus wygra na Santiago Bernabeu. Real wcale pięknie nie gra, co pokazali w pierwszym spotkaniu. Bawarczycy również rozczarowali. Mało widoczny Robert Lewandowski, a w ekipie Królewskich bezbarwny Cristiano Ronaldo.
Oba zespoły do meczu przystąpią bez swoich gwiazd. W Realu zabraknie Carvajala oraz Isco, a w Bayernie Robbena, Vidala, Comana, Boatenga. Z ostatniej trójki trener nie mógł skorzystać w pierwszym spotkaniu.
Należy pamiętać, że Jupp w 8&#39; i 34&#39; musiał dokonać zmian z powodu urazów jego zawodników. Na pewno wczesne zmiany pokrzyżowały plany.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom